Manisa Yayıncılık İş İlanları - Pro Kariyer

Manisa Yayıncılık İş İlanları


Web Yayın Editörü

657 Yayıncılık Matbaacılık Ltd Şti - Manisa

E-ticaret sitemize ürün içerik ve detay girebilecek, orta seviyede photoshop , ileri seviyede excell bilen tam zamanlı İnternet Editörü alınacaktır.

3 hafta önce

Satın Alma Sorumlusu

657 Yayıncılık Matbaacılık Ltd Şti - Manisa

Sincan Malıköy de bulunan E-ticaret yapan şirketimizin tedariği yapılacak kitap, kırtasiye, oyuncak ve hobi gereçleri için tecrübeli Satın Alma Sorumlusu arıyoruz.

1 ay önce

Pazarlama Danışmanı

Pamey Yayın Grubu - Manisa

Yayın evimizin kitaplarını tanıtacak ve yazar etkinliklerini organize edecek bay-bayan Pazarlama Danışmanı çalışma arkadaşları aranıyor.

3 ay önce

Tanıtım Sorumlusu

Güncel Yayıncılık - Manisa

Eğitim yayıncılık sektöründe yapmış olduğumuz sınavlara yönelik , kurumları bilgilendirme yapabilecek home ofis çalışabilecek bayan Tanıtım Sorumlusu çalışma arkadaşları arıyoruz.Maaş+ PrimÇalışma saatleri size göre ayarlanabilir.

3 ay önce

Satış Temsilcisi

Güncel Yayıncılık - Manisa

Eğitim Danışmanlık bünyesinde Bayan Satış Temsilcisi olarak görev alacak, satış alanında kariyer hedefleyen, aşağıda belirtilen özelliklerde takım arkadaşı aramaktayız.

4 ay önce

Saha Satış Uzmanı

Can Sanat Yayınları Yapım ve Dağıtım Tic ve San A.Ş. - Manisa

Can Yayınları kitaplarının bulunduğu kitabevlerini ziyaret ederek, kitapların raflardaki teşhir ve görünümü ile satışlarının kontrolü, siparişlerinin alınması gibi süreçlerin koordinasyonunu yapan, kitabevleriyle yayınevi arasındaki iletişimi güçlendiren bir köprü rolü üstlenmesini beklediğimiz Saha Satış uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

4 ay önce

Laborant-Boya

Tavaslı Yayıncılık San ve Tic Ltd Şti - Manisa

Boya renk kartela üretimi için renk bölümünde çalışacak Laborant-Boya aranmaktadır.

5 ay önce

Manisa Geneli Sektörler