Malatya İş İlanları, Malatya'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Malatya İş İlanları


Uzaktan Eğitim - Kimya Öğretmeni

Abc Uzaktan Eğitim İnternet Danışmanlık Ltd Şti - Malatya

ABC Uzaktan Eğitim olarak kurumların ve bireylerin uzaktan eğitim alanındaki tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere teknoloji geliştiren ve çözümler üreten bir şirketiz. 2016dan bugüne danışmanlara, eğitmenlere ve çeşitli kurumlara uzaktan eğitim altyapısı sağladık.Kendi teknolojimizi kullanarak geliştirdiğimiz Online Eğitim Platformumuzda, lise öğrencilerini üniversite sınavına hazırlama amaçlı okulu destekleyici, ders vermek üzere Kimya Öğretmenleri alınacaktır.

3 hafta önce

Satış Mühendisi

İnterpos Bilgi Teknolojileri Elektronik San ve Tic A.Ş. - Malatya

1994 yılından bugüne faaliyet gösteren firmamız için Satış Mühendisleri alınacaktır.Süpermarket, mağaza, restoran, oteller ve perakende sektöründe kullanılan otomasyon sistemleri, yazar kasa, monitör, AIO ve dokunmatik PC, el terminalleri ve elektronik komponentleri içeren ürün gamımız için, Ürünlerin satışını yapacak, Bayi kanalı yönetebilecek , yeni müşteriler kazandıracak, E-Ticaret süreçlerinde aktif görev alabilecek,Büyük ölçekli yerlere doğrudan satış gerçekleştirebilecek,Bayi ve müşteri ziyaretleri yapacak ve sonrasında taleplerini karşılayacak,Müşteri memnuniyeti prensiplerini şirket vizyon ve stratejileri ile paralel olacak şekilde uygulayacak, Satış Mühendisleri çalışma arkadaşları arıyoruz.

3 hafta önce

Kaynakçı

Ark Restorasyon Yapı Endüstri San ve Tic Ltd Şti - Malatya

Ark Endüstride çalışmak üzere Kaynakçı arıyoruz.

3 hafta önce

Uzaktan Eğitim - Fizik Öğretmeni

Abc Uzaktan Eğitim İnternet Danışmanlık Ltd Şti - Malatya

ABC Uzaktan Eğitim olarak kurumların ve bireylerin uzaktan eğitim alanındaki tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere teknoloji geliştiren ve çözümler üreten bir şirketiz. 2016dan bugüne danışmanlara, eğitmenlere ve çeşitli kurumlara uzaktan eğitim altyapısı sağladık.Kendi teknolojimizi kullanarak geliştirdiğimiz Online Eğitim Platformumuzda, lise öğrencilerini üniversite sınavına hazırlama amaçlı okulu destekleyici, ders vermek üzere Fizik Öğretmenleri alınacaktır.

3 hafta önce

Kurumsal Satış Temsilcisi

Tmsorganik Gıda Turizm İth İhr San ve Tic Ltd Şti - Malatya

Gıda üretimi yapan alanında öncü firmamızda kendi satış ağını oluşturup yeni müşterileri bünyemize katabilecek, portföyü olan, ikna kabiliyeti güçlü, prezantabl adaylar alınacaktır.

3 hafta önce

Ön Muhasebeci

Usta Kardeşler Yapı İnş San ve Tic Ltd Şti - Malatya

Firmamızda çalışmak üzere Ön Muhasebeci aramaktayız.

3 hafta önce

İç Mimar

İlsan Mobilya Dekorasyon - Malatya

Mobilya firmamıza İç Mimar alımı yapılacaktır.Detaylar görüşmede konuşulacaktır.

3 hafta önce

Mobilya Montaj Elemanı

Ar&Sel Lojistik Taşımacılık San ve Tic Ltd Şti - Malatya

Firmamız bünyesinde çalıştırılmak üzere Mobilya Montaj Elemanı arıyoruz.

3 hafta önce

Bütçe ve Raporlama Uzmanı

Oceanmec Enerji Internatıonal - Malatya

Maden, enerji, ,inşaat, turizm, dış ticaret konularında faaliyet gösteren şirketimizin Ankarada bulunan merkez yapısı içinde çalışacak, grubun tüm şirketlerinin finans, nakit akışı, mali tablolarının konsolidasyonu, bütçe, yönetim raporlamasından sorumlu Bütçe, Finans ve Raporlama Uzmanı aramaktayız.Görev Tanımı:Nakit akış süreçlerini yönetir,Dönemsel raporlarını hazırlar,Ödemeleri onaylatır ve onaylanan ödemelerin banka kanalı ile yapılmasını sağlar,Şirket finansal yapı planlamaları ile nakit bütçelerinin hazırlanmasında etkin rol oynar. (Gerçekleşme tablolarını hazırlar),Şirket kar merkezlerinin oluşturacağı yıllık bütçeler ile genel merkez yıllık bütçesinin konsolidasyonunu yapar,Merkez ile şirketler arasında bütçe, finans ve raporlama açısından bilgi akışının doğru olmasını sağlar.

3 hafta önce

Çağrı Merkezi Görevlisi

Avukat Murat Tekin - Malatya

Banka icra takipleri ağırlık olarak faaliyet gösteren avukatlık büromuzda çalışmak üzere tercihen deneyimli , borçlularla telefon ile iletişime geçerek tahsilat sağlanması için çalışacak personel alınacaktır.

3 hafta önce

Grafiker

Huzur Hasar Danışmanlık Tic Ltd Şti - Malatya

Hzr dekor bir group şirketinin dalıdır. İnşaat alanında istihdam sağlayacak tecrübeli Grafikerler aranmaktadır.

3 hafta önce

Özel Eğitim Öğretmeni

Sağlam Bilgi Özel Eğitim Dan ve Tic Ltd Şti - Malatya

Kurtköyde bulunan kurumumuza tam zamanlı veya yarı zamanlı olarak çalışmak üzere Özel Eğitimci/ Uzman Öğretici çalışma arkadaşları aramaktayız.

3 hafta önce

Matematik Öğretmeni

Citi English Dil Okulları - Malatya

Sincan ve Elvankent şubelerimizde çalışacak,İlk ve ortaokul düzeyinde ders verecek Matematik Öğretmenleri aranmaktadır.

3 hafta önce

Gayrimenkul Danışmanı

Gökbil Bilgisayar Tic ve San Ltd Şti - Malatya

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMITÜRKİYE’NİN EN ÇOK TERCİH EDİLEN GAYRİMENKUL FRANCHISE MARKASI1973 yılında ABD’de kurulan Realty World; marka bilinirliği için yaptığı 1.5 milyar USD’lık yatırım ve yılda % 30 büyüme ile Amerika’nın en hızlı yükselen emlak devidir. 2005 yılında faaliyetlerini Türkiye’ye taşıyan Realty World, ilk yılında gösterdiği büyüme ile Türkiye’nin en hızlı büyüyen emlak markası olmuştur. Realty World Türkiye, bu başarısını 2006, 2007 ve 2008 yıllarında Realty World ülkeleri arasında en hızlı büyüyen marka ödülünü alarak sürdürmüş ve Türkiye genelinde 130’u aşkın ofise ulaşmıştır.

3 hafta önce

Sigorta Elemanı

Sbd Çiçekler Sigorta Aracılık Hiz Ltd Şti - Malatya

Şirketimiz , Ankara Demetevler semtinde sigorta acentesi olarak faaliyet göstermektedir. Ankara Demetevler semtinde faaliyet gösteren sigorta acentemize, ofis içinde çalışacak Sigorta Elemanı alınacaktır.

3 hafta önce

Mutfak Görevlisi

Emir Agro Gıda San Ltd Şti - Malatya

Susam ve tahin üretimi yapılan fabrikamıza mutfak ve temizlik personeli alınacaktır.

3 hafta önce

Yönetici Asistanı

Sns Kimya Cam Ürünleri San ve Dış Tic Ltd Şti - Malatya

Uzakdoğu ve Avrupadan cam işleme makineleri ithalatı yapan firmamızın genel merkezinde görevlendirilmek üzere Yönetici Asistanı aramaktayız.

3 hafta önce

Muhasebe Personeli

Smmm Embiya Kayış - Malatya

İK ve Mali Danışmanlık Yapan Şirketimizde İstihdam Edilmek Üzere Muhasebe Personeli arayışımız bulunmaktadır.

3 hafta önce

Muhasebe Personeli

Satış Diyarı - Malatya

Elektronik, lüks hırdavat ve oyuncak toptancılığı ve e-ticaret satışı olan firmamıza muhasebe ve bilgisayar bilgisi olan çalışma arkadaşı aranmaktadır.

3 hafta önce

Süs Bitkileri Yetiştiricisi

Eslem Garden Süs Bitkileri San ve Tic Ltd Şti - Malatya

Firmamızda çalışacak,Süs bitkisi üretimi yapacak Bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

3 hafta önce

Ön Muhasebeci

Koru Osgb Hiz San ve Ltd Şti - Malatya

Ön Muhasebe Elemanı aramaktayız.

3 hafta önce

Aşçı

Tiamo Eis Caffe - Malatya

Deneyimli Aşçı alınacaktır.

2 ay önce

Mobilya Ustaları Alınacaktır

Uğur Mobilya - Malatya

Ölçü çıkarmasını bilen ve montaj yapabilecek ustalar aranmaktadır.yüksek maaş ve öğle yemeği vardır.

2 ay önce

Cafe Servis Personeli

Bye Coffee - Malatya

Misafirlerin vermiş olduklan siparişin sunumunu, belirlenen standartlarımıza uygun olarak gerçekleştirebilecek, sektör içerisinde ilerlemeyi hedefleyerek, uyum içerisinde çalışabilecek güler yüzlü takım arkadaşları arıyoruz.

3 ay önce

Cafe Servis Personeli

Tiamo Eis Caffe - Malatya

Cafe Sektöründe Çalışmış Tecrübeli Tam Zamanlı Uzun Yıllar Beraber Çalışabileceğiniz Ekip Arkadaşları Arıyoruz.

4 ay önce

Diyetisyen

Doctorturkey İnternet Sağlık Destek Hiz A.Ş. - Malatya

Doctor Turkey, hastaların sağlık profesyonellerine 7/24 ulaşabildikleri Türkiye’nin ilk videolu görüşme hizmetidir.Bizlerle çalışacak Diyetisyen arayışımız bulunmaktadır.Mevcut Çalıştıgınız bir yer varsa ek gelir elde etmek için yada mevcut muayehanenizin gelirini artırmak içinde başvurda bulunabilirsiniz.Kabul gören CVler ile ucret ve çalışma sartları görüşülecektir.

4 ay önce

Jeoloji Mühendisi

İn-Tek Kalite Kontrol Proje Denetim Müş ve Tic A.Ş. - Malatya

Türkiyenin önde gelen, TÜRKAKtan Akredite olan ve Bakanlıktan İzin Belgesi olan;İnşaat-Zemin Test- Kalite Kontrol Laboratuvarı olan;İnşaat Malzemeleri (Beton, Demir vb.),Asfalt ve Zemin deneyleri yapan;İN-TEK KALİTE KONTROL PROJE DENETİM VE MÜŞAVİRLİK AŞ.nin İstanbul / Sultangazideki Şube Laboratuvarı için aşağıdaki özelliklere sahip YETİŞTİRİLMEK ÜZERE bay JEOLOJİ Mühendisi işe alacaktır; Başvurular cvbenim.com site üzerinden yapılacaktır.

4 ay önce

Ofis Elemanı

Efeoğlu Eğitim Materyalleri - Malatya

Anaokullarına ve rehabilitasyon merkezlerine eğitim materyalleri satan firmayız. Ofis Elemanı aramaktayız.

4 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Bahçe Tarım Gıda Tic Ltd Şti - Malatya

Malatya ilinde üretimi yapılan ve dünya geneli satış ağı olan ürünlerimizi İstanbul ve Ege bölgesi içerisinde tanıtım ve satışını yapacak deneyimli Satış Pazarlama Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

4 ay önce

Büro Sekreteri

Malatya Birlik Organik Gıda ve Tic Ltd Şti - Malatya

İhracat hazırlık aşaması İçin yeni açılan ofisimize tek çalışan şartlarına uygun 2 ay 1/5 aralığında sonrası tam zamanlı çalışabilecek kadın Büro Sekreteri alımı yapılacak

5 ay önce

Malatya İşkur İş İlanları

Doğu Anadolu Bölgesi’nin en büyük şehri olarak bilinen Malatya, tarım, tekstil ve hayvancılık alanlarında oldukça gelişmiştir. Kayısı üretiminde başı çeken Malatya, bu yapısıyla birçok kayısı fabrikasına ev sahipliği yapmayı da elden bırakmıyor. Ülkemizle beraber tüm dünyanın kayısı ihtiyacını karşılama özelliğine sahip olan Malatya’da buna bağlı olarak oldukça geniş bir istihdam alanı oluşmuştur.

Malatya Açık İş İlanları
Kayısı fabrikalarının yanı sıra tekstil fabrikaları ve işletmeleri de istihdam açısından önem arz etmektedir. Malatya iş ilanlarına bakıldığında önemli fabrika ve şirketlerin ismine sıkça rastlanabilmektedir. GAP Güneydoğu Tekstil A.Ş ve Anateks Anadolu Tekstil Fabrikaları A.Ş, bu bağlamda başı çeken isimler arasında yer alıyor. Her yıl yüzlerce yeni işçi alan bu fabrikalar, Malatya iş ilanları arasında çok sayıda ilana sahip.

Malatya Geneli Sektörler