Midyat İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Midyat İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Grafik Tasarım Uzmanı

Eker Matbaacılık ve Tasarım Hizmetleri - Midyat

Firmamızda görevlendirilmek üzere Grafik Tasarımcısı aranmaktadır.

9 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Yağmur Fuarcılık Yayıncılık Hiz Ltd Şti - Midyat

İstanbul Şişli Mecidiyeköy’de hizmet vermekte olan firmamıza; plastik ambalaj sektörüne yönelik olarak 26 yıldır yayınlamakta olduğumuz dergimizin reklam ve abone bölümü için Müşteri Temsilcisi alınacaktır.Maaş + prim sistemiyle tam zamanlı çalışacak adayların başvurularını bekliyoruz.

1 hafta önce

Satış Personeli

Effect Telekomünikasyon Tic Ltd Şti - Midyat

Saha satış deneyimi olan, Hedef ve prim odaklı çalışan, Satış yapmayı seven çalışma arkadaşları aramaktayız. İş Tanımı : Santral sistemleri ürünleri hakkında ziyaretlerde bulunmak,Müşteri taleplerini dinlemek ve o doğrultuda yanıt vermek,Kurumsal şirketler ile iletişim kurmak ve satışa dönüştürmek.

8 ay önce

Site İşletme Müdürü

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Midyat

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, site projemizin yönetimi için Site İşletme Müdürü arıyoruz.Sözleşmelerdeki yükümlülüklerin doğru işletilmesini sağlamak, sözleşme yönetimini yürütmekHizmet kalitesini geliştirmek ve devamlı olarak yüksek seviyede tutmak için iş planları oluşturmak, işlerin zamanında ve süresinde yapılmasını sağlamakTesislerin Teknik, Mekanik, Temizlik ve diğer tüm bakım planlarını denetlemek, doğru ve zamanında yaptırılmasını sağlamakSite ile ilgili tüm mali ve operasyonel raporları düzenli olarak denetlemek ve yönetim kuruluna rapor etmek.İşletme faaliyetlerinin sorunsuz yürütülmesini sağlamak için gerekli takip ve kontrolleri yapmakİşletme bütçelerini hazırlayıp kontrolünü sağlamak,Haftanın belli günleri proje kontrolleri yapıp, denetimleri raporlamak.

3 ay önce

Makam Şoförü

Patiswiss Çikolata Gıda San ve Tic A.Ş. - Midyat

Firmamızda görevlendirilmek üzere Makam Şoförü aramaktayız.Şoför hizmetinin yanında Yönetici’nin görevlendirdiği diğer (gıda alışverişi vb.) hizmetleri de sağlayacak,Tahsis edilen aracın trafik kurallarına uygun olarak kullanımına özen göstermek, Kullanmakta olduğu aracın periyodik bakımlarının zamanında ve eksiksiz bir şekilde yerine getirilmesini sağlamak, Kişisel hijyen ve temizlik kurallarına uyarak belirtilen standartlar çerçevesinde hizmet vermek

1 ay önce

Üretim Elemanı

Kc Kimya Tic ve San A.Ş. - Midyat

Firmamızda görevlendirilmek üzere toz boya için Üretim Elemanı aramaktayız.

7 ay önce

Üretim Elemanı

Kudox Isı Ürünleri Makina San ve Tic A.Ş. - Midyat

Manisa osb 4.kısımda havluluk radyatör üretimi yapan firmamızda çalışmak üzere vasıfsız üretim elemanı alınacaktır.

3 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Figan Yapı İnşaat Mantolama San ve Tic Ltd Şti - Midyat

Firma ismi: FİGAN YAPI İNŞ. MNT. MÜTH. GID. SAN.VE TİC. LTD. ŞTİ.İş tanımı : Muhasebe ElemanıMerkezi Kocaelide olan inşaat malzemesi satışı yapan firmamıza ait senet kayıtlarını bizim çalıştığımız özel bir programda girişlerini yapacak ve aynı zamanda senetlerin takibini sağlayacak personeller aranmaktadır. Normal mesai saatleri 08:00 - 18:00

8 ay önce

Kat Hizmetleri Görevlisi

Woxxie Resort Hotel - Midyat

Yaz döneminde tesisimizde görev alabilecek Kat Hizmetleri Görevlisi alınacaktır.Lojman , sgk , yemek verilmektedir .

7 ay önce

Video Editörü

Apak Reklam Mimarlık A.Ş. - Midyat

- Sorumluluk sahibi - Zaman ile yarışmayı bilen - Düzenli · Sosyal Medyada kullanılmak üzere fotoğrafları ve videolarının çekilmesi,· Video kurgusu hazırlanması,montajlama efektlerle ve grafikleriyle yayına hazır hale getirilmesi,· Firma tanıtım ve reklam filmlerinin hazırlanması,· Görsel arşivinin düzenlenmesi, takibinin yapılması Paylaşılacak videolar için içerik oluşturulması ve hazırlanması,· Sosyal Medya için yeni stratejiler geliştirilmesi,Esnek çalışma saatleri, iç, dış ve stüdyo çekimlerine uygun, tam zamanlı çalışacak Kurgu hedeflerini belirleyerek çekimi gerçekleştirdikten sonra materyallerinin ilgili formatlara aktarılmasını ve kurgu için hazırlanmasını, görüntülerin ve/veya seslerin bir metin veya senaryo dahilinde, yapım amacına uygun olarak bütünleştirilmesini sağlayarak tüm kurgu öncesi süreç ile kurgu uygulama süreçlerini yöneten ve bu süreçlerde gerekli desteği sağlama temel fonksiyonudur.

1 yıl önce

Satış Danışmanı

House Of Bıke Perakende Mağazacılık Tic Ltd Şti - Midyat

Satış sürecinde müşteriyi bilgilendirmek ve satın alma yönünde motive etmek,Müşterilere ihtiyaçlarına en uygun ürünü sunmak için doğru sorular ile ihtiyaç analizi yapmak,Müşterilerin aradıkları ürünlere en hızlı şekilde ulaşmalarını sağlamak için ürün konumları ile ilgili yardımcı olmak ve ürünün bulunduğu reyona kadar eşlik etmek,Müşteriye ürünler ile ilgili doğru ve eksiksiz bilgi sağlamak için fiyat etiketlerini ve bilgilendiricilerini kontrol etmek.

8 ay önce

Vasıfsız Eleman

Teknikiş Kalıp Metal Döküm San Tic Ltd Şti - Midyat

Fabrikamızda yeni kurduğumuz makine parkurunda çalıştırılmak üzere 25-35 yaş arası vasıflı/vasıfsız elemanlar alınacaktır.Görüşmeler yüz yüze yapılacaktır.

9 ay önce

Fotoğrafçı ve Kameraman

İlkadım Danışmanlık Yayıncılık Hiz San Tic Ltd Şti - Midyat

Fotoğraf ve video çekimleri yapabilen Fotoğraf ve Video Uzmanı alımı yapılacaktır.

1 yıl önce

Gıda Teknikeri

Yüksel Tezcan Gıda San ve Tic A.Ş. - Midyat

Tezcan un fabrikamızda vardiyalı çalışabilecek üretim laboratuvar arge kısmında görev alacak arkadaşlar alınacaktır.

6 ay önce

Teknik Servis Uzmanı

Terazipos Sistemleri San ve Tic Ltd Şti - Midyat

Terazi ,yazarkasa ve dokunmatik pos cihazları üretim ve satışını gerçekleştirdiğimiz firmamızın yeni yapılanmasında görevlendirilmek üzere Teknik Servis Uzmanı aranmaktadır.

2 hafta önce

Montaj Elemanı

Lord Reklam San A.Ş. - Midyat

Dijital baskı reklam sektöründe faaliyet gösteren firmada Montaj Elemanı aranmaktadır.

1 yıl önce

Diyetisyen

Doctorturkey İnternet Sağlık Destek Hiz A.Ş. - Midyat

Doctor Turkey, hastaların sağlık profesyonellerine 7/24 ulaşabildikleri Türkiye’nin ilk videolu görüşme hizmetidir.Bizlerle çalışacak Diyetisyen arayışımız bulunmaktadır.Mevcut Çalıştıgınız bir yer varsa ek gelir elde etmek için yada mevcut muayehanenizin gelirini artırmak içinde başvurda bulunabilirsiniz.Kabul gören CVler ile ucret ve çalışma sartları görüşülecektir.

11 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Beylikdüzü Amerikan Kültür Anaokulu Ltd Şti - Midyat

Firmamızda görevlendirilmek üzere 3-6 yaş arası çocuklarımız için İngilizce Öğretmeni alınacaktır.

3 hafta önce

Misafir İlişkileri Görevlisi

Ataerk Turizm ve Tic Ltd Şti - Midyat

Dorlion Suit Apart bünyesinde çalışmak üzere reklam ve ilanlarla ilgilenecek,telefonla rezervasyonları alacak ve apartmanımıza gelen müşterilerimizi karşılayacak personel alınacaktır.

1 yıl önce

Mağaza Satış Danışmanı

Ata Teknik Hırdavat San Tic Ltd Şti - Midyat

Firmamızda görevlendirilmek üzere teknik hırdavat konusunda en az 2 yıl deneyimli Satış Elemanı aramaktayız.İş TanımıGün içinde firmamızdan ürün tedarik etmek için sık sık gelen müşterilere;Talep ettikleri ürünleri verecek,İrsaliyelerini kesecek,Stoğu eksilen ürünlerin ilgili firmalara siparişlerini iletecek,Firma içerisinde ürünlerle ilgili düzeni sağlayacak.

9 ay önce

Mardin Geneli Sektörler