Manisa Yiyecek Hizmetleri İş İlanları - Pro Kariyer

Manisa Yiyecek Hizmetleri İş İlanları


Garson

Dürümcü Sedat Usta - Manisa

Restaurantımızda çalışacak bayan Garson aranmaktadır.

1 ay önce

Barista

Gürgençler Bilişim İletişim İç ve Dış Tic Ltd Şti - Manisa

Mecidiyeköy Cevahir AVM içinde bulunan kafemize; misafirlerimize güleryüzle ve kaliteli hizmet sunacak, kahveye ve insana tutkulu Barista” (Servis Elemanı) adayları arıyoruz.

1 ay önce

Bahçıvan

Latin Reklam Tanıtım Birimleri San ve Tic A.Ş. - Manisa

URLA da ikamet eden yada edebilecek bahçe işleriyle ilgili bilgi deneyim sahibi yada ilgilenmeyi seven erkek Bahçıvan çalışma arkadaşları aramaktayız.

2 ay önce

Garson (Servis Elemanı)

Latin Reklam Tanıtım Birimleri San ve Tic A.Ş. - Manisa

İzmir in en prestijli kahvaltı salonu Zeytinli Köşkte bizlerle çalışacak takım arkadaşları arıyoruz. URLA da ikamet eden yada edebilecek Garson (Servis Elemanı) aramaktayız.

2 ay önce

Aşçı Yardımcısı

Yeniden Doğuş Turizm ve Ltd Şti - Manisa

Aşçı ve Aşçı yardımcısı aranıyor.

2 ay önce

Satış Destek Personeli

İnka Grup Organizasyon Turizm Dış Tic A.Ş. - Manisa

Bünyemizde istihdam edilmek üzere,Türkiyenin önde gelen gıda perakende firmasının; İstanbul içinde çeşitli marketlerde ürün tanıtım,bilgilendirme, satış destek görevlerinde bulunabilecek BAYAN Satış Destek Personeli çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır;

2 ay önce

Misafir İlişkileri Görevlisi

Akkarides Restoran Turizm San Tic Ltd Şti - Manisa

Organizasyon Firmamızın Bünyesindeki 5 Yıldızlı Turistik Tesislerimizde Restoran,Bar,Eğlence Merkezleri ve Organizasyonlarda Görevlendirilmek Üzere Bayan Misafir İlişkileri Elemanları Aranmaktadır.

3 ay önce

Garson (Servis Elemanı)

APlus Hastane Otelcilik Hizmetleri A.Ş. - Manisa

APlus Hastane ve Otelcilik Hizmetlerinin hizmet sunduğu Acıbadem Hastaneleri Garson olarak görev alacak Garson (Servis Elemanı) takım arkadaşları aranmaktadır.*** Cv Video ile başvuran adaylar öncelikli olarak değerlendirmeye alınacaktır.

4 ay önce

Garson (Servis Elemanı)

İnkase Restaurant - Manisa

Fenerbahçe ve Akasya Shabada spor kompleksinde bulunan Kase konsepti restorantlarımıza; benzer konseptlerde çalışmış Tecrübeli Garson (Servis Elemanı) aranmaktadır. Türkiye’de birçok “İlk”lere ve “En”lere imza atan restaurant projemiz için Servis elemanı olarak görev alacak ekip arkadaşları aramaktayız.

5 ay önce

Demi Chef

İnkase Restaurant - Manisa

Fenerbahçe ve Akasya Shabada spor kompleksinde bulunan Kase konsepti restorantlarımıza; daha önce sous vide yönteminde çalışmış Tecrübeli Demi Chef aranmaktadır.Türkiye’de birçok “İlk”lere ve “En”lere imza atan restaurant projemiz için Demi Chef olarak görev alacak ekip arkadaşları aramaktayız.

5 ay önce

Manisa Geneli Sektörler