Kuyucak İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Kuyucak İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Aşçı/ Kasiyer / Temizlik elemanı

Ales Gıda - Kuyucak

Uludağ Üniversitesi KYK Kız Yurdu Yemekhanesinde; Aşçı ve temizlik personeli (Tam zamanlı) Kasiyer (Tam zamanlı/yarı zamanlı) Personeller aramaktayız. İletişim: 0531 770 53 88

3 ay önce

Aşçı

Pastannecim - Kuyucak

Fast food ustası ve aynı zamanda sulu yemek ustası Aşçı aramaktayız. Detaylı bilgiler başvurudan sonra uygun olan adaylarla görüşülecektir. Çalışma saatleri 11:00-22:00

2 ay önce

Paketleme İşçisi (Gıda)

Şah-ı Cihan Unlu Mamüller San Tic Ltd Şti - Kuyucak

Gece tezgahında çalışacak poğaça paketleyecek Paketleme İşçisi aranıyor

1 gün önce

İmalat Müdürü

Kondi Mobilya Aksesuarları San Tic Ltd Şti - Kuyucak

Paslanmaz kapı kolları imalatı yapan firmamız için İmalat Müdürü aranmaktadır.Üretim işlemlerini iş talimatları ile kalite standartlarına bağlı olarak yürütmek,Siparişlerin zamanında ve eksiksiz şekilde üretilmesini sağlamak,Üretim süreçlerinin iyileştirilmesi ve üretim verimliliğinin artırılmasına katkıda bulunmak,Üretim prosesleri arasındaki koordinasyonu sağlamak,İmalat süreçlerinde ortaya çıkan aksaklıkları tespit etmek ve giderilmesi için çalışmak,Üretim hedeflerini şirket tarafından belirlenmiş maliyet planı çerçevesinde gerçekleştirmek,Haftalık ve aylık imalat raporlarını düzenlemek ve üst yönetime iletmek,Makinelerin bakım ve verimliliğini denetlemek,Üretim makinelerinin bakım ve onarım çalışmalarının ilgili prosedür ve talimatlara uygun olarak yapılmasını sağlamak,Bakım ve onarımla ilgili kayıtların tutulmasını sağlamak ve ilgili birime raporlamak,Fabrika imalat alanındaki personeli koordine etmek ve denetlemek,Personelin mesleki gelişim ve eğitimlerine liderlik etmek,Görev aldığı sektördeki teknolojik gelişmeleri takip etmek,İş güvenliği ve çevre talimatları ile ilgili yasa ve düzenlemelere uygun çalışma düzeni sağlamak.

1 ay önce

Satış Elemanı

Küpepark Hazır Giyim - Kuyucak

Tesettür mağazamızda çalışacak diksiyonu düzgün Satış Elemanı alınacaktır.Maaş+ Prim sistemimiz mevcuttur.

3 ay önce

Garson (Servis Elemanı)

Ayşe Hanım Konağı - Kuyucak

Butik otelimizde çalışacak Garson aramaktayız.Çalışma saateri ; 08.30-18.00

4 ay önce

Satış Elemanı

Özkalpak Makina - Kuyucak

Özkalpak Makinada çalışacak Satış Elemanı aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

4 ay önce

Enjeksiyon Pres Döküm Makinesi Operatörü

Pronto İthalat İhracat ve Tic Ltd Şti - Kuyucak

Terlik imalatı enjeksiyon bölümüne PVC hammadde deneyimi olan enjeksiyon ustaları aranıyor.

2 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Emc Yoğun Bakım ve Ambulans Hizmetleri Ltd Şti - Kuyucak

Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.İş Tanımı- İrsaliye, fatura, tahsilat makbuzu ve dekont ve benzeri evrakları düzenlemek ve ilgili programa işlemek,- Müşterilerle hesap mutabakatlarını gerçekleştirmek,- Ofis içerisindeki telefon ve faks ve kargo teslimatı trafiğini yönetmek.

2 ay önce

Anaokulu Öğretmeni

Deha Çocuk Eğitim ve Kültür Hizmetleri Ltd Şti - Kuyucak

Kartal-Dragosta bulunan Anaokulumuza, Çocuk Gelişimi veya Okul Öncesi Öğretmenliği lisans ya da ön lisans bölümlerinden mezun, Anaokulu Öğretmeni olarak çalışmak üzere ekip arkadaşları aranmaktadır.

1 ay önce

Aşçı

Mb Fashion Tasarım Tekstil San ve Dış Tic A.Ş. - Kuyucak

İhracat yapan firmamızda görevlendirilmek üzere Aşçı aramaktayız

4 ay önce

Muhasebe Elemanı

Narkoz Marble Maden San ve Tic Ltd Şti - Kuyucak

İnşaat sektöründe yer alan firmamızda görevlendirilmek üzere; Muhasebe Elemanı alınacaktır.Alınan personel ilk etapta Albayraktaki muhasebe ofisimizde eğitim gördükten sonra Hacıeyüplüde bulunan fabrikamızda görevlendirilecektir. Albayrak çevresindeki başvurular öncelikli değerlendirilecektir. Çalışma saatlerimiz: Haftaiçi 08.15-19.00 Cumartesi 09.00-16.00 dır. Online ve Fotoğraflı cvler öncelikli değerlendirip tarafınıza dönüş yapılacaktır.

2 hafta önce

SİTE BAY ÖZEL GÜVENLİK /2500+AGİ/ ÇEKMEKÖY SANCAKTEPE ABDURRAHMANGAZİ MH

VİZYON VİP - Kuyucak

Sancaktepe, ebubekir caddesine yakın, abdurrahmangazi mh site projemiz'de çalışcak, 23-41 arası, 1.70 boyu ve üzeri olan, 12 saat çalışma 2 gündüz 2 gece 2 gün izin vardiyalı çalışcak, 2500tl maaş+agi ile çalışcak bay kimlikli süresi geçmemiş özel güvenlik yada güvenlik şube müdürlüğüne başvurmuş çalışabilir yazısı alan özel güvenlik görevlisi aranıyor. Aşağıdaki Yetkili Yasin Bey'in Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazın Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım İnsan Kaynakları Yönetici: Yasin İrtibat: 05051825070

3 ay önce

Matematik Öğretmeni

Vip Elit Eğitim Sistemleri San ve Tic Ltd Şti - Kuyucak

Ortaokul kısmında görev almak üzere Matematik Öğretmeni çalışma arkadaşları arıyoruz.

1 ay önce

Mekanik Bakım Onarımcısı

Medi Kauçuk İthalat İhracat Dış Tic Ltd Şti - Kuyucak

Mekanik Bakım Onarımcısı aranmaktadır.

2 ay önce

İmalat Şefi

Protek Balatacılık San ve Tic Ltd Şti - Kuyucak

Kocaeli Gebzede bulunan Otomotiv sektöründe öncü olan firmamızda İmalat ve Üretim Şefi olarak görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşları aranmaktadır.

1 ay önce

Ahşap Doğrama CNC Makinesi Operatörü

Me Ba Mimarlık Mühendislik San ve Tic Ltd Şti - Kuyucak

5X Ahşap Aşap Doğrama Cnc Makinesi Operatörü alınacaktır.

2 hafta önce

Tezgahtar

Robert Watch - Kuyucak

Parkforbes Avmde bulunan Robert mağazamıza Tezgahtar çalışma arkadaşı arıyoruz.

2 ay önce

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Murat Dumlu Sigorta Aracılık Hizmetleri - Kuyucak

Sigorta Acentemizde müdür olarak görevlendirilmek üzere Sigortacılık ile ilgili bölümleri okumuş, ilgili bölümlerden mezun olmuş ve en az 18 ay deneyimli Sigorta Acentesi Teknik Personeli aranmaktadır.

1 ay önce

Pazarlama Elemanı

Mehteroğlu Gıda İth İhr Ltd Şti - Kuyucak

Kuru gıda ihracatı yapan firmamızın İzmir ofisinde istihdam edilmek üzere Pazarlama Elemanı çalışma arkadaşları aranmaktadır.

3 ay önce

Aydın Geneli Sektörler