Kumlu İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Kumlu İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

İş Güvenliği Uzmanı

Özden Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi Tic A.Ş. - Kumlu

Ekibimize katılmak üzere İş Güvenliği Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.İş Tanımı:İş güvenliği ile ilgili mevzuatlara uygun olarak gerekli çalışmaları yapmak,İş sağlığı ve güvenliği mevcut ve ilerde oluşabilecek durumlarla ilgili risk değerlendirmeleri yapmak,Önleyici çalışmaları yaparak kazanın olmadan önlenmesi ile ilgili gerekli eğitimleri vermek, planları yapmak,İş Güvenliği ile ilgili eğitimlerin plan ve organizasyonunu yapmak,İşyerinde yapılması gereken tüm periyodik bakım, kontrol ve ölçümleri planlamak, gerekli organizasyonu yapmak ve uygulanmasını sağlamak,6331 Sayılı İSG Kanunu ve İş Güvenliği Uzmanlarının görev, yetki, sorumluluk ve eğitimleri hakkındaki yönetmelik gereği diğer tüm görevleri yerine getirmek.

11 ay önce

Kat Görevlisi - Temizlik

İskele Park Termal Otel - Kumlu

Otel kat hizmetleri ve temizlik konusunda deneyimli,takım çalışmasına uyum sağlayabilecek Bayan Kat Hizmetleri Görevlisi alınacaktır. Başvuruların fotoğraflı cv ile yapılması gerekmektedir.Lojman tarafımızca verilecektir.

10 ay önce

E-Ticaret Sitesi Veri Girişi Elemanı

Beethoven Tekstil Turizm San ve Tic Ltd Şti - Kumlu

B2B Yurt dışı tekstil satış yapan markamızda görev alacak* Kurumsal e-ticaret sitesine veri girişleri yapacak,* Ürünlerin kategorilerine uygun yüklendiğini kontrol edecek,

1 ay önce

Saha Satış Elemanı

Gökbay Bağlantı Elemanları Teknik San ve Tic Ltd Şti - Kumlu

Bağlantı Elemanları ve Teknik Ambalaj konusunda hizmet vermekte olan firmamıza Saha Satış Temsilcileri alınacaktır.

5 ay önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Tpk Grup Medya Yayıncılık Tic Ltd Şti - Kumlu

Firmamızda çalışmak üzere Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi aranmaktadır.TV8.5 kanalına yapmış olduğumuz iŞ ve BAŞARI isimli programımız için Şişlideki ofisimizde telefon ile firmalarla iletişime geçip programımızın konseptini aktarıp bu firmalara çekim randevusu oluşturarak programımıza dahil edebilecek, ikna ve iletişim yeteneği yüksek ekip arkadaşları aramaktayız.

2 hafta önce

Mağaza Satış Danışmanı

Vanilin Tekstil San Tic Ltd Şti - Kumlu

Modanın kalbinde bulunmak isteyen senin gibi yeteneklerle tanışmak ve birlikte büyümeye devam etmek istiyoruz .

1 yıl önce

İmalat Elemanı

Ecedoruk Tekstil İnşaat Tic Ltd Şti - Kumlu

Esenyurt Akçaburgazda bulunan kumaş üretimi yapılan fabrikamızda Ram-sanfor-gazze makinesinde daha öncesi çalışmış tecrübeli erkek İmalat Elemanalınacaktır.

1 yıl önce

Kat Hizmetleri Görevlisi

Bakanlar Apart - Kumlu

Apart işletmemize kat görevlisi alınacaktır

5 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Ayke Plastik San ve Dış Tic Ltd Şti - Kumlu

Ayke plastik poşet üretimi firmamızda çalışacak firmaları ziyaret ederek müşteri portföyümüzü genişletmemize destek olacak Pazarlama Uzmanı aranmaktadır.

3 hafta önce

Bay fabrika özel güvenlik /2780+agi+ymk+yol/ gebze dilovası

VİZYON VİP - Kumlu

ÇALIŞMA YERİ: GEBZE DİLOVASI ÇERKEŞLİ MH PROJE İSMİ: FABRİKA SÜRESİ GEÇMEMİŞ KİMLİKLİ ÖZEL GÜVENLİK VEYA GÜVENLİK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNE GÜVENLİK KİMLİK BAŞVURU YAPMIŞ GÜVENLİK ÇALIŞABİLİR BELGESİNİ ALAN ÖZEL GÜVENLİK OLCAK EN AZ 1 YIL GÜVENLİK/DANIŞMA OLARAK ÇALIŞMIŞ OLMASI ZORUNLUDUR FABRİKA PROJELERDE ÇALIŞMIŞ OLMASI TERCİHİMİZDİR ÇALIŞTIĞI İŞYERLERİNDEN YETKİLİ KİŞİLER TARAFINDAN REFERANS VERMESİ ZORUNLUDUR BOY: 1. 70 YADA ÜZERİ YAŞ SINIRI: 27 – 40 ARASI ÇALIŞMA SİSTEMİ: 12 SAAT ÇALIŞMA 2 GÜNDÜZ 2 GECE 2 GÜN İZİN ŞARTLAR: 2780TL MAAŞ + AGİ + YMK +SERVİS SERVİS GÜZERGAHI: DARICA SAHİL TARAFI HARİÇ DARICADAN ALIP YENİ MAHALLE SONRA BEYLİKBAĞI SONRA GEBZE SONRA DİLOVASINA GİRİP PROJEYE BIRAKIYOR PROJEMİZ: DEMİRCİLER OSB YADA MAKİNE OSB BLGESİNE YAKIN /NOT: LÜTFEN AŞAĞIDAKİ YETKİLİ TELEFONUNU ARAYIP ONAY ALDIKTAN SONRA ŞİRKETE GÖRÜŞMEYE GELİNİZ ONAY ALMADAN GÖRÜŞMEYE GELMEYİNİZ /NOT: ULAŞAMAZSANIZ TELEFONUN MESAJ BÖLÜMÜN’DEN BİLGİLERİNİZİ-KRİTERLERİNİZİ VE NUMARANIZI YAZIN OLUMLU OLDUĞUNDA SİZE GERİ DÖNÜŞ YAPALIM. İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİ TEL: 05051825070

8 ay önce

Acil Bayan Site Müdürü / Pendik Yenişehir Mh

VİZYON VİP - Kumlu

Pendik, yenişehir mahallesi site projemizde çalışacak, 30-45 arası, haftaiçi 09:00 - 18:00 arası çalışma cumartesi 09:00 - 13:00 öğleden sonra ve pazar günü izin şeklinde çalışacak bayan site müdürü aranıyor. Enaz 1 Yıl Çalışmış Olması Zorunludur Site-Rezidans-Köşk-Villa Projeler'de Çalışmış Olması Tercihimizdir Çalıştığı İşyerlerin'den Yetkili Kişiler Trafından Olması Zorunludur Ofis ve Apsiyon programlarını bilmesi zorunludur Tek araçla gelebilecek olması zorunludur Personel sevk ve idaresinde deneyimli olması zorunludur Temel ve Ön Muhasebe Bilmesi Tercihimizdir Enaz Lise Mezunu Olması Zorunludur, Lütfen Yukardaki Kriterlere Uyanlar Arasın Aşağıdaki Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazın Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım. İRTİBAT: 05522633182 - 05541429781

10 ay önce

Atölye Ustası

Lord Reklam San A.Ş. - Kumlu

Dijital baskı reklam sektöründe faaliyet gösteren firmamıza Atölye Ustası aranmaktadır.

1 yıl önce

Mimar

Turkısh Development Yapı Ltd Şti - Kumlu

Yurt dışındaki müteahhit firmamızın projelerini çizebilecek Mimar aramaktayız.

6 ay önce

Vasıfsız Eleman

Derya İletişim ve Balık Ağı İmalatı San Tic Ltd Şti - Kumlu

Örgü makinelerimizde makine yardımcısı olabilecek. Makara saracak, iplik boşaltacak. Zamanla makineci olabilecek.

4 ay önce

Muhasebe Elemanı

Textile Tempo - Kumlu

Firmamızda çalışmak üzere Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

5 gün önce

Grafiker

Enn Yazılım - Kumlu

Enn Yazılım, 2017 yılında kurulmuş olan, müşterilerine interaktif çözümler sunan, yaratıcı bir dijital ajanstır.Firmamızda görevlendirilmek üzere Grafiker Tasarımcısı aranmaktadır.

6 ay önce

Fotoğrafçı ve Kameraman

İlkadım Danışmanlık Yayıncılık Hiz San Tic Ltd Şti - Kumlu

Fotoğraf ve video çekimleri yapabilen Fotoğraf ve Video Uzmanı alımı yapılacaktır.

1 yıl önce

İnşaat Mühendisi

Mas 35 Yapi Denetim Ltd Şti - Kumlu

Yapı denetim firmamızda çalışmak üzere, Uygulama Denetçi İnşaat Mühendisi aramaktayız.

3 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Naturel Granit Mermer Proje Dek San ve Tic Ltd Şti - Kumlu

Mermer- granit sektöründe faaliyet gösteren firmamıza deneyimli kadın Ön Muhasebeci- Sekreter aramaktayız.

10 ay önce

Konuk Koordinatörü

Fuar Televizyon Kanalı - Kumlu

Kanalımız iş dünyası sektör kanalı olup; stüdyolarımıza firmaların veya firma sahiplerinin reklam, tanıtım ve röportaj çekimleri yapılmaktadır.

7 ay önce

Hatay Geneli Sektörler