Konyaaltı İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Konyaaltı İş İlanları


Web Developer

Turkuvazsoft Seo Hizmetleri ve Yazılımı Ltd Şti - Konyaaltı

Erciyes Teknoparkta hizmet veren şirketimizde tam zamanlı tek başına sıfırdan web site tasarlayabilen Web Developer ekip arkadaşına ihtiyacımız vardır. Kayseri dışından lütfen iletişime geçmeyiniz.

2 ay önce

Mobilya Montaj Elemanı

Numarine Denizcilik San ve Tic A.Ş. - Konyaaltı

2002den bu yana Lux Motor Yat sektöründe imalat yapan ve sürekli kendisini geliştirmeyi ilke edinen NUMARİNE DENİZCİLİK SAN. VE TİC. A.Ş. firmamıza Yat üretimi konusunda tecrübeli Mobilya Montaj Takım Elemanı olarak çalışabilecek çalışma arkadaşları aranmaktadır. Servis - Yemek - İkramiye - Prim - Sosyal yardımlar vardır.

2 ay önce

Kasap

Şah 25 Hayvancılık Gıda Et ve Et Ürünleri San Tic Ltd Şti - Konyaaltı

Sultanbeyli de açılan kasap reyonumuz için Kasap aramaktayız.

2 ay önce

Mutfak Görevlisi

Alpsoy Eczanesi - Konyaaltı

Eczanemize yemek ve temizlik işleri için Mutfak Görevlisi çalışma arkadaşı arıyoruz.

2 ay önce

Diyetisyen

Alpsoy Eczanesi - Konyaaltı

Firmamızda görevlendirilmek üzere Diyetisyen aramaktayız.

2 ay önce

Model Makineci

Dnd Tekstil İç ve Dış Tic Ltd Şti - Konyaaltı

İhracatçı firmamız için modelhane bölümünde çalışmak üzere erkek Örme/Dokuma alanında tecrübeli ekip arkadaşları arıyoruz.İş Tanımı;* Numunelerin teknik föy ölçü tablosu ve dikim talimatına göre dikim adımlarına uyarak dikilmesi *Modelist tarafından tespit edilen ölçü ve dikim problemlerini düzeltmesi*Üretimde çıkabilecek sorunlara karşı çözüm önerisi ile birlikte ilgili modeliste bilgi verilmesi.Çalışma Şekli: Hafta içi 08.00 - 18.30Sosyal / Yan Haklar: Servis- Yemekhane - Bireysel Emeklilik

5 ay önce

Bilgi İşlem Uzmanı

Apex Sbs Gayrimenkul Yatırım ve Emlak Tic Ltd Şti - Konyaaltı

Photoshop Bilen (orta yada iyi derece bilmesi gerekmektedir.Tercihen Bayan Maaş + Sigorta

5 ay önce

Anketör

Rappe danışmanlık - Konyaaltı

Antalya ve çevresinde 5 yıldızlı otellerimizin call center departmanında diksiyonu düzgün,vizyon sahibi,yüz yüze veya telefonda ikna kabiliyetine güvenen arkadaşlar aranmaktadır.Sabit maaş + yemek+ yol+ prim seklinde çalışılmaktadır.2 gün deneme surecinden sonra devamliliga bağlı olarak sigorta girişi yapılır

6 ay önce

Gözetim Elemanı

Est Yönetim Hizmetleri - Konyaaltı

Avrupa Yakası:*Bahçelievler -Yenibosna -Küçükçekmece -İkiteli -Bakırköy -Bağcılar -Esenler -Zeytinburnu -Eyüp -Bayrampaşa -Fatih -Şişli -Çağlayan -Mecidiyeköy *BeyoğluAvcılar -Beylikdüzü -Büyükçekmece -Esenyurt -Kıraç -Yakuplu -Gürpınar Haramidere -Başakşehir *Kayaşehir *Bahçeşehir Anadolu Yakası için:Çekmeköy -Kadıköy -Kartal -Maltepe - Pendik -Sancaktepe -Üsküdar -Ataşehir -Beykoz PROJELERİMİZE;Acil Hemen İş Başı Yapacak Bay-Bayan Gözetim Elemanı 2.750Tl+Yol+Yemek+Agi+SskMAAŞ ORTALAMASI: 2800TL/3200TL + YEMEK + YOL + SSK + AGİVARDİYA SİSTEMLERİ;Sabit Gündüz veya Sabit geceSabah 09:00 Akşam 18:30 hafta sonu tatil2 gece 2 gündüz 2 izin4 Gündüz 2 İzin 4 Gece 2 İzin12 saat çalışıp 36 saat izin3 vardiya 8 saat 6 gün çalış 1 gün izin (isteğe bağlı)

7 ay önce

Aşçı (Özel Hizmet)

Özel Özilgi Eğitim Bakım Merkezi San Tic Ltd Şti - Konyaaltı

Özel Öz-İlgi Yaşam Pınarı Yaşlı Bakım Merkezine deneyimli Aşçı aranmaktadır.

7 ay önce

Hemşire (Koruyucu Sağlık Hizmetleri)

Özel Özilgi Eğitim Bakım Merkezi San Tic Ltd Şti - Konyaaltı

Kurumumuz da görevlendirilmek üzere Hemşire aranmaktadır.

8 ay önce

Aşçı

Bereket Restaurant - Konyaaltı

Lokantamıza deneyimli ve emekli erkek Aşçı alınacaktır.

9 ay önce

Saha Satış Elemanı

Barış Otomasyon Güvenlik ve Kozmetik - Konyaaltı

Temizlik, hijyen ve kozmetik içerikli korona virüste çok etkili, doğal probiyotik formüllü ürünlerin evsel ve endüstriyel satışında aktif olarak görev alacak, diksiyonu düzgün, pozitif, iletişim yönü kuvvetli, işini seven ve önemseyen, farklı il ve ilçelerde çalışma sorunu olmayan çalışma arkadaşları aranıyor.Prim ücretlendirme uygulanacaktır. Full time ve part time olarak çalışma yapılabilir. Ücretler, isteğe göre günlük verilebiliyor. İlk etapta Konya ve daha sonra çevre ilçeler başta olmak üzere seyahat edilebilecektir. Yol ve konaklama gereği olursa, konaklama tarafımızdan temin ediliyor. Çalıştığımız iller ve ilçelerde konaklama süremiz ortalama 2 gün olup, bulunduğu il dışında konaklayarak çalışma sorunu olmayanlar ilanımıza başvurabilirler.

9 ay önce

Muhasebe Elemanı

Mersin Emtaş Tarım Ltd. Şti. - Konyaaltı

Mersin Gıda Toptancılar Sitesindeki (MERTOÇ) iş yerimize kadın Muhasebe Elemanı alınacaktır.

9 ay önce

Kamera Önü Workshop Eğitmeni

Neagle Casting - Konyaaltı

Kadıköy Göztepe mevkiinde bulunan ajansımıza part-time veya full-time Kamera Önü Workshop Eğitmenleri aranıyor.Ajansımızda yeni oyuncu adaylarına grup dersi verebilecek tecrübeli eğitmenlerin başvurularını bekliyoruz.

9 ay önce

Depo Sevkiyat

Özgen Plastik - Konyaaltı

İkitelli Başakşehirde bulunan firmamıza Depo Sevkiyat Elemanı aranmaktadır.

9 ay önce

Tekstil Makineci

G-Z Tekstil Konf.San.Tic.Ltd.Şti. - Konyaaltı

Bursa Yıldırım Vatan Mahallesinde bulunan; G-Z Tekstil Konfeksiyon İhracat çalışan firmamıza deneyimli, overlok bilen Düz Makineci çalışma arkadaşları alınacaktır.

9 ay önce

Editör-Gazete, Dergi Vb.

K-İletişim Basın Yayın Hizmetleri - Konyaaltı

İstanbul Anadolu Yakası merkezli yayınlar grubunda görev alabilecek editör, muhabir ve sosyal medya konusuda deneyimli çalışma arkadaşları arıyoruz.Çalışma şekli pandemi nedeni ile yarı zamanlıdır.

9 ay önce

Mağaza Satış Yöneticisi/Yönetmeni

Feyizoğlu Motorlu Araçlar - Konyaaltı

Motosiklet giyim ve aksesuarları konusunda sektöründe öncü firmamızın Şişli Halil Rıfat Paşada bulunan perakende satış mağazasında görevlendirilmek üzere Mağaza Satış Yöneticisi/Yönetmeni aramaktayız.

9 ay önce

Sekreter

Dünya Bilişim Sanayi ve Tic Ltd Şti - Konyaaltı

Web tasarım, internet reklamları ve bilişim teknik bakım hizmetleri veren firmamız portföyüne yeni müşteriler ekleme konusunda yardımcı olacak kadın Sekreter arayışımız vardır.Çalışma şekli part timedır.İş Türü: Yarı zamanlı

9 ay önce

CNC Plazma Kesim Operatörü

Orpak Mobilya İnşaat San ve Tic A.Ş. - Konyaaltı

Orpak Mobilya fabrikamız için; mobilya sektöründe Homag grubuna ait BHX-500 CNC Delik makinesi, Biesse grubuna ait Tekno delik makinesi kullanabilen operatörler alınacaktır.

9 ay önce

Tiyatro Oyuncusu

Neagle Casting - Konyaaltı

Temmuz ve Ağustosda başlayacak olan sinema, dizi, reklam projelerimizde yer alacak eğitimli, tecrübeli işini seven, sanatsal yönü zengin, tiyatro öğrencileri başvurularınızı bekliyoruz.Şirketimizin eğitim alanı mevcuttur. Covid-19dan dolayı randevulu çalışmaktayız.

9 ay önce

Turşu Ustası

Liva Toplu Tüketim Gıda San Tic Ltd Şti - Konyaaltı

İşinde deneyimli ve disiplinli, hakimiyet kurabilecek Usta aranıyor.

9 ay önce

Ustabaşı/Postabaşı/Formen/Atölye Sorumlusu

Nurer Makina San.Tic.Ltd.Şti. - Konyaaltı

CNC ve torna makinelerinde uzman, kalite kontrolden anlayan atölye içinde plan projeyi takip edecek, insancıl, pratik çözümler üreten, ekip çalışmasına yatkın, üretim kapasitesini arttıracak personel arıyoruz.

9 ay önce

Depocu (Giyim Üretim)

Konsept Bir Tekstil San ve Tic A.Ş. - Konyaaltı

Firmamızda çalışmak üzere Depocu arıyoruz.İş Tanımı:Depoya gelecek olan ürünlerin taşınması ve gerekli yerlerine yerleştirilmesi,Siparişlerin doğru bir şekilde zamanında hazırlanarak paketlemesinin yapılması ve sevkiyata hazır hale getirilmesi,Barkod ve etiketleme gibi işlemlerin hatasız bir şekilde yapılması.

9 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Yavuz Raf San ve Tic Ltd Şti - Konyaaltı

Şirketimiz bünyesinde Ön Muhasebe departmanında Mikro bilen ve sekreterlik görevini yürütebilecek kadın çalışma arkadaşı alınacaktır.SANCAKTEPE civarında oturma şartımız vardır.

9 ay önce

Web Developer

Multimedya Atölyesi Yazılım Tic Ltd Şti - Konyaaltı

Merkezi Avusturyada olan Yazılım ve Danışmanlık şirketimizin Samsunda bulunan ofisinde çalışmak üzere 3-5 yıl arasında deneyimi olan takım arkadaşları arıyoruz. 3 seneden az deneyimi olan ve referansı olmayan adayların başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır. ADAYLARIN PHP ve WORDPRESS BİLMESİ ZORUNLUDUR. Alanımızla ilgili bu becerilere sahip olunması ve deneyimleriyle referans göstermesi öncelikli kriterimizdir. Adayların kriterlerde kendilerini yeterli gördükleri takdirde başvuru yapmaları gerekmektedir.

9 ay önce

Çağrı Merkezi Elemanı (Almanca)

Tool Call Center - Konyaaltı

Çağrı Merkezimize Almancayı akıcı konuşabilen, Home Office çalışacak yeni takım arkadaşları aramaktayız . Hafta içi 5 günü çalışıyor, 2 gün off yapıyorsunuz. Saat : 10:00 ile 19:00 arası çalışıp, 80 dakika molanız bulunmaktadır.

9 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Konyaaltı

Kağıthane de bulunan ofisimizde görevlendirilmek üzere Kadın Çay Servis ve Temizlik Personeli aramaktayız.İş TanımıGünlük 6-7 kişilik yemek yapımı ve dağıtımı yapabilecek.Çay-kahve ikramı ve ofisin temizlik işlerinden sorumlu olacak.Gelen misafirleri ağırlayarak, ikramların servisini yapabilecek,

10 ay önce

Sınıf Öğretmeni

Dkd Koçluk Merkezi - Konyaaltı

Kurumumuz da görevlendirilecek Sınıf Öğretmeni aramaktayız. Sınıf öğretmenliği bölümü dışındaki başvurular değerlendirilmeyecektir.

10 ay önce

Konyaaltı İşkur İş ilanları

Konyaaltı iş ilanları Artan iş meseleleri ve işsizlik problemleri ile daha da kolay bir formatta sunulan tüm vakitlerin en kolay iş bulma uğraşları içerisinde size özel ve size yönelik olarak sistem üzerinden artık Konyaaltı bölgesinde ikamet edenlere veyahut yaşayanlar için iş fırsatları içerisindesiniz. Otogar İş ilanları son derece meslek çeşitlilikleri özelliklerin de web adresimiz üzerinden geliştirilen bu iş duyurularını daha da kolay bir şekilde incelemeniz ve size özel olarak sunulan bu iş fırsatlarını da artık daha da uygun formatlarda size özgün bir perspektifte de sunulmaktadır. Tasarım alanında kendini geliştirilen fertlere yönelik verilen bu iş olanaklarında Plaj işletmeciliği iş ilanları çerçevesinde sizler de yaşamımızda iş olanakları manasında büyük kazanımlar içinde olarak iş bulma yolunda daha da somut adımlar atarsınız.
Konyaaltı Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Akdamlar, Akkuyu, Altınkum, Arapsuyu, Aşağıkaraman, Aydınlık, Bahtılı, Çağlarca, Çakırlar, Çamlıbel, Çitdibi, Dağ, Demircilik, Doyran, Geyikbayırı, Gökçam, Gökdere, Gürsu, Hacısekililer, Hisarçandır, Hurma, Karatepe, Kır, Kuruçay, Kuşkavağı, Liman, Molla Yusuf, Öğretmenevleri, Pınarbaşı, Sarısu, Siteler, Suiçecek, Toros, Uluç, Uncalı, Üçoluk, Yarbaşçandır, Yeni, Zümrüt
Konyaaltı İşkur İletişim Adresi
Gürsu Mah. 337 Sok. No:44, 7630, ANTALYA
Konyaaltı İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0242) 229 40 34 , Fax:(0242) 229 40 27 , E-mail:antalya@iskur.gov.tr

Antalya Geneli Sektörler