Manisa Reklamcılık İş İlanları - Pro Kariyer

Manisa Reklamcılık İş İlanları


Yazılım Uzmanı

Lika Tanıtım Yayıncılık Akademi Tic Ltd Şti - Manisa

İnteraktif 360 Sanal Tur VR Çekim, yazılım bilen Yazılım Uzmanı alınacaktır.

3 gün önce

Grafiker

Biografik Ajans - Manisa

Kurumsal tasarımlar, sosyal medya, web tasarımı, outdoor vb. alanlarda hizmet veren 4 senelik butik bir ajansız.Biografik Ajans olarak öğrenmeye açık, yaratıcı ve açık fikirli Grafikerçalışma arkadaşları aramaktayız. Çalışma saatleri için aday ile birlikte uygun bir aralık belirlenecektir.

2 hafta önce

Satış Danışmanı

Lika Tanıtım Yayıncılık Akademi Tic Ltd Şti - Manisa

Dijital Ajans işlerimizde sahada satış danışmanı olarak Sosyal Medya, 360 VR, Dijital Reklam, vb. ürünlerimizin satışı gerçekleşecek Satış Danışmanı alınacaktır.

2 hafta önce

Web Tasarım Uzmanı

Etap 33 Yazılım San ve Tic Ltd Şti - Manisa

Firmamızda görevlendirilmek üzere Web Tasarım Uzmanı aranmaktadır.Şirket ya da şahıs adına web sayfaları tasarlamak,Tasarlamış olduğu web sayfalarının güncelliğini korumak,Web sayfalarının güvenliklerini test etmek ve yayına sürmek,Birimlerden gelen talepler doğrultusunda tasarladığı ya da tasarlanan web sayfalarını güncellemek,Web sayfaları için içerik sorumlusu tanımlamak,İçerik sorumlularına hizmet içi eğitim sunmak,İdari personel, akademik personel ve birimlere alan adı, ftp adresi ve web alanı oluşturmak,Personeller için interaktif servis modülleri hazırlamak,Personele İnteraktif servis kullanımı hakkında eğitim vermek,Görevlerini kalite hedefleri ve prosedürlerine uygun olarak yürütmek,Özgün üretimle oluşturduğu web sitesi tasarımlarını analiz etmek,Yeni teknoloji ve trendleri takip etmek,Web standartlarını öğrenmek ve uygulama yapmak,Sosyal medya görsellerini tasarlamak ve düzenlemek.

2 hafta önce

Çizgi Film-Animasyon Uzmanı

Etap 33 Yazılım San ve Tic Ltd Şti - Manisa

Etap Ajans bünyesinde çalışmak üzere 3D Modelleme Uzmanı, tecrübeli ekip arkadaşı aramaktayız.

2 hafta önce

Saha Satış Elemanı

Copia Ajans ve Grafik Tasarım - Manisa

Şirketimizde görevlendirilmek üzere Saha Satış Elemanı alınacaktır. Asgari Ücret+Yol+Yemek+Prim+Ssk.

2 hafta önce

Grafiker

Lika Tanıtım Yayıncılık Akademi Tic Ltd Şti - Manisa

Lika Tanıtım Medya Reklam Ajansımıza Grafiker aramaktayız.

3 hafta önce

Sosyal Medya Uzmanı

Lika Tanıtım Yayıncılık Akademi Tic Ltd Şti - Manisa

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sosyal Medya Uzmanı alınacaktır.

3 hafta önce

Ofis Elemanı

Tgn Ajans Reklam San ve Tic Ltd Şti - Manisa

Öveçler 2. Caddede bulunan ofisimize Ofis Elemanı aramaktayız.

1 ay önce

Grafiker (Stajyer)

Abdullah Deniz Güzelay - Manisa

Tonyukuk Reklam Ajansı firmamıza lise veya üniversite öğrencisi Grafiker (Grafik tasarım ve matbaa öğrencisi )stajyer aranmaktadır.

1 ay önce

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı

Abdullah Deniz Güzelay - Manisa

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı aramaktayız.İş Tanımı* Kurumun tüm sosyal medya hesaplarını yönetmek,* Farklı kanallar üzerinden dijital pazarlama kampanyalarını oluşturmak, takip ve analiz etmek,* Günlük olarak, grafikerlerin yaptığı orijinal metin, resim, video vb. içerikleri düzenlemek ve yayınlamak,* Araştırma, kıyaslama ve kitle kimliği analiziyle sosyal medya stratejisi oluşturmak ve uygulamak,* Rakip analizi yapmak ve raporlamak,* Kriz yönetimini sağlamak, kötü eleştiri ve olumsuz haberlere yönelik düzeltme yayınlamak,* Marka ismini yönetmek,* Sosyal medya hesaplarına erişimi ve takipçi sayısını artıracak çalışmalar yapmak,* Kurumsal web sitemizin içerik yönetiminden ve güncellemelerinden sorumlu olmak.

1 ay önce

Metin Yazarı

Abdullah Deniz Güzelay - Manisa

Yenilikçi iş fikirleri sunabilecek; kurumsal ve ürün odaklı metinler yazmak üzere motivasyonu ve özgüveni yüksek “Metin Yazarı” ekip arkadaşı arıyoruz.İş Tanımı:Dijital ortamlarda fikir, konsept ve yaratıcı içerikler üretmek,Web sitesi içerikleri ve kampanya içerikleri oluşturulması.Markalarımızın sosyal medya hesapları (blog, youtube senaryoları, sosyal medya postları vb)Katalog, broşür, mailing, web sitesi içerikleri ve kampanya içerikleri oluşturulmasında,

1 ay önce

Wordpress Uzmanı

Abdullah Deniz Güzelay - Manisa

Kurumsal ve E-ticaret sitesi konusunda uzman Wordpress Uzmanı ekip arkadaşları arıyoruz.

1 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Antik Bayrak İmalatı San Tic Ltd Şti - Manisa

Bayrak imalatı firmamıza deneyimli deneyimsiz corel draw bilen bayan Grafik Tasarımcısı alınacaktır.

2 ay önce

mobilbord

mobilbord - Manisa

belirli bir süre mobilbord şöforü aramaktayız

2 ay önce

Grafiker

Cpa Reklam - Manisa

Firmamızda çalışacak grafik işlerinden sorumlu Grafiker aranmaktadır.

2 ay önce

Ofis Elemanı

Tgn Ajans Reklam San ve Tic Ltd Şti - Manisa

Öveçler 2. Caddede bulunan ofisimizde çalışmak üzere, diksiyonu düzgün ofisin genel işlerini yapacaktır. (Çay, Temizlik, Karşılama, İkram, Telefon konusunda tecrübeli) Ofis Elemanı alınacaktır.

2 ay önce

Ofis Elemanı

Tgn Ajans Reklam San ve Tic Ltd Şti - Manisa

Öveçler 2. cadde de bulunan ofisimizde çalıştırılmak üzere Ofis Elemanı alınacaktır.alınacak personel ofisin genel işleri olan çay, temizlik, telefon, karşılama, ikram işlerinde tecrübeli olması gerekmektedir.

2 ay önce

Web Tasarım Uzmanı (Bilgisayar)

Omnia Elektronik Led Sistemleri Tic Ltd Şti - Manisa

Web Tasarım Uzmanı alınacaktır.

3 ay önce

Saha Satış Personeli

Bamboo Creative - Manisa

Şirketimizde çalışacak Saha Satış Personeli alınacaktır.-Müşteri ziyaretlerini gerçekleştirecek,-Randevuları ayarlayacak,-Aylık ziyaret raporlarını sunacak,-Müşterilerden detaylı Brief alacak,-Aldığı briefleri eksiksiz olarak ekip arkadaşlarına aktaracak.

3 ay önce

Satış Danışmanı (Almanca)

Sk-Verlag Reklamcılık - Manisa

Reklam Şirketimize Almancası anadil seviyesinde olan Bayan Satış Danışmanı alınacaktır. Sabit Maaş+Yol ve Yemek Parası+SGK.Çalışma saatleri 10:00-17:00 arasıdır. Cumartesi ve Pazar çalışmıyoruz.Alman tatillerinde çalışılmıyor.

3 ay önce

Web Designer

Hayat Grup Yönetim Organizasyon San ve Tic Ltd Şti - Manisa

Kurum, Markanın kimliğini, görsel olarak sosyal platformlarda en iyi düzeyde yayınlarak ilerleyebileceğimiz Web Designer ekip arkadaşları aramaktayız.Cvnizde Maaş beklentisini lütfen belirtiniz.

3 ay önce

İnsan Kaynakları Uzmanı

Tbwa Reklam Hizmetleri A.Ş. - Manisa

TBWA Grup, İnsan Kaynakları Departmanında görev yapacak İnsan Kaynakları Uzmanı aranmaktadır.Çalışanların işe giriş ve işten çıkış işlemlerinin yapılması ve yasal süreçlerin takibi,Çalışanların tüm bordro/tahakkuk işlemlerinin gerçekleştirilmesiMuhasebe mutabakat işlemlerin gerçekleştirilmesi, ilgili aya ilişkin Kıdem, İzin Yükümlülüklerinin hesaplanarak karşılıkların gerçekleştirilmesi,Aylık prim ve hizmet belgelerinin sistem üzerinden onaylanması (E-Bildirge),SGK, İşkur vb. resmi kurumlar ile ilgili süreçlerin mevzuata uygun olarak yönetilmesi,Çalışan izinlerinin yasal mevzuat ve şirket prosedürleri doğrultusunda kullanılmasının sağlanması ve sistem takibinin yapılması,Çalışanların istirahat bildirimlerinin SGK’ya yapılması ve yasal takibi,Sağlık sigortası işlemlerinin gerçekleştirilmesi,BES işlemlerinin yapılması,Teşvik hesaplamalarının yapılması ve takibi,Personel Bütçe çalışmalarında destek olunması,İK raporlarının yapılması,Tüm yasal bildirgelerin doğru ve zamanında yapılmasının sağlanması,Bordro, Özlük İşleri ve Raporlama süreçlerinden sorumlu İnsan Kaynakları Uzmanı arıyoruz.

3 ay önce

Reklam Satış Sorumlusu

Dünya Medya Merkezi - Manisa

19-29 Yaş arası Reklam Satış Sorumlusu arıyoruz.

4 ay önce

Stil ve İmaj Danışmanı

3Z Agency - Moda Pr Ajansı - Manisa

Nişantaşın da bulunan Moda Pr ajansımıza özellikle Pr geçmişi olan Bayan Stil ve İmaj Danışmanı asistan aranmaktadır.Telefon ve mesajlara zamanında cevap verecek,Gelen müşterilere blogerlara veya stilist ekiplerine kombin önerileri yapabilecek,Posta oluşturabilecek,Sosyal medyadan anlayan,Bilgisayar kullanımına hakim,Sunum hazırlayabilecek,XL ve Word programlarını bilen,*PR geçmişi özellikle tercihimizdir. Olmayanlar için modadan anlayan ve styling konusunda kendine güvenen adaylar da başvuruda bulunabilir.

4 ay önce

Satış Pazarlama Danışmanı

Sedentis Group - Manisa

Reklam ekipmanları üreten firmamıza Satış Pazarlama Danışmanı arkadaşlar alınacaktır.

4 ay önce

Grafiker

Çağdaş Reklam - Manisa

Grafiker aranmaktadır.

4 ay önce

Saha Satış Personeli

Team Guerilla Marketing - Manisa

Hızlı tüketim sektöründe faaliyet gösteren uluslararası bir tütün firması adına Saha Satış Personeli aranmaktadır.Tarafımızca belirlenen satış noktalarında (Tobacco Shop, Benzin İstasyonları, Tekel Bayii, Büfe vb.) tüketiciler tarafından tütün ürünleri hakkında gelebilecek soruları yanıtlamak ve ürünler hakkında tüketicileri bilgilendirmek amacıyla görev alacak takım arkadaşları aranmaktadır.

4 ay önce

Satış Elemanı

Empati 34 - Manisa

Empati 34 dergimizin satışı için sahada görev alabilecek Satış Elemanı aranmaktadır.

4 ay önce

Sosyal Medya ve Seo Uzmanı

AlpsArts - Sosyal Medya Ajansı - Manisa

Sosyal medya ajansımızda manisa için oluşturulan ekipte görev almak üzere satış, pazarlama, tanıtım, tasarım, alanlarında yetiştirilmek üzere Sosyal Medya ve Seo Uzmanı aranmaktadır.

4 ay önce

Manisa Geneli Sektörler