Konya Konsolosluk İş İlanları - Pro Kariyer

Konya Konsolosluk İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Temizlik Görevlisi

Black House Kafe Oyun Salonu İth İhr Tic Ltd Şti - Konya

Cafe de çalışacak bayan Temizlik Görevlisi arıyoruz.

3 ay önce

Şef Garson

Fier İnşaat Turizm A.Ş. - Konya

Firmamızda görevlendirilmek üzere Şef Garson aramaktayız.

2 ay önce

Montaj Elemanı

Telsa Elektrik Aydınlatma San ve Tic Ltd Şti - Konya

Şirketimizde tam zamanlı olarak çalışmak üzere Montaj Elemanı aranıyor.

2 ay önce

Satış Pazarlama Sorumlusu

5C Trade İç ve Dış Ticaret San Ltd Şti - Konya

Su İzolasyonu malzemelerinin satış ve uygulamalarını yapan firmamızda aşağıdaki iş tanımına uyacak Satış Pazarlama Sorumlusu aramaktayız. • Marmara Bölgesi başta olmak üzere yurt genelinde otel, hastane, okul, avm, plaza vb. büyük yapıların var olan su izolasyon sorunlarını araştırmak, yeni başlayacak projeleri bulmak ve bu projeler ile iletişime geçmek.• Firmamızın ürünlerini bu projelerin ilgili kişilerine tanıtmak, proje veya şantiye teknik personeline, uygulayıcılara, ürünlerimiz ve uygulama kuralları ile ilgili teknik bilgi ve destek sunmak.• Şartnameler, standartlar konusunda bilgi sahibi olmak ve gelişmeleri takip etmek.• Projeleri düzenli olarak ziyaret etmek, teklif hazırlamak, sipariş almak gibi satış sürecinin her aşamasını takip etmek• Firmamız ürünleri için sürekli yeni müşteri ve yeni pazar araştırması yapmak,• Sektördeki gelişmeleri, yeni gelişen ürün ve uygulama tekniklerini takip etmek. Piyasayı ve piyasadaki ürünleri analiz etmek,• Üst yöneticisine çalışma faaliyetleri konusunda raporlama yapmak.

2 ay önce

Asansör Bakım ve Onarım Ustası

Nowa Asansör - Konya

Asansör firmasında çalışmak üzere elektrik ve mekanik işinden anlayan Asansör Bakım ve Onarım Ustası aranıyor

3 hafta önce

Fabrika Gece bekçisi.

Asgard Savunma Teknolojileri - Konya

Fabrikamızda çalışmak üzere gece bekçisi aranmaktadır. Emekli olması tercihen. Yatılıda kalabilir. Asgari ücret + yol+ yemek.

3 ay önce

Tabela Ustası

Kyr Reklam ve Tanıtım San ve Tic Ltd Şti - Konya

Açık Hava Reklam Sektöründe faaliyet gösteren firmamıza;Tabelacılık işinde deneyimli Alüminyum, Pleksi, paslanmaz kutu harf dönebilen iş disiplinine uygun ekip anlayışıyla çalışan,Tabela Ustaları ve Kalfa-Çırak alınacaktır.Çalışma saatlerimiz 08:30/18:30 aralığındadır.Cumartesi günü : 08:30/15:00

3 ay önce

Saha Satış Personeli

Atlascar Otomotiv San ve Tic Ltd Şti - Konya

Bosch car yetkili servisimize Aktif Satış Temsilcisi arıyoruz.Hizmet tanımı ; Servismizin Periyodik bakım , Hasar onarım , Kasko Sigorta Hizmetlerini Kurumsal firmalardan ( Kiralama şirketi , holdingler , Fabrikalar ) Randevu alıp saha ziyareti yapmak Geri dönüşleri rapor etmek.

5 gün önce

Aşçı

Yeniden Doğuş Turizm ve Ltd Şti - Konya

Küçükyalı/Bostancı Altıntepe de bulunan Cafe/Restaurant mekanımıza, Sabah personel yemeği hazırlayabilecek, hazırlıkları tamamlayabilecek bir Aşçı /Aşçı yardımcısı aranıyor.

2 ay önce

Okul Öncesi Öğretmeni

Gözbebeğim Anaokulu - Konya

Bornova Manavkuyudaki Anaokulumuza Okul Öncesi Öğretmeni aramaktayız.

4 ay önce

Kasiyer

Şov Marketçilik Gıda ve Tic Ltd Şti - Konya

Şov Marketçilik Gıda San.Tic.Ltd.Şti. şirketimizde çalışacak Kasiyer alınacaktır.

3 ay önce

Üretim Elemanı

Diaclinica Diagnostik Kimya San ve Tic Ltd Şti - Konya

Biyokimya alanında faaliyet gösteren firmamızın Üretim bölümümüzde gerçekleşen,Dolum, Etiketleme-Kutulama başta olmak üzere,bölümün gereği olan işlerin yapılması için Üretim Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

2 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Sayteks Group - Konya

Etikette ve matbaada deneyimli Grafik Tasarımcısı arıyoruz.

1 ay önce

İngilizce Öğretmeni - Kurs

Anka Yabancı Dil Kursu - Konya

İngilizce Öğretmeni aramaktayız.

2 ay önce

Danışma Görevlisi

Doğanlar Danışmanlık ve Organizasyon Ltd Şti - Konya

Projelerimize çok sayıda Bay - Bayan , Kimliksiz gözetim danışma personelleri alınacaktır.2400+ 3000+ SGK ve tüm sosyal haklar.İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasındaki elit projelerimize bay bayan kimliksiz gözetim personelleri (Site, Avm , rezidans , Holding , fabrika, şantiye, metro şantiyeleri , köprü şantiyeleri) vb.Türkiye geneli gıda market zincirleri Türkiye geneli gıda market zincirleri, Türkiye geneli kozmetik zincirleriYaklaşık 15 yıldır istikrarlı bir büyüme yakalamış olan Doğanlar Güvenlik güvenlik sektöründe yaptığı büyük atılımlarla büyümeye devam etmekte ve ihmale gelmez fırsatlar sunmaktadır.Yılın en kapsamlı ve özel sektör bünyesinde iş bulmanın kolaylığını keşfetmek üzere sizde yerinizi alın.21- 40 yaş bay personeller21- 35 yaş bayan personeller Kimlikli, kimliksiz ve sertifikası olan personeller için yatılı yerimiz mevcuttur.

1 ay önce

Saha Satış Personeli

Blossom Koz-Med - Konya

Belirlenen lokasyonlarda estetik güzellik merkezleri ve bayan kuaförü ziyaretleri gerçekleştirecek Saha Satış Personeli alınacaktır.Maaş + prim sistemi mevcuttur. Performansa bağlı olarak maaşa ek ortalama 1200 TL aralığında prim getirisi vardır.

1 ay önce

Sigorta Satış Uzmanı

Poykır Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd Şti - Konya

Bireysel Emeklilik , Hayat Sigortası ve Sağlık Sigortası Satışı Benim İşim Diyorsan Senide Aramızda Görmekten Mutlu Olacağız.Mevcutta Satışını Gerçekleştirmekte olduğumuz sigorta branşlarında satış faaliyetlerinde bulunabilecek Sigorta Satış Uzmanı ekip arkadaşı aramaktayız.

4 ay önce

Komi

Symbol Avm Tavuk Dünyası - Konya

Symbol Avm Tavuk Dünyasında çalıştırılmak üzere bay-bayan Komi aranmaktadır.Maaş+Sgk+Prim+Tip

2 ay önce

Asistan

Doğu Asya İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Konya

Firmamızda görevlendirilmek üzere Asistan alınacaktır.

3 ay önce

Kimya Öğretmeni

Esenyurt Doğru Cevap Özel Öğretim Kursu - Konya

Özel öğretim kursumuzda YKS sınavına hazırlanan öğrencilerimizin derslerine girecek.Kurs deneyimi olan Kimya Öğretmeni ne ihtiyacımız vardır.

2 ay önce

Konya Geneli Sektörler