Marmara İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Marmara İş İlanları


Garson

Big Mamma’s Vip - Marmara

Big Mammas Vip Okmeydan’ a deneyim bayan Garson ekip arkadaşları arıyoruz.

5 gün önce

Masaj Uygulayıcısı/Masöz

Hera Spa Masaj Kuşadası - Marmara

Merhabalar VIP Masaj Salonumuza Çalışacak Güler yüzlü , Genç Masöz Terapistler alınacaktır. Yer : Aydın/Didim Çalışma Saatleri : Gündüz : 12:00 Gece : 23:30

5 gün önce

Temizlik Görevlisi

Davran Motel - Marmara

Marmara Adasında bulunan işletmemize ; oda temizliği ve bulaşığa bakacak karı koca ( yatılı ) Temizlik Personeli arıyoruz.

5 gün önce

Avrupa Birliği ve Kosgeb Proje Yöneticisi

Ab Hibe Proje Akademisi - Marmara

Avrupa Birliği ve Kosgeb Proje Hazırlama Asistanı - Proje Yöneticisi Türkiye deki Bölgelerimizde ; Avrupa Birliği - Kosgeb - Tübitak - TKDK - Bakanlıkların Hibe ProjelerininHazırlanması ve Proje Yönetiminde Merkez Ofis ve Yeni Açılan Şubelerimizde Sürekli ÇalışacakProje Hazırlama Asistanları Alınacaktır .Proje Hazırladığımız Hibe Kurum ve Kuruluşları* Avrupa Birliği Hibe Projeleri* Kalkınma Ajansı Hibe Projeleri* TKDK ve IPARD 2 Hibe Projeleri* Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı (KKYDP)* KOSGEB KOBİ Projeleri* KOSGEB Yeni Girişimcilik Projeleri* TÜBİTAK Hibe Projeleri* Ulusal Ajans ve Erasmus + Hibe Projeleri* T.C. Bakanlıklarının Hibe ProjeleriProje Danışmanlığı Hizmeti Verdiğimiz Kurum ve Kuruluşlar* KOBİ İşletmeleri ve Şirketler* Yatırımcı Şirketler, İşini Büyütmek ve Modernize Etmek İsteyenler* Yeni Girişimciler ve İş Kurmak İsteyenler* Yerel Yönetimler ve Mahalli İdare Birlikleri, Belediyeler* Üniversiteler, Meslek Okulları, Araştırma Enstitüleri* Kamu Kurum ve Kuruluşları* Kamu Kurumu Niteliğindeki Meslek Kuruluşları ve Meslek Odaları* Sivil Toplum Kuruluşları ve Dernekler (STK)* Vakıflar, Birlikler ve Kooperatifler* Ticaret ve Sanayi Odaları* Ticaret Borsaları* Organize Sanayi Bölgeleri* Küçük Sanayi Siteleri* Teknoloji Geliştirme Bölgeleri, Teknokentler, Endüstri Bölgeleri

1 ay önce

Aşçı

Davran Motel - Marmara

Balıkesire bağlı Marmara Adasında sezonluk çalışacak Yarım pansiyon olan işletmemize Aşçı arıyoruz. İşletmemizin konaklama kapasitesi 35-40 kişidir. Kalacak yer mevcuttur.

1 ay önce

Bulaşıkçı

Şiş House - Marmara

Nitelikli takım arkadaşları arıyoruz.Yerimiz Ataşehir Palladium Avm’dedir.

4 ay önce

Temizlik Görevlisi

Etiler Akademi - Marmara

Kurumumuzda yarı zamanlı çalışabilecek Temizlik Personeli aranmaktadır.

4 ay önce

İmalat Elemanı

Ortaklar Aydınlatma San ve Tic Ltd Şti - Marmara

Bay - Bayan İmalat Elemanı elamanlar alınacaktır.

4 ay önce

Emlak Satış Uzmanı

Gayrimenkul Diyarı Tic Ltd Şti - Marmara

1996 yılından beri Marmara Ereğlisi Yeniçiftlik bölgesinde hizmet vermekte olan gayrimenkul ve mimarlık firmamıza deneyimli Emlak Satış Uzmanları aranmaktadır.

4 ay önce

Balıkesir Geneli Sektörler