Madencilik - Metalurji İş İlanları - prokariyer.com

Madencilik - Metalurji İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Sigorta Elemanı

Sigvon Enerji Petrol San ve Tic A.Ş. - Adana,İstanbul Avrupa,Adana,Samsun,İstanbul Avrupa,Kocaeli,

Şirketimiz bünyesinde çalışmak üzere alanında en az 2-3 yıl tecrübeli takım arkadaşları aranmaktadır.

9 ay önce

Saha Satış Uzmanı

Elektro Kurumsal Hizmetleri San Tic Ltd Şti - İzmir,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,Konya,Mersin,

Elektro Kurumsal Çözüm Merkezi / Kurumsal Saha Satış Temsilcisi çalışma arkadaşları aramaktayız.İşin Tanımı •Turkcell Kurumsal tarafta Mobil ve Sabit ürün ve servislerinin kurumsal müşterilere satış ve tanıtımının yapılması,•Potansiyel müşterilere günlük ziyaretler planlanması ve raporlanması,•Mevcut portföyündeki müşterilere düzenli ziyaretler gerçekleştirilmesi ve takibinin yapılması,•Mevcut portföyüne yeni müşteri kazanımı,•Portföyündeki müşterilerin ihtiyaçlarına uygun satışların yapılması,•Satış süreçlerinin takip edilmesi ve raporlanması,•Çalışılan kurumun en iyi şekilde temsil edilmesi.•Teknolojiye meraklı, gelişmeleri, müşteri ve rekabet bilgilerini yakından takip eden,

11 ay önce

Satış Danışmanı

Eza İnternet Hizmetleri Tic A.Ş. - İstanbul Avrupa,

Akmerkez Avm de Mutlu Mikrop markası ile satış yapan mağazamıza perkakende satış yapabilecek,Aynı zamanda sosyal medya üzerinde ürün görseli paylaşıp ürünü anlatan kısa videollar çekebilecek BAYAN Satış Personeli arıyoruz

2 ay önce

Fabrika Personeli

Sabah Panel San ve Dış Tic Ltd Şti - İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu,İstanbul Avrupa,

Fabrikamızda yetiştirilmek üzere Makine Operatörleri alınacaktır. *Deneyimsiz arkadaşlara fabrikamız tarafından gerekli eğitim verilecektir.

1 yıl önce

Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Meslek Elemanı

Yücel Genç Yeminli Mali Müşavirlik ve Denetim Ofisi - İstanbul Avrupa,Tekirdağ,

Yeminli Mali Müşavirlik, denetim ve iade ofisimize çalışma arkadaşları aranmaktadır.

4 ay önce

Organizasyon Satış Personeli

Fier İnşaat Turizm A.Ş. - Kayseri,

Turizm sektöründe Kayserinin ilk ve tek yaşam merkezi olan firmamızın organizasyon departmanı için banket satış tecrübesi olan adaylar aranmaktadır.

5 ay önce

Muhasebe Elemanı

Varkim Endüstri ve Yapı Kİmyasalları Ltd Şti - İzmir,İstanbul Anadolu,Muğla,Ankara,İstanbul Avrupa,İzmir,

Torbalı Atatürk Sanayi Sitesinde bulunan fabrikamıza görevlendirilmek üzere Muhasebe Elemanı aramaktayız.Faturaların kesilmesi ve kayıtlara alınması,E-arşiv fatura konusunda deneyimli.Gider evraklarının kayıtlara alınması,Çek ve senet işlemlerinin kayıtlara alınması,Mali müşavirimiz ile birlikte Aylık ve Üç Aylık beyannamelerin yapılmasına destek olmak ve ön hazırlıkları yapmak,Banka işlemlerinin yapılması,Tahsilat işlemlerinin yapılması,Gerekli resmi evrakları tek düzen hesap planına uygun ve genel kabul görmüş muhasebe ilkelerine göre kayıtlara alınması,İthalat işlemlerinden anlayan,Stok takibinin yapılması,Cari işlemlerinin yapılması ve Mutabakatların yapılması,Ba-Bs işlemlerinin yapılması,Sevkiyat işlemlerinin yapılması ve destek olunması,Genel olarak ön muhasebe ve genel muhasebe konusundaki işlemlere vakıf olunması.

9 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Soylu Hırdavat Elektrik Temizlik San ve Tic Ltd Şti - Antalya,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,Kocaeli,İstanbul Avrupa,Kocaeli,Ankara,

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Elemanı aramaktayız.

2 gün önce

İnsan Kaynakları Elemanı

Marblex İnşaat Mermer San Tic Ltd Şti - Antalya,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,Konya,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,

Kurumuzda görevlendirilmek üzere İnsan Kaynakları Elemanı alınacaktır.Kurumun ihtiyaçları doğrultusunda işe alım süreçlerini yönetmek.Personel özlük dosyalarının oluşturulması ve özlük evraklarının takip edilmesi.İşe giriş ve işten çıkış işlemlerini gerçekleştirmek.Ücretlendirme uygulamaları ve performans yönetim sistemini insan kaynakları politikalarına uygun olarak yürütmek.

2 ay önce

Kimya Mühendisi

Çağdaş Boya ve Kimya San ve Tic A.Ş. - Yalova,Kocaeli,

Firmamızda çalışmak üzere Kimya Mühendisi arıyoruz.İş Tanımı:Ölçüm cihazları listesinde yer alan cihazların ölçümleme işlemlerinin takip edilmesini ve kalibrasyonlarının yapılmasını sağlatmak. Her test ve analizin yapılışına ait yazılı, detaylı metot hazırlamak, güncelliğini sağlamak. Hammadde ve mamul madde şahit numunelerinin düzenli tutulmasını sağlamak ve sistematik oluşturmak. Laboratuvara giren numunenin tüm analizlerinin onaylanmış metotlara uygun yapılmasını sağlamak. Kayıtların düzenli tutulmasını ve arşivlenmesini sağlamak.

3 ay önce

Numune ve Tasarım Mühendisi

Deridesen Etiket San ve Ticaret A.Ş. - İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,

Firmamıza Numune ve Tasarım Mühendisi aramaktayız.İş Tanımı:Yeni ürünler tasarlamak, numune üretimleri, çoğaltma ve koleksiyon çalışmaları yapmak,Yeni tasarlanacak ürün ve numunelerdeki özellikleri ve kullanılacak malzemeleri belirlemek,Malzeme tedarikinin yapılmasını sağlamak, Ürün geliştirme ve tasarım süreci boyunca; satış, üretim, kalite, satın alma, müşteri hizmetleri ilişkilerini koordine etmek,Maliyet analizleri yapmak,Üretimde ve sahada karşılaşılan teknik sorunlara çözüm üretmek.

9 ay önce

Gıda Mühendisi

Sgs Çikolata San ve Tic Ltd Şti - İstanbul Anadolu,

Maltepe Büyükbakkalköyde bulunan, fondanlı bar ve sakız üretimi yapan fabrikamıza tecrübeli Gıda Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

2 hafta önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Yusuf Akbulut Gayrimenkul Tic Ltd Şti - İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu,Kocaeli,İstanbul Anadolu,Ankara,Ankara,İzmir,İstanbul Anadolu,Mersin,Tekirdağ,

Müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini anlayarak doğru bilgilendirme yapmak, en uygun çözümü sunmak, müşteri memnuniyetinin sağlanması konusunda çaba sarf etmek üzere Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.

4 ay önce

Sağlık Personeli (İşyeri Hemşiresi)

Çorlu Etik Osgb Hizmetleri Tic Ltd Şti - Kocaeli,Eskişehir, İstanbul Anadolu,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,Ankara,Tekirdağ,Çanakkale, Balıkesir, Edirne, Tekirdağ, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu,Tekirdağ, İstanbul Avrupa, Kırklareli,İstanbul Avrupa,Ankara,Tekirdağ,

Çorlu ve çevresinde faaliyet gösteren firmamız için Diğer Sağlık Personeli belgesine sahip personele ihtiyacımız vardır.

8 ay önce

Anketör

Değişim Araştırma ve Tanıtım Hizmetleri - Antalya,İzmir,Ankara,

Hanelerde ve iş yerlerinde tam zamanlı olarak çalışabilecek Anketör aranmaktadır.Not: Araştırma sektöründe günlük ödeme yapılmamaktadır.

8 ay önce

Müşteri Temsilcisi

Göktaş Metal Kalıp Mobilya San ve Tic A.Ş. - Erzurum,İstanbul Anadolu,İstanbul Anadolu,İzmir,

Kapı/Kapak Mobilya üzerine faaliyetini sürdüren şirketimiz bünyesinde Fabrika ve Karabağlar şubede görev alacak, mevcut kadromuza destek olmak üzere Müşteri Temsilcisi alınacaktır.

10 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Fast & Real Gayrimenkul - Muğla, Antalya, İzmir, Aydın, Denizli,İstanbul Avrupa,Kocaeli,İstanbul Avrupa,Konya,Çanakkale,Kütahya, Ankara,Ankara,Samsun,Nevşehir,İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu,İstanbul Avrupa,Antalya,İzmir,Mersin,İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu,Ankara,Ankara,Ankar

FAST & REAL GAYRİMENKUL - SIFIR VE 2.EL KONUT/TİCARİ SATIŞ VE KİRALAMA Firmamıza Deneyimli veya Yetiştirilmek üzere Gayrimenkul Danışmanları Alınacaktır.Çalışma Saatleri Sabah 09:30 Akşam esnek veya 19:00

4 ay önce

Grafiker

Lord Reklam San A.Ş. - İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,Ankara,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,

Dijital baskı ve reklam sektöründe faaliyet gösteren firmamıza Grafiker aranmaktadır

9 ay önce

Satış Sonrası Finans Uzmanı

Gül İnşaat Proje A.Ş. - Ankara,İstanbul Avrupa,Kocaeli,Ankara,İstanbul Avrupa,Ankara,İstanbul Avrupa,

Nitelikli ve kaliteli konut projeleri geliştiren şirketimizin İstanbul Avrupa Yakası Sarıyer -Seyrantepede bulunan Avangart Projemizde görevlendirilmek üzere yönetime bağlı olarak çalışacak aşağıdaki kriterlere uygun Satış Sonrası Finans Sorumlusu aramaktayız.

10 ay önce

Gece Bekçisi

Euromod İnşaat ve Mobilya Tic Ltd Şti - İstanbul Avrupa,Kocaeli,

Gece Bekçisi alınacaktır.

7 ay önce