Kongre - Organizasyon İş İlanları - prokariyer.com

Kongre - Organizasyon İş İlanları


Ofis Personeli

Novia Organizasyon Faaliyetleri Tic Ltd Şti - Aydın,Aydın,

Ofisimizde kişisel bakımına özen gösteren, esnek çalışma saatlerine uygun, seyahat engeli olmayan, b ehliyetli uzun vadeli, aktif, ekip çalışmasına hakim, iş ahlakina sahip, bayan personel arıyoruz.

2 gün önce

Pazarlama Elemanı

Novia Organizasyon Faaliyetleri Tic Ltd Şti - Aydın,

Sosyal medya satış pazarlama alanında saha ekibinde çalışacak Pazarlama Elemanı aramaktayız.

2 gün önce

Garson (Servis Elemanı)

Msr Organizasyon - İstanbul Avrupa,Batman,İstanbul Avrupa, Kocaeli, Sakarya, Düzce, Bolu, Bursa, Balıkesir, Çanakkale, Eskişehir, Kütahya, Uşak, Afyonkarahisar, Manisa, Aydın, Denizli, Muğla, Mersin, Samsun, Sivas, Tekirdağ, Konya, Trabzon, İstanbul Anadolu,Mersin,İstanbul

Danışmanlığını Yapmakta olduğumuz 5-4 Yıldızlı oteller,Düğün,konser,eğlence, balo Salonları, Organizasyon ve catering etkinlik alanlarında Görev alacak Bay Bayan Garsonlar Aranmaktadır. Haftanın Belirsiz günlerinde olup, genellikle çalışma Saatleri Giriş-15:00-16:00 ile 00:00-01:00 Saatleri Aralığındadır. Yövmiye Usulu günlük ödeme ile çalıştırılır.Günlük Ssk Yapılır. Gece dönüş Servisi Sağlanır. lojmanımız Yoktur.

2 ay önce

Ofis Elemanı

Kuğu Vıp Düğün Davet Salonu - Tüm Şehirler,Konya,İstanbul Anadolu,

Düğün davet salonunda işletmesinde yardımcı, tercihen emekli personel aramaktayız.

4 ay önce

Müşteri İlişkileri Sorumlusu

Moringa Tour & Travel Agency - Ankara,Eskişehir,

Kurumsal departmanımız da, gelen müşterilerin talepleri doğrultusunda verilen gorevleri yapmak, süreci takip ederek e-mail ve telefon yoluyla işlemleri tamamlamak.

4 ay önce

Stand Görevlisi

Hayel Organizasyon - İstanbul Anadolu,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,Şanlıurfa,Tüm Şehirler,Tüm Şehirler,

Ajansımızın Defile,Fuar,Organizasyonlar,Eğlence Bölümleri,Hizmet Sektörü Bölümlerinde Görev Alacak Seyahat Engeli Bulunmayan Açılış Organizasyonları için Adaylar Aranmaktadır.

5 ay önce

Pazarlamacı (Satış Temsilcisi)

Yk Organizasyon ve Çadır Hizm San Tic Ltd Şti - İzmir,Kocaeli,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Ankara, İzmir, Çorum,Ankara,Ankara,İstanbul Avrupa,

Pazarlama konusunda deneyimli, ikna kabiliyeti yüksek, pazarlama departmanımız da çalışacak takım arkadaşları aramaktayız.

7 ay önce

Banket Şefi

Kayaroyal Düğün Davet Organizasyon San Tic Ltd Şti - İstanbul Avrupa,

Üniversitelerin ön lisans bölümlerinden mezun (Tercihen turizm otelcilik / turizm işletmeciliği gibi bölümlerden mezun) Banket Şefi aramaktayız.

7 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Yk Organizasyon ve Çadır Hizm San Tic Ltd Şti - Ankara,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,

Organizasyon şirketimize çay temizlik ve yemek yapabilecek kadın Çay Servisi ve Temizlik Personeli aramaktayız.

8 ay önce

Vasıflı Vasıfsız Eleman

Yk Organizasyon ve Çadır Hizm San Tic Ltd Şti - İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,

Organizasyon şirketimizde çalışacak Vasıflı Vasıfsız Eleman aramaktayız.

8 ay önce

Ofis Destek Personeli

Panorama Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Ltd Şti - İstanbul Avrupa,Ankara,İstanbul Avrupa,Ankara,

Kurumsal toplantılar, seminerler, ulusal-uluslararası kongreler, özel müşteri etkinlikleri, eğitim danışmanlığı üzerine faaliyet gösteren firmamızda, ofiste Ofis Destek Personeli pozisyonunda tam zamanlı çalışabilecek takım arkadaşları aramaktayız.Görüşmeye gelen kişilerden aranan niteliklere uygun olanlar ile önce mülakat yapılacak, başarılı olanlar ile devam edilecektir.Yönetici asistanlığı,Yönetici tarafından verilen işlerin takibini yapmak, ofise gelen misafirleri karşılamak,Çay/kahve servisi yapmak,Ofisin genel temizliği ve düzeninden de sorumlu olacaktır.

8 ay önce

Yönetici Asistanı

Momentum Organizasyon San ve Tic A.Ş. - İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,Ankara,

Momentum Organizasyon San. Tic. A.Ş. Ankarada; kurumsal toplantılar, seminerler, ulusal-uluslararası kongreler, özel müşteri etkinliklerinde görevlendirilmek, aynı zamanda yönetici asistanlığı yapmak üzere aranan niteliklere uygun tam zamanlı çalışabilecek takım arkadaşları aramaktayız.Görüşmeye gelen kişilerden aranan niteliklere uygun olanlar ile önce mülakat yapılacak, başarılı olanlar ile Yönetici Asistanı olarak devam edilecektir.Organizasyon sekretarya süreçlerinin asistanlığı,Organizasyonun teknik ve dekor işlerinin koordinasyonu,Etkinlik alanının planlanması,Proje ile ilgili kurumların arasındaki iletişimi ve koordinasyonu sağlamak,Yönetici tarafından verilen işlerin takibini yapmak, ofise gelen misafirleri karşılamak (çay/kahve servisi dahildir)Ofis düzeninden de sorumlu olacaktır.

9 ay önce

Seyahat Acentası Satış Görevlisi

Moringa Tour & Travel Agency - İstanbul Avrupa,Eskişehir,

Şirketimizin Eskişehir Acente lokasyonunda çalışmak üzere Tur Satış Temsilcisi aranmaktadır.Tercihen referanslı ve İşkur kaydı olan takım arkadaşları aranmaktadır.İş Tanımı:Turlar ve oteller hakkında müşterilerin bilgilendirilmesi, rezervasyonların yapılması ve satış işlemlerinin gerçekleştirilmesi süreçlerinde görev almak.

9 ay önce

Proje Asistanı

Momentum Organizasyon San ve Tic A.Ş. - Ankara,

Momentum Organizasyon San. Tic. A.Ş. Ankarada organizasyon departmanında; kurumsal toplantılar, seminerler, ulusal-uluslararası kongreler, özel müşteri etkinliklerinde görevlendirilmek üzere aranan niteliklere uygun tam zamanlı çalışabilecek takım arkadaşları aramaktayız.Görüşmeye gelen kişilerden aranan niteliklere uygun olanlar ile önce mülakat yapılacak, başarılı olanlar ile organizasyon/proje asistanı olarak devam edilecektir.Organizasyon sekretarya süreçlerinin yönetilmesi,Organizasyon bütçelemesi ve yürütülmesi,Organizasyonun teknik ve dekor işlerinin koordinasyonu,Etkinlik alanının planlanması,Proje ile ilgili kurumların arasındaki iletişimi ve koordinasyonu sağlamak üstlenilecek görevlerdendir.NOT: İngilizce bilmek tercih sebebidir.

10 ay önce

Kongre ve Fuar Hostesi

Wanted Ajans - İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,Antalya,Ankara,İstanbul Anadolu,İstanbul Anadolu,İzmir,İstanbul Avrupa,

İstanbulda ulusal - uluslararası kongrelerde çalışacak, Kongre ve Fuar Hostesi aranmaktadır.

10 ay önce

Halkla İlişkiler ve Organizasyon Hizmetleri Elemanı

Selen Kongre Organizasyon ve Turizm Tic Ltd Şti - İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,

Gerçekleştirdiğimiz ulusal ve uluslararası kongre ve etkinliklerde bizimle çalışmak isteyen, Ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi, Kişisel gelişimine önem veren, İletişim yeteneği yüksek, Seyahat engeli olmayan, Dış görünüşüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, iyi derecede İngilizce bilen,halkla ilişkiler ,turizm otelcilik ,pazarlama satış mezunları · Sponsorluk İlişkileri Sorumlusu· Proje Sorumlusu· İş geliştirme ve Grup satış sorumlusu

11 ay önce