Mengen İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Mengen İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Mutfak Görevlisi

John Richardo (Edo Ayakkabı Tekstil San ve Tic Ltd Şti) - Mengen

Mutfak ve temizlik işlerinde çalışacak eleman aranıyor.

10 ay önce

Acil 8 Saat Rezidans Bay Mekanik ve Elektrik Teknik ( Havuz Bakım'dan Anlayan ) / Kadıköy-Batıataşehir-Ümraniye

VİZYON VİP - Mengen

Batıataşehir bölgesine bağlı; Barbaros mh rezidans projemiz’de çalışacak, askerlik yapmış olması, 25-42 arası, 8 saat 3 vardiya haftada 1 gün izin, 3300tl maaş+agi ile çalışcak havuz bakım'dan anlayan bay elektrik ve mekanik teknik personeli aranıyor. Enaz 1 Yıl Köşk-villa-rezidans-site projeler’de çalışmış olması tercihimizdir, Elektrik Teknik İşin Tanımı: Havuz Bakım ve Site ortak alanlarında ve dairelerde oluşacak mekanik tesisat ve elektrik/tesisat arızalara müdehale edebilcek olması zorunludur. Mekanik Tesisat Teknik İşin Tanımı: Havuz Bakım ve Site ortak alanlarında ve dairelerde oluşacak mekanik tesisat arızalara müdehale edebilcek olması zorunludur. Diploma: Elektrik meslek bölümü mezunu yada ustalık yada kalfalık yeterlilik belgesi olması zorunludur. Diploma: Mekanik tesisat meslek bölümü mezunu yada ustalık yada kalfalık yeterlilik belgesi olması zorunludur. Çalışma Yerine Geçen Otobüsler: 8A ve 8E ve 13 Nolu Otobüsler Projemiz: Fb Basketbol sahasına yakın Lütfen Yukardaki Kriterlere Uyan Arasın. Aşağıdaki Yetkililerin Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi ve Numaranızı Yazın İNSAN KAYNAKLARI İLETİŞİM: 0505 182 50 70 - 0554 142 97 81

1 yıl önce

Reklam ve Tasarım Müdürü

Bayar Plast Yapı Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - Mengen

Reklam ve katalog tasarımlarımızı takip edecek.Firmamızın marketing kısmını tamamen kontrolünde tutabilecek çalışma arkadaşı arıyoruz.

1 yıl önce

Mobilya dekorasyon ustası

3G MOBİLYA - Mengen

Firmamızda çalıştırılmak üzere MOBİLYA dekarasyon ustası ve çırak aranmaktadır.

9 ay önce

Aşçıbaşı

Helal Et Gıda - Mengen

Kemeraltındak lokantamıza ev yemekleri ve döner takıp kesmeyi bilen usta aşçı aramaktayız. Kemeraltın yakın bölgede oturan tercihen ulaşım sıkıntısı olmayan, mutfağını temiz tutmayı bilen, eli lezzetli ve hızlı, iş temposuna ayak uydurabilen, elinin belli bir ölçüsü olan ve lokanta yemeği yapmayı bilen, kendine güvenen müşterilere karşı her daim güleryüzlü aşçı aramaktayız.

4 ay önce

Cafe Servis Personeli

Bubble Es -Waffle Cafe - Mengen

Sevimli butik ve eşi benzeri olmayan bir waffle cafede kendi işiniz gibi insanlara güler yüzle hizmet etmek ister misiniz?Eğer çalıştığınız yeri kendi eviniz gibi benimsiyorsanız ve insanları mutlu etmeyi seviyorsanız, hele bir de eşsiz Bubble Wafflelar, leziz kekler ve kurabiyeler ile nefis kahve servisi ilginizi çekiyorsa üzerine birde mutfağa el beceriniz var ise tam da olmanız gereken yerdesiniz..Çalışma Saatleri: 10:30- 20:30Not: Sadece fotoğraflı ve online basvurular kabul edilecektir.

1 yıl önce

Asistan

Efe Telekom - Mengen

Telekomünikasyon şirketinde çalışacak tecrübeli e-ticaret hakkında bilgi sahibi.Aklı başında bir asistan arıyoruz. Tek istediğimiz sorgulanmadan söylenilen işin yapılması .

10 ay önce

Elektrik Tesisatçısı

Sigma Ges Enerji Elektrik San ve Tic Ltd Şti - Mengen

Elektrik tesisat işlerinde çalışacak Elektrik Tesisatçısı aranmaktadır.

3 ay önce

Acil gündüz 9 saat site bay temizlik /2500+ymk/ bağcılar bağlar mh

VİZYONVİP - Mengen

ÇALIŞMA YERİ: BAĞCILAR, BAĞLAR MH, YALÇINKOREŞ CD PROJE İSMİ: SİTE EN AZ 1 YIL TEMİZLİK OLARAK ÇALIŞMIŞ OLMASI ZORUNLUDUR, BAĞCILAR BÖLGESİNDE OTURAN YADA TEK ARAÇLA PROJEYE GELEBİLCEK, SİTE-REZİDANS-VİLLA-KÖ ŞK PROJELERDE ÇALIŞMIŞ OLMASI TERCİHİMİZDİR, YAŞ SINIRI: 23-45 ARASI ÇALIŞMA SİSTEMİ: HAFTAİÇİ 08:00 - 17:00 ARASI ÇALIŞMA HAFTAİÇİ 1 GÜN İZİN ŞARTLAR: 2500TL MAAŞ + YEMEK PROJEMİZ: GÜNEŞLİ MİGROSA YAKIN NOT: YUKARDAKİ KRİTERLERİ UYANLARIN ARAMASI ZORUNLUDUR. /NOT: LÜTFEN AŞAĞIDAKİ YETKİLİNİN TELEFONUNU ARAYIP ONAY ALDIKTAN SONRA ŞİRKETE GÖRÜŞMEYE GELİNİZ ONAY ALMADAN GÖRÜŞMEYE GELMEYİNİZ /NOT: ULAŞAMAZSANIZ TELEFONUN MESAJ BÖLÜMÜNDEN BİLGİLERİNİZİ-KRİTERLERİNİZİ VE NUMARANIZI YAZIN OLUMLU OLDUĞUNDA SİZE GERİ DÖNÜŞ YAPALIM. İNSAN KAYNAKLARI İLETİŞİM: 0554 142 97 81 - 0505 182 50 70

6 ay önce

İşçi

Burak Öztoprak Hayvancılık San Tic Ltd Şti - Mengen

115 sağmallık süt çiftliğinde çalışacak deneyimli aile(karı-koca),iyi niyetli çalışma arkadaşları aranıyor. Kalacak yer temini yapılır.

6 ay önce

Muhasebe Uzmanı

Oto Ertan Jant Akü Lastik Tic Ltd Şti - Mengen

Firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Uzmanı aranmaktadır

1 yıl önce

Sekreter

Veske Özel Sağlık Hizmetleri Tic Ltd Şti - Mengen

Kliniğimize Sekreter arıyoruz.

9 ay önce

Satış Danışmanı

Er Motor Redüktör Pompa San ve Tic Ltd Şti - Mengen

Endüstriyel motor, pompa, redüktör, fan, aspiratör,gibi ürünlerin satışını yaptığımız Tuzla İçmelerde Satış danışmanlığı yapabilecek, gelen aramaları, mailleri ve müşterileri karşılayabilecekSatış Temsilcisi/Danışmanı arıyoruz.

8 ay önce

Sekreter

Adm Ajans Danışmanlık - Mengen

Firmamız danışmanlık sektöründe faaliyet göstermektedir. Çalışmak üzere Sekreter aramaktayız.

8 ay önce

Sekreter

Estar Tekstil Nakış San ve Tic Ltd Şti - Mengen

Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamız için 22 -29 yaş arası YETİŞTİRİLMEK ÜZERE  Kadın Kartelacı alınacaktır. *Kartela Numune Takibi *Müşteri taleplerinin kartela haline getirilip kargolanması*Kartela dikimi* Dışarıdan gelen telefonların yönlendirilmesi (santral)

1 yıl önce

Muhasebe Elemanı

Smmm Veysel Yıldırım - Mengen

Yeni yerimizde bizlerle birlikte çalışacak çalışma arkadaşları aramaktayız.

2 ay önce

Çatı İşçileri

Solarport Enerji San ve Tic Ltd Şti - Mengen

Daha Önce Çelik Çatı üzerine çalışmış ustalık belgesi olan tecrübeli adaylar başvurabilir.

8 ay önce

Muhasebe Elemanı

Yuvam Panjur Alüminyum Yapı San ve Tic A.Ş. - Mengen

Fabrikada çalışacak muhasebe işinden anlayan kadın eleman aranıyor.

9 ay önce

Okul Öncesi Öğretmeni

Özel Ankara Gülçiçek Anaokulu - Mengen

Gülçiçek Anaokulu Çankaya Şubemizde görevlendirilmek üzere; Okul Öncesi Öğretmenleri, alınacaktır.

9 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Sedsal Ele Enerji San Tic Ltd Şti - Mengen

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe-Sekreter arayışımız mevcuttur.

8 ay önce

Bolu Geneli Sektörler