Köse İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Köse İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Grafik Tasarım Stajyeri

Moodist Hastanesi - Köse

Psikiyatri ve Nöroloji alanında 2016 yılından bu yana Üsküdar Acıbadem’de hizmet veren hastanemizin Kurumsal İletişim ve Sosyal Medya biriminde görev alacak bir Grafik Tasarım Stajyeri arıyoruz.

11 ay önce

Güzellik Uzmanı

Yaka Estetik - Köse

İstanbul Nişantaşında açılacak güzellik merkezimize işlem yapacak elemanlar aramaktayız. Uygun adayların başvurularını bekliyoruz.

1 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Şahbaz Mobilya - Köse

Mobilya mağazamızda görevlendirilmek üzere Çay Servis ve Temizlik Görevlisi alınacaktır.

2 ay önce

Muhasebe Personeli

Polde Plastik San Tic A.Ş. - Köse

Üretim fabrikamızda çalışmak üzere micro programını daha önce kullanmış, en az 2 yıl alanında tecrübeli genel muhasebeye hakim Muhasebe Personeli aramaktayız.

10 ay önce

Müşteri Karşılama Personeli

Zentech Teknik Servis Hizmetleri Tic A.Ş. - Köse

Teknolojinin, Türkiyenin her yerine hızlı ve güvenli şekilde ulaşmasını sağlamak, hem bireysel hem de kurumsal kullanıcıların, yazılımsal ve donanımsal tüm ihtiyaçlarına çözüm sunmak amacıyla kurulan Zentech Servis, dünyanın en değerli markası Apple ile yaptığı işbirliği ile Apple Premium Servis Sağlayıcı unvanına sahip olmuştur. Premium Servis, Apple’ın hizmet, kalite ve güvenilirlik kriterlerini gözeterek, dünya çapında ayrıcalıklı kurumlara sunduğu Apple markası ile servis sağlayabilme yetkisidir. Zentech Servis, Apple Premium Servis Sağlayıcısı unvanıyla Türkiyenin en geniş Premium yetkili servis ağına sahiptir. İstanbul Kozyatağı’n da bulunan teknik servis mağazamızda, müşterilerinin ürünlerini yazılım ve donanım olarak değerlendirmek ve müşteri memnuniyeti yaratan bir servis hizmeti sunmak ve müşterilerinin ürünler hakkında yaşadığı eğitim, yazılım veya donanım sorunlarını değerlendirmek ve doğru teknik ve ekipman ile hızlı ve müşteri memnuniyeti yaratan bir servis hizmeti sunarak Müşteri Karşılama Personeli olarak çalışacak adayların başvurularını bekliyoruz.

3 hafta önce

İmalat Mühendisi/Üretim Mühendisi

Estek Hijyenik Havalandırma San Tic Ltd Şti - Köse

Kemalpaşa Armutlu bölgesinde, tasarım ve üretim atölyemizde çalışacak deneyimli İmalat Mühendisi/Üretim Mühendisi iş arkadaşları aramaktayız.

9 ay önce

Şantiye Şefi

Zema Yapı Müh İnşaat Taah San ve Tic A.Ş. - Köse

Kütahya inşaatımızda çalışacak Deneyimli Şantiye Şefi aramaktayız.

1 ay önce

Gaz Altı Kaynakçısı

Astor Konveyör Sistemleri San ve Tic Ltd Şti - Köse

Firmamız da görevlendirilmek üzere Gaz Altı Kaynakçısı aranmaktadır.

2 hafta önce

Müşteri İlişkileri Sorumlusu

Serenity Sağlık Hizmetleri ve Turizm A.Ş. - Köse

Yurt dışından gelen hastalara diş hizmeti verdiğimiz kliniğimiz için; Müşteri İlişkileri Uzmanı aramaktayız. İş Detayları;:E mail ve WhatsApp üzerinden yurt dışı görüşmelerini yürütmek. Seyahat engeli yok ise, yurt dışında yapıyor olduğumuz organizasyonlara katılarak orada hastalarla iletişim kurmak.

3 ay önce

Matematik Öğretmeni

Şahinoğlu Eğitim Hizmetleri San ve Tic Ltd Şti - Köse

İzmir- Menemendeki eğitim kurumlarımızda çalışacak Matematik Öğretmeni alımı yapılacaktır. Daha önce kolej tecrübesi bulunması tercih sebebidir. ***Fotoğrafsız başvurulara dönüş yapılmayacaktır.

5 ay önce

Planlama Elemanı

Şahan Elektrostatik Toz Boya Uygulamaları San ve Tic A.Ş. - Köse

Firmamızda görevlendirilmek üzere Planlama Müdürü aramaktayız.Müşteri talepleri ve teslim tarihlerine bağlı olarak genel ve günlük üretim programlarının belirlenmesiGelen siparişlerin yönetim ve kontrolünün sağlanması ve ilgili birimler arasında planlamasının yapılması ve bilgi akışının sağlanmasıMalzeme, mamul ve yarı mamul sayımlarını kontrol ederek sevk ve teslim sürecini kontrol etmekSiparişler doğrultusunda kısa ve uzun dönemli kaynak hammadde ihtiyaçlarının planlanması ve hammadde, yarı mamul stok optimizasyonun yapılmasıÜretimin, yapılan planlamaya göre gerçekleştiğinin denetlenmesi.

11 ay önce

Mobilya Döşeme İşçisi

Hkm Comfort - Köse

Gebzede bulunan Mobilya fabrikamızda çalıştırılmak üzere baza ve başlık döşemesi yapabilen,Mobilya Döşeme İşçisi aramaktayız.

3 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

Değer Project Lojistik San ve Tic Ltd Şti - Köse

Firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Sorumlusu aranmaktadır.

3 ay önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Şeynan Turizm Otelcilik A.Ş. - Köse

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına 2 km mesafede Yenişehirde bulunan 4 yıldızlı otelimiz için Resepsiyon Görevlisi çalışma arkadaşı aramaktayız.

1 yıl önce

Satış Pazarlama Danışmanı

Titan Bilişim Hizmetleri - Köse

Geliştirdiğimiz hukuk otomasyon yazılımını müşteriye sunup tanıtabilecek, yeterli bilgi birikime sahip takım arkadaşları arıyoruz.

11 ay önce

İşyeri Hekimi

Başdanışman Sağlık İş Sağlığı San ve Tic Ltd Şti - Köse

Haftanın 1 günü yada ayda 1 hafta çalışacak işyeri hekimi sertifikasina sahip İşyeri Hekimi ihtiyacımız vardır.

2 hafta önce

Ebe

İstanbul Mikrocerrahi Sağlık Hiz A.Ş. - Köse

Büyüme hedefleri çerçevesinde modern yapısıyla yeni projelere imza atmakta olan İstanbul Cerrahi Hastanesinde görevlendirmek üzere Ebe aramaktayız.

10 ay önce

Psikolog

Sürücü Psikoteknik Değerlendirme Merkezi - Köse

Psikoteknik merkezimize Psikolog alınacaktır. Viyana test sistemi sertifikası olan psikologlar tercihimizdir.

11 ay önce

Sekreter

Öykü Elektronik - Köse

Firmamız bünyesinde müşteri hizmetleri departmanında çalışacak diksiyonu düzgün Sekreter arkadaşlar alınacaktır.

11 ay önce

Mağaza Müdürü

Elpis İnsan Kaynakları - Köse

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz beyaz eşya sektöründe faaliyet gösteren birden fazla mağazası olan bir iş ortağımın mağazalarında görevlendirilmek üzere Mağaza Müdürü aramaktayız. Beyaz eşya deneyimi tercih edilmektedir.

11 ay önce

Gümüşhane Geneli Sektörler