Konak İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Konak İş İlanları


Tasarımcı

Kadim Kadife Tekstil San Ve Tic Ltd Şti - Konak

Buttim iş merkezindeki tasarım ofisinde çalışmak üzere Tasarımcı aranmaktadır.08.00 - 19.00 saatleri arasıSosyal hakların tümü mevcutturHiçbir kısıtlama olmadan, her türlü materyal kullanılarak (geri dönüşüm malzeme,ahşap,metal vs) görsel tarzda ürün tasarlayabilmek.

1 gün önce

Aşçı Yardımcısı

Uçar Grup Gıda Tekstil Turizm Tic Ltd Şti - Konak

Ankara Altındağ daki 3 yıldızlı hotelimizde görev almak üzere Aşçı Yardımcısı aranmaktadır.

1 gün önce

Çağrı Merkezi Yetkilisi

İts İletişim Teknoloji Sistemleri Yazılım Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. - Konak

İstanbul, Şişli, Esentepede teknoloji ve telekomünikasyon sektöründe başarıyla uzun yıllardır faaliyet gösteren şirketimiz bünyesinde Monitoring Departmanımıza, çağrı merkezimizi ve sistemlerimizi izleme & takip desteği vermek üzere, “Çağrı Merkezi Yetkilisi” aranmaktadır.İŞ TANIMIÇağrı Merkezi & Sistem Sorumlusu (Şef) pozisyonu aşağıdaki sorumlulukları üstlenecektir;Sistemleri gözlemlemek, test etmek, değerlendirmekHataları raporlamak ve ilgili birimlere bildirmekSistem iyileştirme süreçlerine katkıda bulunmakSistemdeki çağrı merkezi çalışanlarının sorunlarını dinlemek, çözmek ve yönetime raporlamakYeni çağrı merkezi çalışanlarının bulunmasına destek vermek

1 gün önce

Resepsiyonist (Ön Büro Elemanı)

Uçar Grup Gıda Tekstil Turizm Tic Ltd Şti - Konak

Hotelimizde çalışmak üzere Resepsiyonist aranmaktadır.

1 gün önce

Diyetisyen

Enteksis Teknoloji Sistemleri Tic Ltd Şti - Konak

Firmamızda görevlendirilmek üzere Diyetisyen aranmaktadır.Yüksek maaş + pirim ile çalışacak

1 gün önce

Satış Danışmanı

Emek Spor Malzemeleri Tic ve San Ltd Şti - Konak

14 Burda Avm , 41 Burda Avm ve Avcılar Pelican Mall Avmde bulunan spor mağazasına Satış Danışmanı aranmaktadır.İş Tanımı;Belirlenen satış hedeflerine ulaşılmasını sağlamak,Müşteri mutluluğu odaklı hizmet sunmak,Reyonunun Adidas global görsel sunum prensiplerine uygunluğunu sağlamak

1 gün önce

Kurye

Mcy Alüminyum Gıda San ve Tic Ltd Şti - Konak

PİZZA MOON Restoranımızda çalışmak üzere Kurye alınacaktır.

1 gün önce

Depo Personeli

Sevgi Pastacılık San Tic A.Ş. - Konak

Firmamızda çalışmak üzere Depo Personeli aranmaktadır.İş Tanımı;Günlük operasyonel gereksinimlerde lojistik müdürü ve lojistik ekibini desteklemek,Depoya gelen ürünlerin sayım ve kontrolünü sağlamak,Gelen ürünleri stok alanlarına yerleştirmek,Depodaki hasarlı ürünleri ilgili birime bildirmek,Depo içerisinde elleçleme ile ürün ayırma ve toplama işlerini yapmak,Maksimum doluluk oranı sağlayacak şekilde ürün optimizasyonunu gerçekleştirmek,Teslimatı yapılacak ürünleri hazırlamak ve paketlemek,Ürünleri yüklemeye hazır bir şekilde sevkiyat alanına taşımak,İade ürünleri kontrol ederek sistem kayıtlarına işlemek,Günlük iş ve işlem faturalarını kontrol etmek,Nakliye süreçlerini takip etmek ve ürünlerin alıcıya zamanında ulaştığından emin olmak,Tüm depo faaliyetlerinin süreç ve prosedürlere, kalite yönetim sistemleri ile sektördeki en iyi uygulamalara uygun olarak yürütülmesini sağlamak,Depo ile çalışma alanının düzen ve temizliğini sağlamak,Depolama ve sevkiyat faaliyetleri ile çalışanların performans etkinliğini ilgili birimlere raporlamak.

1 gün önce

Sevkiyat Sorumlusu

Cevpa Pazarlama Makine San ve Tic Ltd Şti - Konak

Firmamızda çalışmak üzere Sevkiyat Sorumlusu aranmaktadır.

1 gün önce

Fotoğrafçı

Foto İnci - Konak

Fotoğraf stüdyosunda çalışmak üzere Fotoğrafçı aranmaktadır.

4 gün önce

Satış Elemanı

İzobirlik Yapı Yalıtım San ve Tic Ltd Şti - Konak

İzolasyon ve yapı malzemeleri sektöründe çalışmak üzere Satış Temsilcisi aranmaktadır.

4 gün önce

Danışma Memuru

Duru Tanıtım ve Sosyal Hizmetler San Tic Ltd Şti - Konak

Esenlerde bulunan üniversite projemizde görevlendirilmek üzere Danışma Memuru aranmaktadır.Çalışma Yeri ve Sistemi: Okul projesidir.Hafta içi:08.00-19.00 Hafta sonu: 08.00-16.00Maaş: 3700

4 gün önce

Animatör - Eğlence Hizmetleri

Ng Organizasyon Life Animasyon - Konak

Kış dönemi hafta sonları ve Nisan - Kasım arası tam zamanlı çalışabilecek Animatör aranmaktadır.

4 gün önce

Housekeeping Elemanı

Yeni Gün Alaçatı Turizm San ve Tic Ltd Şti - Konak

Çeşme / Alaçatıda faaliyet gösteren 10 otelimize odaların bakım ve temizliği için tecrübeli Housekeeping Elemanı aranmaktadır.Otel bünyesinde kalacak yer vardır.

4 gün önce

İç Mimar

Valense İç Mimarlık - Konak

Çankaya Sinpaş Altınoranda bulunan Valense İç Mimarlık Şirketimize proje çizimi ve uygulaması yapabilecek komisyon ile çalışacağımız İç Mimar aranmaktadır.

4 gün önce

Asistan

Uzmanteks Tekstil San ve Tic A.Ş. - Konak

Uzman Tekstil, Hazır Giyim, Tekstil Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi ünvanı ile tekstil ve konfeksiyon sektörüne 2017 yılında giriş yapmıştır. 2017 yılından bugüne kadar trendleri, iç ve dış pazarları takip ederek, kendini geliştirip büyüyen ve değer kazanan bir marka olarak yoluna devam etmiştir. Kadın, erkek, çocuk, aksesuar grupları ile geniş bir yelpazede iç ve dış pazara üretim yapmaktadır. Üretim, tasarım, koleksiyon olarak yenilikleri takip ederek büyüyen Uzman Tekstil her geçen yıl üretim kapasitesini ve hizmet ağını genişletmekte olup; Müşteriler tarafından güvenilen ve saygı duyulan bir kurum olarak tüm sektör tarafından bilinmektedir. Uzman Tekstil; Müşterinin kalite, fiyat, teslim süreci, sosyal uygunluk şartlarını en iyi şekilde anlayıp, eksiksiz ve doğru bir şekilde, müşteri memnuniyetini göz önüne alarak sürekli gelişmeyi amaçlayan bir anlayışı benimsemiştir.Firmamızda görevlendirilmek üzere Asistan aranmaktadır.

4 gün önce

Web Developer

Korel Yazılım Otomasyon San ve Tic Ltd Şti - Konak

İzmir Konak lokasyonunda bulunan şirketimiz bünyesinde görevlendirilmek üzere Web Developer aranmaktadır.Bağlı olarak çalıştığı firmanın/kurumun ihtiyaçlarına göre araştırma ve geliştirme çalışmalarını yapıp, bilişim çağının getirdiği teknolojik gelişmelere bağlı projeler/yazılımlar hazırlamak.İş Türü: Tam zamanlı

4 gün önce

3D Görselleştirme Uzmanı

Roas Architecture 3D Design - Konak

ROAS Architecture 3d Design Agency İzmir ofisi olarak, fotorealistik render alabilen mimar ve iç mimar takım arkadaşları aramaktayız.ROAS mimarlar, iç mimarlar, 3d görselleştirme sanatçıları, grafik tasarımcılar, marka yöneticileri, web yazılım uzmanları ve prodüksiyon yönetmenlerinden oluşan, marka ve projenin tüm görsel alanlarını ve hedef kitleyle etkileşimini bir bütün olarak ele alan mimarlık ofisi ve tasarım ajansıdır.Marka hedefleri doğrultusunda oluşturulan mimari ve dijital tasarım stratejileriyle projenin verimini arttırıyor, insanlarla doğru, güçlü ve sürekli bağ kurmasını sağlıyoruz.2011 yılından bu yana hiç eksilmeyen heyecanımızla çıktığımız bu yolda küçük büyük demeden her projede sizlerin yanında olmaya çalıştık. Bizlere güvenen müşterilerimiz, yaratıcı, genç ve dinamik ekibimiz ile giderek büyüyen geniş bir aileyiz.

3 hafta önce

Sosyal Hizmetler Elemanı

Efem Danışmanlık - Konak

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sosyal Hizmet Elemanı aranmaktadır.

3 hafta önce

Teknik Servis Uzmanı

Terazipos Sistemleri San ve Tic Ltd Şti - Konak

Terazi ,yazarkasa ve dokunmatik pos cihazları üretim ve satışını gerçekleştirdiğimiz firmamızın yeni yapılanmasında görevlendirilmek üzere Teknik Servis Uzmanı aranmaktadır.

3 hafta önce

Vasıfsız Eleman

Özkariyer Grup ve Danışmanlık Hizmetleri - Konak

Danışmanlığını yaptığımız projelerde vasıflı vasıfsız olarak adaylar aranıyor.Tekstil projeleri için çay servisi, temizlik, için eleman alımları yapılacaktır.Danışmanlık ofisimizde tüm covid-19 tedbirleri alınmıştır.Ön görüşmeler bizzat yapılacaktır.

1 ay önce

Odyolog

Heartime İşitme Merkezleri Tic Ltd Şti - Konak

Odyolog veya Odyoloji Uzmanı alınacaktır.

1 ay önce

Temizlik Hizmetleri Proje Müdürü

Duru Tanıtım ve Sosyal Hizmetler San Tic Ltd Şti - Konak

İstanbul Avrupa yakasında bulunan projemize bay-bayan Temizlik Hizmetleri Yöneticisi alınacaktır.

1 ay önce

Resepsiyonist (Ön Büro Elemanı)

Done Gayrimenkul İnş Tur San ve Tic Ltd Şti - Konak

Veranda suites hotele 12 ay elektra programı bilen Antalya Kunduda ikamet eden on büro personeline ihtiyaç vardır.

1 ay önce

Makine Teknisyeni (Kaynak Ustası)

Yedic Mühendislik Danışmanlık Ltd Şti - Konak

Savunma sanayi ve enerji sektörü gibi ileri teknoloji gerekliliği olan alanlarda tasarım-test kontrol-üretim içerikli projeler yürüten ve ileri düzey imalat çözümleri sunan şirketimizin Ankara İvedik OSB de bulunan üretim atölyesinde çalıştırılmak üzere Makine Teknisyeni çalışma arkadaşı aramaktayız. İş Tanımı:· Mekanik montaj ve/veya bakım faaliyetlerinin yürütülmesi,· Proje kaynak prosedürlerine uygun kaynak süreçlerini uygulamak,· Ürünün şartlara uygun olarak üretimini sağlamak,· Ürünlerin ölçme ve değerlendirilmesi için gerekli test ve deneylerin yapılmasını sağlamak,· Üretim Sahasının temizliği ve düzenini sağlamak.

1 ay önce

Tekstil Mühendisi

Şahintürk Tekstil A.Ş. - Konak

Firmamızda görevlendirilmek üzere Tekstil Mühendisi aramaktayız.

1 ay önce

İş Geliştirme Uzmanı

Ephesus Global Dental Diş Kliniği - Konak

Şirketimizin Stratejik İnsan Kaynakları Yönetim Biriminde görevlendirilmek üzere, iyi derecede İngilizce bilen, İş Geliştirme Uzmanı aranmaktadır.

1 ay önce

Montaj Elemanı

Gürgenli Mühendislik Makina San ve Tic Ltd Şti - Konak

Makina fabrikasına Montaj Elemanı alınacaktır.

3 ay önce

Fotomodel

Agenda Giyim - Konak

Giyim firmamızın çekimlerinde yer almak üzere Fotomodel alınacaktır.

3 ay önce

Satış Danışmanı

Leon Cc Dijital Hizmetler San ve Tic Ltd Şti - Konak

İZMİRde FAALİYET GÖSTEREN FRANSIZCA ÇAĞRI MERKEZİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE Ana dili seviyesinde FRANSIZCA bilen, İn Bound / Out Bound - Deneyimli / Deneyimsiz, çalışma arkadaşları aramaktayız.

3 ay önce

Konak İşkur İş ilanları

Konak iş ilanları Tüm dönemler içerisinde artık iş deneyimlerinde kendine güvenen bireyler için sunulacak olunan büyük iş fırsatları anlamında da kazanımlar ve destek süreçleri ile de büyük bir iş ortamı ölçütünde şans elde edeceksiniz. İşsizlik problemlerini rafa kaldıran bu çözüm aşamalarında da artık size yönelik olarak sunulan bu sistem içi özellikler sayesinde de büyük fırsatlar elde ederek size3 yönelik olarak Konak civarında yaşayan ve ikamet eden bireyler için bu iş desteklerini iş sahasında çalışma şansı bularak elde edersiniz. Hemen ilgili adreslere iletişim kurunuz. Sizler de bu sistem üzerinden inceleme şansı elde edeceğiniz ve detaylı bir şekilde sistem kapsamında bulunarak size yönelik olarak sunulan kapsamlı bilgilere de sistem çerçevesinde erişirsiniz.
Konak Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
1.Kadriye, 19 Mayıs, 2.Kadriye, 26 Ağustos, Akarcalı, Akdeniz, Akın Simav, Akıncı, Ali Reis, Alsancak, Altay, Altınordu, Altıntaş, Anadolu, Atamer, Atilla, Aziziye, Ballıkuyu, Barbaros, Boğaziçi, Bozkurt, Cengiz Topel, Çahabey, Çankaya, Çınarlı, Çınartepe, Çimentepe, Dayıemir, Dolaplıkuyu, Duatepe, Ege, Emir Sultan, Etiler, Faik Paşa, Fatih, Ferahlı, Fevzi Paşa, Göztepe, Güneş, Güneşli, Güney, Güngör, Güzelyalı, Güzelyurt, Halkapınar, Hasan Özdemir, Hilal, Hurşidiye, Huzur, İmariye, İsmet Kaptan, İsmet Paşa, Kadifekale, Kahraman Mescit, Kahramanlar, Kemal Reis, Kestelli, Kılıç Reis, Kocakapı, Kocatepe, Konak, Kosova, Kubilay, Kurtuluş, Küçükada, Kültür, Lale, Levent, Mecidiye, Mehmet Akif, Mehmet Ali Akman, Mehtap, Mersinli, Millet, Mimar Sinan, Mirali, Mithatpaşa, Murat, Murat Reis, Namık Kemal, Odunkapı, Oğuzlar, Pazaryeri, Piri Reis, Sakarya, Saygı, Selçuk, Sümer, Süvari, Şehit Nedim Tuğaltay, Tan, Tınaztepe, Trakya, Turgut Reis, Tuzcu, Türkyılmaz, Uğur, Ulubatlı, Umurbey, Ülkü, Vezirağa, Yavuz Selim, Yeni, Yenidoğan, Yenigün, Yenişehir, Yeşildere, Yeşiltepe, Yıldız, Zafertepe, Zeybek, Zeytinlik
Konak İşkur İletişim Adresi
Akdeniz mah. Şehit Fethi Bey cd. no:47, 35210, Konak / İZMİR
Konak İşkur Telefon Numaraları
Tel:(232) 482 12 90 , Fax:(232) 489 54 14 , E-mail:konak@iskur.gov.tr

İzmir Geneli Sektörler