Mahmudiye İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Mahmudiye İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Muhasebe Personeli

Azze Yapı İzolasyon İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Mahmudiye

Firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Personeli aranmaktadır.

6 ay önce

Pazarlama Elemanı

Melis Arı Çiftliği Gıda San ve Tic Ltd Şti - Mahmudiye

Panora Avm de çalıştırılmak üzere Pazarlama Elemanı alınacaktır.

5 ay önce

Mağaza Elemanı

Ada Plast Mobilya San ve Tic Ltd Şti - Mahmudiye

Mağazamızda sekreterlik ve satış yapabilecek çalışma arkadaşı arıyoruz.

1 yıl önce

Oto Trimci

Nurmak Araç Üstü Ekipmanları San ve Tic Ltd Şti - Mahmudiye

İkitellide bulunan firmamıza tam zamanlı çalışabilecek Hidrolik ve Mekanik Ustası aranıyor.Çalışma saati:Sabah 08:30 akşam 18:00 Cumartesi 13:30Tüm sosyal haklar mevcuttur.

1 yıl önce

Ofis Sekreteri

Yolsan İnşaat Hafriyat Nakliyat San Tic Ltd Şti - Mahmudiye

İstanbul Maltepede bulunan şirketimizde görevlendirilmek üzere Ofis Sekreteri aranmaktadır.

9 ay önce

Genel Muhasebe Uzmanı

Smmm Ersan Eryılmaz - Mahmudiye

Mali müşavirlik ofisine, beyanname verebilen personel alınacaktır.Sorumluluklar ve Görevler-Muhasebe kayıtlarının girilmesi-Beyannameler ve sigorta bildirgelerinin hazırlanması-Mali Müşavirle birlikte, diğer ofis işlerinin sevk ve idaresi

1 yıl önce

Satış Pazarlama Uzmanı

Gastro Industrial Kitchen Equip - Mahmudiye

Satış Direktörü aramaktayız.

5 ay önce

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı

Woy Teknoloji Ltd Şti - Mahmudiye

Niğde Ö.H.D.Ü. Teknopark Yerleşkesinde Ekibimize dahil olmak üzere;Teknopark ofisimizde ve Pandemi sürecine değişimlerine göre evden çalışabilecek Müşteri Temsilcisi aranmaktadır.( Evden çalışma süreci de tam zamanlı olup mesai süresince online olmanız, sesli ve görüntülü ekip çağrılarına katılmanız gereklidir. )

3 hafta önce

Temizlik Görevlisi

Eya Export Dış Ticaret Temizlik İhracat Ltd Şti - Mahmudiye

Folkart Towersta bulunan 1+1 ofisimizin temizlik,bulaşık,çay-kahve servisi işleriyle ilgilenecek 20-35 yaş arası. Sabah 09.00 akşam 19.00 çalışma saatlerine uyum sağlayacak bayan eleman arıyoruz.

10 ay önce

Kültür Sanat Elemanı

Medya Çuvalı - Mahmudiye

Medya, organik tarım, turizm ve savunma sektörlerinde faaliyet gösteren şirketler topluluğumuz tarafından; kültür, sanat ve sosyal medya konularında yeni bir kar amacı gütmeyen Toplum Projesi oluşturulmuştur. Projenin amacı özetle ülkemiz tanınmamış değerlerinin toplumla buluşturulmasıdır.Kısa bir süre önce lanse edilen ve hızla ülkemizin önce gelen bir kültür ve sanat sitesi haline gelen Medya Çuvalı’nda yer almak isteyecekler için duyurudur :Söz konusu projede, GÖNÜLLÜLÜK esaslı, evden çalışarak yer alma fırsatları verilecektir.Adayların internet ve sosyal medya uygulamalarında bilgi ve deneyim sahibi olması gerekmemektedir.Bilişim, Teknoloji, Beslenme- Diyet, Sinema-Tiyatro, Müzik, Spor, Sağlık, Moda, Güzellik, Tıp, Sanat Tarihi, Mühendislik, Mimarlık, Sosyoloji, Psikoloji, Seyahat, Fen, Edebiyat, Arkeoloji, Fütürizm ve benzeri konularda blog işletmesi yapabilecek adaylara yer verilebilecektir.Yukarıda belirtilen iş tanımlarının bir ya da birkaçı adaylarda aranacaktır.Medya Çuvalı, ülkemiz sanatçıları eserlerinin uluslararası bir platform olarak sergilendiği benzersiz yapısı yanında, tamamı gönüllü yazar ve bloggerlerdan oluşan bir kültür ve düşünce platformudur.

9 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Elzem Medya - Mahmudiye

Köteklide bulunan ofisimizde TV kanallarında hazırlanan programların içerik, reklam ve sponsorluk satış temsilciliği konusunda çalışacak iş arkadaşları aramaktayız.

7 ay önce

Yardımcı Öğretmen

Özel Tırtıl Anaokulu - Mahmudiye

Tuzla Aydınlıdaki anaokulumuza Yardımcı Öğretmen aramaktayız.

1 yıl önce

Reklam Satış Sorumlusu

2n Reklam Ajansı - Mahmudiye

Satış, Pazarlama ve Reklam çalışmalarını bizzat yönetecek,Yeni müşteri portföyünün yaratılması, var olanın en efektif şekilde yönetilmesi.Satış öncesi ve sonrası tüm operasyonel süreç ve raporlamaların tamamlanması.

1 yıl önce

Biyoloji Öğretmeni

Taç Eğitim Kurumları - Bayrampaşa - Mahmudiye

TAC Eğitim Kurumları Bayrampaşa şubemizde görevlendirilmek üzere; Biyoloji Öğretmeni alınacaktır.

8 ay önce

Makina Teknisyeni

Sns Kimya Cam Ürünleri San ve Dış Tic Ltd Şti - Mahmudiye

Makine Teknisyeni/Teknikeri2005 yılından bugüne her geçen gün kadrosunu genişlemekte olan Cam İşleme Makineleri ve Yedek Parçaları ithalatı yapan firmamız için, Makine kurulumu, montajı, tamiri, bakımı ve ayrıca müşterilere uzaktan da destek verebilecek ve teknik servis hizmetlerinin sağlanmasında yeterli olacak Teknisyenler alınacaktır.

9 ay önce

Operasyon Yöneticisi

IC Group Taşımacılık ve Tic AŞ - Mahmudiye

Fuar Lojistiği sektöründe öncü firmamızın, İstanbul Beylikdüzü Merkez ofisinde görevlendirilmek üzere Yurtdışı İlişkiler Yetkilisi aramaktayız.Çalışma saatlerimiz:Hafta içi 08:30- 18:00 saatleri arasındadır.Hafta sonu (Cumartesi ve Pazar) tatildir.Vardiya sistemi yoktur.

1 yıl önce

Oto Aksesuarları Satış Elemanı

Güneş Oto Aksesuar-Sunbu Dekor - Mahmudiye

Firmamız Güneş Oto Aksesuar-Sunbu Dekora diksiyonu düzgün Satış Elemanı alınacaktır.

10 ay önce

Satış Temsilcisi

Fil Dekor - Mahmudiye

İşyerimiz filli boya, polisan, fawori boya, ve asrın boya gibi firmaların inşaat ve sanayi grubunun bayiliğini yapmaktadır.. Sanayi boyaları satışında çalışacak lisans mezunu aktif araç kullanan diksiyonu düzgün Satış Temsilcisi alınacaktır.

2 ay önce

Bilgi İşlem Destek Elemanı

Sosela Deri Ürünleri San Tic Ltd Şti - Mahmudiye

Firmamızın çalışma prensiplerine uyum sağlayabilecek, iş stratejisine katkıda bulunacak dinamik, sorumluluk almaya istekli, deneyimli, showroom da çalışacak İnternet Satış Pazarlama Sorumlusu aranmaktadır.Firmanın belirlediği pazarlama ve ticaret ilkeleri doğrultusunda için internet satışı ön planda olacak şekilde, internet ve diğer satış kanallarının yönetimini sağlayacak, sosyal medyada ürünlerin satışından sorumlu olacak ve ilgili sitelerde satış takibi yaparak satış departmanını geliştirmeye yönelik faaliyetlerde bulunacak,telefonla bilgi almak isteyen müşterilere bilgi verilmesinden sorumlu olacaktır.Aynı zamanda;Teknik Aksaklıklara Çözüm Üretebilen,Teknik İşlerden Teknolojik Arıza Tamirinden Anlayan,Sunucu bakımı ve yönetimi yapabilecek çalışma arkadaşları aranmaktadır.

6 ay önce

Güvenlik Görevlisi (Silahsız)

Vita Loft Buca Site Yönetimi - Mahmudiye

Sitemiz giriş kapısında istihdam edilmek için mevcut 2 güvenlik görevlisine ek asgari ücretli 1 Güvenlik Elemanı alınacaktır.

10 ay önce

Eskişehir Geneli Sektörler