Kurşunlu İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Kurşunlu İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Marangoz / Ahşap Ustası

Hasel Pvc Nakliyat İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Kurşunlu

İç oda kapısı üretiminden anlayan deneyimli elemanlar alınacaktır.

5 gün önce

Satış Elemanı

Ulusal Araştırma Tanıtım Merkezi - Kurşunlu

Tekirdağ Merkezde bulunan araştırma firmamızın tanıtım ve satışında, Türkiye genelinde mağazası (market-giyim mağazası-restoran vb.) olan firmalarla irtibat kurabilecek, iş bağlantısı yapabilecek bayan personel aramaktayız.

1 ay önce

Sekreter

Tet Makina Otomasyon Yedek Parça San Tic Ltd Şti - Kurşunlu

İkitellide bulunan iş yerimize Sekreter arıyoruz.

2 ay önce

Ofis Elemanı

Efem Danışmanlık - Kurşunlu

Bilgi Teknolojileri, gelişen teknoloji ve yenilik çağında yazılım geliştirme ve markanızı değerli kılma görevini üstlenir.Kaliteli müşteri iletişimi, profesyonel pazarlama stratejileri ve farkınızı ortaya koyan tasarımlar müşteriyi ileri düzeyde memnun kılma ve en önemlisi farklı fikir ve hayallerinizi gerçekleştirme…Merkezimizde 7 /24 faaliyetDetayları titizlikle takip eden, analitik, girişken, kreatif yönü gelişmiş ve sorumluluk sahibi, takım çalışmasına uyumlu, gerektiğinde farklı konularda çalışma arkadaşlarına destek sağlayabilecek,üYetiştirilmek üzere, tempomuza ayak uydurabilecek veya Bilgi İşlem Stajyeri, İnsan Kaynakları Stajyeri, Halkla ilişkiler Stajyeri, kısaca tüm Stajyerler, İlgili okullarda öğrenci veya mezun,Tasarımcı olma hedefi güden,Yaratıcılığına güvenen ve modern çalışmalar üretebilen,Programı boyunca devam edebilecek (Stajyerler, tecrübesiz ama çalışmaya istekli arkadaşlar. Sevgiyle saygıyla özelimiz olsun isteriz),Maksimum kazanç elde edebileceğiniz bir sistemde çalışma arkadaşları arıyoruz.Sosyal bilim, Sigortacılık, bilgisayar, finans gibi bilgilerle donatılmış, desteklenmiş ve bu bilgileri ilgili olduğu her alanda kullanılabilecek çağdaş, yaratıcı ve sorunları bağımsız olarak çözebilecek arkadaşlar yetiştirilmektedir.

5 ay önce

Forklift Operatörü

As Kimya San ve Dış Tic A.Ş. - Kurşunlu

Firmamızda çalışmak üzere Forklift Operatörü aramaktayız.İş TanımıHam maddelerin forklift ile hasarsız olarak taşınması, depodaki yerlerine düzgün bir şekilde istiflenmesi ve tüm depolama süreçlerinin gerçekleştirilmesi,Ham maddelerin yükleme ve boşaltma işlemlerinin gerçekleştirilmesi,Gelen irsaliyelere göre ürünlerin hazırlanması,Gelen araçların yanaştırılması,Forklift’ in temiz ve bakımlı tutulması,Depo ile ilgili diğer süreçlerin ekip çalışması ile yürütülmesi,İş Sağlığı ve Güvenliği kurallarına dikkat ederek çalışılması.

1 ay önce

Sekreter

Sivertim İnşaat Özel Eğitim San Tic Ltd Şti - Kurşunlu

Şirketimiz bünyesinde çalışacak en az lise mezunu Sekreter alınacaktır.

9 ay önce

Yönetici Asistanı

Özmar Sportif Hizmetleri Turizm Tic Ltd Şti - Kurşunlu

Sektörüne yönelik teknik ve hukuki konularda üst düzey yöneticilik yapan yönetici için, Yönetici Asistanı aranmaktadır.

5 ay önce

Garson (Servis Elemanı)

Serteks Ticaret - Kurşunlu

Başakşehirdeki baklava dükkanımızda çalışacak tecrübeli Garson çalışma arkadaşı aramaktayız.

6 ay önce

Spiker/Sunucu

Bonus Ticaret - Kurşunlu

Sosyal medya stüdyomuzda çalışacak içeriklerde oynayacak arkadaşlar arıyoruz. Kamera önünde ve sokak röportajlarında çalışabilecek arkadaşlar arıyoruz.

7 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Woy Teknoloji Ltd Şti - Kurşunlu

WOY ( Web Organizasyon Yönetimi ) ekibimize dahil olmak üzere ;Video düzenleme, Reklam görselleri oluşturma, Banner slider ve sosyal medya içerikleri oluşturmada hızlı çözüm üretebilecek takım arkadaşları arıyoruz.

9 ay önce

Sekreter

Mt Makina Geri Dönüşüm Sist. İth.İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti. - Kurşunlu

Şirketimizde görevlendirilmek üzere Sekreter arayışımız mevcuttur.

9 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Boyka Sporcu Besinleri ve Takviye Gıda - Kurşunlu

Firmamızda medya yönetimi, grafik tasarım ve geliştirme konusunda hayal gücü yüksek , mümkünse sektörel bilgiye sahip deneyimli-deneyimsiz iş arkadaşı aramaktayız.

3 ay önce

Satış Elemanı

K-Konak-1 İnşaat Turizm San Tic Ltd Şti - Kurşunlu

Alanya Merkezde bulunan inşaat firması ofisimize Almanca bilen tecrübeli Satış Elemanı aranmaktadır. Başvuran adayların yabancı uyruklu olması halinde Türkçe bilmesi koşulu aranacaktır.

6 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Netvoog Kurumsal Hizmetler A.Ş. - Kurşunlu

Bahçelievler Yenibosna Merkez Mahallesinde bulunan ofisimiz için, part time Ön Muhasebe Elemanı aranıyor.

7 ay önce

Özel Eğitim Alan Öğretmeni

Özel İzmirim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Kurşunlu

Kurumumuzda özel eğitim alan öğretmeni / zihinsel engellier sınıf öğretmeni olarak görev yapacak çalışma arkadaşı arıyoruz.

7 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Ara Kalıp Döküm ve Pres San Tic Ltd Şti - Kurşunlu

Firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere mutfak, Çay Servis ve Temizlik Personeli alınacaktır.

10 ay önce

Satış Danışmanı

Vera Is Love - Kurşunlu

Tuzla aydınlı mahallesinde bulunan bay, bayan giyim magzamizda görevlendirmek üzere bayan çalışma arkadaşı aranmaktadır.

3 hafta önce

Makine Teknik Ressamı

Memsa Makina San İnş ve Tic A.Ş. - Kurşunlu

İlaç sektörüne kalıp ve yedek parça çizimi yapabilecek deneyimli Makine Teknik Ressamı aranmaktadır. Bu ilan sadece deneyimli adayların başvurusu içindir.Not:- Servis hizmetimiz yoktur. Yemekhane mevcut.- Askerliğini yapmamış adayların başvurusu kesinlikle dikkate alınmayacaktır.- Makine teknik ressamlığı bölümleri dışındaki (yapı, mimari ressamlık vb.) alanlar dikkate alınmayacaktır.

8 ay önce

CFO

First Mining Madencilik San ve Tic A.Ş. - Kurşunlu

Directly responsible for the month end close for the business, quarterly reporting and the preparation of the annual financial statements;Preparation of the monthly management reporting, including P&L, Balance Sheet and forecasts as well as weekly internal reporting requirements;Preparation of Annual Budgets and be a part of setting the business strategy, in consultation with General Manager;Demonstrate a solid understanding of the months result and future strategy of the business;Liaise with Department Heads as to cost effective measures to enhance their departments profitability;Manage all tax and associated legal requirements for the business including the preparation of all tax documentation;Play a leading financial role in the implementation of merger and acquisition opportunities as they arise.

8 ay önce

Dış Ticaret Uzmanı/Yöneticisi

Essa Teknik Kimya İth İhr San ve Tic Ltd Şti - Kurşunlu

• Yurt dışındaki hedef pazarları ve stratejileri belirlemek,• Belirlenen pazarlarda, potansiyel müşteri ve satış kanallarını tespit ederek şirkete kazandırmak,• Tüm yurt dışı satış faaliyetlerini yönetmek ve satış hacmini geliştirmeye yönelik projeler üretmek ve yönetmek,• Ülke/Bölge bazında satış performansını artırıcı faaliyetler planlamak,• İthalat ve İhracat siparişlerinin ilgili departmanlar ile takip edilmesi ve siparişlerin üretiminden müşteriye sevkine kadar ki tüm süreçlerin takibini yapmak,• Dış Ticaret (İthalat-İhracat-Kambiyo-Gümrük-Teşvik) mevzuatına göre tüm süreçlerin yönetmek.• CRM ve benzeri iç sistemlerin sürekliliğini ve güncelliğini sağlamak,• Yurt dışındaki; hedef kitleler, beklentiler, rakip firmalar ve piyasa hareketlerini gözlemleyerek bağlı bulunduğu yöneticisine raporlamak,

2 ay önce

Çankırı Geneli Sektörler