Kocaeli İş İlanları, Kocaeli'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Kocaeli İş İlanları


Operatör

Demirkol Hurda San ve Tic Ltd Şti - Kocaeli

Hassas üretim yapan firmaya Mekanik İmalat Ustası alınacaktır.Operatörün seviyesini görmek ve bünyemize katabilmek adına bir görüşme yapmak ve basit bir pratik deneme yaptırılacaktır. Maaş, performans değerlendirmesi sonucunda belirlenecektir.

5 gün önce

Üretim Elemanı

Demirkol Hurda San ve Tic Ltd Şti - Kocaeli

Elektronik kart üretimi, kablo gruplama ve elektromekanik montajı yapan firmaya kadın/erkek Eleman alımı yapılacaktır.

5 gün önce

Tasarım Asistanı

Ecedoruk Tekstil İnşaat Tic Ltd Şti - Kocaeli

Esenyurt Akçaburgazda bulunan dokuma ve örme kumaş üzerine faaliyet gösteren kumaş firmamızın İstanbul merkez binasında görevlendirmek üzere Tasarım Asistanı olarak çalışacak kadın çalışma arkadaşı aranmaktadır.Servis güzergahı: Avcılar Üniversite Kapısı, Yeşilkent, Balıkyolu, Esenyurt Meydan, Esenyurt Devlet Hastanesi, Kıraç , Kıraç Meydan.

6 gün önce

Yönetici Sekreter

A2 Telekom Danışmanlık Tic Ltd Şti - Kocaeli

10 yıllık yatırım ve finansal danışmanlık hizmeti veren firmamıza Yönetici Sekreter alınacaktır.

6 gün önce

E-Ticaret Uzmanı

4A İthalat İhracat Otomotiv San ve Tic Ltd Şti - Kocaeli

İnternet sitelerini ve pazarları yönetebilecek E-Ticaret Uzmanı takım arkadaşı aramaktayız.

1 hafta önce

Paketleme İşçisi (El İle)

Mega Tarım Ürünleri San İç ve Dış A.Ş. - Kocaeli

EL işçiliği ile sarımsak paketleyen firmamıza Paketleme İşçisi alınacaktır.Asgari ücrete ek olarak performansa bağlı 1000 TL prim verilmektedir.

2 hafta önce

Satış Temsilcisi (Endüstriyel Ürünler)

Beda Kimya San Tic Ltd Şti - Kocaeli

Firmamıza kadın Satış Danışmanı arıyoruz.

2 hafta önce

Masaj Uygulayıcısı/Masöz

Türker Pastacılık San Tic Ltd Şti - Kocaeli

Firmamıza kadın Masöz aranmaktadır.

2 hafta önce

Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı

X-Personal Management Dan Hiz İç ve Dış Tic A.Ş. - Kocaeli

Sağlık Alanında Almanyada İş İmkanıX-PM Almanya’nın Türkiye’deki tek işveren firması olarak, sizlere süresiz iş sözleşmesi ile Almanya’nın kapılarını açıyor.X-PM Almanyada İtalya, Polonya, Hırvatistan, Türkiye gibi ülkelerde personel sağlamak için hizmet veren bir firmadır.Almanya’nın en güzel şehirlerinde çalışma imkanı, yüksek yaşam standartları ve konaklama imkanı sağlıyoruz.B2 Dil seviyesinde Almanca bilen kişiler için Almanya da çalışmak üzere tecrübeli ve tecrübesiz Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı aranmaktadır.Konum:Kuzey Ren-Vestfalya (Nordrhein-Westfalen) Eyaletiİş veren Firma olarak sizlerden hiçbir ücret talep edilmemektedir.İş ilanımız İş-Kur Tarafından onaylıdır.

2 hafta önce

Pazarlama Sorumlusu

Turkish Medical Centers Sağlık Hiz Tic Ltd Şti - Kocaeli

Hekim ziyaretleri ile şirketimizin tanıtım ve pazarlamasını yapacak, tercihen sağlık sektörü deneyimli kadın elemanlar alınacaktır.

2 hafta önce

Gayrimenkul Danışmanı

Remax İlgi - Kocaeli

GELECEĞİNİZE KENDİ İŞİNİZDE, KENDİNİZ YÖN VERMEK İSTEMEZ MİSİNİZ? O ZAMAN ARAMIZA KATILIN!!Kartal, Esentepe Mahallesinde yer alan Remax İlgi Ofisimiz için aşağıda belirtilen genel nteliklere uygun Gayrimenkul Danışmanları arıyoruz.İŞ TANIMIFaaliyet gösterdiği bölgede Satılık ve Kiralık gayrimenkul portföyü oluşturmak,Ofise ve kendisine gelecek gayrimenkul alım taleplerine hızla yanıt vererek, müşteri ihtiyaçlarına uygun satılık ve kiralık mülkler sunarak, işlem kapaması gerçekleştirmek,Portföyüne kattığı mülkler için etkin bir pazarlama faaliyeti yürütmek,RE/MAX kurumsal standartları,etik ve ahlaki değerlere uygun olarak nitelikli gayrimenkul danışmanlığı hizmetleri sunmakREMAXRemax 1973 yılında ABD’de kurulmuş, bugün dünyada ve Türkiye’de en çok gayrimenkul satışı gerçekleştiren sektöründe lider firmadır.RE/MAX İLGİREMAX İLGİ Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık kurumsal altyapısı, profesyonel yönetimi ve 13 yıllık tecrübesi ile, KARTAL - CEVİZLİ bölgesinde hizmet vermektedir.Uzmanlık Alanlarımız Konut – Proje - Ticari Proje – Bacalı / Bacasız Sanayi Arsaları, Fabrika, Çatısız Çarşı (Mağaza-Dükkan ) Ofis Satısı ve Kiralanmasıdır. Uzmanlık bölgemizdeki müşterilerimizin (satıcı – alıcı – kiracı) hayallerini gerçekleştirmek için varız.

2 hafta önce

Yönetici Asistanı

Gökhan Erbaş Akademi - Kocaeli

Bahçeşehirdeki eğitim kurumumuza Yönetici Asistanı alınacaktır.

2 hafta önce

Satış Pazarlama Elemanı

Hts Sosyal ve Temizlik Hiz San ve Tic Ltd Şti - Kocaeli

Sanat okuluna ARGE çalışmaları ve satıştan sorumlu Satış Pazarlama Elemanı alınacaktır.

2 hafta önce

Kat Görevlisi (Maid)

Ceyhanlı Turizm İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Kocaeli

Kat şefinden boş ve dolu odaların anahtarlarını alarak, öncelikle boş odaları kontrol eder ve hizmete hazır hale getirir, Müşterinin odadan ayrılmasından sonra çarşafları değiştirir ve yatakları düzeltir, odanın genel temizliğini yapar (toz alma, paspas yapma, tuvalet, banyo temizliği, cam silme vb.), Odadaki eksiklikleri tamamlar (havlu-sabun koyar, buz dolaplarındaki içecekleri tamamlar, arızaları ilgililere bildirir), Müşterinin isteklerini yerine getirir, şikayetlerini giderir, Kayıp ve bulunmuş eşyalarla ilgili olarak durumu ilgililere bildirir, Odadan ayrılan müşteriyi katta uğurlar.

2 hafta önce

Hemşire

Analist İsg Eğitim Sağlık Danışmanlık Hiz Ltd Şti - Kocaeli

Adana, Alanya, Antalya, Ankara, Aydın, Kuşadası, Balıkesir- Ayvalık, Balıkesir-Edremit, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul Avrupa-Anadolu Yakası, Kayseri, Kocaeli, Konya, Muğla-Bodrum, Muğla-Fethiye, Malatya, Mersin ve Samsun illerinde çalışacak Hemşire arıyoruz.

2 hafta önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Durak Plus Gayrimenkul A.Ş. - Kocaeli

Ofisimiz temiz nezih bir ortamda bulunmakta olup, içerisinde temizlik ve çay servisi gibi faaliyetlerle ilgilenebilecek kadın eleman aranmaktadır.

2 hafta önce

Amatör Oyuncu

Agenda Giyim - Kocaeli

Amatör reklam çekimi için Amatör Oyuncu arıyoruz.

2 hafta önce

Elektrik Pano Montaj İşçisi

Nur Işıklar Elektrik Pano San ve Tic Ltd Şti - Kocaeli

Elektrik Pano Montaj Teknisyeni arıyoruz.

2 hafta önce

Ön Muhasebeci

Csk Makina Elektrik Elektronik San Tic Ltd Şti - Kocaeli

Yeni kurulan firmamızda mevcut siparişlerin sisteme girilmesi işlemlerini yapacak Ön Muhasebeci aramaktayız.İş Tanımı:İşlemi biten ürün ve müşteri cihazları konusunda firmaları bilgilendirmek,Alış satış faturaları ve şirket giderlerinin takibinin yapılması,Arşiv ve dosyalama konularında tecrübe sahibi,Firmamızda bulunan 3 kişilik ekibe her gün yemek yapacak,Gelen müşterilerle ilgilenecek.Maaş başlangıç olarak asgari ücret olup 2 ay deneme süresi vardır. 6 ayı dolduran personelimiz ile maaş tekrardan gözden geçirilecektir. ÇALIŞMA SAATLERİ 08:00- 18:00dır. Hafta sonu ve resmi tatillerde çalışma yoktur.Servis imkanı mevcuttur.

2 hafta önce

Muhasebe Asistanı

7 As Branda Tekstil San ve Dış Tic Ltd Şti - Kocaeli

1.Osb de faaliyet gösteren fabrikamızda muhasebe ve finans bölümüne destek olacak Muhasebe Personeli alınacaktır.Başvurularınızı cvbenim.com üzerinden online yapmanız rica olunur.İlgili adayların başvurularını bekliyoruz.

2 hafta önce

Grafik Animasyoncu

Miridi Tekstil Tarım Hayvancılık ve Gıda İşl. San Tic Ltd Şti - Kocaeli

MIRIDI Tekstil için dijital çizim sanatçısına ihtiyacımız vardır.Dijital çizim yapanlar için güzel kazanç sağlayacak,Tam zamanlı, muhteşem bir iştir.Gerçek insan fotoğraflarını animasyon stiline çevirecek yetenekli iş arkadaşları arıyoruz (Simpsons, Rick and Morty, Family Guy vs.).SIMPSONS, RICK AND MORTY, FAMILY GUY GIBI ÇİZGİ FİLMLERDEKİ KARAKTERLERİ DİJİTAL ÇİZEBİLME yeteneğine sahip,Aylık 4000TL - 6000 TL arası maaş olanağı olup tüm sosyal hakları maaşa ekstra olarak mevcuttur.

2 hafta önce

Vasıfsız Eleman

Euromod İnşaat ve Mobilya Tic Ltd Şti - Kocaeli

Prefabrik bina imalatı yapan firmamız için imalat bölümünde çalışacak Vasıfsız Eleman alınacaktır.

2 hafta önce

Ofis Elemanı

Efem Danışmanlık - Kocaeli

Bilgi Teknolojileri, gelişen teknoloji ve yenilik çağında yazılım geliştirme ve markanızı değerli kılma görevini üstlenir.Kaliteli müşteri iletişimi, profesyonel pazarlama stratejileri ve farkınızı ortaya koyan tasarımlar müşteriyi ileri düzeyde memnun kılma ve en önemlisi farklı fikir ve hayallerinizi gerçekleştirme…Merkezimizde 7 /24 faaliyetDetayları titizlikle takip eden, analitik, girişken, kreatif yönü gelişmiş ve sorumluluk sahibi, takım çalışmasına uyumlu, gerektiğinde farklı konularda çalışma arkadaşlarına destek sağlayabilecek,üYetiştirilmek üzere, tempomuza ayak uydurabilecek veya Bilgi İşlem Stajyeri, İnsan Kaynakları Stajyeri, Halkla ilişkiler Stajyeri, kısaca tüm Stajyerler, İlgili okullarda öğrenci veya mezun,Tasarımcı olma hedefi güden,Yaratıcılığına güvenen ve modern çalışmalar üretebilen,Programı boyunca devam edebilecek (Stajyerler, tecrübesiz ama çalışmaya istekli arkadaşlar. Sevgiyle saygıyla özelimiz olsun isteriz),Maksimum kazanç elde edebileceğiniz bir sistemde çalışma arkadaşları arıyoruz.Sosyal bilim, Sigortacılık, bilgisayar, finans gibi bilgilerle donatılmış, desteklenmiş ve bu bilgileri ilgili olduğu her alanda kullanılabilecek çağdaş, yaratıcı ve sorunları bağımsız olarak çözebilecek arkadaşlar yetiştirilmektedir.

2 hafta önce

Emlak Danışmanı

Ortimer Gayrimenkul Oto Alım Satım ve Kiralama - Kocaeli

Emlak sektöründe yetiştirilmek üzere deneyimli deneyimsiz çalışma arkadaşları arıyoruz. Emekli olana kadar severek yapacağınız sürekli iş ortamı sizi bekliyor.Ortimer ailesindeki yerinizi almaya hazırsanız, biz hazırız.

2 hafta önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Dijital Böcek - Kocaeli

Merkezi şişli de bulunan ofisimizde konulandırılmak üzere, telefon ile randevu satışı gerçekleştirecek, telefon ile satış konusunda deneyimli ve istekli çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

2 hafta önce

Gece Resepsiyonisti

Pamukkale Termal Ece Otel - Kocaeli

3 Yıldızlı otelimize, müşteri memnuniyetini ön planda tutabilecek gece Resepsiyon Görevlisi(Ön Büro Elemanı çalışma arkadaşı arıyoruz.

2 hafta önce

Yönetici Asistanı

Park Wonderland - Kocaeli

Anaokulumuzda müdürümüze ve kurucumuza idari işleri hızlandırma konusunda (evrak ve takip) yardımcı olacak. İdari iş yükünü hafifletebilecek, Office programlarına tamamen hakim, diksiyonu düzgün, hitap konusunda dikkatli ve çocukları seven, kadın yardımcı personel alınacaktır.

2 hafta önce

CNC Programcısı

İleri Mekanik Makina Kalıp İmalat San ve Tic A.Ş. - Kocaeli

Firmamızda çalışacak Cnc Programcısı arıyoruz.

2 hafta önce

Kaporta Boya Ustası

Ege Uzman Otomotiv Ekspertiz Ltd Şti - Kocaeli

Türkiye’nin ilk profesyonel, tarafsız, bağımsız ve tam donanımlı oto ekspertiz kuruluşunun Çayyolu şubesine Boya – Kaporta Ekspertiz Uzmanı alınacaktır.

3 hafta önce

Satış Temsilcisi

Çınar Basın Yayın - Kocaeli

Uzaktan eğitim canlı ders paketinin satışı ve tanıtımını yapacak, tercihen araçlı, kendi ilinde ve bölgesinde çalışabilecek kadın/erkek Satış Danışmanları alınacaktır.

3 hafta önce

Kocaeli İşkur İş İlanları

İstanbul’dan sonra ülkemizin en büyük ikinci sanayi merkezi olarak bilinen Kocaeli, ülke ekonomisinde oldukça önemli bir paya sahip. Birçok yerli ve yabancı sanayi kuruluşunun bulunduğu Kocaeli’ de iş olanakları da en üst seviyede. Kariyer sitelerinde Kocaeli iş ilanları kategorilerinde daima yüzlerce, hatta binlerce iş ilanı yayınlanır.
Kocaeli Açık İş İlanları
Kocaeli’ de bulunan büyük sanayi kuruluşlarında mühendis, satış temsilcisi, üretim sorumlusu, muhasebeci, finansal danışman, mimar, Ar-Ge mühendisi ve otomotiv mühendisi gibi unvanlarla çalışmak için Kocaeli iş ilanlarını takip etmeniz yeterli. Özellikle üniversite mezunlarının Kocaeli iş ilanları ile çok büyük firmalarda işe başlama şansı söz mevcut.

TÜPRAŞ, İGSAŞ, FENİŞ, Bayer İlaç, Milangaz, PETKİM, Aygaz, Türk Kablo, Türk Otomotiv gibi büyük sermayeli şirketler, Kocaeli’ de istihdam açısından başrolü oynayan isimler arasında yer alıyor. Yüzlerce büyük şirkete ev sahipliği yapan Kocaeli, özellikle imalat sanayiinde dünya standartlarında hizmet sunmakta.

Kocaeli Geneli Sektörler