Mecitözü İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Mecitözü İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Tekstil Makineci

İstanbul Mezuniyet - Mecitözü

Acil usta makineci aranıyor. Maaş+sgk+yol+yemek

4 ay önce

Ofis Elemanı

Esse Plan Proje İnşaat Çelik - Mecitözü

İskenderunda ikamet eden bayan Ofis Elemanı aranmaktadır.

9 ay önce

Bay bayan satış temsilcileri aranıyor

İhlas pazarlama - Mecitözü

İhlas pazarlamada çalışacak 25 yaş üstü bay bayan satış temsilcileri aranıyor müracat şahsen yapılacaktır maaş prim sigorta mevcutdur müracaat şahsen yapılacaktır bilgi için 05366442120

6 ay önce

Satış Destek Personeli

İlx Mühendislik Otomasyon San ve Tic Ltd Şti - Mecitözü

İmalatını ve ithalatını yapmış olduğumuz otomasyon ürünlerinin satış ve pazarlamasını yapabilecek, özellikle plc,hmı,invertör ve servo-step sistemler konusunda bilgi sahibi, alanında deneyimli ve sonuç odaklı çalışan Satış Destek Personelleri arıyoruz.Aşağıda belirtilen niteliklerden önce gerçekten çalışmak isteyen, firmayı sahiplenen ve iş odaklı çalışan personeller arıyoruz.

1 yıl önce

Grafik Tasarımcısı

Detay Grup Ofis Makine Ltd Şti - Mecitözü

Firmamızda çalışmak üzere Grafik Tasarımcısı aranmaktadır.

2 hafta önce

Grafik Tasarımcısı

Webius Digital - Mecitözü

Antalyadaki ofisimize tam zamanlı Grafik Tasarımcısı arıyoruz. Lojmanımız yoktur, sadece Antalya içerisinde ikamet edenler için teklifimiz açıktır.

9 ay önce

Müşteri Temsilcisi

Göktaş Metal Kalıp Mobilya San ve Tic A.Ş. - Mecitözü

Kapı/Kapak Mobilya üzerine faaliyetini sürdüren şirketimiz bünyesinde Fabrika ve Karabağlar şubede görev alacak, mevcut kadromuza destek olmak üzere Müşteri Temsilcisi alınacaktır.

1 yıl önce

Stajyer

Nergal Elektronik Ticaret - Mecitözü

E-ticaret sitemiz için Blog Yazarları arıyoruz.

10 ay önce

Halkla İlişkiler Personeli

Elsa Güzellik Cihaz ve Hizmetleri - Mecitözü

Firmamızın Kızılay ofisinde çalışmak üzere Halkla İlişkiler Personeli arayışımız bulunmaktadır.Ücret tatmin edici olacaktır. Çalışma saatleri:Hafta içi 09:00 - 18:30Cumartesi 09:00 - 17:00 arasındadır.Pazar tatildir.Sadece online başvurular kabul edilecektir.

1 yıl önce

Sağlık Teknikeri

Özel Marmara Yatılı Bakım Merkezi - Mecitözü

Kurumumuz hafif, orta, yüksek mental retardasyonu bulunan 3 zihinsel engel grubuna yatılı bakım hizmeti vermektedir. Kurumuzda görevlendrilmek üzere Sağlık Teknikeri aramaktayız.Sağlık Personeli; Engelli Bireylere Yönelik Özel Bakım Merkezi Yönetmeliği çerçevesinde 3 vardiya şeklinde çalışılır. Mesleğinin gerektirdiği uygulamaların yapacakİlaçların güvenli bir şekilde temin edilmesi, saklanmasını ve kullanmasının sağlanması ,Narkotik ilaçların kullanımı, kontrol ve kayıtlarının tutulmasını konuya ilişkin talimatlar çerçevesinde yürütülmesini sağlayacak, Verilen hizmetler ile ilgili kayıtların doğru ve eksiksiz ve zamanında tutulmasını ve engelli bireylerin muayene, tetkik ve tedavi amacıyla randevularının alınmasını, transferleri için gerekli planlamanın yapılmasını sağlayacak.Bakıcı personele koruyucu sağlık hizmetlerine ilişkin rehberlik yapabilecek,Çalışmakta olduğu vardiyanın vardiya amirliği görevini üstlenecek.

1 yıl önce

Şoför-Yük Taşıma

Yeklog Lojistik Depolama San ve Tic Ltd Şti - Mecitözü

25-40 yaş arası şehir içi dağıtım yapacak Şöför- Yük Taşıma personeli alınacaktır.

9 ay önce

Anaokulu Müdürü

Inci Yıldız Montessori Anaokulları - Mecitözü

Kayıt veli ilişkilerinde deneyimli görüntüsüne önem veren resimli cv ler değerlendirilecektir.

9 ay önce

Sabit Gündüz Villa Özel Güvenlik Personeli ( Bayan )

VİZYON VİP - Mecitözü

Çekmeköy, villa projemiz'de çalışcak, 25-35 arası, 1.60 boyu ve üzeri olan, 12 saat çalışma haftaiçi 5 gündüz çalış haftasnu 2 gün izin, 2560tl maaş+agi+yemek+maaşa zam şeklinde çalışcak bayan kimlikli süresi geçmemiş özel güvenlik yada güvenlik şube müdürlüğüne başvurmuş çalışabilir yazısı alan özel güvenlik görevlisi aranıyor. Aşağıdaki Yetkili Yasin Bey'in Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazın Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım İnsan Kaynakları Yönetici: Yasin İrtibat: 05051825070

1 yıl önce

3D Görselleştirme Uzmanı

Roas Architecture 3D Design - Mecitözü

ROAS Architecture 3d Design Agency İzmir ofisi olarak, fotorealistik render alabilen mimar ve iç mimar takım arkadaşları aramaktayız.ROAS mimarlar, iç mimarlar, 3d görselleştirme sanatçıları, grafik tasarımcılar, marka yöneticileri, web yazılım uzmanları ve prodüksiyon yönetmenlerinden oluşan, marka ve projenin tüm görsel alanlarını ve hedef kitleyle etkileşimini bir bütün olarak ele alan mimarlık ofisi ve tasarım ajansıdır.Marka hedefleri doğrultusunda oluşturulan mimari ve dijital tasarım stratejileriyle projenin verimini arttırıyor, insanlarla doğru, güçlü ve sürekli bağ kurmasını sağlıyoruz.2011 yılından bu yana hiç eksilmeyen heyecanımızla çıktığımız bu yolda küçük büyük demeden her projede sizlerin yanında olmaya çalıştık. Bizlere güvenen müşterilerimiz, yaratıcı, genç ve dinamik ekibimiz ile giderek büyüyen geniş bir aileyiz.

2 hafta önce

Satış Elemanı

Birlik Elegance Yapı İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Mecitözü

Şirketimizin inşaat bölümünde satış konusunda destek olacak eleman aranmaktadır.Geri kalan detaylı bilgiler konuşulacaktır.

8 ay önce

Güzellik Uzmanı çalışma arkadaşı

Dermame Güzellik Salonu - Mecitözü

Akşehir'de ikamet eden usta estetisyen belgesine sahip en az 3 yıl tecrübeli uzman estetisyen arayışımız mevcuttur.

7 ay önce

Vasıfsız Eleman

Arsekol Yapı Kimyasalları ve İnşaat Ltd Şti - Mecitözü

Yapı Kimyasalları Fabrikamızda çalışacak eleman aramaktayız.

9 ay önce

Satış Danışmanı

Leon Cc Dijital Hizmetler San ve Tic Ltd Şti - Mecitözü

İZMİRde FAALİYET GÖSTEREN FRANSIZCA ÇAĞRI MERKEZİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE Ana dili seviyesinde FRANSIZCA bilen, İn Bound / Out Bound - Deneyimli / Deneyimsiz, çalışma arkadaşları aramaktayız.

3 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Çapın Medya - Mecitözü

Yetiştirilmek üzere Çağrı Merkezi Görevlisi olarak çalışacak arkadaşlar arıyoruz.sadece bir çağrı merkezi değil , bir tv kanalına medya planlama uzmanı olarak alıyoruz.Yani yüksek referanslar yüksek gelirler hedefleyen arkadaşlar arıyoruz.

10 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Livart Duvar Kağıtları Ambalaj San ve Tic A.Ş. - Mecitözü

Firmamız bünyesinde çalıştırmak üzere Ön muhasebe Elemanı ihtiyacımız vardır. Başvurular CV üzerinden değerlendirilecektir. Uygun olması halinde Muhasebe Uzmanımız tarafından bilgilendirilerek görüşmeye çağrılacaksınız.Not: Firmamız İEP Destek programından faydalanmaktadır. İşe başlayacak kişi içinde bu destek programından maaş ve sigorta desteği sağlanacaktır.

6 ay önce

Çorum Geneli Sektörler