Konya İş İlanları, Konya'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Konya İş İlanları


Diş Hekimi Asistanı

Ephesus Global Dental Diş Kliniği - Konya

Kliniğimizde görevlendirilmek üzere Diş Hekimi Asistanı aramaktayız.

1 hafta önce

İnşaat Teknikeri

Marblex İnşaat Mermer San Tic Ltd Şti - Konya

Afrikadaki firmamızın inşaat projeleri işlerinde çalışmak üzere İnşaat Teknikeri alınacaktır.

1 hafta önce

Şoför

Ada Geri Dönüşüm Hafriyat San ve Tic Ltd Şti - Konya

Toplama noktalarından geri dönüşüm malzemelerini araca yüklemek için Şoför arayışımız mevcuttur.

1 hafta önce

Müşteri Temsilcisi

Ss Call Center - Konya

Google Reklam Satış projesinde görevlendirilmek üzere Müşteri Temsilcisi aranmaktadır.

1 hafta önce

İnsan Kaynakları Elemanı

Marblex İnşaat Mermer San Tic Ltd Şti - Konya

Kurumuzda görevlendirilmek üzere İnsan Kaynakları Elemanı alınacaktır.Kurumun ihtiyaçları doğrultusunda işe alım süreçlerini yönetmek.Personel özlük dosyalarının oluşturulması ve özlük evraklarının takip edilmesi.İşe giriş ve işten çıkış işlemlerini gerçekleştirmek.Ücretlendirme uygulamaları ve performans yönetim sistemini insan kaynakları politikalarına uygun olarak yürütmek.

1 hafta önce

Sekreter

Esenyel Hukuk Bürosu Avukatlık Ve Danışmanlık - Konya

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sekreter aranmaktadır.Çalışma Saatleri:Hafta içi : 09:00 - 19:00Haftasonu : Tatil Sabit Maaş + Sgk + Yemek

1 hafta önce

Satış Danışmanı

Lisan Akademi Eğitim ve Dan Hiz Ltd Şti - Konya

Esenyurttaki yeni şubemiz için Satış Danışmanı aramaktayız.Çalışma saatleri ; 2 Shift şeklindedir.(09.00-19.00 / 11.00-21.30 )

1 hafta önce

Muhasebe Elemanı

Hasel Pvc Nakliyat İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Konya

Firmamız bünyesinde çalışacak Ön Muhasebe personeli alınacaktır.Maaş ; Asgari Ücret

1 hafta önce

Kasiyer

Furkan Market - Konya

Bursa Hamitlerde bulunan marketimize Kasiyer arıyoruz.

2 hafta önce

Uzaktan Eğitim - Kimya Öğretmeni

Abc Uzaktan Eğitim İnternet Danışmanlık Ltd Şti - Konya

ABC Uzaktan Eğitim olarak kurumların ve bireylerin uzaktan eğitim alanındaki tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere teknoloji geliştiren ve çözümler üreten bir şirketiz. 2016dan bugüne danışmanlara, eğitmenlere ve çeşitli kurumlara uzaktan eğitim altyapısı sağladık.Kendi teknolojimizi kullanarak geliştirdiğimiz Online Eğitim Platformumuzda, lise öğrencilerini üniversite sınavına hazırlama amaçlı okulu destekleyici, ders vermek üzere Kimya Öğretmenleri alınacaktır.

3 hafta önce

Satış Mühendisi

İnterpos Bilgi Teknolojileri Elektronik San ve Tic A.Ş. - Konya

1994 yılından bugüne faaliyet gösteren firmamız için Satış Mühendisleri alınacaktır.Süpermarket, mağaza, restoran, oteller ve perakende sektöründe kullanılan otomasyon sistemleri, yazar kasa, monitör, AIO ve dokunmatik PC, el terminalleri ve elektronik komponentleri içeren ürün gamımız için, Ürünlerin satışını yapacak, Bayi kanalı yönetebilecek , yeni müşteriler kazandıracak, E-Ticaret süreçlerinde aktif görev alabilecek,Büyük ölçekli yerlere doğrudan satış gerçekleştirebilecek,Bayi ve müşteri ziyaretleri yapacak ve sonrasında taleplerini karşılayacak,Müşteri memnuniyeti prensiplerini şirket vizyon ve stratejileri ile paralel olacak şekilde uygulayacak, Satış Mühendisleri çalışma arkadaşları arıyoruz.

3 hafta önce

Kaynakçı

Ark Restorasyon Yapı Endüstri San ve Tic Ltd Şti - Konya

Ark Endüstride çalışmak üzere Kaynakçı arıyoruz.

3 hafta önce

Uzaktan Eğitim - Fizik Öğretmeni

Abc Uzaktan Eğitim İnternet Danışmanlık Ltd Şti - Konya

ABC Uzaktan Eğitim olarak kurumların ve bireylerin uzaktan eğitim alanındaki tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere teknoloji geliştiren ve çözümler üreten bir şirketiz. 2016dan bugüne danışmanlara, eğitmenlere ve çeşitli kurumlara uzaktan eğitim altyapısı sağladık.Kendi teknolojimizi kullanarak geliştirdiğimiz Online Eğitim Platformumuzda, lise öğrencilerini üniversite sınavına hazırlama amaçlı okulu destekleyici, ders vermek üzere Fizik Öğretmenleri alınacaktır.

3 hafta önce

Kurumsal Satış Temsilcisi

Tmsorganik Gıda Turizm İth İhr San ve Tic Ltd Şti - Konya

Gıda üretimi yapan alanında öncü firmamızda kendi satış ağını oluşturup yeni müşterileri bünyemize katabilecek, portföyü olan, ikna kabiliyeti güçlü, prezantabl adaylar alınacaktır.

3 hafta önce

Ön Muhasebeci

Usta Kardeşler Yapı İnş San ve Tic Ltd Şti - Konya

Firmamızda çalışmak üzere Ön Muhasebeci aramaktayız.

3 hafta önce

İç Mimar

İlsan Mobilya Dekorasyon - Konya

Mobilya firmamıza İç Mimar alımı yapılacaktır.Detaylar görüşmede konuşulacaktır.

3 hafta önce

Mobilya Montaj Elemanı

Ar&Sel Lojistik Taşımacılık San ve Tic Ltd Şti - Konya

Firmamız bünyesinde çalıştırılmak üzere Mobilya Montaj Elemanı arıyoruz.

3 hafta önce

Bütçe ve Raporlama Uzmanı

Oceanmec Enerji Internatıonal - Konya

Maden, enerji, ,inşaat, turizm, dış ticaret konularında faaliyet gösteren şirketimizin Ankarada bulunan merkez yapısı içinde çalışacak, grubun tüm şirketlerinin finans, nakit akışı, mali tablolarının konsolidasyonu, bütçe, yönetim raporlamasından sorumlu Bütçe, Finans ve Raporlama Uzmanı aramaktayız.Görev Tanımı:Nakit akış süreçlerini yönetir,Dönemsel raporlarını hazırlar,Ödemeleri onaylatır ve onaylanan ödemelerin banka kanalı ile yapılmasını sağlar,Şirket finansal yapı planlamaları ile nakit bütçelerinin hazırlanmasında etkin rol oynar. (Gerçekleşme tablolarını hazırlar),Şirket kar merkezlerinin oluşturacağı yıllık bütçeler ile genel merkez yıllık bütçesinin konsolidasyonunu yapar,Merkez ile şirketler arasında bütçe, finans ve raporlama açısından bilgi akışının doğru olmasını sağlar.

3 hafta önce

Çağrı Merkezi Görevlisi

Avukat Murat Tekin - Konya

Banka icra takipleri ağırlık olarak faaliyet gösteren avukatlık büromuzda çalışmak üzere tercihen deneyimli , borçlularla telefon ile iletişime geçerek tahsilat sağlanması için çalışacak personel alınacaktır.

3 hafta önce

Grafiker

Huzur Hasar Danışmanlık Tic Ltd Şti - Konya

Hzr dekor bir group şirketinin dalıdır. İnşaat alanında istihdam sağlayacak tecrübeli Grafikerler aranmaktadır.

3 hafta önce

Özel Eğitim Öğretmeni

Sağlam Bilgi Özel Eğitim Dan ve Tic Ltd Şti - Konya

Kurtköyde bulunan kurumumuza tam zamanlı veya yarı zamanlı olarak çalışmak üzere Özel Eğitimci/ Uzman Öğretici çalışma arkadaşları aramaktayız.

3 hafta önce

Matematik Öğretmeni

Citi English Dil Okulları - Konya

Sincan ve Elvankent şubelerimizde çalışacak,İlk ve ortaokul düzeyinde ders verecek Matematik Öğretmenleri aranmaktadır.

3 hafta önce

Gayrimenkul Danışmanı

Gökbil Bilgisayar Tic ve San Ltd Şti - Konya

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMITÜRKİYE’NİN EN ÇOK TERCİH EDİLEN GAYRİMENKUL FRANCHISE MARKASI1973 yılında ABD’de kurulan Realty World; marka bilinirliği için yaptığı 1.5 milyar USD’lık yatırım ve yılda % 30 büyüme ile Amerika’nın en hızlı yükselen emlak devidir. 2005 yılında faaliyetlerini Türkiye’ye taşıyan Realty World, ilk yılında gösterdiği büyüme ile Türkiye’nin en hızlı büyüyen emlak markası olmuştur. Realty World Türkiye, bu başarısını 2006, 2007 ve 2008 yıllarında Realty World ülkeleri arasında en hızlı büyüyen marka ödülünü alarak sürdürmüş ve Türkiye genelinde 130’u aşkın ofise ulaşmıştır.

3 hafta önce

Sigorta Elemanı

Sbd Çiçekler Sigorta Aracılık Hiz Ltd Şti - Konya

Şirketimiz , Ankara Demetevler semtinde sigorta acentesi olarak faaliyet göstermektedir. Ankara Demetevler semtinde faaliyet gösteren sigorta acentemize, ofis içinde çalışacak Sigorta Elemanı alınacaktır.

3 hafta önce

Mutfak Görevlisi

Emir Agro Gıda San Ltd Şti - Konya

Susam ve tahin üretimi yapılan fabrikamıza mutfak ve temizlik personeli alınacaktır.

3 hafta önce

Yönetici Asistanı

Sns Kimya Cam Ürünleri San ve Dış Tic Ltd Şti - Konya

Uzakdoğu ve Avrupadan cam işleme makineleri ithalatı yapan firmamızın genel merkezinde görevlendirilmek üzere Yönetici Asistanı aramaktayız.

3 hafta önce

Muhasebe Personeli

Smmm Embiya Kayış - Konya

İK ve Mali Danışmanlık Yapan Şirketimizde İstihdam Edilmek Üzere Muhasebe Personeli arayışımız bulunmaktadır.

3 hafta önce

Muhasebe Personeli

Satış Diyarı - Konya

Elektronik, lüks hırdavat ve oyuncak toptancılığı ve e-ticaret satışı olan firmamıza muhasebe ve bilgisayar bilgisi olan çalışma arkadaşı aranmaktadır.

3 hafta önce

Süs Bitkileri Yetiştiricisi

Eslem Garden Süs Bitkileri San ve Tic Ltd Şti - Konya

Firmamızda çalışacak,Süs bitkisi üretimi yapacak Bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

3 hafta önce

Ön Muhasebeci

Koru Osgb Hiz San ve Ltd Şti - Konya

Ön Muhasebe Elemanı aramaktayız.

3 hafta önce

Konya İşkur İş İlanları

Konya iş ilanları, son dönemlerde internet ortamına damga vuran ilan gruplarından biri olarak göze çarpıyor. Konya’da bulunan ve önce ülkemizin diğer merkezlerine, daha sonra dünyaya açılan şirketler, Konya İş İlanlarının popülaritesinde önemli bir yere sahip. Ayrıca Konya İş ve İşçi Bulma Kurumu’nun (İŞKUR) çalışmaları da bu durumun ortaya çıkmasında önemli bir etken.
Konya Açık İş İlanları
Anadolu’nun ve ülkemizin en geniş topraklarına sahip olan Konya, bu özelliğini gün geçtikçe daha iyi şekilde değerlendirmeye devam ediyor. Konya’da kurulan fabrikalar, okullar, alışveriş merkezleri, bankalar, diğer finans kuruluşları, büyük toptan alışveriş pazarları ve şirketler, Konya’daki etkinliklerini daha iyi seviyelere taşımakta. Dışardan ciddi oranda göç alan Konya, inşaat sektörü açısından da bitmek tükenmek bilmeyen bir işleyişe sahip. Konya iş ilanları arasında özellikle son birkaç yıldır inşaat firmalarının ağır bastığını görüyoruz.

Konya Şeker, Tursa Tarım, Akova Süt, Enka Süt, Ova Un, Oğuz Gıda, Atiker Metal, PAKPEN Plastik, ADESE ve Serin Makine gibi firmalar, Konya iş ilanları arasında en çok ilgi gören şirketlerden sadece bazıları. Bu gibi şirketler, Konya iş ilanları üzerinden iş arayan binlerce kişiye istihdam sunuyor. Siz de Konya’daki bu devasa istihdam arzından faydalanabilir, geleceğinizi bu şekilde garanti altına alabilirsiniz.

Konya Geneli Sektörler