Marka - Patent Hizmetleri İş İlanları - prokariyer.com

Marka - Patent Hizmetleri İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Muhasebe Personeli

Smmm Abidin Ekren - Ankara,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,Muğla, Antalya, İzmir, Manisa,İzmir,İstanbul Anadolu,

Firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Personeli aramaktayız.Serbest Muhasebeci mali müşavirlik ofisinde gelen giden evrakları tekip edebilecek, Faturaları muhasebe standartlarına göre kayıt yapabilecek ,Sgk giriş ve çıkış bildirgeleirni, e bildirgelerini, düzenli olarak yapabilecek ,Ba/bs mutabakatlarını yapabilecek ve aylık kdv,muhtasar, beyannamesini verebilecek,

4 ay önce

Sekreter

Görkem Marine Kumanyacılık San ve Tic A.Ş. - Batman,İstanbul Anadolu,İstanbul Anadolu,

Ofisimize bayan Sekreter çalışma arkadaşları aranmaktadır. Ağır bir işimiz yoktur.

1 ay önce

Temizlik Personeli

Ulusoy Team Temizlik İnş ve Tic Ltd Şti - Bursa,İzmir,Kocaeli,İstanbul Avrupa,Adana,İstanbul Avrupa,

Ulusoy Team Temizlik İnş. ve Tic. Ltd. Şti. şirketimizin projelerinde inşaat sonrası temizlik işlerinde görevlendirilmek üzere ; Temizlik Personelleri istihdam edilecektir.

3 hafta önce

Kuaför

Sabiş Kuaför - İstanbul Avrupa,Ankara,İstanbul Avrupa,

Rahat çalışabileceğiniz Bayan Kuaför salonumuzda çalışacak tecrübeli Kuaför aranıyor.

1 ay önce

Elektrik Elektronik Teknisyeni

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Tüm Şehirler,

Projelerimizde görevlendirilmek üzere “Elektrik Elektronik Teknisyeni “aranmaktadır. Cvbenim.com üzerinden sadece online yapılan başvurular kabul edilecektir. Lütfen telefonla başvuru yapmayınız. Cv videosu olan adaylar öncelikli olarak değerlendirilecektir.

4 ay önce

Proje Tanıtım Sorumlusu

Scale Gösteri Sanatları Organizasyon ve Tic Ltd Şti - Batman,İstanbul Anadolu,İstanbul Anadolu,Ankara,Mersin,İstanbul Avrupa,

2015ten günümüze, 27 ilde 33.274 çocuğumuza ulaşan Ozan Çobanla Müzikli Söyleşilerprojesinin okul yönetimleri ve aile birliklerine sunumunu sağlayacak, etkinlik takvimini oluşturacak ve yönetecek takım arkadaşları ile yolumuza devam etme arzusundayız.

1 ay önce

Garson

Otel - Ankara

ULUSTA BULUNAN 4 YILDIZLI OTELİMİZE BAY BAYAN GARSON ARANIYOR ASGARİ ÜCRET SSK YEMEK 8 saat 05077179578

2 ay önce

Yurt Yönetim Memuru

Has Kız Öğrenci Yurdu - Antalya,İstanbul Anadolu,Yalova, Kocaeli, Bursa,İstanbul Anadolu,İstanbul Anadolu,İstanbul Anadolu,İstanbul Avrupa,

MEBe bağlı Avcılar Özel Has Kız Yurduna; kadın Yurt Yönetim Memuru aramaktayız.

1 ay önce

Teknik Servis Şefi

Club Marma Hotel - Muğla,

Bodrum Akyarlar da bulunan otelimizde görev alacak Teknik Servis Şefiaranmaktadır.

4 ay önce

Aksesuar Takip Elemanı

Kozanteks Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Bursa,İstanbul Avrupa,

Gelen aksesuarların sisteme girip sevk işlemini yapmak Aksesuar Takip Elemanı aramaktayız.

1 ay önce

Karşılama Hostesi

Hayel Organizasyon - İstanbul Avrupa,İzmir,İstanbul Avrupa,Tüm Şehirler,

Hayel Organizasyon bünyesinde bulunan Restorant ve Eğlence Tesislerinde şubemiz için;Karşılama Hostesi Pozisyonuna Takım Arkadaşları Arıyor.Rezervasyonları almak ve takibini yapmak,Rezervasyonla gelecek olan misafirlerin isteklerine göre masalarının hazırlanmasını sağlamak, gerekli kontrolleri yapmak,Misafirleri karşılamak ve masalarına yönlendirmek, misafirleri uğurlamak,Misafir şikayetlerini çözümlemek gerekli durumlarda yöneticisine bildirmek,Gerektiğinde servisin her bölümünde çalışmak,İş sağlığı ve güvenliği, kalite, gıda güvenliği ve hijyen standartlarına uymak.

1 hafta önce

Garson

Cantine Food - İstanbul Avrupa,İzmir,İstanbul Avrupa,İzmir,İstanbul Anadolu,Kocaeli, İstanbul Anadolu,İstanbul Anadolu,Aydın, Denizli, İzmir, Manisa, Muğla, Antalya,Antalya,İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu,Nevşehir, Niğde, Kayseri, Yozgat, Kırşehir,İstanbul Avrupa,İstan

Firmamızda görevlendirilmek üzere Garson aramaktayız

2 ay önce

Fotoğraf ve Video Uzmanı

Sas Elektrik Enerji Dağıtım Dan San ve Tic Ltd Şti - İstanbul Anadolu,

Şirketimizin İstanbul - Kadıköydeki Genel Merkezinde görevlendirilmek üzere Fotoğrafçı/Video Editörü (Erkek) aramaktayız.

3 ay önce

Butik Pasta Ustası

Usluoğlu Baklava Gıda San Tic A.Ş. - İstanbul Anadolu,İstanbul Avrupa,Samsun, Ordu, Sinop, Tokat, Amasya, Çorum,

Butik Pasta Ustası alınacaktır.Kalacak yer temin edilir.

1 ay önce

Müşteri İlişkileri Sorumlusu

Geylani Elektrik San ve Tic Ltd Şti - Gaziantep,

Gaziantepte yerleşik şirketimizde müşteri ilişkileri personeli olarak çalışacak Müşteri İlişkileri Sorumlusu mesai arkadaşı aramaktayız.Müşteri ilişkileri, bayi ilişkileri konusunda çalışılmış olması tercih sebebidir.İş tanımı:•Potansiyel ve mevcut müşteri ziyaretlerini planlamak ve uygulamak,•Potansiyel müşterileri belirlemek, uygun olan müşterileri firmamıza kazandırmak,•Kazanılan müşteriler ile satış haricindeki ilişkileri yürütmek ve yönetmek,•Firmanın tanınırlığını ve ürün çeşitlerinin bilinirliğini artırmak için planlar yapmak ve uygulamak, •Pazardaki potansiyel işleri yakından takip etmek,•Rakipleri izlemek, gelişmeleri takip etmek,•Çalışmalarda elde ettiği bilgileri analiz etmek ve raporlamak.

4 ay önce

Robotik Kodlama / Bilim Eğitmeni

Stem Ankara Robotik Kodlama Akademisi - Ankara,

Anlaşmalı Okullarda/Kurumlarda çalışmak üzere Stem ve Robotik Kodlama Eğitimi verecek, deneyimli deneyimsiz Robotik Kodlama Eğitmenleri aranmaktadır.

1 hafta önce

İnsan Kaynakları Müdürü

Aleppo Services İnsan Kaynakları Dış Tic San Ltd Şti - İstanbul Avrupa,

İnsan Kaynakları Müdürü çalışma arkadaşlarımızın başvurularını bekliyoruz.Tüm yasal bildirgeleri doğru ve zamanında yapmakPuantaj kontrolünden sorumlu olmakResmi kurum ve kuruluşlar ile yazışmaları gerçekleştirmekYasal mevzuatın takibini yapmak, süreçlerin mevzuatlara uygun olarak yürütülmesini sağlamakÖzlük işlemleri kapsamındaki tüm yasal bildirimleri yapmak ve takip etmekİnsan Kaynakları verilerine ilişkin raporların hazırlanmasından sorumlu olmakGüncel teşviklerin takibi ve uygulanmasından sorumlu olmakİnsan kaynaklarındaki farklı fonksiyonlarına (İşe Alım, Eğitim, yetenek yönetimi vb.) destek olmak, sorumluluk almak,İnsan kaynakları bütçesinin hazırlanması ve raporlanmasından sorumlu olmak.

1 ay önce

Stajyer (Öğrenci)

Akyıl Güvenlik Sistemleri Elektronik ve San Tic Ltd Şti - İstanbul Anadolu,Antalya,İstanbul Avrupa,

Güvenlik sistemleri satış ve kurulum yapan ofisimize Stajyer alınacaktır.Yol+Yemek+maaş( 300TLdevlet veriyor 300TLfirma)

3 ay önce

Garson

Doko Grup - Tüm Şehirler,Kocaeli, İstanbul Anadolu,Balıkesir, Bursa, Kütahya, İzmir, Manisa,İzmir,İstanbul Anadolu,Gaziantep,İstanbul Anadolu,İzmir,İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu,İstanbul Anadolu,Ankara,İstanbul Avrupa,Kırıkkale,Ankara,İstanbul Avrupa,Muğla,İstanbu

Firmamız çalışacak Garson aranmaktadır.

3 ay önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Firenze Cast Medya San ve Tic Ltd Şti - Konya,Ankara,Ankara,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,

Telefonda iletişim öncelikli olmak üzere, hem satış – pazarlama hem de ofis koordinasyonunu sağlayabilecek kadın Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi çalışma arkadaşı arıyoruz.

2 hafta önce