Malatya Radyo - TV İş İlanları - Pro Kariyer

Malatya Radyo - TV İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Sekreter

Borbay İnşaat Taahhüt Tic ve San Ltd Şti - Malatya

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sekreter aramaktayız.

2 ay önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Bitkisel Deva Merkezi - Malatya

İstanbul – Eyüpsultan’da Çağrı Merkezimizde yeni ekip arkadaşlarımızı arıyoruz. İkna kabiliyeti yüksek, Çağrı Merkezi tecrübesi olan arkadaşlarımızın başvurularını bekliyoruz. 2 birimimizde ihtiyacımız var. Çalışma Şartlarımız,3,000 Maaş + Prim + Sigorta + Yemek 2,250 Maaş + Prim + Sigorta + Yemek

2 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Argeline Teknik Eğitim Cihazları San ve Tic Ltd Şti - Malatya

Sitemiz ve ve sosyal medya için Grafik Tasarımcı alınacaktır.

2 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Karaca Sac Metal ve Paslanmaz San Tic A.Ş. - Malatya

Düzenli, tertipli ve arşivleme yönü gelişmiş, ETASQL8 kullanmasını bilen, ithalattan anlayan, sürekli telefonla oynamayıp işine yoğunlaşan Ön Muhasebe Elemanı arayışımız bulunmaktadır.*Sadece sistem üzerinden yapılan başvurular dikkate alınacaktır.

3 hafta önce

Formen Yardımcısı

Alfa Kimya A.Ş. - Malatya

Bölüme ait testleri, şirket politikası çerçevesinde, yazılı prosedürler, standartlara ve kurallara uygun olarak gerçekleştirmek.Servis Güzergahlarıİstanbul Yönü : (E5 Esenkent Köprü-E5 Kartal Köprüsü- E5 Pendik Köprü -Velibaba Mah-E5 Kaynarca- Aydınlı Mah-E5 İçmeler Köprü-E5 Tuzla-Şifa Mah.)Gebze Yönü: (Yeni Mahalle Yavuz Sultan Selim Cad.-Beylikbağı-Omtaş-Develi-Kavak Cd- Belediye-Aksa Sapağı-Mezarlık-Şekerpınar)

2 ay önce

İmalat Müdürü

Mintteks Konfeksiyon San ve Tic Ltd Şti - Malatya

Aylık 600bin adet örme konfeksiyon üretiminin organizasyonu, - İç bünyedeki üretimin yanı sıra şehir içi ve şehir dışında yer alan 20 ye yakın dış üretim alanını tam anlamıyla koordine etmek ve üretimin tüm aşamalarından sorumlu olarak yapılan plan ve program çerçevesinde hareket edilmesini sağlamak. - Üretim süreçlerini operasyonel bazda ( kesim, dikim, ütü paket, yükleme) takip etmek, - Üretim süreçlerinin verimliliğini analiz etmek,- Planlanan / Gerçekleşen analizlerini üst yönetime düzenli olarak rapor etmek,

2 ay önce

Muhasebe ve Finans Sorumlusu

Meva Proje İnş Gıda San ve Tic Ltd Şti - Malatya

Tecrübeli Muhasebe ve Finans Sorumlusu aramaktayız.

1 ay önce

Muhasebe Yardımcı Elemanı

Sancaktar Pazarlama ve Dış Tic Ltd Şti - Malatya

Muhasebe Yardımcı Elemanı aramaktayız. İdeal adaylar , ön muhasebe ve finans departmanlarını desteklemekle sorumlu olacaktır. Faturaları, işlemleri, giderleri işleyerek ve muhasebe veritabanımızı güncelleyerek ticari büyüme ve muhasebe departmanımızı destekleyeceksiniz. Bu pozisyon size muhasebe bilgi ve deneyiminizi geliştirme fırsatı verecektir.Sorumluluklar:İşlem faturaları ve günlük işlemler,İdari destek işlevlerini gerçekleştirme,Mali ve ticari veri tabanına veri girişi ve kontrolünün yapılması,Alacak hesapları, borçlar hesapları ve bordro dahil günlük görevlerin yerine getirilmesi.

2 ay önce

Elektrik Pano Montajcısı

Kocatürk Elektrik Tic ve San Ltd Şti - Malatya

İşyerinde pano toplayacak Elektrik Pano Montajcısı aramaktayız.

3 ay önce

Depo Elemanı

Tarhana Hazır Yemek Üretim San ve Tic Ltd Şti - Malatya

Firmamızın merkezinde çalıştırılmak üzere Depo Elemanı aranmaktadır.

2 hafta önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Tarhana Hazır Yemek Üretim San ve Tic Ltd Şti - Malatya

Firmamızın merkezinde görevlendirilmek üzere Çay Servis ve Temizlik Görevlisi aramaktayız.Servis Güzergahı- Gebze- Çayırova- Beylikbağı- Pendik(Sadece E-5 üzerinden)

3 hafta önce

Oyun Parkı Görevlisi

Radina Zaker Turizm Tic Ltd Şti - Malatya

Urla Minicity oyun alanında çalışacak Eleman arıyoruz.Sabah saat 10 akşam 10 arası alışveriş merkezinde oyun alanında çalışacaktır. Haftanın 6 günü çalışabilecek hafta içi 1 gün izin kullanılabilecektir.

1 ay önce

Muhasebe Müdürü

Yeditepe Dayanıklı Tüketim Malları Paz Tic Ltd Şti - Malatya

Dayanıklı tüketim mallarının pazarlamasını yapan firmamızı bünyesinde istihdam edilmek üzere Muhasebe Müdürü aramaktayız

2 hafta önce

Muhasebe Meslek Elemanı

Smmm Bürosu Burcu Aslan - Malatya

Üsküdar da bulunan mali müşavirlik ofisimize Muhasebe konusunda bilgi sahibi , Öğrenime açık kendisini yetiştirebilecek Muhasebe Meslek Elemanı alınacaktır.

3 ay önce

Elektrik Ustası

Mtr Teknik Elektrik Mekanik ve İnşaat - Malatya

A101 mağazaları elektrik onarım bakım servis işleri;İç tesisat uygulama ve montaj işleri Tadilat işleri Çalışma alanın Marmara bölgesi olarak ;- İstanbul Anadolu ve Avrupa - Bursa - Sakarya - Düzce

4 ay önce

Satış Pazarlama Uzmanı

Sistem Sağlık Hizmetleri Ticaret A.Ş. - Malatya

Nişantaşında bulunan Sağlık Turizmi ofisimizde görevlendirilmek üzere satış ve pazarlama konusunda deneyimli yetişmiş veya yetiştirilecek yabancı kadın Satış Pazarlama Uzmanı aramaktayız.

2 ay önce

Satış Destek Personeli

Asyaplast Polimer ve Teknik Plastikleri San Tic Ltd Şti - Malatya

Şirketimiz satış departmanı bünyesinde görevlendirilmek üzere; ekip arkadaşlarıyla uyumlu, dinamik, disiplinli, ve sonuç odaklı çalışmayı seven Kadın Satış Destek Personeli çalışma arkadaşı arıyoruz.İş Tanımı:Siparişlerin açılarak üretime girilmesi,Sipariş sonrası operasyonların ve lojistik operasyonların takibini gerçekleştirecek,Müşteri portföyünün takibi,Fatura hazırlanması ve cari hesap takibinin yapılması,MS Office uygulamalarına hakim,

1 ay önce

Kasap (Et Hazırlayıcı)

Altun Et - Malatya

Part time et tavuk hazırlığı yapabilecek Kasap çalışma arkadaşına ihtiyacımız vardır.

3 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Maya Tarım Fidancılık - Malatya

Firmamızın muhasebe departmanında çalışacak deneyimli Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

4 ay önce

Rezervasyon Görevlisi-Otel

Şeynan Turizm Otelcilik A.Ş. - Malatya

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına 2 km mesafede bulunan otelimizde, satış müdürüne bağlı çalışacak, gelen rezervasyonları değerlendirerek gerekli işlemleri yapacak ve sisteme girişini gerçekleştirecek, çalışmakta olduğumuz şirket, acenta ve online kanallarını takip edecek, satış müdürüne destek olarak fiyat teklifleri verecek, cari hesapların takibini yapacak çalışma arkadaşı aramaktayız.

2 ay önce

Malatya Geneli Sektörler