Körfez İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Körfez İş İlanları


Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanı

Gold Coast Lojistik San ve Tic Ltd Şti - Körfez

Frimamıda görevlendirilmek üzere Büro Yönetim / Sekreter aramaktayız.Tüm telefon trafiğini (karşılama, cevaplama, yönlendirme veya bilgilendirme) ve ofisin genel organizasyonunu yürütecek,Posta, kargo ve gelen-giden evrak kayıt trafiğini yönetecek,Ajanda, görüşme, toplantı, seyahat vb. etkinlikleri organize edecek,Misafirlerin lojistiğini ve ağırlanmasını koordine edecek,Yurtiçi ve yurtdışı seyahatleri için vize, pasaport, otel rezervasyonu ve organizasyonlarını yapacak,

2 ay önce

Pleksi CNC Kesim Makinesi Operatörü

Bilik Atölye Tasarım San ve Tic Ltd Şti - Körfez

Esenler Giyimkent te faaliyette bulunan firmamıza ahşap,pleksi,metal işçiliği konusunda 5 yıl deneyimli Pleksi Cnc Kesim Makinesi Operatörü çalışma arkadaşları aranmaktadır.

2 ay önce

İnşaat Mühendisi

Gold Coast Lojistik San ve Tic Ltd Şti - Körfez

Firmamızda görevlendirilmek üzere SADECE çelik yapı - çelik konstüriksiyon alanında tecrübeli İnşaat Mühendisi aramaktayız. Firmamızın ana ofisi İstanbulda olmak üzeri, diğer illerde imalat yaptırdığımız çelik konstrüksyon ürünleri ve prefabrik ürünlerini yerinde süpervizyonluk yapıp, kontrol edecek. Müşteri ve iş ortaklarıyla yapılan toplantılarda, tasarımını tanıtıp diğer çözüm yöntemleri ile karşılaştırmasını yapmak.

2 ay önce

Proje Yöneticisi

Bilik Atölye Tasarım San ve Tic Ltd Şti - Körfez

Reklam sektöründe hizmet vermekte olan firmamızda görevlendirilmek üzere Proje Yöneticisi aranmaktadır.Süregelen projelerinin tamamında müşteri ilişkileri ve atölye ayağını koordine edecek, Malzeme bilgisine hakim, firmalara bütçe teklifi hazırlayabilecek ve sunabilecek, firmamızın ihale portallarını takip edebilecek, atölyeden çıkacak işlerin imalat ve montaj ayağını koordine edebilecek.

2 ay önce

Kimya Mühendisi

Rçt Sağlık İletişim Hiz Tic ve San A.Ş. - Körfez

Üniversitelerin 4 yıllık Kimya, Eczacılık veya Tıbbi ve Aromatik Bitkiler MYO, Kozmetik Teknolojisi MYO bölümlerinden mezun, Kimya Mühendisi alınacaktır.

2 ay önce

Tasarımcı (Dekor)

İnka Mimarlık San ve Dış Tic Ltd Şti - Körfez

Fuar stand ve dekorasyon çalışmaları yapan firmamıza Tasarımcı (Dekor) çalışma arkadaşları alınacaktır.

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

Eşter Mühendislik Nakliyat San ve Tic Ltd Şti - Körfez

Muhasebe Personeli aranmaktadır.

2 ay önce

Sekreter

Mortrans Denizcilik ve Tic A.Ş. - Körfez

Körfez/Yarımcadaki ofisimizde gemi takip, evrak düzenleme işlerinde çalıştırılmak üzere Ofis Sekreteri arayışımız mevcuttur.

3 ay önce

Körfez İşkur İş ilanları

Körfez iş ilanları Son dönemlere de girildiğinde iş bulmak artık sanal ortam platformu ile daha da kolay hale gelmiş. Buna yönelik olarak da bu açıdan bakılacak olunduğunda ise son yıllarda artmakta olan teknolojik yapı ve sanal ortam formatında da iş ilanlarını artık güncel olarak takip etmek mümkün. Bu sayede yer alacak olduğunu konum itibari ile Körfez bölgesinde konaklayan ya da yaşayan bireylere dönük olarak iş teklif ve iş ilanları kapsamında bulunarak size yönelik pek çok iş sahasında çalışma ortamı sunulur. Siz de bu olanaktan yararlanınız. Artık sizler de bu sistem bakımından gerek görülen birçok değerlerde kaliteli ve verimli iş şartlarını elde ederek size yönelik olarak tüm bu iş desteklerini almak ve sizlere sunulacak içerikleri takip etmek mümkün.
Körfez Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
17 Ağustos, Agah Ateş, Alihocalar, Atalar, Barbaros, Belen, Cuma, Cumhuriyet, Çamlıtepe, Çıraklı, Dere, Dikenli, Elmacık, Esentepe, Fatih, Güney, Hacı Akif, Hacı Osman, Himmetli, İlimtepe, Kalburcu, Karayakuplu, Kışladüzü, Kirazlıyalı, Kutluca, Kuzey, Mimar Sinan, Naip, Osmanlı, Sevindikli, Sipahiler, Şemsettin, Şirinyalı, Yavuz Sultan Selim, Yeniyalı, Yukarı Hereke
Körfez İşkur İletişim Adresi
İstiklal Cd. Kaptanlar işhanı No:15, 41030, KOCAELİ
Körfez İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0262) 323 67 84 , Fax:(0262) 322 42 00 , E-mail:kocaeli@iskur.gov.tr

Kocaeli Geneli Sektörler