Mamak İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Mamak İş İlanları


Emlak Danışmanı

Poyrazlar Gayrimenkul - Mamak

Tam zamanlı çalışabilecek,Emlak-gayrimenkul pazarlama sektöründe kendini geliştirmek ve yüksek prim alabilecek, Emlak Danışmanı alınacaktır.

1 hafta önce

Rehber Öğretmen (Psikolojik Danışman)

Med Akademi Koleji - Mamak

2019/2020 eğitim yılında Rehber Öğretmen (Psikolojik Danışman) aranmaktadır.

3 hafta önce

İngilizce Öğretmeni

Aybar İngilizce Kursu - Mamak

Yeni eğitim-öğretim yılında, kişisel gelişim kursumuzda kadrolu ve tam zamanlı çalışabilecek, Meb Atama Engeli Olmayan, İngilizce Öğretmeni arkadaşlarımızı bekliyoruz. Haftasonu çalışma engeli olanlar başvuru yapmasın lütfen.

3 hafta önce

Forklift Operatörü

Eurosec Şirketler Grubu - Mamak

Ürünlerin araçlara yükleme, boşaltma ve dağıtım operasyonunda teslim etme işlemlerini yerine getirecek Forklift Operatörü alımı yapılacaktır.

3 hafta önce

Diş Hekimi

Doctor Çelik Kliniği - Mamak

Doctor Çelik Diş Kliniğimizde Nişantaşında görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Diş Hekimliği fakültelerinden mezun Diş Hekimi arıyoruz.

1 ay önce

Aşçı

Pastannecim - Mamak

Fast food ustası ve aynı zamanda sulu yemek ustası Aşçı aramaktayız. Detaylı bilgiler başvurudan sonra uygun olan adaylarla görüşülecektir. Çalışma saatleri 11:00-22:00

1 ay önce

Yönetici Asistanı

Faer Proje İnşaat Limited Şirketi - Mamak

Enerji sektörüne yönelik teknik ve hukuki konularda üst düzey danışmanlık yapan yönetici için bayan Yönetici Asistanı aranmaktadır. Gelen konukları karşılamak ve ağırlamak,Yöneticini ofis içi ve ofis dışı görüşmelerine katılmak.İzmir ve İstanbul seyahatlerine katılım sağlayabilecek.

2 ay önce

Güzellik Uzmanı

Selene Lazer Estetik Özel Sağlık Hiz San Tic Ltd Şti - Mamak

Lazer epilasyon, cilt bakımı, zayıflama, kozmetik uygulamalar, cihaz kullanımını bilen Güzellik Uzmanı arıyoruz.

2 ay önce

Elektrik Mühendisi

Femko Uluslararası Teknik Kontrol Ltd Şti - Mamak

Akredite A Tipi muayene kuruluşu olan firmamız bünyesinde, Periyodik Muayene, Ürün Belgelendirme (CE) ve Ölçüm test (LVD, EMC) gibi konularda denetim ve belgelendirme faaliyeti gerçekleştiren firmamızda, muayene, denetim, test ve belgelendirme süreçlerinde ve organizasyonlarında “Periyodik Kontrol ve Muayene” hizmetleri kapsamında görevlendirilmek üzerek tecrübeli personel istihdamı gerçekleştirilecektir.

2 ay önce

Xamarin Mobil Uygulama Geliştirici

Çap Teknoloji Danışmanlık ve Yazılım Hiz San ve Tic Ltd Şti - Mamak

Firmamızın geliştirdiği mobil satış otomasyon, b2b, b2c, e-ticaret, EDI vb yazılımların geliştirme, test ve iyileştirme süreçlerinde rol alacak takım arkadaşları arıyoruz. Teknoparkta çalışılacağı için devlet teşviklerinden yararlanılacaktır. Bu nedenle herhangi bir adli ceza alınmamış olması önemlidir. Başvuracak adayların bu konuya dikkat etmeleri gerekmektedir.

2 ay önce

Editör

Veribil Bilişim Limited Şirketi - Mamak

Web sayfalarımızı denetleyecek. grafik, tasarım ve photoshop bilgisi olan kadın Editör arayışımız bulunmaktadır.

2 ay önce

Sekreter

Yeni Demir Sürücü Kursu - Mamak

Sultangazi / Esentepe Mahallesinde bulunan sürücü kursuna Sekreter alınacaktır.(İzin günü haftaiçidir)

2 ay önce

Anaokulu Öğretmeni

Özel Mamak Reyyan Anaokulu - Mamak

Özel Mamak Reyyan Anaokulu için Anaokulu Öğretmeni aramaktayız.

2 ay önce

Fizyoterapist

Knidos Spa - Mamak

2019 sezonunda Spa&Hamam güzellik merkezimizde çalışacak bayan Fizyoterapist arayışımız mevcuttur.Lojman imkanımız mevcuttur.

3 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Bkb İzolasyon Metal San Tic Ltd Şti - Mamak

Bursa Yıldırım Hacıvatta faaliyet gösteren ofisimizde çay , temizlik işlerinde yardımcı olabilecek bayan Çay Servis ve Temizlik Personeli aramaktayız.

3 ay önce

Manikürcü-Pedikürcü

Mira Bayan Kuaförü - Mamak

Acil Manikürcü-Pedikürcü alınacaktır.

3 ay önce

Teknik Servis Elemanı

Tabya Güvenlik Teknolojileri - Mamak

Caddx, DSC, Paradox, Crow veya Neutron Alarm Sistemlerinden en az birinden iyi anlayan ve Analog ve IP kamera sistemlerinden anlayan Teknik Servis Elemanı takım arkadaşları arıyoruz

3 ay önce

Fen Bilgisi Öğretmeni

Harward College - Mamak

Fen Bilgisi Öğretmeni aranmaktadır.

3 ay önce

Bayan Kuaförü

Mira Bayan Kuaförü - Mamak

Acil deneyimli Bayan Kuaförü aranıyor.

3 ay önce

Usta Öğretici (Kuaförlük)

Mira Bayan Kuaförü - Mamak

Acil deneyimli bay ve bayan Usta Öğretici (Kuaförlük) alınacaktır.

3 ay önce

Mamak İşkur İş ilanları

Mamak iş ilanları bağlamda da pek çok bireye yöneltilen bu iş desteklerinde de kolay ve elverişli iş fırsatları da olmaktadır. Anahtarcı iş ilanları ilgili iş koşulları artan ekonomik ve enflasyonun da yükselmesi ile pek çok erkek birey başta olmak üzere bayan bireyler de iş bulma konusunda sıkıntı çekmekte ve artan enflasyon değerleri yüzünden de pek çok kişi işten çıkarılmaktadır. Tüm bunlara karşıt olarak bu civar da yaşayanlar için iş fırsatlar olmakta ve sistem üzerinden erişerek ihtiyaç duyulan iş adreslerine kontak kurun ve iş sahibi olun. Günümüz dönemleri alanında sizlere bu ekonomik sıkıntılar ile daha da kolay baş faktörüz için ön görümken bütün bu iş ve meslek erbaplarına dönük olarak çalışma ortamlarını sunarak her türlü alaka ve ihtiyaçlara göre iş bahtınız da artmaktadır.
Mamak Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Abidinpaşa, Akdere, Akşemsettin, Altıağaç, Altınevler, Anayurt, Araplar, Aşık Veysel, Bahçeleriçi, Bahçelerüstü, Balkiraz, Başak, Bayındır, Boğaziçi, Bostancık, Cengizhan, Çağlayan, Çiğiltepe, Demirlibahçe, Derbent, Dostlar, Durali Alıç, Dutluk, Ege, Ekin, Fahri Korutürk, General Zeki Doğan, Gökçeyurt, Gülseren, Gülveren, Harman, Hürel, Hüseyingazi, Karaağaç, Karşıyaka, Kartaltepe, Kayaş, Kazım Orbay, Kıbrıs, Kızılca, Köstence, Kusunlar, Kutlu, Kutludüğün, Küçük Kayaş, Lalahan, Mehtap, Misket, Mutlu, Ortaköy, Peyami Sefa, Ptt Evleri, Saimekadın, Şafaktepe, Şahap Gürler, Şahintepe, Şehit Cengiz Topel, Şirintepe, Tepecik, Tuzluçayır, Türközü, Üreğil, Yeni Bayındır, Yeşilbayır, Yukarı İmrohor
Mamak İşkur İletişim Adresi
Sağlık Sok. No:1 , 6750, Sıhhıye-ANKARA
Mamak İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0312) 431 02 34 , Fax:(0312) 431 03 40 , E-mail:cankaya@iskur.gov.tr

Ankara Geneli Sektörler