Maçka İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Maçka İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Kuaför

Carer Otomotiv İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Maçka

Kadın kuaföründe çalışacak Kuaför aranmaktadır.

2 ay önce

Elektrik Elektronik Mühendisi

Atd Enerji Teknolojileri San ve Tic A.Ş. - Maçka

Firmamızda çalışmak üzere Elektrik Elektronik Mühendisi arayışımız mevcuttur.İş Tanımı:Ges projeleri ile ilgili gerekli bilgilerin toplanarak , gerekirse yerinde yapılan inceleme sonrası projelendirilip , çizilmesi, tek-hat şemasının çizilerek projenin onaylatılmasını sağlamak,Enerji Taahhüt projelerinin tüm süreçlerinde görev ve sorumluluk almak,İşlerin projeye uygunluğunu denetlemek,Projenin belirlenmiş olan sürede ve şekilde bitirilmesini sağlamak,Düzenli olarak teknik yönetime rapor vermek,Alt yüklenicileri sevk ve idare etmek,İSG yönetmeliklerine uyulmasını sağlamak,denetlemek,önlemleri almak,Projelerde bakım onarım faaliyetlerinde bulunmak,TEDAŞ kabulüne kadarki süreçleri takip etmek ve uygulamak.

2 ay önce

Satınalma Sorumlusu

Umar Matbaacılık A.Ş. - Maçka

Firmamızda çalışmak üzere Satın Alma Sorumlusu aramaktayız.

1 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Efe İskele Kalıp Sistemleri San ve Tic Ltd Şti - Maçka

Firmamıza Ön Muhasebe Elemanı aramaktayız.

2 ay önce

Satış Pazarlama Personeli

Eve Paket Servis Elektronik San ve Tic Ltd Şti - Maçka

Yazılım/Bilişim ve E-ticaret sektöründe faaliyet gösteren firmamızın ürünlerinin pazarlamasını gerçekleştirmek üzere Satış Pazarlama Personeli aramaktayız.Asgari ücret +yüksek primler+yemek kartı verilecektir.Uzun vadede çalışma düşüncesi olan,işini severek yapacak, hırslı kişiler başvurabilir.Pazarlanacak ürünler kaliteli, pazarlaması kolay ürünlerdir.

2 ay önce

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı

Green Elektronik Hizmetler Ticaret A.Ş. - Maçka

Ev yaşam, giyim,aksesuar,heykel vb alanlarda yaptığımız ürünlerin e-ticaret sitelerinde tanıtımını ve satışını yapmak.Hepsiburada, Gittigidiyor,Amazon,N11,Trendyol,PTTAvme ticaret platformlarının yönetimini yapmak. E Ticaret satış panellerine manuel ürün atmak, atılan ürünlerin stok ve maliyet takibini yapmak.Haftalık ve Aylık satış müdürüne rapor vermek.Günlük sipraiş ve operasyondan sorumlu olmak.Aylık tüketici faaliyetlerini rakipleri takip ederek planlamak.E pazardaki ürünlerimizin fotoğraf,içerik e tanıtım yazılarının güncelliğini takip etmek.Site içerisine ürünlerimizi konumlandırmak.Kampanya süreçlerini takip etmek ve yeni projeler sunmak.

2 ay önce

Grafik Tasarım Stajyeri

Moodist Hastanesi - Maçka

Psikiyatri ve Nöroloji alanında 2016 yılından bu yana Üsküdar Acıbadem’de hizmet veren hastanemizin Kurumsal İletişim ve Sosyal Medya biriminde görev alacak bir Grafik Tasarım Stajyeri arıyoruz.

2 ay önce

Oto yıkama elamanı

SBR oto kuaför - Maçka

Daha önce oto yıkamada çalışmış işi iyi bilen tecrübeli Titiz ve sorumluluk sahibi personel alınacaktır Lütfen yorum ve msj yazmayın detaylar için arayın 0546 6161 931 Kaan Çukurçayır Boztepe dolmuş durağı karşısı SBR oto kuaför

2 ay önce

Sekreter

Ünal Gayrimenkul & İnşaat - Maçka

Emlak ofisinde çalışacak Sekreter alınacaktır.

3 ay önce

Ziraat Mühendisi

Yılmaz Mühendislik - Maçka

Firmamız için dönemsel olarak Ziraat Mühendisi ya da Ziraat Teknikeri takım arkadaşları aramaktayız.

2 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Magna Makine San ve Tic Ltd Şti - Maçka

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe-Sekreter aramaktayız..

1 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Arma Gayrimenkul - Maçka

Arma Gayrimenkul Ltd. Şti. firmasında çalışmak üzere Gayrimenkul Danışmanı aramaktayız.%50 oranla kendi maaşınızı kendiniz belirleme fırsatı ve kendi aracınızla çalışmak üzere, ofisiniz bizden. Kısacası deneyimli arkadaşlar aramızda görmekten mutluluk duyarız.

2 ay önce

AB Proje Asistanı

Panorama Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Ltd Şti - Maçka

Panorama Uluslararası Eğitim ve Proje Danışmanlık Şirketi Ankarada görevlendirilmek üzere AB Proje Asistanı arayışımız bulunmaktadır.İş Tanımı:Avrupa Birliği Projeleri yazma kapsamında Erasmus+ Projeleri yazımı,AB Hayat Boyu Öğrenme Programı doğrultusunda proje yazım ve danışmanlık hizmeti sağlamak,Proje ile ilgili kurumların arasındaki iletişimi ve koordinasyonu sağlamak.Projeler Türkçe hazırlanacaktır ancak İngilizce bilmek tercih sebebidir. Görüşmeye gelen kişilerden aranan niteliklere uygun olanlar önce eğitime alınacak, eğitimde başarılı olanlar ile freelance proje yazarı olarak devam edilecektir. Pozisyon için 10 kişi alınacaktır.

2 ay önce

Süpervizör

Kimya Okyanus - Maçka

Firmamızda görevlendirilmek üzere Supervizor alınacaktır.Kimya Okyanus 17 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli adaylar ile paylaşmanın heyecanını duyar...Kurulduğu günden itibaren endüstriyel temizlik ürünleri konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan firmamız; endüstriyel temizlik ve oto bakım ürünlerinin tamamının üretim ve satışını yapmaktadır.Firmamızda 2020 yılı içerisinde seçilen 35 pilot ilde network, sıcak satış, plasiyer sistem ve konsinye satış sistemini hayata geçirerek pazarlama ağını tüm yurda yayma amacındadır.Personel açığını da deneyim ve tecrübeye bakmaksızın genç ve dinamik adaylar seçerek kendi bünyesinde yetiştirerek sağlayacaktır.Ayrıca 35 farklı ilden seçilen aktif ev hanımlarına network sistemi ile yüksek gelirli iş imkanı sağlanacaktır.

3 hafta önce

Sekreter

Borbüksan Boru Bükme Makina Metal İnş Hırd San ve Tic Ltd Şti - Maçka

Ostimde demir sektöründe hizmet vermekte olan firmamıza Sekreter alınacaktır. Başvurudan sonra ilana uygun adaylarla üÜcret vb. yüz yüze görüşmeler sırasında şirket yetkilisi tarafından konuşulacaktır.

2 ay önce

Cnc Operatörü

Türker Teknik Makine İmalat San ve Tic Ltd Şti - Maçka

Tecrübeli, Cnc torna ve cnc dik işlem tezgah operatörleri alınacaktır.

2 ay önce

Ofis Elemanı

Bozocars Otomotiv Tic San Ltd Şti - Maçka

Oto Yıkama firmamızın bekleme alanında çalışacak Ofis Elemanı arıyoruz.

2 ay önce

Bilet Satış Elemanı (Gişe/Banko)

Yeşilbayır Ayan Turizm Ticaret ve San Ltd Şti - Maçka

Uçak ve Otobüs bileti satışında çalışacak Bilet Satış Elemanı arıyoruz.

2 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Ankara Başarı Organizasyon Eğitim Tekstil Ltd Şti - Maçka

Kurumumuza alanında deneyim sahibi İngilizce Öğretmeni alınacaktır.

1 hafta önce

Ofis Elemanı

Tamara Gayrimenkul Teks Tur İth İhr ve Tic Ltd Şti - Maçka

İstanbul Esenyurt da bulunan şirketimizde yatılı olarak istihdam edilecek çalışma arkadaşları arıyoruz. İlanımız İstanbul dışı başvurulara açıktır. Ücretlendirme yüz yüze görüşülecektir.

2 ay önce

Trabzon Geneli Sektörler