Korkuteli İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Korkuteli İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

E-Ticaret Satış Temsilcisi

Hobi Life Danışmanlık Yapı Tic Ltd Şti - Korkuteli

Firmamız E-Ticaret mağazaları üzerinden ürün satışı gerçekleştirmektedir.Bu noktada sektörde daha önce çalışmış, e ticaretten anlayan tecrübeli E-Ticaret Satış Temsilcisi çalışma arkadaşı aranmaktadır.

7 ay önce

Yazılım Uzmanı

Deka Telekomünikasyon San ve Tic Ltd Şti - Korkuteli

2017den bu yana faaliyette olan Deka Telekomünikasyon şirketimizde SaaS Çağrı Merkezi & CRM geliştiriminde çalışmak üzere Full Stack Yazılım Geliştirici arkadaşlar arıyoruz.

9 ay önce

Ön Muhasebe - Operasyon Destek

Axis Asansör Proje Taahhüt San Tic Ltd Şti - Korkuteli

Asansör Montaj&Modernizasyon&Periyodik Bakım konularında uzun yıllardır faaliyet gösteren şirketimiz için, Bursa / Karacabey ilçesinde görevlendirilmek üzere Muhasebe Personeli alımı yapılacaktır.İşin Tanımı: Ön Muhasebe/Operasyon DestekPersonel: 1

1 yıl önce

Ofis Sekreteri

Karel Temizlik İlaçlama San ve Tic Ltd Şti - Korkuteli

Temizlik ve ilaçlama üzerine hizmet veren firmamıza Ofis Sekreteri aramakayız.

1 yıl önce

IT Güvenlik Uzmanı

Zentech Teknik Servis Hizmetleri Tic A.Ş. - Korkuteli

Mevcut oluşan taleplere yönelik gerekli geliştirmeleri ve teknik düzeyde iyileştirmeleri yapabilecek yeni projeler geliştirecek, Güvenlik duvarı, server ve Anti virüs programlarının düzenlemesini yapabilecek, aynı zamanda Apple uyum prosedürlerine göre iç denetim gerçekleştirebilecek, mağaza ziyaretlerinde bulunabilecek ve İstanbul Anadolu yakasında Kozyatağına ulaşım sorunu yaşamayacak takım arkadaşı arıyoruz.

5 ay önce

Satış Destek Personeli

Saga Güvenlik Sistemleri ve Teknoloji Hiz Ltd Şti - Korkuteli

Firmamızda çalışmak üzere Satış Destek Personeli aramaktayız.İŞ TANIMITahsilatların düzenli ve zamanında yapılması için müşteriler ile irtibata geçmek,Tahsilat ile ilgili raporları düzenli olarak tutmak,Gecikmiş alacakların işlemlerinin takibi yapmak,Saha ekiplerine randevu amaçlı arama yapılması,Saha ekiplerinin periyodik iş planlarının sisteme aktarılması ve güncellenmesi,Sözleşmeler ile ilgili süreçlerin yürütülmesi.

9 ay önce

Üretim Sorumlusu

Uz-Ar Mühendislik Kimya San ve Dış Tic Ltd Şti - Korkuteli

1002 den beri ISO 9001:2015-ISO14001:2015-ISO 45001:2018 Entegre yönetim sistemi,standartlarına uygun , T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı üretim yerimizde Su ve Havuz kimyasalları üretiminde ve satışında faaliyet gösteren, fimamızın gelişen üretim biriminde görevlendirilmek üzere Kimya Mühendisi ve kimyagerler aramaktayız. İş Tanımı :Şirketin stratejine paralel üretim planlamalarını yapılması ve lojistik sürecini en iyi standartta gerçekleştirilmesine liderlik etmeÜretimin planlamalarına uygun optimum işgücü planını oluşturma, onaylı işgücü planına uygun personel sayısıyla dengeli bir iş planı yürütülmesini sağlamaÜretimden çıkan numunelerin AR-GE ve Yönetim tarafından incelenerek kıyaslamasının yapılmasını sağlamaKalite süreçlere uyulmaması, yanlış hammadde kullanımı gibi acil müdahale gerekli durumlarda üretimi durdurma kararı vermeGMP ( Good Manufacturing Practice ) standartlarına,gereken yasal zorunluluklara ve kalite standartlarına uyumu sağlama ve denetlemeÜretimin aksamaması ve hedeflenen maliyette ve kalitede gerçekleşmesi için gerekli aksiyonların ve tedbirlerin alındığından emin olmaYönetim alanında maliyet düşürme, kalite artırma, basitleştirme çalışmalarını teşvik etme, liderlik etmeTeknolojik gelişmeleri takip ederek organizasyona katma değer sağlayacak önerilerde bulunmaDepartmanın performans göstergelerini takip ederek, verimliliği arttıracak şekilde ekibe liderlik etme, gelişim planlamalarını yaparak hayata geçirme.

9 ay önce

Saha Satış Elemanı

Tebessüm Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd Şti - Korkuteli

Bireysel emeklilik ve hayat sigortasında tecrübeli saha satışında mevcut ürünlerimizi pazarlayabilecek çalışma arkadaşları aramaktayız.

9 ay önce

Muhasebe Personeli

Eren Camlama Sistemleri San ve Tic Ltd Şti - Korkuteli

Firmamızda muhasebe ve ön muhasebeden sorumlu olacak personel aramaktayız.

1 yıl önce

Masaj Terapisti

Özay Spa Sağlık ve Spor Tesisleri İşl Ltd Şti - Korkuteli

Yeşilköyde bulanan tamamı kadın personelle kadınlara hizmet veren tesisimiz Lady Sauna Spaya uzman medical masaj terapisti alınacaktır.

5 ay önce

Çağri Merkezi Müşteri Temsilcisi

Güzeller Turizm Seyahat San ve Tic Ltd Şti - Korkuteli

Çağrı merkezimizde görevlendirilmek üzere Rezervasyon Elemanı istihdam edilecektir.

1 yıl önce

Satış Danışmanı

Tusem Sağlık Med Tic Ltd Şti - Korkuteli

İş Tanımı1995 yılından bu yana var olan kurumumuz; TUS (Tıp’ta Uzmanlık Sınavı) ve DUS (Diş hekimliği Uzmanlık Sınavı) eğitimi konusunda uzman personeli ve Uzman Akademisyenleri ile Türkiye genelinde hizmet vermektedir.Şirketimizin SAMSUN Şubesinde görevlendirilmek üzere Satış Danışmanı aranmaktadır.Üniversite mezunu,( Tercihen Biyoloji mezunu )Tercihen DERSHANECİLİK deneyimi olan,Diksiyonu düzgün, prezantabl, dinamik,23-35 yaşları arasında,BAYAN adayların başvurularını bekliyoruz.

1 yıl önce

Satış Danışmanı

Tuluklar Teknoloji A.Ş. - Korkuteli

Manavgat bölgesinde “ Satış Danışmanı “ ekip arkadaşları arıyoruz.

8 ay önce

Call Center

Anadolu Hukuk Bürosu - Korkuteli

İstanbul Avcılarda bulunan hukuk büromuzda call center olarak iş arkadaşları aramaktayız. Kurumsal firmalarımızın aranmasında tecrübeli/tecrübesiz tahsilat yapabilecek Call Center alınacaktır.

1 ay önce

Web Master

Talya Group - Korkuteli

E-ticaret firmamızda görevlendirilmek üzere Web Master aramaktayız.

1 yıl önce

Giyotin Cam Sistemleri Ustası

Dekobil Dekorasyon Yapı İnşaat - Korkuteli

Giyotin Cam Sistemleri Ustası aramaktayız.

9 ay önce

İnternet Geliştiricisi

Saffet Öztürk Ticaret - Korkuteli

İnternet Üzerinden Satış Yapan İşletmemiz2013 Yılından Faaliyete Geçen Firmamız İnternet Üzerinden Satış Yapmaya Başlamış Olup Bu sektörde 7 yılı geride bırakarak başarılarını katlayarak devam etmektedir.

6 ay önce

Teknik Servis Destek Personeli

Dokare Teknoloji ve Yazılım Ltd Şti - Korkuteli

Şirketimiz anlaşmalı firma müşterilerine uzaktan ve yerinde destek sağlayacak, bilgi teknolojileri konusunda deneyimli personel arayışımız bulunmaktadır.

1 yıl önce

Grafik Tasarımcısı

Statik Yazılım - Korkuteli

Firmamızda çalışmak üzere Grafik Tasarımcı aranmaktadır.Portfolyosu olmayan başvurular dikkate alınmayacaktır.

2 hafta önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Coi Organizasyon Telekomünikasyon San ve Tic Ltd Şti - Korkuteli

WATERLOVE ailesi olarak evsel su arıtma ürünleri satışı ve servisi yapan bir firmayız.Satış temsilciliği konusunda çalışacak iş arkadaşları aramaktayız...2500 TL Maaş + Yol + Ssk + Prim

1 yıl önce

Korkuteli İşkur İş ilanları

Korkuteli iş ilanları ilgili kategoriyi de gözden geçirin ve şayet ki sekreterlik alanın da çalışmak istiyorsanız eğer bu alanda da başarılı bir çalışma potansiyelini ele geçirmiş olursunuz. Kuru temizleme alanında sizler de iş sahibi olursunuz. Olaya ek olarak size uygun işleri edinmek ve sistem çerçevesinde de her türlü gerekli birçok çeşitlilik altında da meslek dallarına hatıranda kontak kurarak ön görülen pek çok meslek işleri mevcut. Sekreter iş ilanları Her türlü meslek grupları manasında dayanışma içesinde olan ve pek çok bireyler için de ilgili iş alanlarında sürekli güncellenmekte olmuş olan iş ilanları açısından da pek çok birey için bu kapsamda Korkuteli bölgesinde yaşayanlara yönelik iş manasında fırsatlar sunulur. Hemen ilgili adreslere iletişim kurunuz.
Korkuteli Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Akyar, Alaaddin, Aşağıpazar, Avdan, Bahçeyaka, Başpınar, Bayat, Bayatbademleri, Beğiş, Bozova, Büyükköy, Çaykenarı, Çıvgalar, Çomaklı, Çukurca, Dereköy, Duraliler, Esenyurt, Garipce, Göçerler, Gümüşlü, Güzle, İmecik, İmrahor, Karabayır, Karakuyu, Karataş, Kargalık, Kargın, Karşıyaka, Kayabaş, Kemerağzı, Kırkpınar, Kızılaliler, Kızılcadağ, Kiremitli, Kozağacı, Köseler, Küçükköy, Küçüklü, Leylek, Mamatlar, Nebiler, Osmankalfalar, Söğüt, Söğütcük, Sülekler, Taşkesiği, Tatköy, Ulucak, Uzunoluk, Yakaköy, Yazır, Yelten, Yeni, Yeşiloba, Yeşilyayla, Yukarıkaraman
Korkuteli İşkur İletişim Adresi
Gürsu Mah. 337 Sok. No:44, 7630, ANTALYA
Korkuteli İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0242) 229 40 34 , Fax:(0242) 229 40 27 , E-mail:antalya@iskur.gov.tr

Antalya Geneli Sektörler