Kumluca İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Kumluca İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Mahmut Güven Sigortacılık Aracılık Hiz Ltd Şti - Kumluca

Zeytinburnu’nda bulunan Mapfre acentemize segem belgeli, bayan Sigorta Acentesi Teknik Personeli alınacaktır.En az 6 ay tecrübeli, ekran bilgisi olan.(Webtron tercih sebebidir.)

3 hafta önce

Dil ve Konuşma Terapisti

Pozitif Hayat Merkezi - Kumluca

2012 yılından bügüne çocuk ergen yetişkin aile ve çift alanlarında psikolojik destek hizmeti veren Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı resmi kurumumuza Konuşma ve Dil Terapisti çalışma arkadaşı aramaktayız

5 gün önce

Dijital Pazarlama Uzmanı

Ercan Kement Reklam Hizmetleri - Kumluca

Dijital Ajans işlerimizde sahada satış danışmanı olarak Sosyal Medya, 360 VR, Dijital Reklam, vb. ürünlerimizin satışını gerçekleştirecek Pazarlama Uzmanları alınacaktır.

1 gün önce

Çevre Mühendisi

Öncü Grup Kağit Plastik ve Matbaacılık San Tic A.Ş. - Kumluca

İdari işlerde görevlendirilmek üzere Çevre Mühendisi alınacaktır.Çevre mevzuatı gereğince firmada gerekli kontrollerin, takiplerin ve bildirimlerin yapılması, OSB ve bakanlıklarla gerekli yazışmaların yapılması, Çevre ve İSG denetimlerine refakat edilmesi, firma içi ve personel eğitimlerinin, İSG kurallarının denetlenmesi, kontrol ve takip edilmesi, Kalite sistem ve belgelendirme süreçlerinin yapılması.

3 ay önce

Sekreter

Ft Mira İnşaat Mühendislik Mimarlık San Tic Ltd Şti - Kumluca

İstanbul Bakırköyde bulunan firmamız bünyesinde görev almak üzere ; Sekreter alınacaktır.- Deneyimli- Bilgisayar Kullanmasını bilen Office Programlarına Hakim,- Tercihen Ön Muhasebe Bilgisi Olan- 20-25 Yaş Aralığında- Ofis Tertip Düzenine Hakim- Diksiyonu Düzgün- En Az Lise Mezunu- İş disiplini yüksek, dikkatli ve titiz çalışabilen,- Pratik ve aktif,- İnsan ilişkilerinde iyi, takım çalışmasına yatkın olan,

3 gün önce

Gayrimenkul Danışmanı aranıyor.

TG Turkuaz Gayrimenkul - Kumluca

Portföy sorunumuz yoktur, işleri yetiştiremediğimiz için planlı çalışan arkadaşlar arıyoruz. Yüksek gelir elde edebileceğiniz bir sektördür. Detaylar için iletişime geçiniz.

2 ay önce

Ustabaşı

Borverksan Cnc Borvek Kalıp San ve Tic Ltd Şti - Kumluca

Ekip koordinasyonunu sağlayabilecek, daha önce usta başı olarak çalışmış, disiplinli ve deneyimli çalışma arkadaşına ihtiyaç vardır.

4 ay önce

Matbaa Ustası

Luka Ofset San ve Tic Ltd Şti - Kumluca

Matbaa Ustası çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

4 ay önce

İnsan Kaynakları Sorumlusu

Arlin Tekstil ve Giyim San Tic Ltd Şti - Kumluca

İzmir Karabağlarda bulunan tekstil firmamızda çalışacak İnsan Kaynakları Sorumlusu ihtiyacımız bulunmaktadır.

2 ay önce

Estetisyen

Nefes Estetik Sağlık ve Güzellik Merkezi - Kumluca

Firmamızda görevlendirilmek üzere Estetisyen aramaktayız.

4 ay önce

Pazarlama Elemanı

Ersoy Tekstil Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - Kumluca

Merter tekstil merkezinde denim kumaş tedarik işi yapan firmamızın bünyesinde görevlendirmek üzere Pazarlama Elemanı alınacaktır.

2 ay önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Akay Arıtma Yapı Mimarlık Müh San Tic Ltd Şti - Kumluca

Firmamızda görevlendirilmek üzere Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi aranmaktadır.Hafta İçi : 10:00-18:30 Cumartesi 10.00-17.00 Maaş+Prim+Yemek+Yol

1 ay önce

Anketör

İkon Araştırma Danışmanlık Eğitim Reklam ve Org San Tic Ltd Şti - Kumluca

Kütahyanın Tavşanlı ilçesinde yaptıracağımız anket çalışmamız için kendi ekibi ile veya bireysel olarak da katılabilecek Anketör arkadaşlar aramaktayız.

2 hafta önce

İNSAN KAYNAKLARI UZMANI

PİYAP İNŞAAT TUR.İTH.İHR.SAN. VE TİC. A.Ş. - Kumluca

İş Tanımı İş Tanımı: Piyap İnşaat Tur. İth.İhr. San. ve Tic. A.Ş. şirketimizin MANİSA- AKHİSAR OSB de bulunan idari binamızda görevlendirilmek üzere İnsan Kaynakları Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. Tüm personel özlük işleri süreçlerini takip etmek, (puantaj, özlük dosyası, tazminatlar, izin formları, yolluk avansı, özel sağlık sigortaları vb.)Aylık ücret, prim ve diğer yan hakların hesaplamalarını yapmak, bordroları hazırlamak ve banka işlemlerini yerine getirmek,İş Kanunu ve Sosyal Sigortalar Kanunu ilgili yönetmelikler gereği resmi kurumlara ile personele karşı yükümlülükleri takip etmek ve gerekli yasal bildirimleri düzenlemek, (Aylık sgk e-bildirge, sgk işe giriş ve işten çıkış bildirgeleri, İşkur aylık işgücü çizelgesi, işgöremezlik ödeneği vb.)Aylık muhtasar beyannamesini vermek ve ödemesini takip etmek,Zorunlu BES ve maaş haczi süreçlerini takip etmek,İş sağlığı ve güvenliği süreçlerini şirket adına takip etmek,İhtiyaç duyulan kadrolar için ilan düzenlemek ve uygun adaylar ile görüşme düzenlemektir. Aranan Temel Nitelikler Tercihen üniversitelerin Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, İşletme, İktisat vb. bölümlerinden mezun, Personel özlük işleri, bordrolama, puantaj ve ücret tahakkuku konusunda en az 15 yıl deneyimli, 4857 Sayılı İş Kanunu ve 5510 Sayılı Sosyal Sigortalar Kanunu hakkında bilgi sahibi İş takibi konusunda dikkatli ve sonuç odaklı çalışan,Güçlü sözlü ve yazılı iletişim becerisine sahip Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

2 hafta önce

ACİL BAYAN SİTE HAVUZ DIŞ VE GENEL TEMİZLİK PERSONELİ / ÜMRANİYE ÇEKMEKÖY SANCAKTEPE

VİZYON VİP - Kumluca

Sancaktepe, abdurrahmangazi mh site projemiz’de çalışcak, askerliğini yapmış, 24-44 arası, 11:00 – 20:00 arası çalışma haftaiçi 1gün izin, 2250TL maaş + agi ile çalışcak, bayan temizlik görevlisi aranıyor. İşin Tanımı= Site Genel Temizliğin'den ve Havuz Bölümünün Dış Temizliğin'den Sorumlu Olcak Site-Rezidans-Köşk-Villa Projeler'de Çalışmış Olması Tercihimizdir. En Az 1 Sene Genel Temizlik ve Havuz Dış Temizlik Görevlisi Olarak Çalışmış Olması Zorunludur. Lütfen Yukardaki Kriterelere Uyanlar Arasın Aşağıdaki Yetkili Yasin Bey'in Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazın Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım İnsan Kaynakları Yönetici: Yasin İrtibat: 05051825070

1 ay önce

İnsan Kaynakları Uzmanı

Alka Grup Organizasyon Ltd Şti - Kumluca

Antalya, Muratpaşa’da hizmet vermekte olan firmamızın, bünyesinde geliştirilmekte olan bir yazılım çerçevesinde; İnsan Kaynakları Uzmanı aramaktayız.

4 gün önce

Hukuk Bürosu Personeli

Savaş Budak Avukatlık Bürosu - Kumluca

Çağlayanda bulunan avukatlık büromuza deneyimli Call Center aranmaktadır.

4 gün önce

Cankurtaran

Caprice Delux Wellness Spa - Kumluca

Firmamızda görevlendirilmek üzere Cankurtaran aranmaktadır.

3 ay önce

Yönetici

Alperen Otomotiv San ve Tic Ltd Şti - Kumluca

Otomotiv sektöründe rot rotil imalatında çalışmış rotil imalatını bilen Yönetici aranıyor.

1 gün önce

Satış Danışmanı

Uğurlu İletişim Elektronik Ltd Şti - Kumluca

Turkcell Mağazasında:- Hat satış ve aktivasyonları,- Telefon ve aksesuar satışları,- Paket / TL Yüklemelerinin yapılması, - Müşteri taleplerine göre tarife değişiklikleri, bilgilendirme ve diğer tüm işlemlerin yapılmasında görev alacak ekip arkadaşı aramaktayız.

3 gün önce

Kumluca İşkur İş ilanları

Kumluca İş ilanları bakımından ön görünen hizmet ve hizmet içi iş alanlarında artık daha da aktif ve etkin bir perspektifte bulunarak bütün Antalya Kumluca bölgesinde yasayan ya da ikamet eden bireyler inç ön görülen destek ve kazanımları da iş istikametinden elde edersiniz. Son derece kolay ve basit bir biçimde Seracılık iş ilanları ortamında yer bulmak ve size yönelik sunulacak olunan bu iş koşullarında sizlere sistem üzerinden ayrıntılı pek çok bilgili ve içeriklere hatıranda ulaşmanız sağlanmakladır. Bilhassa de insan kaynakları iş ilanı alanında sitemiz de yer alacak olan birçok firmaları inceleyebilirsiniz. Tek bir tıklama ile artık hayalinizde ki iş potansiyellerini ele geçirebilecek ve daha fazla bu olanaklar neticesinde de maddi zorluklarınızı kısa süre içerisin de yok edebileceksiniz.
Kumluca Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Adrasan, Altınyaka, Bağlık, Belen, Beşikçi, Beykonak, Büyükalan, Cumhuriyet, Çaltı, Çayiçi, Dereköy, Ellinci Yıl,, Erentepe, Eskicami, Göksu, Gölcük, Güzören, Hacıveliler, Hızırkahya, İncircik, Karacaağaç, Karacaören, Karşıyaka, Kasapçayırı, Kavakköy, Kum, Kuzca, Mavikent, Merkez, Meydan, Narenciye, Ortaköy, Salur, Sarıcasu, Sarıkavak, Temel Eğitim,, Toptaş, Yazır, Yeni, Yenikışla, Yeşilköy
Kumluca İşkur İletişim Adresi
Gürsu Mah. 337 Sok. No:44, 7630, ANTALYA
Kumluca İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0242) 229 40 34 , Fax:(0242) 229 40 27 , E-mail:antalya@iskur.gov.tr

Antalya Geneli Sektörler