Kütahya İş İlanları, Kütahya'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Kütahya İş İlanları


Sekreter

Ezgil Güvenlik Teknolojileri Ltd Şti - Kütahya

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sekreter aramaktayız.

2 hafta önce

Sistem Destek Uzmanı

Bugbil Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri San Tic Ltd Şti - Kütahya

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sistem Destek Uzmanı aramaktayız.Sözleşmeli müşterilerimize bilgisayar, sunucu, yedekleme ve ağ sistemleri alanında, yerinde veya uzaktan destek vermek.Saha kurulumları, konfigürasyon, analiz, arıza bulma ve teknik destek.Sadece online başvuru kabul edilecektir

2 hafta önce

Modelist Yardımcısı(Tekstil)

Liberti İplik Giyim Tekstil San Tic Ltd Şti - Kütahya

Firmamızda görevlendirilmek üzere Modelist Yardımcısı aranmaktadır.

2 hafta önce

Elektrik Elektronik Teknisyeni

Skynet Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri - Kütahya

Güvenlik Kamera Montajında Çalışacak Alarm Ve Yangın Algılama Sistemi Kurulumlarından Anlayan Tecrübeli aktif araç kullanabilen personel alınacaktır.

2 hafta önce

Grafiker

Yunus Copy Dijital Kopyalama - Kütahya

Grafiker çalışma arkadaşları arıyoruz.

2 hafta önce

Anketör

Teori Araştırma - Kütahya

Yürütmekte olduğumuz kamu kurumu projesinde hane araştırma görevlileridaha önceden belirlenmiş adreslerde, bahsi geçen kamu kuruluşunun izni dahilinde yaşayan görüşmeciler ile yüz yüze anket yapmaya dayalı çalışmamız kapsamında vazifelendirilecek arkadaşlar aramaktayız.

2 hafta önce

Turizm ve Otel İşletmeciliği Meslek Elemanı

Redistanbul Hotel Cem İrkli Emir İnş ve Tah San - Kütahya

Deneyimli İngilizce bilen Bay Turizm ve Otel İşletmeciliği Meslek Elemanı arıyoruz.

3 ay önce

İşyeri Hekimi

Hedef Güvenlik A.Ş. - Kütahya

Kısmi Zamanlı İşyeri Hekimi İşin Tanımı:İşyeri hekimliği yönetmeliğinin gerektirdiği tüm görevleri yerine getirmek.Çalışanların işe giriş ve periyodik sağlık muayenelerini yapmak.İlgili plan, rapor ve kayıtları tutmak.İş kazaları ve acil müdahale gerektiren hastalıklarda ilk müdahaleyi yapmak ve hastanın sağlık durumunu takip etmek.Sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı oluşturmak üzere ergonomik ve potansiyel riskleri değerlendirerek iş ile çalışanın uyumunu sağlamak.Mevzuata uygun olarak, önleyici, koruyucu ve acil sağlık hizmeti vermek.İş yeri hekimi tarafından verilmesi gereken eğitimlerin ilgili mevzuatlara uygun olarak planlamak ve uygulamak.

3 ay önce

Pazarlama Danışmanı

Gdf İnşaat & Rent A Car - Kütahya

Dış cephe mantolama işinde tecrübeli kendini bilen diksiyonu düzgün ikna kabiliyeti yüksek çalışma arkadaşlarıyla uyumlu Pazarlama Danışmanı aranmaktadır.

3 ay önce

Kütahya İşkur İş İlanları

Kütahya, çinicilik ve seramik alanlarında ülkemizin yüz akı ve ekonomik gücü olarak bilinmektedir. Bu sektörde kurulan çok sayıda fabrika ve firma, Kütahya’da yaşayan halk için en büyük iş kapısı olarak görülebilir. Bunun yanı sıra Türkiye’nin farklı bölgelerinden Kütahya’ya gelenler de bu istihdam gücünden faydalanmaktadırlar. Kütahya iş ilanları, Kütahya’da iş arayanlar için oldukça faydalı bir rehber konumundadır.
Kütahya Açık İş İlanları
Kütahya iş ilanları arasından seçim yapmakta zorlanmanız gayet normaldir. Zira oldukça fazla sayıda ilan olması, kafanızda bir takım soru işaretlerinin belirmesine sebep olabilir. Bu soru işaretlerini ortadan kaldırmak adına detaylı araştırmalar yapmalı, Kütahya iş ilanları arasından en ideal işlerin altını çizmeye özen göstermelisiniz.

Garp Linyitleri İşletmesi, HERİŞ Seramik, NURSAN Kablo, Gürok Turizm, Kütahya Porselen, ETİ Maden İşletmeleri, ETİ Gümüş A.Ş, Kros Otomotiv ve Ünsa Madencilik, istihdam açısından en etkin Kütahya şirketleri arasında bulunmaktadır. Dolayısıyla bu firmaların ilanlarına Kütahya iş ilanları arasında fazlasıyla rastlayabilirsiniz.

Kütahya Geneli Sektörler