Körfez İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Körfez İş İlanları


İkram ve Temizlik Personeli

Turelka İnşaat Mobilya San ve Tic A.Ş. - Körfez

Firmamızda görevlendirmek üzere İkram ve Temizlik Personeli alınacaktır.Ofisin genel temizlik işlerinin yapılması,Mutfağın temizlik ve düzeninin sağlanması,Misafirlere çay, kahve vb. ikramlarının servisini gerçekleştirilmesi, Mutfak ve temizlik ihtiyaçlarının takibinin yapılması.

1 ay önce

Danışma Görevlisi

Re-Ya Grup - Körfez

Özel güvenlik görevlisi olmak isteyen bay ve bayan bireylere kurs ile beraber iş imkanı.... Özel güvenlik kimlik kartı için kurumumuza başvurduğunuzda danışman ve gözetim görevlisi olarak kimlik kartınızı alana kadar 2400-2600 maaş aralığında iş olanağı sağlıyoruz. Kimlik kartınızı aldıktan sonra ise 2600-3000TL. maaş aralığındaki kurumsal projelere iş yönlendirmenizi yapıyoruz.Silahlı özel güvenlik kimlik kartı için başvuru yapan kursiyer adaylarımıza kimlik kartlarını aldıktan sonra, talep ve tercihlerine göre yurt dışında yakın korulamalık eğitimlerini almaları için kurum olarak gerekli desteği sağlıyoruz.

1 ay önce

Ofis Elemanı

Tgn Ajans Reklam San ve Tic Ltd Şti - Körfez

Öveçler 2. Caddede bulunan ofisimize Ofis Elemanı aramaktayız.

1 ay önce

Motosiklet Bakım Onarımcısı

Önder Hüseyin Motorlu Araçlar San Tic Ltd Şti - Körfez

Motosiklet Tamir – Bakım Personeli -StajyerFilo Motosiklet kiralama hizmeti veren kurumsal firmamız için motosiklet bakım personelleri aramaktayız.İş Tanımı:Ortaya çıkan arızayı tespit ederek, arızalı parçalara gerekli işlemi uygulayarak arızayı gidermek,Motosikletlerin motor, yakıt, elektrik, ateşleme, fren, güç aktarım organları vb. kısımlarının bakım ve ayarını yapmak,Bakım ve onarım çalışmalarında gerekli sökme, takma, parça değiştirme vb. işleri yapmak.

1 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Cengizhan Lojistik Tic Ltd Şti - Körfez

Firmamızda görevlendirilmek üzere Pazarlama Uzmanı arayışımız mevcuttur.Yeni müşteri kazanmak amacı ile şirket portföyünde olmayan müşterilere ziyaretler yapmak, Müşteri portföyünü koruyup, geliştirmek,Satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi amacı ile, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda gerekli çalışmaları sağlamak,Aktif saha satış görüşmeleri ile müşteri ilişkilerini en üst düzeyde tutmak.

1 ay önce

Grafik Tasarımcısı

General Avrupa Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Körfez

Firmamızda görevlendirmek üzere Grafik Tasarımcısı arayışımız mevcuttur.

1 ay önce

C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı

Hsqe Şirketler Grubu - Körfez

HSQE Şirketler Grubu bünyesinde yer alan Başarı OSGB den, İzmit Tüpraş rafinerisinde bir proje de tam zamanlı görevlendirilmek üzere C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı görevlendirilmesinde çalışacak adayların başvurularını bekliyoruz. Proje Haziran 2019 da tamamlanacaktır. Körfez - İzmit arası servis imkanı mevcuttur. Yemek firmamıza aittir. Vardiyalı çalışılacaktır.

1 ay önce

Mali Müşavir

Ergünler Kont. Dep. Nak. Loj. Pet. Ltd. Şti - Körfez

1980 Yılından beri lojistik sektöründe faaliyet Gösteren firmamızda MALİ MÜŞAVİR uzmanı aranmaktadır . * mikro ve enteğrasyon muhasebe programları kullana bilen * işini severek yapabilecek * nezaketli * özveri ve dürüst * diksiyonu düzgün, insan ilişkileri iyi olan

5 ay önce

Körfez İşkur İş ilanları

Körfez iş ilanları Son dönemlere de girildiğinde iş bulmak artık sanal ortam platformu ile daha da kolay hale gelmiş. Buna yönelik olarak da bu açıdan bakılacak olunduğunda ise son yıllarda artmakta olan teknolojik yapı ve sanal ortam formatında da iş ilanlarını artık güncel olarak takip etmek mümkün. Bu sayede yer alacak olduğunu konum itibari ile Körfez bölgesinde konaklayan ya da yaşayan bireylere dönük olarak iş teklif ve iş ilanları kapsamında bulunarak size yönelik pek çok iş sahasında çalışma ortamı sunulur. Siz de bu olanaktan yararlanınız. Artık sizler de bu sistem bakımından gerek görülen birçok değerlerde kaliteli ve verimli iş şartlarını elde ederek size yönelik olarak tüm bu iş desteklerini almak ve sizlere sunulacak içerikleri takip etmek mümkün.
Körfez Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
17 Ağustos, Agah Ateş, Alihocalar, Atalar, Barbaros, Belen, Cuma, Cumhuriyet, Çamlıtepe, Çıraklı, Dere, Dikenli, Elmacık, Esentepe, Fatih, Güney, Hacı Akif, Hacı Osman, Himmetli, İlimtepe, Kalburcu, Karayakuplu, Kışladüzü, Kirazlıyalı, Kutluca, Kuzey, Mimar Sinan, Naip, Osmanlı, Sevindikli, Sipahiler, Şemsettin, Şirinyalı, Yavuz Sultan Selim, Yeniyalı, Yukarı Hereke
Körfez İşkur İletişim Adresi
İstiklal Cd. Kaptanlar işhanı No:15, 41030, KOCAELİ
Körfez İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0262) 323 67 84 , Fax:(0262) 322 42 00 , E-mail:kocaeli@iskur.gov.tr

Kocaeli Geneli Sektörler