Konya Barkod İş İlanları - Pro Kariyer

Konya Barkod İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Satış Pazarlama Danışmanı

Gb Ultra Coating - Konya

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Satış ve Pazarlama faaliyetleri konusunda en az 3 yıl bilgisi olan,Etkin iletişim, müşteri odaklılık ve problem çözme yeteneklerine sahipAnalitik düşünme yetkinliği gelişmiş,Organizasyon ve koordinasyon becerisine sahip,Ekip çalışmasında uyumlu,MS Office programlarına hakimÇok iyi derecede İngilizce bilen

3 ay önce

Turizm ve Otelcilik Elemanı

Optimal Turizm San Tic Ltd Şti - Konya

5 yıldızlı otellerimize BAYAN Cankurtaranlar alınacaktır. Eğer cankurtaran belgeniz yoksa yüzme biliyorsanız belge alımında yardımcı olunacaktır. Yemek+servis+ lojman imkanımız vardır.

4 ay önce

Vize Danışmanı

Altınyol Turizm Otomotiv Tic Ltd Şti - Konya

Acil yurt dışı Schengen İngiltere ve Abd Vize işlemlerini iyi derece yapabilen arkadaşlar arıyoruz. Lütfen tecrübesiz arkadaşlar başvuru yapmasını rica ediyoruz.

3 ay önce

Müşteri İlişkileri Yöneticisi/Yönetmeni

Tim Danışmanlık Ltd Şti - Konya

Eğitim firmamızın eğitim çözümlerini finansal ve reel sektörde faaliyet gösteren kurumsal firmalara tanıtacak, firmaların eğitim taleplerine çözüm önerecek, müşteri takibi yapacak, deneyimli Müşteri İlişkileri Yöneticisi/Yönetmeni takım arkadaşı arıyoruz.

1 hafta önce

Proje Yöneticisi

İrota Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Tic Ltd Şti - Konya

iRota Yurtdışı Eğitim Danışmanlık merkez ofisinde görevlendirilmek üzere tam zamanlı çalışabilecek Proje Yöneticisi alımı olacaktır. Avrupa Birliğinin hibelendirdiği proje teklif çağrılarının değerlendirilmesi,Mevcut projelerin yürütülmesi, Biten projelerin raporlanması temel görevlerdir.

3 ay önce

Sosyal Medya Uzmanı

Tulipway Dijital Elektronik Paz Yön Dan Hiz Tic Ltd Şti - Konya

Sosyal Medyada( Facebook, Twitter, Instagram) İçerik Üretecek Sosyal Medya Uzmanı aranıyor.

1 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Bolubeyi Sigorta Aracılık Hiz Ltd Şti - Konya

Ümraniye Dudulluda bulunan sigorta şirketimize Pazarlama Uzmanı aramaktayız.

4 ay önce

Anketör

Spr Araştırma Eğitim Danışmanlık Tic Ltd Şti - Konya

Saha çalışmalarında yer alabilecek bay /bayan Anketör aranmaktadır.

5 gün önce

Raportör

Asya Asbest Danışmanlık ve Lab Hiz Ltd Şti - Konya

Firmamızda görevlendirilmek üzere numune kabul ve raporlama sorumlusu olarak çalışacak Raportör aramaktayız.

3 ay önce

Punta Kaynak Ustası

Renksan Aydınlatma San Tic Paz Ltd Şti - Konya

Hadımköy /Ömerli köyünde bulunan aydınlatma üzerine faaliyet gösteren fabrikaya deneyimli Punta Kaynak Ustası aranmaktadır.

3 hafta önce

Satış Yöneticisi

LG Partners Mimarlık İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Konya

Arama ve formlar üzerinden müşterilere ulaşarak satış/pazarlama için randevu oluşturacakProje sunumu gerçekleştirecek, müşterinin ihtiyacına uygun alternatifler sunacakSatış ve satış sonrası müşteri ilişkileri süreçlerini yönetecekTüm görüşmeleri takip edip sonuçlandıracak, kayıt ve raporların sisteme girişini sağlayacakSatış Yöneticisi arıyoruz.

3 ay önce

Garson

Cantine Food - Konya

Firmamızda görevlendirilmek üzere Garson aramaktayız

2 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Yaz-Kar Klima Soğutma San ve Tic A.Ş. - Konya

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe-Sekreter arayışımız mevcuttur.Müşteri / Satıcı Cari hesap giriş çıkışlarının takibinin yapılması,Müşteri / Satıcı carilerinde Aylık BA/BS mutabakatlarının yapılması,Müşteri / Satıcı carilerinde her ay sonu mutabatlarının yapılması,Aylık Depo mal giriş çıkış takibi,Ödeme isteyen firmalar ile görüşme sağlanıp, ödeme listesine eklenmesi,Servis Formu işlemesi,Gelen aramalarla ilgili görüşmeler yapılıp gerekli bilgileri not defterine yazacak,Gelen aramaları gerekli birimlere aktarmak,Aylık ve yıllık olmak üzere müşterilerimiz ile iletişime geçip, rutün bakımlarına davet edilmesi,Sabah + öğlen çay demleme ve her gelen müşterilere çay ikramı,Çarşamba ve Cumartesi günleri temizlik yapılacak. ( toz alıncak , yerler süprülcek ve silincek)Her gün bulaşıklar yıkanacak ve çöpler atılacak.

3 ay önce

Fizyoterapist

Öztimsan İnşaat Temizlik Taah Gıda Nak Hay San Tic Ltd Şti - Konya

Niğde Ömer Halis Demir Üniversitesi Bor Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesinde çalıştırılmak üzere fizyoterapist alınacaktır.Çalışma şekli 12 A grubu hasta alınacak ancak hasta sayısı genelde tam net olmadığı için 6 A grubuna kadar düşebilmektedir.Hasta artışında ise Maaş+Prim verilecektir.

3 ay önce

Satış Operasyon Sorumlusu

Avs Ambalaj ve Kağıt San Tic Ltd Şti - Konya

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Operasyon Sorumlusu aramaktayız.İhracat müşterilerinin yönetilmesi,Potansiyel pazarların araştırılması, Yeni ve reaktif müşteri çalışması yaparak,şirket ve kendi müşteri portföyünün artmasını sağlamak,Yurt dışı odaklı pazarlama faaliyetlerine katkıda bulunulması, İthalat ve ihracat operasyonlarına destek verilmesi,Satış organizasyonu , sevkiyat organizasyonu ve satış sonrası müşteri memnuniyeti takibi yapılması

3 ay önce

Şantiye Şefi-İnşaat

Emek Nesim Yapı ve İzolasyon Mantoloma San ve Tic Ltd Şti - Konya

Şirketimize Şantiye Şefi alınacaktır.

3 hafta önce

Model /Manken

S-Well Hair Medikal San ve Tic Ltd Şti - Konya

Peruk firmamızın yüzü olacak, ürün çekimlerinde bulunacak, öz güveni yüksek, diksiyonu düzgün iş arkadaşı arıyoruz. Maaş + Prim Sistemi ile çalışmaktayız.Sabah 10:00 Akşam 18:00

3 ay önce

Muhasebe Elemanı

Cemre Tekstil - Hasan Demirci - Konya

Tekstilkentde bulunan iş yerimize kolay ulaşım Sgk işlemleri vergi dairesi işlemleri fatura kesme ve bu işlemlerin takibi, aylık beyanname, iş giriş çıkışları yapabilecek Muhasebe Elemanı arıyoruz.

2 hafta önce

Robotik Kodlama / Bilim Eğitmeni

Stem Ankara Robotik Kodlama Akademisi - Konya

Anlaşmalı Okullarda/Kurumlarda çalışmak üzere Stem ve Robotik Kodlama Eğitimi verecek, deneyimli deneyimsiz Robotik Kodlama Eğitmenleri aranmaktadır.

2 hafta önce

Muhasebe Elemanı

CC Global Girişim Gıda San Dış Tic A.Ş. - Konya

Firmamızda görevlendirilmek üzere muhasebe ve finans işlerini yürütecek Muhasebe Elemanı aramaktayız.

5 gün önce

Konya Geneli Sektörler