Kütahya İş İlanları, Kütahya'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Kütahya İş İlanları


Sekreter

Mortrans Denizcilik ve Tic A.Ş. - Kütahya

Körfez/Yarımcadaki ofisimizde gemi takip, evrak düzenleme işlerinde çalıştırılmak üzere Ofis Sekreteri arayışımız mevcuttur.

7 ay önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Fika Yazılım Tic Ltd Şti - Kütahya

İstanbul Şişli Ofisimizde ;Telefonda potansiyel müşteriler ile iletişime geçerek randevu alacak,Ofis içinde ikram ve genel düzen ile ilgilenecek . Çağrı merkezi ve tele satış alanlarında tecrübeli görev yapabilecek Müşteri Temsilcileri alınacaktır.Net Maaş: 2020 TL Çalışma Süresi:Hafta İçi: 08.30 - 18.00 Cumartesi-Pazar TatilNet Maaş + Yüksek Prim+ Sgk

7 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Özel Kütahya Kadir Özkanat İlkokulu - Kütahya

Özel Kadir Özkanat İlkokulu Kütahyada açıldığı günden beri eğitim alanında lider bir okul haline gelmiş,Vatanını ve milletini seven,Karakterli ve kariyerli nesiller yetiştiren İsabet Okulları bünyesinde hizmet veren bir okuldur.

7 ay önce

Kütahya İşkur İş İlanları

Kütahya, çinicilik ve seramik alanlarında ülkemizin yüz akı ve ekonomik gücü olarak bilinmektedir. Bu sektörde kurulan çok sayıda fabrika ve firma, Kütahya’da yaşayan halk için en büyük iş kapısı olarak görülebilir. Bunun yanı sıra Türkiye’nin farklı bölgelerinden Kütahya’ya gelenler de bu istihdam gücünden faydalanmaktadırlar. Kütahya iş ilanları, Kütahya’da iş arayanlar için oldukça faydalı bir rehber konumundadır.
Kütahya Açık İş İlanları
Kütahya iş ilanları arasından seçim yapmakta zorlanmanız gayet normaldir. Zira oldukça fazla sayıda ilan olması, kafanızda bir takım soru işaretlerinin belirmesine sebep olabilir. Bu soru işaretlerini ortadan kaldırmak adına detaylı araştırmalar yapmalı, Kütahya iş ilanları arasından en ideal işlerin altını çizmeye özen göstermelisiniz.

Garp Linyitleri İşletmesi, HERİŞ Seramik, NURSAN Kablo, Gürok Turizm, Kütahya Porselen, ETİ Maden İşletmeleri, ETİ Gümüş A.Ş, Kros Otomotiv ve Ünsa Madencilik, istihdam açısından en etkin Kütahya şirketleri arasında bulunmaktadır. Dolayısıyla bu firmaların ilanlarına Kütahya iş ilanları arasında fazlasıyla rastlayabilirsiniz.

Kütahya Geneli Sektörler