Kovancılar İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Kovancılar İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Araç Kabul Görevlisi

Rapid Oto Araç Ekspertiz Merkezi Ltd Şti - Kovancılar

Türkiyenin önde gelen ekspertiz firmalarından biri olan umran oto ekspertiz firmasının Bayrampaşa şubesine yetiştirilmek üzere araç kabul ve rapor anlatım personelleri alınacaktır.***Sadece cvbenim.com üzerinden online başvurular kabul edilecektir.

1 ay önce

Pazarlama Sorumlusu

Daymak Su Deposu İmalat Dış Tic Ltd Şti - Kovancılar

Modüler su deposu ve depolama sistemleri sektöründe imalat yapan firmamız için Pazarlama Sorumlusu alınacaktır.

3 ay önce

Muhasebe Personeli

Seha Yangın Söndürme Güvenlik Sis San ve Tic Ltd Şti - Kovancılar

Firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Personeli aranmaktadır.

4 ay önce

Garson (Servis Elemanı)

Beşler Bilişim Yemek Gıda San ve Tic Ltd Şti - Kovancılar

Şirketimizin TCCDD yemekli vagonlar projesinde, yüksek hızlı trenler ve konvansiyonel trenlerde çalıştırılmak üzere 40 yaşını aşmamış Servis Elemanı alınacaktır. ***Not: Fotoğraflı cv ler dikkate alınacaktır .

4 ay önce

Sekreter

Özel Marmara İngilizce Eğitim - Kovancılar

Kurumuzda çalışacak deneyimli yada deneyimsiz Güler yüzlü bayan Sekreter arıyoruz.

3 ay önce

Matematik Öğretmeni

Mektephane Özel Eğitim Tic Ltd Şti - Kovancılar

Matematik Öğretmeni adaylarının başvurularını bekliyoruz.

3 gün önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Mirbey Paslanmaz Çelik San ve Tic Ltd Şti - Kovancılar

Şirketimizin İkitelli Demirciler Sitesi içerisinde faaliyet gösteren ofisimizde görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe -Sekreter aramaktayız.

2 ay önce

Grafik Tasarımcısı

İnsan İletişim Derneği - Kovancılar

Firmamızda tam zamanlı çalışabilecek Grafik Tasarımcı takım arkadaşı arıyoruz. Dergi, katalog, dış mecra reklamları, baskılı işler ve diğer bütün hizmetlerde destek vermesi gerekmektedir.

4 ay önce

Mobilya İmalat Ustası / Mobilyacı (Ahşap)

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Kovancılar

Türkiyenin birçok ilinde şubesi bulunan Mobilya sektörünün liderlerinden olan bir firmamız için Şuan İstanbul, Ankara, Bursa, Denizli, İzmir, Kocaeli illerinde ikamet eden Mobilya İmalat Ustası arıyoruz.Not: Diğer iller için, doğabilecek pozisyonlarda değerlendirilmek üzere başvurular kabul edilecektir.

4 gün önce

Çiftlik Yöneticisi

Altın Pusula Tarım Gıda San ve Tic Ltd Şti - Kovancılar

Çiftliğimizde çalışmak üzere Çiftlik Yöneticisi aramaktayız.

2 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Mert Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı - Kovancılar

Kayseride yeni açılan şirketimizde yetiştirilmek üzere; Bay-Bayan takım arkadaşlar alınacaktır.İmkanlar: Sabit maaş+ prim+ ssk+ yemek+ ektra para ödülleri şirketimize aittir.Not.. Günübirlik seyahat sorunu olmayanlar başvuru yapabilir.

3 ay önce

İhracat Elemanı

Estar Tekstil Nakış San ve Tic Ltd Şti - Kovancılar

Yetiştirilmek üzere veya tecrübeli İhracat Elemanı alınacaktır.

3 gün önce

Oto Bakım - Onarımcısı

Mollaoğlu Otomotiv San ve Tic Ltd Şti - Kovancılar

Mollaoğlu Otomotiv Güneşli servisimizde çalışacak rot, balans, sökme-takma, ön takım parça düzeni ve parça tespiti işlerinden herhangi birini yapabilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

4 ay önce

Makine Mühendisi

Defer İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Kovancılar

Firmamız; İnşaat sektöründe faaliyet göstermek amacıyla kurulmuş olup, yurt içi ve yurt dışı alanlarda (AVM, Hastane, Kamu binası, Eğitim kurumu, MSB Binaları, Residanslar, Toplu Konut projeleri, Endüstriyel tesis) önemli görevler üstlenmeyi ve kaliteli hizmek vermeyi amaçlamıştır.Geçen yıllarla birlikte sektörün gelişimini takip etmeyi görev bilen firmamız, taahhüt grubundaki faaliyetlerini tesisat uygulamaları ile sınırlamayarak Klima-Havalandırma, Otomatik Kontrol-BAS(Bina Otomasyon Sistemi), Mutfak-Çamaşırhane, Yangın Söndürme, Doğal Gaz ve Brülör tesisatı, Pnömatik Tesisatı, Medikal Gaz Tesisatı, Kojenarasyon Tesisatı işleriyle genişletmiş ve projelendirme-mühendislik-müşavirlik hizmetleri vermeye başlamıştır. Şantiyemizde Çalışacak Makina Mühendisi ve Makine Teknikeri çalışma arkadaşı aramaktayız.

3 hafta önce

Muhasebe Elemanı

Teknik Güç Sistemleri San ve Dış Tic Ltd Şti - Kovancılar

Karaköy deki firmamızda çalışmak üzere Mikro muhasebe programı bilen Muhasebe Elemanı aramaktayız.SSK + yemek + MaaşÇalışma saatleri; Haftaiçi 08.00-18.00, Cumartesi 08.00-16.00

3 ay önce

Saha Satış Temsilcisi

Homenet Telekomünikasyon San İç ve Dış Tic Ltd Şti - Kovancılar

Turkcell Superonline bireysel hizmetler bünyesinde faaliyet gösteren; HomePLUS çatısı altında Turkcell Fiber ürünlerinin Yenimahalle ve Demetevler bölgesinde hedef bazlı saha satışından sorumlu olacak, çalıştığı kurumu en iyi şekilde temsil edebilecek “Saha Satış Temsilcisi” arayışımız bulunmaktadır.Haklar;*Turkcell’de kariyer fırsatı*Sabit Ücret + Yüksek Prim*SGK, Yemek, Yol*Akıllı Cep Telefonu + Hat*Uzmanlığa Ulaştığında Araba*Özel Sağlık Sigortası

2 ay önce

Tekstil Makineci

Çağdaş Emprime Baskı Tekstil San Tic Ltd Şti - Kovancılar

Ahtapot baskı makinelerinde çalışmış tecrübeli Tekstil Makineci aramaktayız.

2 ay önce

Pazarlama Sorumlusu

Aktepe Plastik Ambalaj A.Ş. - Kovancılar

Plastik Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren firmamızın “Yurt içi Satış Departmanı, AntalyaBölgesinde görevlendirilmek üzere Saha Satış Sorumlusu aramaktayız.İŞ TANIMI·Sorumlu olduğu bölge içindeki müşterileri günlük rut planına göre düzenli ziyaretetmek,·Sorumlu olduğu bölge içinde iş geliştirip yeni müşteri oluşturmak,·Satış ve tahsilat hedeflerinin gerçekleşmesini sağlamak

3 ay önce

Kesimhane Şefi

Mintteks Konfeksiyon San ve Tic Ltd Şti - Kovancılar

Firmamızda görevlendirilmek üzere Kesimhane Şefi aramaktayız.Kesim planı doğrultusunda kumaş ve pastal tedariğini sağlamak.Kesim planı doğrultusunda kesim masalarını ve kesimi organize etmek,Kesim iş akışında ara kontrolleri (pastal serim kalitesi, kesim kalitesi, metolama kalitesi) gerçekleştirmek.Kesilen yarı mamulün bir sonraki istasyona sevkini sağlamak.Kesim bölümünde ki makinelerin doğru bir şekilde çalışmasını sağlamak ve bakım ve onarımlarını yaptırma,Kendisine bağlı personelin sevk ve organizasyonunu sağlamakHesaplanan birim sarfiyatlara ulaşmak ve hatta altına düşmek için çalışmalar yapacak.

2 ay önce

Satış Danışmanı

Türk Telekom - Kovancılar

Türk Telekom TTBN Bayisinde çalışmış Bay - Bayan Satış Danışmanı aranmaktadır.

3 ay önce

Elazığ Geneli Sektörler