Medya Takip Hizmetleri İş İlanları - prokariyer.com

Medya Takip Hizmetleri İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Müşteri Temsilcisi (Almanca)

Masicll Çağrı Merkezi - Konya,İstanbul Avrupa,Bursa,

Wir suchen ab sofort VerstärkungMöchten Sie angenehm ohne Verkaufsdruck Geld verdienenDann sind sie bei uns richtig!!Wir unterstützen den Kundenservice UmzugshelferVollzeitkräfte mit guten Deutschkentnissen. Unser Standort liegt zentral in BURSAmit sehr guten Verkehrsanbindungen.Kein Verkauf,Kein ABO, Kein StromSehr einfaches Projekt (KUNDENBETREUNG)FESTGEHALT +PROVİSİON ÜBERSTUNDEN auch möglich.

9 ay önce

Temizlik Görevlisi

Naturalis Medikal Kozmetik San ve Tic Ltd Şti - Bursa,Sakarya,Bursa,

Şirketimiz bünyesinde çalışacak Temizlik-Çay ve dolum yapabilecek bayan eleman aranmaktadır.

1 ay önce

Matematik Öğretmeni

Rengarenk Çocuk Kulübü - Ankara,Bursa, İzmir, Gaziantep,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,Denizli,

Özelikle yeni nesil sorulara hakim, 5 ten 8 e kadar tüm ortaokul öğrencilerine ders verebilecek tecrübeli bir Matematik Öğretmeni ihtiyacımız vardır.

11 ay önce

Makine Mühendisi

İşcan Dış Ticaret Makina Pazarlama Ltd Şti - Balıkesir,İstanbul Avrupa,

Matbaa makineleri üretim tamir bakım revizyon alanında çalışmak üzere Makine Mühendisi arıyoruz.

3 ay önce

Pazarlama Elemanı

Polat Orman Ürünleri Gıda San Tic A.Ş. - Şanlıurfa,Ankara,Ankara,İstanbul Avrupa,Elazığ,

Polat Orman Ürünleri 1930dan beri Elazığda ve Doğu Anadoluda ahsap sektöründe hizmet vermektedir. Firmamız mobilya ve inşaat malzemeleri üretimi, perakende ve toplu satışı yapmaktadır.Kültürümüz dürüstlük, hesap verebilirlik ve güvenlik tutkumuzu yansıtır. Bu kültür, iş gücümüzün kalitesi ve sürekli iyileştirme, güvenli bir ortamda çalışma ve müşteri hizmetleri konusunda olumlu bir tutum üzerine kurulmuştur. Polat Orman Ürünleri ekibini güçlendirmek için Pazarlama Elemanı aramaktadır.

2 ay önce

Satış Pazarlama Elemanı

Platin Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi Ltd Şti - İstanbul Anadolu,

Satış pazarlamada çalışacak çalışma arkadaşı arıyoruz.

9 ay önce

Satış Danışmanı

Wanderlust-Hüseyin Karadağ - İstanbul Anadolu,İstanbul Avrupa,Kocaeli,İzmir,İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu,Çanakkale,

Mevcut ve potansiyel müşterilerimize tanıtım ve danışmanlık,Anlaşmalı olduğumuz otellerin tatil paketi satışları,Çanakkalede yahut çevre illerde yaşayan aileler için organizasyon davetleri yapılan Çanakkale Merkez konumundaki ofisimiz için Satış Danışmanı aramaktayız.

3 ay önce

İç Mimar

Valense İç Mimarlık - İstanbul Avrupa,Samsun,Konya,Kocaeli,İstanbul Anadolu,Ankara,Ankara,Konya,Ankara,

Çankaya Sinpaş Altınoranda bulunan iç mimarlık şirketimizde yüksek komisyon ile çalışacak İç Mimar aranıyor.

6 ay önce

Güzellik Uzmanı

Cem Taşdemir Güzellik Merkezi - Ankara,Trabzon,Muğla, Antalya, İzmir, Aydın,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,Bursa, İzmir, Kırıkkale, Şanlıurfa, Diyarbakır,İstanbul Avrupa,Gaziantep,Adana,İzmir,İzmir,Isparta,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,Antalya,Kocaeli,Eskişehir,İstanbul Avrupa,İstanb

Ekibimizi genişletiyoruz.Bünyemizde protez tırnak, ipek kirpik, kalıcı makyaj uzmanları olarak çalışacak ekip arkadaşları arıyoruz.

7 ay önce

Forklift Operatörü

Anadolusan Boru San ve Tic A.Ş. - Muğla, Antalya, İzmir, Aydın, Denizli,İstanbul Avrupa,Kocaeli,İstanbul Avrupa,Konya,Çanakkale,Kütahya, Ankara,Ankara,

Sincan 1. OSBde faaliyet gösteren firmamıza ürün giriş çıkışlarını yapacak Forklif Operatörü alınacaktır.Maaş yüz yüze konuşulacaktır.Personeller İEP kapsamında alınacaktır.

4 ay önce

Satış Pazarlama Sorumlusu

Akdoğan Seyahat Turizm San ve Tic Ltd Şti - Kocaeli,

05.11.2010 yılından itibaren Personel Ve Öğrenci Taşımacılığı yapmakta olduğumuz firmamızda Satış Pazarlama Sorumlusuna ihtiyaç vardır.

1 ay önce

Paketleme Elemanı

Mch Elektronik Hiz Tic Ltd Şti - İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,

Depomuzda çalışacak arkadaşlar arıyoruz.Depo konusunda ve paketleme konusunda deneyimli olması şarttır.Depo yönetimi, raf ürün yönetimi deneyimli olmasını istiyoruz.Ürünlerin stoklanması ve istiflenmesi konusunda deneyimli olması gerekir.Gerektiğinde ürün alımı ve ürün dağıtımı yapması gerekir.Ehliyetli olması tercihimizdir.

5 ay önce

Mimar

Som Group Yapı İnşaat San ve Tic A.Ş. - Nevşehir,İstanbul Avrupa,

SOM YAPI Başakşehir şantiyesi için Mimar arkadaşlar arıyoruz.Çalışma saatleri 08:00 - 18:00 arasındadır. Cumartesi günleri tam gün çalışılır pazar günleri ise boştur.

10 ay önce

Ofis Asistanı

Burada Yapı Gayrimenkul A.Ş. - Kocaeli,

Gayrimenkul Ofisimizde Telefonlara bakıp ,ilanları giriş yapıp güncelleyebilecek ve epostaları takip edebilecek Kadın Ofis Asistanı Arıyoruz.

10 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Sedsal Ele Enerji San Tic Ltd Şti - İstanbul Anadolu,Muğla,

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe-Sekreter arayışımız mevcuttur.

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

Smmm Vasfi Yavuz - Ankara,Kayseri,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,

Büromuza deneyimli Muhasebe Elemanı arıyoruz.

8 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Realty World Czm Gayrimenkul - İzmir,Denizli,Muğla,İstanbul Anadolu,İstanbul Anadolu,

TÜRKİYENİN EN ÇOK TERCİH EDİLEN GAYRİMENKUL FRANCHISE MARKASI1973 yılında ABD’de kurulan Realty World; marka bilinirliği için yaptığı 1.5 milyar USD’lık yatırım ve yılda % 30 büyüme ile Amerika’nın en hızlı yükselen emlak devidir. 2005 yılında faaliyetlerini Türkiye’ye taşıyan Realty World, ilk yılında gösterdiği büyüme ile Türkiye’nin en hızlı büyüyen emlak markası olmuştur. Realty World Türkiye, bu başarısını 2006, 2007 ve 2008 yıllarında Realty World ülkeleri arasında en hızlı büyüyen marka ödülünü alarak sürdürmüş ve Türkiye genelinde 130’u aşkın ofise ulaşmıştır.Realty World CZM GayrimenkulOfisimizin fiziksel imkanlarını, ofisteki diğer iş ortaklarımızın bilgi ve tecrübelerini, RW markasının gücünü, bilinirliğini, eğitimlerini ve kurumsallığını destek alarak; birlikte belirlediğimiz çalışma bölgesinde “satılık&kiralık” portföy oluşturmak; bu portföyleri pazarlamak, yeni kontaklar geliştirmek, satış ve kiralama yapmak suretiyle çalışmaktadırlar..Bu çalışma sisteminde Mesai Değil, Sorumluluk Bilinci esas olup; gayrimenkul danışmanları kendi çalışma programlarını ve takvimlerini kendileri oluşturmakta; kendi performanslarıyla orantılı olarak, yüksek prim oranıyla yüksek gelir elde etmektedirler. Realty World Türkiye Ailesinin İSTANBUL - ANADOLU Bölgesi, BAĞDAT Caddesinde hizmet veren REALTY WORLD CZM GAYRİMENKUL ofisi olarak, Gayrimenkul Danışmanları arıyoruz.

2 hafta önce

Pazarlama Sorumlusu

Turkish Medical Centers Sağlık Hiz Tic Ltd Şti - Kocaeli,İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu,İstanbul Anadolu,

Hekim ziyaretleri ile şirketimizin tanıtım ve pazarlamasını yapacak, tercihen sağlık sektörü deneyimli kadın elemanlar alınacaktır.

7 ay önce

Kaynak Ustası

Ara Kalıp Döküm ve Pres San Tic Ltd Şti - Tekirdağ,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,Kayseri,İstanbul Avrupa,

Firmamıza Gaz Altı Kaynak Ustası alınacaktır.

11 ay önce

Pazarlamacı (Telefonla)

Boyka Sporcu Besinleri ve Takviye Gıda - İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu,Elazığ,Şanlıurfa,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,Muğla,Sakarya,

Firmamızda, farklı şehirlerde ürünlerimize talep oluşturan kişilere ulaşıp ürün pazarlaması yapacak Pazarlamacı aranıyor.Yüksek miktarda prim sistemi uygulanacaktır.Evden veya istediğiniz her yerden çalışabilirsiniz. .

2 ay önce