Koyulhisar İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Koyulhisar İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Fizik Öğretmeni-Ortaöğretim

İdeal Vip Eğitim Kurumları - Koyulhisar

Kurumumuzda çalışmak üzere Fizik Öğretmeni aramaktayız.

9 ay önce

Housekeeping Elemanı

Yeni Gün Alaçatı Turizm San ve Tic Ltd Şti - Koyulhisar

Çeşme / Alaçatıda faaliyet gösteren 10 otelimize odaların bakım ve temizliği için tecrübeli Housekeeping Elemanı aranmaktadır.Otel bünyesinde kalacak yer vardır.

2 gün önce

Mağaza Sorumlusu/Şefi

Dekodizayn Orman Ürünleri Gıda İnş San ve Tic Ltd Şti - Koyulhisar

Mağazamızda, satışta deneyimli, insan ilişkileri güçlü Mağaza Satış Danışmanı alınacaktır

11 ay önce

Fizyoterapi Teknikeri

Fasya Masaj Salonu - Koyulhisar

Çengelköyde bulunan Muayenehanemizde Fizyoterapist Bülent Aydının kontrolünde verilen yönergelere uygun, hastalarımıza uygulama yapabilecek Fizyoterapi Teknikeri aramaktayız.Bülent hoca yapılacak uygulamalar hakkında yaklaşık 1 ay boyunca hastalar üzerinde uygulamalı olarak eğitim verecektir.Yol + Yemek + Asgari Ücret (Maaş belirli periyotlarda artış gösterecektir)

1 yıl önce

ACİL SİTE BAY ÖZEL GÜVENLİK / SANCAKTEPE ABDURRAHMANGAZİ MH

VİZYON VİP - Koyulhisar

Sancaktepe, ebubekir caddesine yakın, abdurrahmangazi mh site projemiz'de çalışcak, 23-41 arası, 1.70 boyu ve üzeri olan, 12 saat çalışma 2 gündüz 2 gece 2 gün izin ile çalışcak bay kimlikli süresi geçmemiş özel güvenlik yada güvenlik şube müdürlüğüne başvurmuş çalışabilir yazısı alan özel güvenlik görevlisi aranıyor. Aşağıdaki Yetkili Yasin Bey'in Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazın Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım İnsan Kaynakları Yönetici: Yasin İrtibat: 05051825070

1 yıl önce

Plastik ve Metal Üretim Operatörü

Öz Metal Plastik - Koyulhisar

Bursa'da ikamet eden En az lise mezunu Askerlik görevini tamamlamış Tercihen plastik veya metal üretiminde tecrübeli Bay ve bayan operatörler alınacaktır. İlgililerin öz geçmişlerini muhasebe@ozmetalplastik.com'a iletmesi ya da 02244412376'dan bilgi almaları rica olunur.

6 ay önce

Satış Temsilcisi

Galaksi Su Arıtma - Koyulhisar

Aquamina Su Arıtma Sistemleri firmamızda su arıtma cihazlarımızı alanda aktif satış ve pazarlamasını yapabilecek nitelikte Satış Temsilcisi aramaktayız.Görüşmeler yüz yüze yapılacaktır. CV gönderilmesi mecburidir. Maas+prim olarak hakediş olacaktır.

8 ay önce

Bölge Satış Sorumlusu

İstvet Hayvan Sağlığı Ürünleri ve Medikal San Tic Ltd Şti - Koyulhisar

İstanbul Ümraniyede bulunan Veteriner Ecza Depomuzda istihdam edilmek üzere aşağıdaki kriterlere uygun çalışma arkadaşı aramaktayız.

10 ay önce

Acil bay site güvenlik amir /3400+agi/ ataşehir

VİZYON VİP - Koyulhisar

Batıataşehir site projemizde çalışacak, 25-40 arası, 1.75 boyu ve üzeri olan, lise mezunu, 12 saat çalışma 2 gündüz 2 gece 2 gün izin vardiyalı çalışacak, 3400 TL maaş+agi ile çalışacak bay kimlikli süresi geçmemiş özel güvenlik yada güvenlik şube müdürlüğüne güvenlik kimlik başvuru yapmış, güvenlik çalışabilir belgesini alan özel güvenlik amiri aranıyor. Enaz 1 Yıl Güvenlik Amiri Olarak Çalışmış Olması Zorunludur. Site-Rezidans-Villa-Köşk projelerinde Çalışmış olması tercihimizdir Çalıştığı İşyerinlerin'den Yetkili Kişiler Tarafından Referans Verebilecek Olması Zorunludur. Projemiz: Ataşehir İlçe emniyet müdürlüğüne yakın Aşağıdaki Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz Onay Almadan Şirkete Görüşmeye Gelmeyiniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi ve Numaranızı Yazın Hemen Size Geri Dönüş Yapalım ​​​​​​​İnsan Kaynakları Yönetici İrtibat: 05051825070

9 ay önce

Üretim Elemanı

Kudox Isı Ürünleri Makina San ve Tic A.Ş. - Koyulhisar

Manisa osb 4.kısımda havluluk radyatör üretimi yapan firmamızda çalışmak üzere vasıfsız üretim elemanı alınacaktır.

3 ay önce

Anketör

Bursa Araştırma Reklam ve Danışmanlık - Koyulhisar

Bakanlık ve belediyelerden gerekli izinleri alınmış projelerimiz kapsamında hane ve iş yerlerinde anket yapacak Anketörler alınacaktır.

1 yıl önce

Elektrik Elektronik Mühendisi

Yalçındağ Çevre Teknolojileri San Tic Ltd Şti - Koyulhisar

Emlak Konut Konya Temaşehir Konut Projesinde çalışacak Saha Mühendisi alınacaktır.

1 yıl önce

Gıda Mühendisi

Dağ Kuru Gıda San ve Tic Ltd Şti - Koyulhisar

Malatya 1.Osbde faaliyette olan kuru kayısı fabrikamızda çalıştırılmak üzere deneyimli Gıda Mühendisi alınacaktır. Detaylar başvurudan sonra yüz yüze görüşülecektir.

7 ay önce

Kasap (Et Hazırlayıcı)

Altun Et - Koyulhisar

Part time et tavuk hazırlığı yapabilecek Kasap çalışma arkadaşına ihtiyacımız vardır.

1 yıl önce

Hemşire

Medicana Hastane İşletmeciliği A.Ş. - Koyulhisar

Türkiye’de özel hastaneciliğin öncülerinden Medicana Sağlık Grubu, 25 yılı aşan sağlık deneyimi ile yatırımlarını ve geleceğin sağlık hizmeti standartlarını belirleme yolunda ilerleyişini sürdürüyor.Medicana Sağlık Grubu’nun başarısını, Türkiye’deki yeni yatırımları Kadıköy, Bursa, Zincirlikuyu, Ataşehir ve İzmir hastaneleri ile güçlendirirken yakın coğrafyadaki diğer ülkelere de taşıma vizyonuyla hareket ediyor.Dünyanın sayılı özel sağlık yatırımları arasında gösterilen, 13 hastaneden (genel amaçlı / diş hastaneleri) ve 6000’i aşan profesyonel çalışandan oluşan Medicana Sağlık Grubu, Türkiye’nin başta İstanbul ve Ankara olmak üzere bir çok ilinde, her branşta 7 gün 24 saat hasta güvenliği ve hasta bakımı kalite standartlarında hizmet veriyor. Kurumuzda görevlendirilmek üzere Hemşire aramaktayız.

1 yıl önce

E-Ticaret Satış Temsilcisi

Marblex İnşaat Mermer San Tic Ltd Şti - Koyulhisar

Mermer seramik ve inşaat malzemesi satan firmamıza İngilizce Arapça bilen müşteri portföyü olan tecrübeli internet üzerinden satış yapabilecek tecrübeli satış elemanına ihtiyaç vardır.

3 ay önce

Mobilya Döşeme Ustası

By Yavuz Mobilya Aksesuar San ve Tic Ltd Şti - Koyulhisar

Kurumumuz da görevlendirilmek üzere Mobilya Döşeme Ustası alınacaktır.

7 ay önce

Mağaza Satış Danışmanı

Bottega Etiler - Koyulhisar

Firmamızda görevlendirilmek üzere Mağaza Satış Danışmanı aramaktayız.

7 ay önce

İnşaat Mühendisi

Güney Yapı Gayrimenkul İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Koyulhisar

Firmamızda görevlendirilmek üzere İnşaat Mühendisi aranmaktadır.

3 gün önce

Anaokulu Öğretmeni

Özel Seçkin Çocuk Akademisi Anaokulu - Koyulhisar

Kurumumuzda görevlendirilecek Anaokulu Öğretmeni alımı yapılacaktır.

8 ay önce

Sivas Geneli Sektörler