Kuluncak İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Kuluncak İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

İnsan Kaynakları Elemanı

Tim Ortak Sağlık Güvenlik Birimi - Kuluncak

Merkez Ofisimizde tam zamanlı görevlendirilmek üzere İnsan Kaynakları Elemanı alınacaktır.

3 ay önce

Mobilya İmalat Ustası / Mobilyacı (Ahşap)

Gençler Mobilya Gıda San ve Tic Ltd Şti - Kuluncak

Sipariş üzerine ölçülü işler yapan firmamıza iş üretebilen Mobilya İmalat Ustası aranmaktadır.

2 ay önce

Muhasebe Meslek Elemanı

Kod Muhasebe - Kuluncak

1. sınıf firmaların bilanço usulü defter kayıtlarından sorumlu olacak Muhasebe Meslek Elemanı aranmaktadır.Mizan kontrolüDefter Beyan sistemi 2. sınıf defter kayıtlarıStok kayıtları

1 yıl önce

Muhasebe Personeli

Ecofil İplik Boya Tekstil San ve Tic A.Ş. - Kuluncak

İplik imalatı ve satışı yapan firmamıza Muhasebe Personeli aramaktayız.

11 ay önce

Yönetici Sekreter / Asistan

Hisamer Hizmet İletişimi Sağlama Merkezi - Kuluncak

Hizmet Sağlama Merkezi olarak web portal üzerinde Hizmet Veren ve Hizmet alan üyelerimize Profesyonel Destek Hizmeti sağlayan yer sağlayıcıyız.Firmamızda görevlendirilmek üzere Yönetici Sekreteri aramaktayız.​Türkiye geneline yönelik il/ilçeler bazındaki İl Sorumlusu, Bölge Sorumlusu ve bağlı diğer çalışanlara eğitim / bilgi vb. konularında yöneticilerimize çalışmalarında çalışma programı hazırlamak, Çalışma programında yöneticiye eşlik etmek.120 Günlük ADAPTASYON (İŞİ ÖĞRENME / KAVRAMA) uygulamamız mevcut olup, Maaş + Konaklama giderleri + SGK gibi diğer sosyal hakları mevcuttur. Sadece İlden İle İş Seyahatleri ve Esnek Çalışma Saatleri konusunda sıkıntısı olmayanlar tercih edilecektir.Resimsiz eksik bilgili cvler dikkate alınmayacaktır.Başvuruların Ön Değerlendirmesi: Başvuru için Vesikalık (uygun) fotoğraflı Cv, tam boy resim ve kendinizi tanıtır ön yazı üzerinden değerlendirme yapılacaktır.

5 ay önce

Yönetici Asistanı

Sns Kimya Cam Ürünleri San ve Dış Tic Ltd Şti - Kuluncak

Uzakdoğu ve Avrupadan cam işleme makineleri ithalatı yapan firmamızın genel merkezinde görevlendirilmek üzere Yönetici Asistanı aramaktayız.

8 ay önce

Saha Satış Personeli

Can Sanat Yayınları Yapım ve Dağıtım Tic ve San A.Ş. - Kuluncak

Kırşehir ve Osmaniye de bulunan kitap standının kontrol edilmesi için saha ziyareti yapabilecek dönemsel Saha Satış Personeli aranmaktadır.

3 gün önce

Yönetici Asistanı

Selçuklu İmar Mühendislik San ve Tic Ltd Şti - Kuluncak

İncek deki ofisimizde çalışmak üzere tecrübeli bayan yönetici asistan aranmaktadır.

4 ay önce

İkram ve Temizlik Personeli

Hs Dış Ticaret ve Otomotiv Sanayi Ltd Şti - Kuluncak

Mutfakta deneyimli 10-12 kişilik öğlen yemeği yapabilecek, ofis temizliği ve düzenden sorumlu, içecek ikramında bulunacak hijyene önem veren Mutfak ve Temizlik Görevlisi (Acil) aranmaktadır.İş TanımıHaftalık yemek menüsü oluşturmakMenü doğrultusunda alışveriş listesini yapmakMutfak ve temizlik ihtiyaçlarını temin etmekYemekleri hijyenik koşullarda, yemek saatinde hazır etmekOfis temizlik ve düzenini sağlamakYönetime, personele ve misafirlere içecek servisi yapmakÇalışma saatleriHafta içi 08:30-18:00Cumartesi 09:00-16:00

1 yıl önce

Ön Muhasebe Elemanı

4K Lojistik İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Kuluncak

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.Personel giriş çıkışları ve bordroların hazırlanması,İşkura kayıtlı,Mutabakat BA – BS yapacak,Operasyonda ofis trafiğini yönetecek,Telefonlara bakacak. Müşteri cari hesaplarını güncel olarak tutmak ve takibi,Kdv,muhtasar,ssk.Ba.Bsaçılış,kapanışhesaplarının,geçici vergi hesaplarının takip ve denetimi,

8 ay önce

Motorsikletli Kurye

Cavsak Tercüme ve Danışmanlık Hiz Ltd Şti - Kuluncak

Esenyurt ve Taksimdeki tercüme ofislerinde çalışacak Motorlu Kurye aranıyor.

7 ay önce

Web Arayüz Geliştirici

NDM Medya Reklam - Kuluncak

Web tasarım arayüz ve yönetim paneli tasarımında çalışacak Web Arayüz Geliştirici alınacaktır.

11 ay önce

Elektrik Mühendisi

Altay Tasarım İnşaat San ve Tic A.Ş. - Kuluncak

Balıkesir Organize Sanayi Bölgesinde Yapımı Devam Eden Fabrika İnşaatı Projemizde görevlendirilmek üzere Elektrik Mühendisi aranmaktadır.

9 ay önce

Masaj Terapisti

Özay Spa Sağlık ve Spor Tesisleri İşl Ltd Şti - Kuluncak

Yeşilköyde bulanan tamamı kadın personelle kadınlara hizmet veren tesisimiz Lady Sauna Spaya uzman medical masaj terapisti alınacaktır.

5 ay önce

Satış Takım Lideri

Atakar Filo Yönetim ve Güvenlik Sistemleri Tic Ltd Şti - Kuluncak

** Elektronik güvenlik sektöründe faaliyet gösteren firmamız için saha ekibini yönetecek Satış Takım Lideri aranmaktadır.

7 ay önce

Satınalma Sorumlusu

Seton İnşaat Taahhüt Gıda San Tic Ltd Şti - Kuluncak

Firmamızda çalışabilecek işinde uzman, mikro kullanmayı bilen donanımlı, ekip çalışmasına uyumlu kariyer planlamasına açık çalışma arkadaşı arıyoruz

3 ay önce

Soğuk Mezeci

Dafne Catering Gıda ve Yemek San Tic A.Ş. - Kuluncak

Baskent Osb de bulunan yemek firmamıza Soğuk Mezeci aranmaktadır

8 ay önce

Sigorta Teknik Personeli

Np Sigorta Aracılık Hiz Ltd Şti - Kuluncak

Yeni açılan şirketimizin Cevizli/Kartal adresinde bulunan ofisimizde çalışmak üzere Sigorta Teknik uygulamaları konusunda fikri olan, aşağıdaki niteliklere sahip teknik personel çalışma arkadaşı arıyoruz.İşin Tanımı:Portföy analizi ile müşteri ihtiyaçlarını belirlemek, alternatif teklifler hazırlamak ve müşterilere sunmak,Tekliflerin takibini yapmak ve satışa dönüştürmek,Müşteri takibini en üst seviyede tutarak, çapraz satış yapmak,Gerekli iş planlaması ve organizasyonu yapmak.Detaycı, dikkatli ve özverili çalışmayı kendisine ilke edinmiş, takip edilen işlerin sonuçlandırılmasında ısrarlı ve istekli olan,Portföyde mevcut yenilemesi yapılacak ve yeni iş taleplerinin tekliflerinin hazırlanarak sigortalılarımız ve iş ortaklarımız ile iletişimini yapabilecek,·

1 yıl önce

Sekreter

Nort Pnömatik Makine San ve Dış Tic Ltd Şti - Kuluncak

Makine imalatı yapan firmamıza gelen misafirleri yönlendirecek, evrak takibi yapabilecek ve telefonlara bakacak çalışma arkadaşları aranıyor.

8 ay önce

İnşaat Teknikeri

Ydkm Yapı Denetim Kurumları Eğitim A.Ş. - Kuluncak

İstanbul / Esenyurtta bulunan sınav alanımızda mesleki yeterlilik belgelendirme sınavlarında görevlendirme üzere 7 yıl ve üzeri deneyimli inşaat teknikeri veya teknik öğretmen arıyoruz. Firmamız sektörde deneyimli 2 yıldır başarılı bir şekilde faaliyetlerine devam eden bir belgelendirme kuruluşudur.

9 ay önce

Malatya Geneli Sektörler