Maden İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Maden İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Ön Muhasebe Elemanı

Afacan Kardeşler İthalat San ve Tic Ltd Şti - Maden

Eminönünde bulunan şirket merkezimizde görevlendirmek üzere ön muhasebemizi koordine ederek genel muhasebemizle uyumlu çalışacak Ön Muhasebe Elemanı çalışma arkadaşı arıyoruz.

1 yıl önce

Müşteri Temsilcisi (Almanca)

Truva Group - Maden

İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy Ofisimiz için Almanca bilen Müşteri Temsilcisi aranmaktadır. GUTE VERDIENSTMÖGLICHKEIT + 450 ESSEN+ SGK + AGI + PRAEMIENIhr Profil:Sehr gute DeutschkenntnisseSpass am TelefonierenGute KommunikationsfähigkeitZuverlässigkeitLernfähigkeitÜberzeugungstalentZielorientiertes ArbeitenEinsatzbereitschaft und TeamfähigkeitMotivation und Willen Geld zu verdienenWir bieten:Unbefristetes ArbeitsverhältnisSicheres Einkommen + Attraktive PrämienSozialversicherung (SGK)BonusEssengeldEntwicklungs- und AufstiegsmöglichkeitenAngenehme ArbeitsatmosphäreUmfangreiche SchulungAktives Coaching und UnterstützungÜberdurchschnittliches GehaltArbeitszeiten von 10:30 Uhr - 20:00 Uhr (2 Mal im Monat Samstag11;00 Uhr - 17:00 UhrNot: Almanca bilmeyen adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.

2 gün önce

Satış Pazarlama Elemanı

Your Sweat Home Gayrimenkul San ve Tic Ltd Şti - Maden

Esenyurttaki işitme merkezimize kadın/erkek Satış Pazarlama Elemanı arıyoruz.İş Tanımı:Hastane, eczane vb. yerleri gezip anlaşma yapacak ve firmamıza müşteri kazandırmak.

1 yıl önce

Metocu/Numaratör

Kübra Tekstil Konfeksiyon - Maden

Tam zamanlı çalışacak deneyimi olan çalışma arkadaşları arıyoruz. Sgk yol yemek mesai vardır.

1 yıl önce

Rezervasyon Elemanı

Oksijen Gezi Tur Spor Turizm Org Hiz Ltd Şti - Maden

Bursada Hizmet veren firmamızın rezervasyon birimi için Rezervasyon Elemanı iş arkadaşları aramaktayız.Çok çeşitli rezervasyon sistemlerinden en uygun seçenekleri araştırmak ve talep doğrultusunda gerekli rezervasyonları yapmak.Rezervasyon sonrası dosyalama ve raporlamayı yapmak.Turlarda misafirlerimize yardımcı olmak.

1 yıl önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Öztel Telekom - Maden

Öztel Telekom çağrı merkezimiz bünyesinde çalışacak, ses tonu ve diksiyonu düzgün, telefonda ikna ve ifade kabiliyeti yüksek, bayan arkadaşları arıyoruz.

7 ay önce

Muhasebe Elemanı

Mersin Emtaş Tarım Ltd. Şti. - Maden

Mersin Gıda Toptancılar Sitesindeki (MERTOÇ) iş yerimize kadın Muhasebe Elemanı alınacaktır.

9 ay önce

Proje Müdürü

Nallıhan Yerel Eylem Derneği - Maden

NALLIHAN YEREL EYLEM GRUBU İŞE ALIM İLANINallıhan Yerel Eylem Grubu Dernek merkezinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki şartları taşıyan 1 adet Müdür alacaktır. Adaylarda Aranacak Genel Koşullara) Kamu haklarından yasaklanmamış olmak (Adli Sicil Kaydı)b) Taksirli suçlar, kısa süreli hapis cezasına seçenek yaptırımlara çevrilmiş suçlar ile aşağıda sayılan suçlar dışında tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere; altı aydan fazla hapis veyahut affa uğramış olsalar bile Devletin güvenliğine, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı işlenen suçlarla, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, nitelikli hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas gibi yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya kaçakçılık, resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, göreve ilişkin sırrı açıklama, Devlet sırlarına karşı suçlardan dolayı hükümlü bulunmamak. 667 sayılı KHK kapsamında terör örgütlerine veya Milli Güvenlik Kurulu’nca Devletin milli güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yapı, oluşum veya gruplara üyeliği, mensubiyeti veya iltisakı yahut bunlarla irtibatı bulunmamak. (Adli Sicil Kaydı)c) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak. (Sağlık Raporu)

9 ay önce

Müşteri Temsilcisi

R2 Tek Moda Tekstil San Tic Ltd Şti - Maden

Gömlek üretiminde 2 yıllık tecrübesi olan Müşteri Temsilcisi arıyoruz.

10 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Masolet Emniyet Malzemeleri San ve Tic Ltd Şti - Maden

Şişli / Perpa Ticaret merkezinde faaliyet gösteren şirketimiz için Ön Muhasebe Elemanı çalışma arkadaşı aramaktayız.

1 ay önce

Yatılı Temizlik Personeli

Adecco Yönetim ve Danışmanlık Ltd Şti - Maden

İsviçre Zürich merkezli Adecco Group, farklı uzmanlık alanlarına yönelik 9 alt markasıyla dünyanın önde gelen İK çözümleri şirketidir. Geleceğin herkes için işe yarar çalışma olanakları sağlaması için çalışıyor ve her gün 3,5 milyondan fazla adaya ulaşarak kariyer olanakları sağlıyoruz.60 ülkedeki varlığımızla yeteneklere erişiyor, geliştiriyor ve kendilerine uygun işle bir araya getiriyoruz. Bir Fortune Global 500 şirketi olarak, örneklerle liderlik ediyor, iş dünyasını eğitiyor ve daha iyi toplumlar inşa eden ortak bir değer yaratıyoruz.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Sarıyer lokasyonlu müşterimiz için ‘’Rusça bilen Temizlik Personeli’ arayışımız bulunmaktadır.Görev Tanımı; Yatılı olacak şekilde hizmet verebilmek, Çalışmakta olduğu ailenin Sarıyer lokasyonunda bulunan merkezlerinde görev almak ve temizlik işlerinden sorumlu olmak,

6 gün önce

Acil bay site özel güvenlik / pendik selçuklu cd

vizyonvip - Maden

ÇALIŞMA YERİ: PENDİK, ÇAMLIK MH PROJE İSMİ: SİTE SÜRESİ GEÇMEMİŞ KİMLİKLİ ÖZEL GÜVENLİK VEYA GÜVENLİK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNE KİMLİK BAŞVURU YAPMIŞ GÜVENLİK ÇALIŞABİLİR YAZISI ALAN GÜVENLİK OLCAK ENAZ 1 YIL GÜVENLİK OLARAK ÇALIŞMIŞ OLMASI ZORUNLUDUR SİTE-REZİDANS-VİLLA PROJELERİNDE ÇALIŞMIŞ OLMASI TERCİHİMİZDİR ÇALIŞTIĞI İŞYERLERİNDEN YETKİLİ KİŞİLER TARAFINDAN REFERANS VERMESİ ZORUNLUDUR BOY: 1. 70 YADA ÜZERİ YAŞ SINIRI: 23 - 41 ARASI ÇALIŞMA SİSTEMİ: 12 SAAT ÇALIŞMA 2 GÜNDÜZ 2 GECE 2 İZİN SOSYAL HAKLAR: TELEFONDA BİLGİ VERİLCEKTİR PROJEMİZ: SELÇUKLU CADDESİNE YAKIN /NOT: LÜTFEN AŞAĞIDAKİ YETKİLİ YASİN BEYİN TELEFONUNU ARAYIP ONAY ALDIKTAN SONRA ŞİRKETE GÖRÜŞMEYE GELİNİZ ONAY ALMADAN GÖRÜŞMEYE GELMEYİNİZ /NOT: ULAŞAMAZSANIZ TELEFONUN MESAJ BÖLÜMÜNDEN BİLGİLERİNİZİ-KRİTERLERİNİZİ VE NUMARANIZI YAZIN OLUMLU OLDUĞUNDA SİZE GERİ DÖNÜŞ YAPALIM. İNSAN KAYNAKLARI İRTİBAT: 05051825070

6 ay önce

Bilgi İşlem Destek Uzmanı

Bildesis Bilişim Destek Sistemleri - Maden

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sistem Destek Elemanı alınacaktır.

5 gün önce

Muhasebe Yardımcı Elemanı

Smmm Kadir Özgen - Maden

Firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Yardımcı Elemanı alınacaktır.

7 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Atay Dış Ticaret Proje İnşaat ve Mimarlık A.Ş. - Maden

Parke ithalatı ve satışı yapan firmamızın Caddebostan mağazasında görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe-Sekreter arayışımız mevcuttur.Ön muhasebe işlemlerini yapabilecekGelen misafirleri karşılayıp; gerektiğinde satışa destek verebilecekTelefon, Fatura, ödeme, kargo takip, vs genel ofis işlerini yürütecek

8 ay önce

Stajyer

Doğan Eren Nakliye Gıda Tek İth İhr ve Tic Ltd Şti - Maden

Uluslararası lojistik firmamıza Stajyer alınacaktır.ULUSLARARASI LOJİSTİK ( TÜM BRANŞLAR VE ALT BRANŞLAR )DIŞ TİCARET ( TÜM BRANŞLAR VE ALT ALANLAR )ULUSLARARASI İLİŞKİLER (TÜM BRANŞLAR VE ALT ALANLAR )

1 yıl önce

Mobilya Ustası

As-Genç Mobilya San ve Tic Ltd Şti - Maden

AS-GENÇ MOBİLYA bünyesinde çalıştırılmak üzere; Usta ve Kalfa arıyoruz.Maaş+Sgk+Yemek

1 yıl önce

Yönetici Sekreter / Asistan

Ankarafen Koleji - Maden

Kendine güvenen, diksiyonu düzgün adayların başvurularını bekliyoruz.

9 ay önce

Satış Pazarlama Danışmanı

Titan Bilişim Hizmetleri - Maden

Geliştirdiğimiz hukuk otomasyon yazılımını müşteriye sunup tanıtabilecek, yeterli bilgi birikime sahip takım arkadaşları arıyoruz.

1 yıl önce

Ön Muhasebe - Operasyon Destek

Axis Asansör Proje Taahhüt San Tic Ltd Şti - Maden

Asansör Montaj&Modernizasyon&Periyodik Bakım konularında uzun yıllardır faaliyet gösteren şirketimiz için, Bursa / Karacabey ilçesinde görevlendirilmek üzere Muhasebe Personeli alımı yapılacaktır.İşin Tanımı: Ön Muhasebe/Operasyon DestekPersonel: 1

1 yıl önce

Elazığ Geneli Sektörler