Makine ve Ekipmanları İş İlanları - prokariyer.com

Makine ve Ekipmanları İş İlanları


Gaz Altı Kaynakçısı

Conmach Makine San ve Tic Ltd Şti - İzmir,Tekirdağ,

Makine imalatı yapan fabrikamıza konusunda tecrübeli Gaz altı kaynakçısı ve makine boya uygulaması bilen personel alınacaktır.

16 saat önce

Otomasyon Sistemleri Teknisyeni

Lazeron Sac İşleme Sistemleri San ve Tic A.Ş. - Mersin,İzmir,İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu,İstanbul Anadolu,Antalya,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu,İstanbul Anadolu,Bursa,İstanbul Avrupa,İzmir,İzmir,

Makina imalatında otomasyon işlevlerini bilen, yapılacak makinanın otomasyonunda bilgili ve deneyimli personel aramaktayız.

1 hafta önce

Kaynak Ustası

Lazeron Sac İşleme Sistemleri San ve Tic A.Ş. - Mersin,İzmir,

Kaynak Ustası aranmaktadır.

1 hafta önce

Kaynak Ustası

Endüstri Grup Mühendislik Makina San Tic Ltd Şti - İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Kocaeli, Tekirdağ, Adana, İzmir, Ankara, Bursa, Samsun, Bolu, Zonguldak, Sakarya, Çanakkale, Kırklareli, Sivas, Aydın, Adıyaman, Çorum, Erzurum, Ardahan, Sinop, Ordu, Niğde, Kastamonu,

Çalışkan, güvenilir, işini kaliteli yapan DEMİR DOĞRAMA İMALATINI iyi bilen KAYNAKÇI alınacaktır.

2 ay önce

Cnc Freze Operatörü

İdeal-Pak Otomatik Ambalaj Makinalari San A.Ş. - İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu,Kayseri,Mersin,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,

İDEAL-PAK OTOMATİK AMBALAJ MAKİNALARI SANAYİ A.Ş. Sektörün iyi yetişmiş AR-GE vizyonu olan girişimcileri tarafından 01 Mart 2011 tarihinde KOSGEB in girişimci desteğiyle İSTANBUL da kurulmuştur.KOSGEB tarafından 2011 Yılında İstanbul’da kurulan en iyi girişimciler arasında gösterilen İDEAL-PAK A.Ş. 2016 yılında da TÜBİTAK tarafından Türkiye’nin yatırım yapılabilir en iyi firmaları arasında gösterilmiş BORSA İSTANBUL da tanıtımı yapılmıştır.İDEAL-PAK A.Ş. Gıda ve Medikal ürün imalat sektörünün en büyük firmaları tarafından tercih edilen bir firma konumuna gelmiştir. Kalitesiyle takdir edilmiştir.İdealinizdeki Makine, Sorunsuz Servis sloganıyla yola çıkan İDEAL-PAK A.Ş. imalat kadar servisin de öneminin bilincinde olarak hizmet kalitesi ve güvenilirliğini müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak gün geçtikçe daha da iyiye taşımaktadır.Türkiyede üretilmeyen ihtiyaç duyulan makine ve ekipmanları belirleyerek kendi özgün tasarımı ile AR-GE odaklı bu makine ve ekipmanların üretimini yapmak, ülke olarak İthalatın azalmasına, ihracatın artmasına katkı sağlamak.Faaliyet Alanlarımız: Gıda, Medikal ve Endüstriyel Ürün Ambalajlama Paketleme Makinaları ve Endüstriyel Otomasyon Sistemleri.Firmamızda görevlendirilmek üzere Cnc Freze Operatörü alınacaktır.CUMARTESİ / PAZAR TATİLDİR.NOT : Maaşlar Her ayın 05 inde banka hesabına yatar.SGK lar alınan maaş üzerinden ödenir. Vergi dilimi arttıkça maaş düşmez.Mesai : Haftaiçi %50, Pazar %100 ve Tüm resmi tatiller tatil.

2 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Gökbayrak Group Orman Ürünleri San ve Tic A.Ş. - İstanbul Avrupa,Bursa,Antalya,

Gökbayrak bünyesinde kurulmuş olan Frozer firmamız da görevlendirilmek üzere Pazarlama Uzmanı alınacaktır.

3 ay önce

Sekreter

Nort Pnömatik Makine San ve Dış Tic Ltd Şti - İzmir,İstanbul Avrupa,Bursa,İstanbul Avrupa,

Makine imalatı yapan firmamıza gelen misafirleri yönlendirecek, evrak takibi yapabilecek ve telefonlara bakacak çalışma arkadaşları aranıyor.

3 ay önce

Cnc Dik İşleme Operatörü

Tekna Makine İnşaat San ve Tic Ltd Şti - İstanbul Avrupa,Antalya,İstanbul Avrupa,

Talaşlı ve talaşsız imalat yöntemleriyle yedek parça üretimi yapan firmamızın KAĞITHANE’’ yerleşkesi için CNC Freze Operatörü’’ ne ihtiyacımız bulunmaktadır.

3 ay önce

İmalat ve İlgili İşçiler (Elle)

Mekamax Mekatronik Makina San ve Tic A.Ş. - Bursa,İstanbul Avrupa,Konya, Isparta,Ankara,İstanbul Anadolu,

• Beton blok parke makinası imalatı yapan firmamıza • Kaynaklı İmalat ve Kaynak süreçleri konusunda tecrübeli,• Teknik resim bilgisi olan,• Projeye göre imalat ve montaj yapabilecek,• Argon Kaynağı , Gazaltı Kaynağı , Oksijen Kaynağı konusunda enaz 3 yıl tecrübeli Makine montaj imalat –kaynak yapabilen personeller Aranıyor.

3 ay önce

İmalat Müdürü

Baysan Isıtma Soğutma Cihazları San ve Tic A.Ş. - İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu,İstanbul Anadolu,Konya,Sakarya,İstanbul Anadolu,İzmir,Konya,Ankara,İstanbul Avrupa,

Görev Tanımı:Üretim sürecinin hazırlanması ve takip edilmesi,Tasarlanan ürünlerin teknik resim ve dökümanlarının oluşturulması,Üretimle ilgili teknik resim ve dataların oluşturulması,İmalat atölyesindeki çalışanlara gerekli yönlendirilmenin yapılması.

3 ay önce

Sekreter

Tet Makina Otomasyon Yedek Parça San Tic Ltd Şti - İstanbul Avrupa,

İkitellide bulunan iş yerimize Sekreter arıyoruz.

3 ay önce

Kalite Kontrol Sorumlusu

Öz İş Makina ve Dişli San Tic Ltd Şti - İstanbul Avrupa,

Farklı sektörlere proje bazlı imalat yaptığımız işlerin ara ve final kalite kontrollerini yapıp ve raporlayacak ekip arkadaşlarına ihtiyacımız vardır.

4 ay önce

Üretim Elemanı

Spd Endüstriyel Otomasyon San ve Tic Ltd Şti - İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu,Ankara,Manisa,

Firmamızda, üretim alanında çalışacak erkek Üretim Elemanı aranmaktadır.

4 ay önce

Pazarlama Sorumlusu

Cimcim Makine ve Mühendislik - Konya,

Cimcim Makinede çalışacak Pazarlama Sorumlusu alınacaktır.

5 ay önce

Pazarlama Elemanı

Cimcim Makine ve Mühendislik - Konya,

Pazarlama Elemanı Aranıyor !!

5 ay önce

Borverk (Bohrwerk) Operatörü

Özerkılıç Makine San ve Tic Ltd Şti - Bursa,

Özer Kılıç Makine Sanayide tomruk makinaları imalatında çalışmak üzere Borverkçi aramaktayız.

5 ay önce

Tornacı (Torna Tezgahı İşçisi)

Sarpsan Makine San ve Tic A.Ş. - İzmir,Mersin,

Bünyemizde talaşlı imalat kısmında çalışacak olup başta torna tezgahı olmak üzere freze ve matkap tezgahlarında da çalışabilecek personel arıyoruz.

5 ay önce

Gaz Altı Kaynakçısı

Özerkılıç Makine San ve Tic Ltd Şti - Muş,İstanbul Avrupa,Bursa,

Özer Kılıç makine sanayiinde tomruk makinaları imalatında çalışmak üzere Gaz Altı Kaynakçısı aramaktayız.

5 ay önce

Sevkiyat Şoförü

Gelişimtav Tavukçuluk Ekipmanları San ve Tic Ltd Şti - İstanbul Avrupa,

Tavukçuluk ekipmanları sektörüne faaliyet gösteren şirketimiz için; çalışma arkadaşına ihtiyacımız vardır.Tüm sosyal haklar mevcut olup, ücretlendirme politikamız asgari ücret şeklindedir.Başvuru yapacak arkadaşlar bu kriterleri göz önüne alarak başvuruda bulunsun lütfen.Not: Sadece online başvurular değerlendirmeye alınacaktır, ***Lütfen telefon ile iletişim kurmayınız.

7 ay önce

Frezeci (Freze Tezgahı Operatörü)

İba Makine İmalat San ve Tic Ltd Şti - İstanbul Anadolu,İstanbul Anadolu,Ankara,Bursa,Ankara,İstanbul Avrupa,Eskişehir,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu,

Kalıp üzerine daha önce çalışmış iş akışına sahip profesyonel Frezeci çalışma arkadaşları aramaktayız

9 ay önce

Müşteri Destek Uzmanı

Nrt Teknik Makina San Tic Ltd Şti - İstanbul Anadolu,Bursa,Kocaeli,Kocaeli,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,

Makine sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Müşteri Destek Uzmanı aramaktayız.Özellikle yabancı müşterilerimizle yazılı ya da sözlü iletişime geçebilecek (ARAPÇA) ve uzaktan destek verebilecek (Whatsapp),,Plan dahilinde sosyal medya üzerinden yazılı ya da videolu olarak makine tanıtımı yapabilecek,Ürün katalog ve broşürlerimizi, web sitemizi Arapçaya çevirebilecek,Her yıl düzenlenen yurtiçi ve yurtdışı fuarlarımızda etkin rol üstlenebilecek.Makinelerin yazılımları ve kullanımlarının eğitimi tarafımızdan verilecektir.BAYAN adayların başvuru yapmasını rica ediyoruz.Firmamız İstanbul - Avrupa Yakası - Bayrampaşadadır. Metro ve metrobüse yürüme mesafesindedir

9 ay önce

Tornacı

Pamir Hidrolik Makina San ve Tic Ltd Şti - İzmir,İstanbul Avrupa,İzmir,

İzmir Bornova-Işıkkent Geri Kazanımcılar Sanayi Sitesinde bulunan AR-GE atölyemizde çalışmak üzere, çalışma arkadaşları aranmaktadır.Mesaimiz 09:00-18:00 olup, Cumartesi günüde çalışılmaktadır.

9 ay önce

Gaz Altı Kaynakçısı

Pamir Hidrolik Makina San ve Tic Ltd Şti - İzmir,

İzmir Bornova-Işıkkent Geri Kazanımcılar Sanayi Sitesinde bulunan AR-GE atölyemizde çalışmak üzere Gazaltı Kaynakçısı aranmaktadır.Mesaimiz 09:00-18:00 olup, Cumartesi günüde çalışılmaktadır.

9 ay önce

Müşteri Destek Uzmanı

Nrt Teknik Makina San Tic Ltd Şti - İstanbul Avrupa,Ankara,Bursa,Ankara,İstanbul Avrupa,Bursa,İstanbul Avrupa,Aydın,İstanbul Avrupa,

Makine sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Müşteri Destek Uzmanı aramaktayız.Özellikle yabancı müşterilerimizle yazılı ya da sözlü iletişime geçebilecek (ARAPÇA) ve uzaktan destek verebilecek (Whatsapp),,Plan dahilinde sosyal medya üzerinden yazılı ya da videolu olarak makine tanıtımı yapabilecek,Ürün katalog ve broşürlerimizi, web sitemizi Arapçaya çevirebilecek,Her yıl düzenlenen yurtiçi ve yurtdışı fuarlarımızda etkin rol üstlenebilecek.Makinelerin yazılımları ve kullanımlarının eğitimi tarafımızdan verilecektir.Kadın adayların başvuru yapmasını rica ediyoruz.Firmamız İstanbul - Avrupa Yakası - Bayrampaşadadır. Metro ve metrobüse yürüme mesafesindedir

9 ay önce

Tercüman (Arapça)

Nrt Teknik Makina San Tic Ltd Şti - Antalya,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,

Makine sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Müşteri Destek Uzmanı aramaktayız.İş Tanımı:Özellikle yabancı müşterilerimizle yazılı ya da sözlü iletişime geçebilecek (ARAPÇA) ve uzaktan destek verebilecek (Whatsapp),Plan dahilinde sosyal medya üzerinden yazılı ya da videolu olarak makine tanıtımı yapabilecek,Ürün katalog ve broşürlerimizi, web sitemizi Arapçaya çevirebilecek,Her yıl düzenlenen yurtiçi ve yurtdışı fuarlarımızda etkin rol üstlenebilecek.Makinelerin yazılımları ve kullanımlarının eğitimi tarafımızdan verilecektir.Kadın adayların başvuru yapmasını rica ediyoruz.Firmamız İstanbul - Avrupa Yakası - Bayrampaşadadır. Metro ve metrobüse yürüme mesafesindedir.

9 ay önce

Müşteri Temsilcisi

Nrt Teknik Makina San Tic Ltd Şti - İstanbul Avrupa,

Makine sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Müşteri Temsilcisi aramaktayız.İş Tanımı:Türk ve yabancı müşterilerimizle yazılı ya da sözlü iletişime geçebilecek ve uzaktan destek verebilecek,Plan dahilinde sosyal medya üzerinden yazılı ya da canlı yayınla makine tanıtımı yapabilecek,Her yıl düzenlenen yurtiçi ve yurtdışı fuarlarımızda etkin rol üstlenebilecek.Makinelerin yazılımları ve kullanımlarının eğitimi verilecektir.

10 ay önce

Satış Uzmanı

Enter Makina İmalat İthalat ve Tic Ltd Şti - İstanbul Anadolu,Edirne,Sivas,İstanbul Anadolu, Ankara, İzmir, Bursa, Adana,

Mekanik salmastra/merkezi yağlama sistemleri ve ekipmanları Satış Uzmanı aranıyor.

1 yıl önce