Kütahya İş İlanları, Kütahya'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Kütahya İş İlanları


Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Afra Yayıncılık - Kütahya

Çağrı merkezimiz bünyesinde çalışacak tecrübeli bayan Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi ekip arkadaşları aranmaktadır.Tercihen Avrupa yakası ikamet edenlerdir .

1 hafta önce

Dış Ticaret Uzmanı

Düzeltaş İnşaat Taşımacılık San ve Tic Ltd Şti - Kütahya

Kütahya 1. Organize Sanayi Bölgesinde fabrikamızda çalıştırılmak üzere yurt dışı ve yurt içinde seyahat engeli bulunmayan bay / bayan Dış Ticaret Uzmanı alınacaktır.

1 hafta önce

Dağıtım Personeli

Smb Grup Dondurma Dağıtım Paz. Ltd. Şti - Kütahya

Firmamız bünyesinde çalışmış olduğumuz müşterilere dondurma dağıtımını yapacak çalışma arkadaşları aranmaktadır. Müracaatlar şahsen yapılacaktır. Src 2-4 belgesi olan kişiler değerlendirilecektir.

1 ay önce

Icra Takip Elemanı

Kava Hukuk Bürosu - Kütahya

HUKUK BÜROMUZA İCRA ALANINDA TECRÜBELİ VEYA BU ALANDA ÇALIŞMAK VE KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN PERSONELLER ALINACAKTIR. YOĞUN İŞ TEMPOSU VE EKİP ÇALIŞMASINA AYAK UYDURABİLECEK HEDEF ODAKLI ÇALIŞACAK ARKADAŞLAR ARIYORUZ..

1 ay önce

Emlak Danışmanı

Gülpa Gıda Tekstil Emlak San Tic Ltd Şti - Kütahya

Bahçeşehir ve Esenyurt bölgesinde 20 yıla yakındır bu sektördeyiz. Emlak sektöründe Prim usulü bizimle çalışacak, öz güveni yüksek, diksiyonu düzgün, ben bu işi yaparım diyen Bay ve Bayan Gayrimenkul Danışmanı çalışma arkadaşları aranmaktadır.Pörtföyümüz geniştir, ben kendime güveniyorum bu işi yaparım diyen herkes için getirisi yüksek, saygın, kazançlı bir meslektir. Yol + Yemek + vs bize aittir.

2 ay önce

İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı

Ahsen İş Sağlığı ve Güvenliği San Tic Ltd Şti - Kütahya

Firmalarda görevlendirilmek üzere İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı aranmaktadır.Çalışma Yeri Bursa Nilüferdir.

2 ay önce

Elektrikçi

Bestelast - Kütahya

ELEKTRİK ELEKTRONİK BÖLÜMÜ YÜKSEK OKUL MEZUNU,VEYA LİSE İLGİLİ BÖLÜMLERİNDEN MEZUN İŞ TECRÜBESİ OLAN ,KÜTAHYA’DA İKAMETGAH EDEBİLECEK,25 YAŞ ÜSTÜ ERKEK ÇALIŞMA ARKADAŞINA İHTİYACIMIZ VARDIR.

2 ay önce

Kütahya İşkur İş İlanları

Kütahya, çinicilik ve seramik alanlarında ülkemizin yüz akı ve ekonomik gücü olarak bilinmektedir. Bu sektörde kurulan çok sayıda fabrika ve firma, Kütahya’da yaşayan halk için en büyük iş kapısı olarak görülebilir. Bunun yanı sıra Türkiye’nin farklı bölgelerinden Kütahya’ya gelenler de bu istihdam gücünden faydalanmaktadırlar. Kütahya iş ilanları, Kütahya’da iş arayanlar için oldukça faydalı bir rehber konumundadır.
Kütahya Açık İş İlanları
Kütahya iş ilanları arasından seçim yapmakta zorlanmanız gayet normaldir. Zira oldukça fazla sayıda ilan olması, kafanızda bir takım soru işaretlerinin belirmesine sebep olabilir. Bu soru işaretlerini ortadan kaldırmak adına detaylı araştırmalar yapmalı, Kütahya iş ilanları arasından en ideal işlerin altını çizmeye özen göstermelisiniz.

Garp Linyitleri İşletmesi, HERİŞ Seramik, NURSAN Kablo, Gürok Turizm, Kütahya Porselen, ETİ Maden İşletmeleri, ETİ Gümüş A.Ş, Kros Otomotiv ve Ünsa Madencilik, istihdam açısından en etkin Kütahya şirketleri arasında bulunmaktadır. Dolayısıyla bu firmaların ilanlarına Kütahya iş ilanları arasında fazlasıyla rastlayabilirsiniz.

Kütahya Geneli Sektörler