Mersin İş İlanları, Mersin'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Mersin İş İlanları


Cnc Freze Operatörü

İdeal-Pak Otomatik Ambalaj Makinalari San A.Ş. - Mersin

İDEAL-PAK OTOMATİK AMBALAJ MAKİNALARI SANAYİ A.Ş. Sektörün iyi yetişmiş AR-GE vizyonu olan girişimcileri tarafından 01 Mart 2011 tarihinde KOSGEB in girişimci desteğiyle İSTANBUL da kurulmuştur.KOSGEB tarafından 2011 Yılında İstanbul’da kurulan en iyi girişimciler arasında gösterilen İDEAL-PAK A.Ş. 2016 yılında da TÜBİTAK tarafından Türkiye’nin yatırım yapılabilir en iyi firmaları arasında gösterilmiş BORSA İSTANBUL da tanıtımı yapılmıştır.İDEAL-PAK A.Ş. Gıda ve Medikal ürün imalat sektörünün en büyük firmaları tarafından tercih edilen bir firma konumuna gelmiştir. Kalitesiyle takdir edilmiştir.İdealinizdeki Makine, Sorunsuz Servis sloganıyla yola çıkan İDEAL-PAK A.Ş. imalat kadar servisin de öneminin bilincinde olarak hizmet kalitesi ve güvenilirliğini müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak gün geçtikçe daha da iyiye taşımaktadır.Türkiyede üretilmeyen ihtiyaç duyulan makine ve ekipmanları belirleyerek kendi özgün tasarımı ile AR-GE odaklı bu makine ve ekipmanların üretimini yapmak, ülke olarak İthalatın azalmasına, ihracatın artmasına katkı sağlamak.Faaliyet Alanlarımız: Gıda, Medikal ve Endüstriyel Ürün Ambalajlama Paketleme Makinaları ve Endüstriyel Otomasyon Sistemleri.Firmamızda görevlendirilmek üzere Cnc Freze Operatörü alınacaktır.CUMARTESİ / PAZAR TATİLDİR.NOT : Maaşlar Her ayın 05 inde banka hesabına yatar.SGK lar alınan maaş üzerinden ödenir. Vergi dilimi arttıkça maaş düşmez.Mesai : Haftaiçi %50, Pazar %100 ve Tüm resmi tatiller tatil.

6 gün önce

Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri Elemanı

Ebru Öztekmen Güzellik - Mersin

Manikür pedikür Kalıcı oje protez tırnak jel tırnak Kaş alma Lazer alanlarında kendini yetiştirmiş Güzellik Uzmanı çalışma arkadaşları arıyoruz

1 hafta önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Greenland Rulman Otomotiv San Tic A.Ş. - Mersin

Ön Muhasebe ve Sekreter aranmaktadır.İşin Tanımı: Sekreterlik görevinin yerine getirilmesi Resmi yazışmalar, gelen/giden evrak takibini yapmak ve kayıt altına almak Gelen müşteri ve telefonların ilgili birimlere yönlendirilmesi Misafirlerin karşılanması ve ofis genel ihtiyaçlarının takibi Sipariş, sevkıyat organizasyonunu yürütülmesi, Sevkıyat süreçlerinde irsaliye ve faturaların düzenlenmesi Cari hesap mutabakatları ve takibinin yapılması Sipariş kargo süreçlerinin yürütülmesi ve takibinin yapılması Ofis içerisinde saha satış ekibinin randevu ve görüşmelerini organize etmek. Teklif hazırlama konusunda saha satış ekibine destek olmak Telefon ile satışta ikna kabiliyeti yüksek olan,

2 hafta önce

Bilgisayar Destekli Muhasebe Görevlisi

Armix Su Armatürleri - Mersin

Firmamızda görevlendirilmek üzere Bilgisayar Destekli Muhasebe Görevlisi aranmaktadır.

2 hafta önce

Proje Danışmanı

Akçev Akdeniz Mühendislik San ve Tic Ltd Şti - Mersin

AB-Ipard projeleri ve TC kırsal kalkınma projelerinin, iş planı ve teknik projelerinin yazılması ile ilgili eğitilecek ve görevlendirilecek Proje Danışmanı takım arkadaşları aramaktayız.

2 hafta önce

Güzellik Uzmanı

Ebru Öztekmen Güzellik - Mersin

Ebru Öztekmen Güzellik & Kalıcı Makyaj Güzellik bölümünü okuyan veya yeni mezun çalışma arkadaşı arıyoruz

2 hafta önce

Sekreter (Almanca)

Teknoworld Gmbh - Mersin

Kurumumuza Almanca bilen Sekreter alınacaktır.

2 hafta önce

Mali Müşavir

Mersy Gıda Sanayi Dış Tic A.Ş. - Mersin

Firmamızda görevlendirilmek üzere Mali Müşavir alınacaktır.

2 hafta önce

Uzman Doktor

Özel Vital Hospital - Mersin

Hastanemizde tam zamanlı görev yapabilecek branşında deneyimli Göz Hastalıkları Uzmanı aranmaktadır.

3 hafta önce

Tekstil Makineci

Altın Terlik (Tek Kullanımlık Otel Terliği) - Mersin

Uzun Süredir Otel Buklet Üretimi yapan firmamız, 2020 yılı itibariyle tek kullanımlık ( Kullan At- Tela ) Otel Terliği üretimine başladı.Yaklaşık 10 Yıldır, BUCA OSB yakınında faaliyet göstermekteyiz.Bizimle bir aile ortamını paylaşacak, maaş yanında, çalıştıkça kazanacak, çalışanların gerçek memnuniyetini hedef aldığımız şirketimizde, deneyimli Otel terliği dikiminde çalışabilecek ve seri üretim yapabilecek Tekstil Makineci aramaktayız.Başvuran adayların İş bilgisi ve deneyimi , makina başında test edilecektir.

3 hafta önce

Zihinsel Engelliler Öğretmeni-Özel Eğitim

Özel Borçka Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Tic Ltd Şti - Mersin

Artvin Borçka Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi olarak kurumumuza Özel Eğitim Öğretmeni alınacaktır.

3 hafta önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

Mersy Gıda Sanayi Dış Tic A.Ş. - Mersin

Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli uzun çalışmayı hedefleyen Ön Muhasebe Sorumlusu çalışma arkadaşları aramaktayız.

3 hafta önce

Muhasebe Elemanı

Smmm Esra Yılmaz - Mersin

Beşiktaş ta Bulunan Mali Müşavirlik Ofisimize,Asgari 3 Yıl Mali Müşavirlik Bürosu tecrübesi olan - Genel Muhasebe Sürecine Hakim - Beyanname, Bildirge ve Bordrolama süreçlerini yönetebilecek, Bayan lise mezunu Mali Müşavir/Mali Müşavir Stajyeri çalışma arkadaşları aranmaktadır.Not: Mali Müşavirlik Bürosu Tecrübesi işe alım için

3 hafta önce

Kantin Görevlisi

Zavagar Karot - Mersin

Kantinimizde Saat 13:00 - 21:00 arası günlük yevmiye ile çalışacak bayan Kantin Görevlisi alınacaktır .Yol ve Yemek

1 ay önce

Müzik Öğretmeni

Ankarafen Kurumsal Eğitim San ve Tic Ltd Şti - Mersin

Ankarafen eğitim kurumları ilkokulumuzda Öveçler ve mMamak şubelerimizde çalışacak Müzik Öğretmeni aramaktayız.

1 ay önce

Estetisyen

Dermaface Kozmetik San ve Tic Ltd Şti - Mersin

Güzellik ve Estetik Merkezimizde Profesyonel Uzman Estetisyen , Güzellik Uzmanı olarak görev alabilecek Estetisyen arayışımız vardır.

1 ay önce

Yazılım Uzmanı

Sha Yazılım - Mersin

Hukuk Büroları için Yazılım Geliştiren Firmamız Bünyesinde Görevlendirmek üzere ;Üniversitelerin İlgili bölümlerinden mezun,• En az 1 yıl ve üzeri yazılım geliştirme deneyimine sahip,• C# dilini ileri derecede bilen,• Nesne tabanlı geliştirme, design patterns konularını çok iyi bilen,• Yüksek trafik altında çalışan gerçek zamanlı uygulama tasarlama ve geliştirme konusunda deneyimli,• Yedeklilik, ölçeklenebilirlik ve kod kalitesi konularında çalışmış,• Mssql, MySQL gibi çözümlerine hakim,• Redis, Coherence tarzı in memory cache sistemleri konusunda deneyimli,• Sosyal ve organizasyonel ilişkilerde başarılı; değişik durumlar, farklı projeleri ve değişen öncelikleri başarıyla ele alabilen,• Dünya ölçeğinde çözüm ve uygulamalar çıkartma tutkusuyla, sık iterasyonlar çıkartabilen.

1 ay önce

Grafiker

Vizyon Matbaa - Mersin

Firmamızda çalışmak üzere Grafiker aranmaktadır.Çalışma alanımız:EtiketDokuma etiketKutuKatalog vb.Çalışma saatlerimiz Haftaiçi 09.00 - 18.00 Cumartesi 09.00 - 13.00

1 ay önce

Muhasebe Elemanı

Aset Mali Müşavirlik Ltd Şti - Mersin

Mali Müşavirlik firmamıza Muhasebe Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

1 ay önce

Satış Pazarlama Elemanı

Acil Osgb Eğitim Hizmetleri San Tic Ltd Şti - Mersin

OSGB miz için İş Sağlığı ve İş Güvenliği Satış Danışmanlığı ve destek alanında görevlendirilecek Satış Pazarlama Elemanı alınacaktır. Prim ön planda olacak şartlar yüz yüze görüşülecektir.

1 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Polentek Enerji Mühendislik Müşavirlik A.Ş. - Mersin

Bünyemizde çalıştırılmak üzere Çay Servis ve Temizlik Personeli aramaktayız.

1 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Sedsal Ele Enerji San Tic Ltd Şti - Mersin

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe -Sekreter aranmaktadır.

1 ay önce

Hemşire

Özel Erdem Hastanesi - Mersin

İnsana Hizmet Erdemdir misyonuyla 1994 yılından bu yana faaliyette olan Erdem Sağlık Grubu; hasta memnuniyetine önem veren, hizmette sınır tanımayan, hasta haklarına saygılı, uzman doktor kadrosuna sahip, eğitimli personeli ve sunduğu kaliteli hizmet anlayışıyla hastalarını buluşturmayı hedefleyerek; 3 hastahane, 1 tıp merkezi, 2 diyaliz merkezi ve 1 ağız-diş sağlığı merkezi ile hizmet vermektedir.Özel Erdem Hastanesi Çakmak ve Çamlıca şubelerinde görev almak üzere Hemşire aramaktayız.

1 ay önce

Mimar

Marblex İnşaat Mermer San Tic Ltd Şti - Mersin

Yurt dışındaki şirketimize deneyimli Mimar alınacaktır.

1 ay önce

Lojistik Operasyon Elemanı

Değer Project Lojistik San ve Tic Ltd Şti - Mersin

Firmamızda görevlendirilmek üzere Lojistik Operasyon Elemanı alınacaktır.

1 ay önce

İnşaat Mühendisi

Marblex İnşaat Mermer San Tic Ltd Şti - Mersin

Şirketimiz bünyesinde yurt dışındaki firmamızda çalıştırılmak üzere İnşaat Mühendisi alınacaktır.

1 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

Değer Project Lojistik San ve Tic Ltd Şti - Mersin

Firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Sorumlusu aranmaktadır.

1 ay önce

Aşçı

Bereket Restaurant - Mersin

Lokantamıza deneyimli ve emekli erkek Aşçı alınacaktır.

1 ay önce

Saha Satış Elemanı

Barış Otomasyon Güvenlik ve Kozmetik - Mersin

Temizlik, hijyen ve kozmetik içerikli korona virüste çok etkili, doğal probiyotik formüllü ürünlerin evsel ve endüstriyel satışında aktif olarak görev alacak, diksiyonu düzgün, pozitif, iletişim yönü kuvvetli, işini seven ve önemseyen, farklı il ve ilçelerde çalışma sorunu olmayan çalışma arkadaşları aranıyor.Prim ücretlendirme uygulanacaktır. Full time ve part time olarak çalışma yapılabilir. Ücretler, isteğe göre günlük verilebiliyor. İlk etapta Konya ve daha sonra çevre ilçeler başta olmak üzere seyahat edilebilecektir. Yol ve konaklama gereği olursa, konaklama tarafımızdan temin ediliyor. Çalıştığımız iller ve ilçelerde konaklama süremiz ortalama 2 gün olup, bulunduğu il dışında konaklayarak çalışma sorunu olmayanlar ilanımıza başvurabilirler.

1 ay önce

Muhasebe Elemanı

Mersin Emtaş Tarım Ltd. Şti. - Mersin

Mersin Gıda Toptancılar Sitesindeki (MERTOÇ) iş yerimize kadın Muhasebe Elemanı alınacaktır.

1 ay önce

Mersin İşkur İş İlanları

Liman kentlerimizden biri olan Mersin, liman işçiliğinin en geliştiği yerlerden biri olarak tanımlanıyor. Ülkemizin dış ticaret hacmine büyük katkıları olan Mersin, istihdam konusunda da en önemli metropollerden biri olarak göze çarpıyor. Mersin iş ilanlarını umut kapısı olarak gören binlerce genç, özellikle çevre illerden Mersin’e iş umudu ile göç ediyor.
Mersin Açık İş İlanları
Mersin’de çalışılabilecek tek alan limanla sınırlı kalmayıp alışveriş merkezleri, eğlence mekânları, inşaatlar, çeşitli ulusal ve uluslararası projeler, gençlik oluşumları ve özel sektör kuruluşları da iş arayanlar için iyi birer seçenek olarak beliriyor. İstatistiklere bakıldığında son 5 yıl içerisinde Mersin’e yapılan yatırımların büyük bir kısmı inşaat, finans ve turizm sektörleri üzerinde yoğunlaşmakta. Mersin iş ilanları da bu doğrultuda daha çok bu alanlara yönelik alımları gerçekleştirmek için açılmakta.

Mersin’de çalışmak isteyen her yaştan birey, Mersin iş ilanları ile umut ettiği işe sahip olabilmek adına adeta birbirleri ile yarışıyor. Bu durum, istihdam artışı açısından Mersin’de yaşanan gelişimi daha da tetikliyor.

Mersin Geneli Sektörler