Malatya İş İlanları, Malatya'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Malatya İş İlanları


Avukat

Safa Hukuk Ofisi - Malatya

Safa Hukuk ofisi LLC yurtdışı menşeli hukuk ofisi olup T.C. İstanbul-Tekirdağ Malkara Ankara Malatya ofislerimizde tevkil ile partner olarak Avukat ekip arkadaşları arıyoruz.Kendi ofisi olup ilave işlerde partner aramaktayız.

1 hafta önce

Oto Yıkama Elemanı

Gül-Al Otomotiv San ve Tic Ltd Şti - Malatya

Yetkili Servisimizde oto yıkama, iç detay temizlikten anlayan çalışma arkadaşları arıyoruz.Lokasyon Taşdelen/Çekmeköy

1 ay önce

Manken

Ulama Tekstil - Malatya

Dış giyim üzerine mankenlik yapabilecek iş arkadaşı arıyoruz.

1 ay önce

Mekanik Bakım Onarımcısı

Gül-Al Otomotiv San ve Tic Ltd Şti - Malatya

Servis departmanlarımızda istihdam edilmek üzere, “MEKANİK USTALARI” arayışımız bulunmaktadır.Mekanik bakım ve onarım yapmak,Müşteri beklentilerini verimli bir şekilde en kısa zamanda yerine getirmek,Yapılan onarımlarının arıza sebeplerini değerlendirmek, önem alınması gereken arızalarda yönetimi bilgilendirmek,

1 ay önce

Sekreter

Boğa Tekstil Dış Tic Ltd Şti - Malatya

Deneyimli deneyimsiz fark etmez , firmamızda çalışacak kişinin bayan olması tercihimizdir .

1 ay önce

Ofis Elemanı

Sera İlaçlama - Malatya

Yeni açılan Hasanbey Şubemizde ofis elemanı olarak çalışacak bilgisayar kullanmayı bilen bayan çalışma arkadaşı aramaktayız.

1 ay önce

Yazılım Geliştirme Uzmanı

Öna Bilgi Teknolojileri Tic Ltd Şti - Malatya

Firmamızda görevlendirilmek üzere Yazılım Geliştirme Uzmanı aranmaktadır.

4 ay önce

Ofis Sekreteri

Yolcu İnşaat - Malatya

Ofisimizde görevlendirilmek üzere Ofis Sekreteri aramaktayız.

4 ay önce

Kurye

Taşdemir Paketleme - Malatya

Firmamızda görevlendirilmek için Kurye aramaktayız.

4 ay önce

Cnc Abkant Pres Tezgahı Operatörü

Say Reklamcılık Yapı Dekorasyon San ve Tic A.Ş. - Malatya

Say Yenilenebilir Enerji ve Say Reklam A.Ş. bünyesinde Kemalpaşa fabrikamızda çalışmak üzere Cnc Abkant Büküm Operatörleri alınacaktır.

4 ay önce

Akaryakıt Satış Elemanı (Pompacı)

Onur Otogaz Petrol Ürünleri San ve Tic A.Ş. - Malatya

Firmamızda görevlendirilmek üzere Akaryakıt Satış Elemanı alınacaktır.

4 ay önce

Kat Hizmetleri Elemanı/Kat Görevlisi

Güral Premier Hotel ve Resorts - Malatya

Turizm sektörünün lider markalarından Güral Premier Tekirova /Antalya bünyesinde Kat Hizmetleri departmanında görevlendirilecek tecrübeli yada yetiştirilmek üzere tecrübesiz Kat Hzimetler Görevlisi alınacaktır.Otel oda temizlik görevini yapacak bayan,Otel meydan temizlik görevini yapacak bayOtel lojmanında konaklama ve yemek imkânları sağlanmaktadır.

5 ay önce

Hemşire

Doğal Hayat Özel Sağlık Hiz Tic Ltd Şti - Malatya

Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp alanında faaliyet gösteren Özel Doğal Hayat polikliniğinde çalışmak üzere Hemşire alımı yapılacaktır.

5 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Dört Işın Eğitim Kurumları Ltd Şti - Malatya

Kurumumuzda görevlendirilmek üzere Çay Servis ve Temizlik Görevlisi aranmaktadır.

5 ay önce

Sekreter

Keçeli Avukatlık Bürosu - Malatya

Avukatlık ofisimizde Sekreter çalışma arkadaşı aramaktayız.Ofisin genel düzen ve temizliğini sağlamakGünlük yemek hazırlamakMisafirleri karşılamak, yönlendirmek ve ikram servisini yapmakGelen- giden evrak, kargo, kurye, posta kayıtlarını tutmak, koordinasyonu sağlamakGerekli evrak akışını düzenlemek, fotokopi çekmekTelefon trafiğini yönlendirmekAjanda takibi, toplantı bilgilendirmeleri ve hatırlatmaları yapmakRandevuları ayarlamakOfis malzeme ihtiyaçlarını tespit etmek ve bildirmek, zamanında ihtiyaçların karşılanmasını sağlamakGerektiğinde ofis dışı evrak takibi ve tahsilat işlerini yürütmekYöneticinin verdiği ofis içinde ve dışındaki sair sorumluluk ve işleri yerine getirmek.

5 ay önce

Gıda Mühendisi

Dağ Kuru Gıda San ve Tic Ltd Şti - Malatya

Malatya 1.Osbde faaliyette olan kuru kayısı fabrikamızda çalıştırılmak üzere deneyimli Gıda Mühendisi alınacaktır. Detaylar başvurudan sonra yüz yüze görüşülecektir.

5 ay önce

İnşaat Mühendisi

Ade Endüstriyel Servis İnşaat Ltd Şti - Malatya

Rafineriler, enerji santralleri, tank ve depolama tesisleri gibi endüstriyel alanda iskele kurulum-söküm ve kiralama hizmeti veren firmamızın tam zamanlı olarak merkez ofisinde tasarım ve projelendirmeye, gerektiğinde de muhtelif şantiyelerinde yönetici olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip “İnşaat Mühendisi” arayışımız bulunmaktadır.

5 ay önce

Anketör

Malatya Araştırma ve Danışma Hizmetleri - Malatya

Ofis veya homeofis (evde çalışmak) olarak çalışmak isteyen Anketör arayışımız bulunmaktadır.İlgili adayların başvurularını bekliyoruz.

5 ay önce

Uzaktan Eğitim - Kimya Öğretmeni

Abc Uzaktan Eğitim İnternet Danışmanlık Ltd Şti - Malatya

ABC Uzaktan Eğitim olarak kurumların ve bireylerin uzaktan eğitim alanındaki tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere teknoloji geliştiren ve çözümler üreten bir şirketiz. 2016dan bugüne danışmanlara, eğitmenlere ve çeşitli kurumlara uzaktan eğitim altyapısı sağladık.Kendi teknolojimizi kullanarak geliştirdiğimiz Online Eğitim Platformumuzda, lise öğrencilerini üniversite sınavına hazırlama amaçlı okulu destekleyici, ders vermek üzere Kimya Öğretmenleri alınacaktır.

7 ay önce

Satış Mühendisi

İnterpos Bilgi Teknolojileri Elektronik San ve Tic A.Ş. - Malatya

1994 yılından bugüne faaliyet gösteren firmamız için Satış Mühendisleri alınacaktır.Süpermarket, mağaza, restoran, oteller ve perakende sektöründe kullanılan otomasyon sistemleri, yazar kasa, monitör, AIO ve dokunmatik PC, el terminalleri ve elektronik komponentleri içeren ürün gamımız için, Ürünlerin satışını yapacak, Bayi kanalı yönetebilecek , yeni müşteriler kazandıracak, E-Ticaret süreçlerinde aktif görev alabilecek,Büyük ölçekli yerlere doğrudan satış gerçekleştirebilecek,Bayi ve müşteri ziyaretleri yapacak ve sonrasında taleplerini karşılayacak,Müşteri memnuniyeti prensiplerini şirket vizyon ve stratejileri ile paralel olacak şekilde uygulayacak, Satış Mühendisleri çalışma arkadaşları arıyoruz.

7 ay önce

Kaynakçı

Ark Restorasyon Yapı Endüstri San ve Tic Ltd Şti - Malatya

Ark Endüstride çalışmak üzere Kaynakçı arıyoruz.

7 ay önce

Uzaktan Eğitim - Fizik Öğretmeni

Abc Uzaktan Eğitim İnternet Danışmanlık Ltd Şti - Malatya

ABC Uzaktan Eğitim olarak kurumların ve bireylerin uzaktan eğitim alanındaki tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere teknoloji geliştiren ve çözümler üreten bir şirketiz. 2016dan bugüne danışmanlara, eğitmenlere ve çeşitli kurumlara uzaktan eğitim altyapısı sağladık.Kendi teknolojimizi kullanarak geliştirdiğimiz Online Eğitim Platformumuzda, lise öğrencilerini üniversite sınavına hazırlama amaçlı okulu destekleyici, ders vermek üzere Fizik Öğretmenleri alınacaktır.

7 ay önce

Kurumsal Satış Temsilcisi

Tmsorganik Gıda Turizm İth İhr San ve Tic Ltd Şti - Malatya

Gıda üretimi yapan alanında öncü firmamızda kendi satış ağını oluşturup yeni müşterileri bünyemize katabilecek, portföyü olan, ikna kabiliyeti güçlü, prezantabl adaylar alınacaktır.

7 ay önce

Ön Muhasebeci

Usta Kardeşler Yapı İnş San ve Tic Ltd Şti - Malatya

Firmamızda çalışmak üzere Ön Muhasebeci aramaktayız.

7 ay önce

İç Mimar

İlsan Mobilya Dekorasyon - Malatya

Mobilya firmamıza İç Mimar alımı yapılacaktır.Detaylar görüşmede konuşulacaktır.

7 ay önce

Mobilya Montaj Elemanı

Ar&Sel Lojistik Taşımacılık San ve Tic Ltd Şti - Malatya

Firmamız bünyesinde çalıştırılmak üzere Mobilya Montaj Elemanı arıyoruz.

7 ay önce

Bütçe ve Raporlama Uzmanı

Oceanmec Enerji Internatıonal - Malatya

Maden, enerji, ,inşaat, turizm, dış ticaret konularında faaliyet gösteren şirketimizin Ankarada bulunan merkez yapısı içinde çalışacak, grubun tüm şirketlerinin finans, nakit akışı, mali tablolarının konsolidasyonu, bütçe, yönetim raporlamasından sorumlu Bütçe, Finans ve Raporlama Uzmanı aramaktayız.Görev Tanımı:Nakit akış süreçlerini yönetir,Dönemsel raporlarını hazırlar,Ödemeleri onaylatır ve onaylanan ödemelerin banka kanalı ile yapılmasını sağlar,Şirket finansal yapı planlamaları ile nakit bütçelerinin hazırlanmasında etkin rol oynar. (Gerçekleşme tablolarını hazırlar),Şirket kar merkezlerinin oluşturacağı yıllık bütçeler ile genel merkez yıllık bütçesinin konsolidasyonunu yapar,Merkez ile şirketler arasında bütçe, finans ve raporlama açısından bilgi akışının doğru olmasını sağlar.

7 ay önce

Çağrı Merkezi Görevlisi

Avukat Murat Tekin - Malatya

Banka icra takipleri ağırlık olarak faaliyet gösteren avukatlık büromuzda çalışmak üzere tercihen deneyimli , borçlularla telefon ile iletişime geçerek tahsilat sağlanması için çalışacak personel alınacaktır.

7 ay önce

Grafiker

Huzur Hasar Danışmanlık Tic Ltd Şti - Malatya

Hzr dekor bir group şirketinin dalıdır. İnşaat alanında istihdam sağlayacak tecrübeli Grafikerler aranmaktadır.

7 ay önce

Özel Eğitim Öğretmeni

Sağlam Bilgi Özel Eğitim Dan ve Tic Ltd Şti - Malatya

Kurtköyde bulunan kurumumuza tam zamanlı veya yarı zamanlı olarak çalışmak üzere Özel Eğitimci/ Uzman Öğretici çalışma arkadaşları aramaktayız.

7 ay önce

Malatya İşkur İş İlanları

Doğu Anadolu Bölgesi’nin en büyük şehri olarak bilinen Malatya, tarım, tekstil ve hayvancılık alanlarında oldukça gelişmiştir. Kayısı üretiminde başı çeken Malatya, bu yapısıyla birçok kayısı fabrikasına ev sahipliği yapmayı da elden bırakmıyor. Ülkemizle beraber tüm dünyanın kayısı ihtiyacını karşılama özelliğine sahip olan Malatya’da buna bağlı olarak oldukça geniş bir istihdam alanı oluşmuştur.

Malatya Açık İş İlanları
Kayısı fabrikalarının yanı sıra tekstil fabrikaları ve işletmeleri de istihdam açısından önem arz etmektedir. Malatya iş ilanlarına bakıldığında önemli fabrika ve şirketlerin ismine sıkça rastlanabilmektedir. GAP Güneydoğu Tekstil A.Ş ve Anateks Anadolu Tekstil Fabrikaları A.Ş, bu bağlamda başı çeken isimler arasında yer alıyor. Her yıl yüzlerce yeni işçi alan bu fabrikalar, Malatya iş ilanları arasında çok sayıda ilana sahip.

Malatya Geneli Sektörler