Mardin İş İlanları, Mardin'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Mardin İş İlanları


Garson

Şiş House - Mardin

Ataşehir Palladium Avm de görev yapacak Garson takım arkadaşları aramaktayız.

3 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Özel Akant Konyaaltı Kreş - Mardin

Çift dil eğitim vermekte olduğumuz kurumumuza çalışmak üzere İngilizce Öğretmeni aramaktayız.

3 ay önce

Vasıflı / Vasıfsız Personeller

Maltepe Denizcilik Ltd Şti - Mardin

MALTEPE DENİZCİLİK LTD. ŞTİ ( DENEYİMLİ VE UZMAN KADROSU İLE )Çalışan Kuru Yük, Konteyner, Tanker, Gaz ve Yolcu Gemilerine , Yurt İçi Tur Organizasyonu Düzenleyen ve Turistik Bölgelerdeki Özel Yatlarda Çalışacak PersonellerYüksek Maaşla çalışacakSeyahat engeli olmayan denizcilik işini uzun vadeli düşünen, çalışırken kariyer yapmayı hedefleyen tecrübeli- tecrübesiz mutfak , restaurant , güverte ve makine bölümünde yetiştirilmek üzere Vasıflı- Vasıfsız personeller Maaş + Mesai + İkramiye+ Sgk + Yemek + Prim

3 ay önce

Avrupa Birliği ve Kosgeb Proje Yöneticisi

Ab Hibe Proje Akademisi - Mardin

Türkiye deki Bölgelerimizde ; Avrupa Birliği - Kosgeb - Tübitak - TKDK - Bakanlıkların Hibe Projelerinin Hazırlanması ve Proje Yönetiminde Merkez Ofis ve Yeni Açılan Şubelerimizde Sürekli Çalışacak Proje Yöneticisi Alınacaktır.Proje hazırladığımız hibe kurum ve kuruluşları* Avrupa Birliği Hibe Projeleri* Kalkınma Ajansı Hibe Projeleri* TKDK ve IPARD 2 Hibe Projeleri* Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı (KKYDP)* KOSGEB KOBİ Projeleri* KOSGEB Yeni Girişimcilik Projeleri* TÜBİTAK Hibe Projeleri* Ulusal Ajans ve Erasmus + Hibe Projeleri* TC Bakanlıklarının Hibe ProjeleriProje danışmanlığı hizmeti verdiğimiz kurum ve kuruluşlar* KOBİ İşletmeleri ve Şirketler* Yatırımcı Şirketler, İşini Büyütmek ve Modernize Etmek İsteyenler* Yeni Girişimciler ve İş Kurmak İsteyenler* Yerel Yönetimler ve Mahalli İdare Birlikleri, Belediyeler* Üniversiteler, Meslek Okulları, Araştırma Enstitüleri* Kamu Kurum ve Kuruluşları* Kamu Kurumu Niteliğindeki Meslek Kuruluşları ve Meslek Odaları* Sivil Toplum Kuruluşları ve Dernekler (STK)* Vakıflar, Birlikler ve Kooperatifler* Ticaret ve Sanayi Odaları* Ticaret Borsaları* Organize Sanayi Bölgeleri* Küçük Sanayi Siteleri* Teknoloji Geliştirme Bölgeleri, Teknokentler, Endüstri Bölgeleri

3 ay önce

Mardin İşkur İş İlanları

Mardin, ülkemizin gelişmekte olan illerinden biri olarak lanse edilmektedir. İş imkânlarının belli başlı alanlarda toplandığı Mardin’de çalışmak isteyenler, bu isteklerini Mardin iş ilanları ile gerçeğe dönüştürebilmektedirler. Mardin iş ilanlarına göz attığımızda daha çok banka ve finans kurumlarının etkin oldukları görülmektedir.
Mardin Açık İş İlanları
Mardin iş ilanları arasında birçok bankanın iş ilanlarını görebilir, bu bankaların açtıkları sınav ve mülakatlara girerek bankacı olma şansı bulabilirsiniz. Devlet sermayeli bankaların yanı sıra özel bankalar ve katılım bankaları da Mardin iş ilanları aracılığıyla personel alımı yapabilmektedirler.

Bankaların yanı sıra bazı özel firma ve kuruluşlar da personel alımlarını Mardin iş ilanları ile gerçekleştirmekte. Acarsan Holding, Taşçıbey Holding Şirketler Grubu, Pikasso Boya, SAFKİM, AK-TİM ve Atos Kimya gibi önemli firmalar, en çok istihdam yaratan isimler arasında yer ediniyor.

Mardin Geneli Sektörler