Kocaeli İş İlanları, Kocaeli'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Kocaeli İş İlanları


Dış Ticaret Elemanı

Mediteks Sağlık Hizmetleri Tekstil San ve Dış Tic A.Ş. - Kocaeli

Tıbbi sarf malzeme imalatı yapan firmamızın Bayrampaşada bulunan merkezinde ihracat ekibine Dış Ticaret (İhracat) Elemanı aranmaktadır.Yurt dışı müşterilerle gerekli yazışmaların yapılması,Şirket datasından ve oluşturulacak yeni data ile müşteriler aranması,Yurt dışı fuarlarının takip edilmesi,Gerekli gümrükleme- nakliye sürecinin başlatılması ve takibi, Devlet teşviklerine başvuruların yapılması ve takibi.

3 gün önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Piasis Otomotiv Danışmanlik Hiz Ltd Şti - Kocaeli

Firmamızın çağrı merkezinde çalışmak üzere Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi aramaktayız.

3 gün önce

Aşçı

Aden Otel - Kocaeli

Otelimizde çalışmak üzere, Aşçı alınacaktır.

3 gün önce

Psikolojik Danışman

Hts Sosyal ve Temizlik Hiz San ve Tic Ltd Şti - Kocaeli

Gebzede bulunan ikinci şubemizde görev alacak Psikolojik Danışman aranmaktadır.

3 gün önce

Elektrikçi (Genel)

Akel Teknik Turizm Tic Ltd Şti - Kocaeli

Kurumsal marketlere endüstriyel soğutma ve elektrik konusunda teknik servis hizmeti sağlamakta olan firmamıza deneyimli elektrikçi alımı yapılacaktır. Tecrübeli adaylar önceliklidir.

4 gün önce

Halkla İlişkiler Görevlisi

Argeline Teknik Eğitim Cihazları San ve Tic Ltd Şti - Kocaeli

Sağlık teknolojileri konusunda yayın yapan sitemiz için , sağlık kurumları , hastaneler, firma halkla ilişkileri ile iletişim kurulması, sitemizin sosyal medya içeriklerinin takip edilmesinde görevlendirilmek Üzere Halkla İlişkiler Görevlisi aramaktayız.

4 gün önce

Endüstriyel Soğutma Sistemleri Servis Elemanı

Akel Teknik Turizm Tic Ltd Şti - Kocaeli

Kurumsal marketlere endüstriyel soğutma ve elektrik konusunda teknik servis hizmeti sağlamakta olan firmamıza deneyimli Endüstriyel Soğutma Sistemleri Servis Elemanı alınacaktır.Tecrübeli adaylar önceliklidir.

4 gün önce

Cep Telefonu Tamircisi

Altaylı Gsm Telekomünikasyon - Kocaeli

Cep telefonu ve tablet arızalarının onarımında en az 3 yıl deneyimli​ mesai arkadaşları arıyoruz.- Mağazada bulunan diğer ürünlerin ve Türk Telekom ürünlerinin (Mobil hat, sabit hat, adsl, tivibu, temlikli cihaz satışları için eğitim verilecek) satışına destek olabilecek,- Geçici veya kısa süreli bir iş arayışı içinde olanların başvuruda bulunmamasını önemle rica ediyoruz.

4 gün önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Seros Grup - Kocaeli

1998 Yılı İtibari İle Ankara merkez olmak üzere , Balıkesir , Samsun , Tekirdağ , İzmir , Hatay illerinde Bulunun Tatil Köyü ve Otel Projelerimizin Adana Bölge Tanıtım Ofisinde;Eğitimler ile Geliştirilmek Üzere , kariyer planlayan , ekip çalışmasına yatkın , diksiyonu düzgün , öğrenme ve geliştirmeye açık , disiplin ve saygınlık çerçevesi içerisinde verim sağlayabilecek bayan personel alımı yapılacaktır.

4 gün önce

Grafik Tasarımcısı

Kolaş Alüminyum A.Ş. - Kocaeli

Alüminyum doğrama sektöründe bulunan firmamız için;Soysal Medya, İletişim ve Grafik tasarım süreçleri için;- Kurumsal kimlik çalışmalarını takip edecek ve yönetecek,- Mevcut tasarımların uygulama ve uyarlamasını yapacak,- Broşür, Katolog, Insert, Logo, vb. tasarımları yapıp, matbaaya verilmesi ve matbaadan teslim alınmasına kadar geçen süreci yönetecek,- Gerektiğinde firma profiline uygun yeni tasarımlar ortaya çıkarabilecek,- Markaların rekabet ve ticaret gücünü artıracak iletişim önerileri getirmek,- Ajanslar ile ortak çalışmalar yapmak, brief vermek ya da gelen önerileri değerlendirip yönetime sunmak,- Dijital pazarlama ve kurumsal iletişimde koordineli olacak şekilde tüm iletişim çalışmaları için ortak planlama yapılması ve kreatif süreçlerin ortak dili konuşmasını sağlamak ve kontrol etmek,- Insert süreçleri için operasyon ve ajans tarafı ile koordineli çalışarak süreclerin tamamlanması sağlamak,- Grafik tasarım süreçleri, sosyal medya içeriklerinin hazırlanması süreçlerini günlük, haftalık, aylık planlamalar dahilinde yönetilmesini sağlamak,- Aylık iletişim aksyion planı hazırlanmasını yönetim ve ajans ile ortak çalışarak sağlayacak,Bay veya bayan çalışma arkadaşı aramaktayız.

4 gün önce

Marka Temsilcisi

Başalan Patent & Trademark - Kocaeli

İngilizce Yazışmalar yapabilecek yetiştirilmek üzere veya tecrübeli Marka Temsilcisi aramaktayız.

4 gün önce

Satış Danışmanı

Altaylı Gsm Telekomünikasyon - Kocaeli

Mağazada bulunan ürünlerin satışını yapabilecek, Türk telekom ürünlerinin (Mobil Hat, Sabit Hat, Adsl, Tivibu, temlikli cihaz satışları için eğitim verilecek) mesai arkadaşları arıyoruz.

4 gün önce

Cnc İşleme Merkezi Operatörü

Yağmur Tarım Makinaları San ve Tic A.Ş. - Kocaeli

Tarım makineleri üretimi sektöründe faaliyet gösteren şirketimizde istihdam edilmek için aşağıdaki niteliklere sahip CNC İşleme Merkezi Operatörü arıyoruz.

4 gün önce

İş Güvenliği Uzmanı (Tehlikeli Sınıf-B)

Frekans İş Sağlığı ve Güvenliği Hiz Tic Ltd Şti - Kocaeli

Gebze Organize Sanayide Uluslararası bir şirkette görevlendirmek üzere İş Güvenliği Uzmanı B Sınıfı Uzman alınacaktır.Kimya, Endüstri ve Makine Mühendisleri tercihimizdir.

4 gün önce

Aşçı

Happy Moon's Panorama Avm - Kocaeli

Panora Avmde bulunan cafemize Aşçı aramaktayız.

4 gün önce

Ofis Elemanı

Mortrans Denizcilik ve Tic A.Ş. - Kocaeli

Şirketimizin Yarımcada bulunan şubesi için görevlendirilecek Ofis Elemanı aramaktayız.

4 gün önce

Satış Operasyon Sorumlusu

Universal Üretime Destek Hiz Tekstil Paz San ve Tic Ltd Şti - Kocaeli

Ofis içinde sosyal medya üzerinden satış yapabilecek Satış Operasyonu Sorumlusu alınacaktır.

1 hafta önce

Gözetim Görevlisi

Est Yönetim Hizmetleri - Kocaeli

Güvenlik Kimliği Olmayan Çok Sayıda Danışma,Güvenlik Gözetim Personelleri.Güneşli-Halkalı- İkitelli civarı metro bölgesine yakın projelerimiz içinÇalışma sistemi 2 gündüz 2 gece 2 izin1.70 boy ve üzeri 19/40 yaş aralığıMaaş: 2.570 TL+ Sgk+YemekEsenyurt -Beylikdüzü -Avcılar Metrobüs güzergahına yakın şantiye,site ve iş merkezi projeleriÇalışma sistemi 2 gunduz 2 gece 2 off1.75 boy ve üzeri 19/45 yaş aralığıMaaş: . 2.480 TL + Sgk+Yol +YemekMecidiyeköy -Taksim Plaza otel ve iş merkezi projelerimizeÇalışma sistemi 2 gündüz 2 gece 2 izin / 12/36 projelerimiz için1.75 boy ve üzeri 20/45 yaş aralığıMaaş: . 2.620 TL+ 250 TL Ticket + Agi + SgkAtaköy bölgesi şantiye ve site projeleriÇalışma sistemi 2 gündüz 2 gece 2 izin 8 saat olup1.75 boy ve üzeri 21/45 yaş aralığı askerligini yapmış.Maaş . 2.470 TL+ 150 TL Ticket + Servis+ SgkAlibeyköy bölgesi site ve şantiye projesiÇalışma sistemi sabit gündüz1.75 boy ve üzeri 22/35 yaş aralığıMaaş: . 2.500 TL + 200 Multinet + SgkDavutpaşa-Cevizbağ-Topkapı bölgesi projeleri içinÇalışma sistemi 2 gündüz 2 gece 2 izin1.75 boy ve üzeri 22/45 yaş aralığıMaaş: .2.400TL + Yemek + Sgk + 205 nakit yolYenibosna iş merkezi projesiÇalışma sistemi sabit gündüz 5 çalış 2 izin veya sabit gece1.70 boy ve üzeri 22/45 yaş aralığıMaaş: . 2.540 TL + 205 Sodexo + SgkKayaşehir bölgesi site projesiÇalışma sistemi 2 gündüz 2 gece 2 izin1.75 boy ve üzeri 25/45 yaş aralığıMaaş: 2.330 TL. + Agi + Yemek + Sgk(yatılı çalışma imkanı da vardır)Bahçeşehir -Başakşehir bölgesi şantiye ve site projesiÇalışma sistemi 2 gündüz 2 gece 2 izin1.75 boy ve üzeri 22/50 yaş aralığıMaaş: 2.600 TL.+ Agi + Yemek + Sgk

1 hafta önce

Yönetici Asistanı

Zeugma Global Lojistik ve Gümrük Hiz Ltd Şti - Kocaeli

Firmamızda görevlendirilmek üzere Yönetici Asistanı aramaktayız.Gelen misafirleri ağırlama,Telefon görüşmesi, Randevu vs takip etme,Çay, kahve ikramında bulunma,Ortam temizliği ile ilgilenecek.

1 hafta önce

Asistan

Vema Şirketler Grubu - Kocaeli

Firmamızda görevlendirilmek üzere Asistan arayışımız mevcuttur.

2 hafta önce

Destek Personeli (Yardımcı Hizmetler)

Cia Özel Güvenlik Hiz Ltd Şti - Kocaeli

İstanbul/Beylikdüzünde bulunan bir Villada yatılı çalişacak bayan personel aranmaktadır.

2 hafta önce

Estetisyen

Habibe Handan Çizel Güzellik Merkezi - Kocaeli

Firmamızda görevlendirilmek üzere Estetisyen alınacaktır.

2 hafta önce

Anketör

Stratejiline Araştırma Danışmanlık Tic Ltd Şti - Kocaeli

Pazar araştırmaları , siyasal araştırmalar, sosyal araştırmalar alanlarında ulusal düzeyde pazar ve kamuoyu araştırmaları yapmak ve çağrı merkezi çözümleri üretmek amacıyla kurulmuş profesyonel bir araştırma kuruluşudur. Kurumumuzda görevlendirilmek için Anketör aramaktayız.

2 hafta önce

Satın Alma Müdürü

Hts Sosyal ve Temizlik Hiz San ve Tic Ltd Şti - Kocaeli

Kocaelinde bulunan şirketimizin, satınalma birimini yönetmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun Satın Alma Müdürü alınacaktır.Üretim planlama bölümü tarafından iletilen malzeme ihtiyaç listesinde belirtilen malzemelerin; doğru termin tarihinde, istenen kalitede ve spektlere uygun olarak, satın alma prosedürü çerçevesinde teminini sağlamak,İstenilen kalite ve uygun şartlarda temin, pazar ve fiyat araştırmaları yapmak ve sipariş sonrasını takip etmek,Alternatif ve yeni tedarik kaynaklarını sistematik olarak belirlemek,Periyodik raporlama yapmak,Gerektiğinde firmaların sahada proje tespiti için ziyaretlerine eşlik etmek,Tüm yurt içi ve yurt dışı satın almaları gerçekleştirmek,Firmanın stok kontrolüne ilişkin aktivitelerinin yürütülmesini sağlamak, Satın alma ve tedarikçi sözleşmelerini hazırlamak,Rekabetsel avantaja sahip ürün satın alımını yapmak,Firmamızın Kalite Yönetim Politikalarını benimsemek ve uygulamak.

2 hafta önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Hts Sosyal ve Temizlik Hiz San ve Tic Ltd Şti - Kocaeli

Firmamızın kendi kadrosuna görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Personeli alınacaktır.

2 hafta önce

Web Tasarım Uzmanı (Bilgisayar)

Dermen Reklam ve Bilişim Hizmetleri Tic Ltd Şti - Kocaeli

Firmamız Dermen Reklam ve Bilişim Hizmetleri olarak müşterilerimize kurumsal bir çok hizmetin yanı sıra web tasarım alanında yönetilebilir, responsive web site tasarımı hizmeti vermekteyiz. Bu bağlamda; şirket bünyemizde görev alacak aşağıdaki niteliklere vakıf Freelance ya da Tam zamanlı Web Tasarım Uzmanı çalışma arkadaşına ihtiyacımız bulunmaktadır.

2 hafta önce

Hızlı Okuma Eğitmeni

Major Sanat Organizasyon ve Eğitim Hizmetleri Ltd Sti - Kocaeli

Kurumumuz bünyesinde çalışmak üzere Hızlı ve Etkili Okuma eğitmeni aramaktayız.

2 hafta önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Ceyka İletişim ve Çağrı Merkezi Hiz Ltd Şti - Kocaeli

Satış odaklı çalısmamaktayız. Diğer konular yüz yüze görüşülecektir.

2 hafta önce

Kimya Laboratuvarı Görevlisi

Medi Chem Yapı Kimyasalları San ve Tic A.Ş. - Kocaeli

Firmamız laboratuvarında yapılacak deneyleri yürütecek,Taze beton ve agrega deneylerini yapabilecek,Müşteri agregaları ve çimentolarına uygun katkı denemelerini gerçekleştirecek,Yapılan deney sonuçlarını sistemli bir şekilde yöneticilerine iletecek,

3 hafta önce

Marangoz / Ahşap Ustası

Hamle Kündekarı Orman Ürünleri San Tic Ltd Şti - Kocaeli

Tecrübeli Marangoz Ustası alınacaktır.

3 hafta önce

Kocaeli İşkur İş İlanları

İstanbul’dan sonra ülkemizin en büyük ikinci sanayi merkezi olarak bilinen Kocaeli, ülke ekonomisinde oldukça önemli bir paya sahip. Birçok yerli ve yabancı sanayi kuruluşunun bulunduğu Kocaeli’ de iş olanakları da en üst seviyede. Kariyer sitelerinde Kocaeli iş ilanları kategorilerinde daima yüzlerce, hatta binlerce iş ilanı yayınlanır.
Kocaeli Açık İş İlanları
Kocaeli’ de bulunan büyük sanayi kuruluşlarında mühendis, satış temsilcisi, üretim sorumlusu, muhasebeci, finansal danışman, mimar, Ar-Ge mühendisi ve otomotiv mühendisi gibi unvanlarla çalışmak için Kocaeli iş ilanlarını takip etmeniz yeterli. Özellikle üniversite mezunlarının Kocaeli iş ilanları ile çok büyük firmalarda işe başlama şansı söz mevcut.

TÜPRAŞ, İGSAŞ, FENİŞ, Bayer İlaç, Milangaz, PETKİM, Aygaz, Türk Kablo, Türk Otomotiv gibi büyük sermayeli şirketler, Kocaeli’ de istihdam açısından başrolü oynayan isimler arasında yer alıyor. Yüzlerce büyük şirkete ev sahipliği yapan Kocaeli, özellikle imalat sanayiinde dünya standartlarında hizmet sunmakta.

Kocaeli Geneli Sektörler