Kızılırmak İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Kızılırmak İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Temizlik Personeli

Bc Temizlik Taş Güv Tur İnş İth İhr ve Tic Ltd Şti - Kızılırmak

Bc Temizlik Taş Güv Tur İnş İth İhr ve Tic Ltd Şti2011 Yılından bu yana Tesis Yönetimi ve Temizlik Hizmetleri konusunda edindiğimiz tecrübe ile Antalya Şubemiz için aşağıdaki özelliklere sahip çalışma arkadaşları aramaktayız.**Sadece Online yapılacak başvurular kabul edilecektir.

2 ay önce

Genel Müdür Asistanı

Kafkas Grup Bilişim Teknolojileri San ve Tic Ltd Şti - Kızılırmak

16 sektörde faaliyet gösteren şirketimizde görev alacak Yönetici Asistanı alınacaktır. İş Tanımı: Bağlı bulunduğu yöneticisinin iş gündemi doğrultusunda gerekli planlamalarının yapılması ve ajandasının takip edilmesi,Bağlı bulunduğu yöneticisinin şirket içi ve şirket dışı tüm iletişim ve koordinasyonun sağlanması, Yöneticisinin sorumlu olduğu tüm iş konularında destek verilmesi, Toplantı organizasyonlarının yapılması, gerekli sunumların hazırlanması, toplantı notlarının alınması ve raporlanması, Dosyalama ve dokümantasyon işlemlerinin yürütülmesi, Yurtiçi - Yurtdışı yazışmaları ve telefon trafiğinin yönetilmesi, Bilgi güvenliğinin sağlanması ve gizlilik ilkelerine uyulması Piyasa ve sektördeki önemli olayları takip edip yöneticisine bildirmek Seyahat engeli olanlar lütfen başvuru gerçekleştirmesin.

2 hafta önce

Saha Operasyon Temsilcisi

Important Group Travel - Kızılırmak

Villa Kiralama Turizmi yapan acentemize ofis dışı saha işlerinde görevleri yapacak, 3-4 sene araç kullanma tecrübesi olan B sınıfı ehliyetli Saha Operasyon Temsilcisi takım arkadaşı arıyoruz.

1 ay önce

Resepsiyonist

Konsept Tesis Yönetimi ve Danışmanlık A.Ş. - Kızılırmak

Kartal E5 Yanyol üzerinde bulunan iş merkezimize Resepsiyonist alınacaktır.Çalışma saatleri ; 08:00-19:00Haftasonu tatildir.

1 hafta önce

Fen Bilgisi Öğretmeni

Yükselen Nesil Kişisel Gelişim Kursu - Kızılırmak

2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılında Bakırköy Yükselen Nesil Eğitim Kurumumuzda görev yapacak Fen Bilgisi Öğretmeni alınacaktır.

3 hafta önce

Saha Operasyon Temsilcisi

Egam Ziraat Müh Dan Hiz San ve Tic Ltd Şti - Kızılırmak

Haşere mücadele ( ilaçlama) işimizde sahada aktif uygulama yapacak erkek adaylar arıyoruz.

2 ay önce

SATIŞ ELEMANI

AFİTAP GİYİM - Kızılırmak

Bünyemizde çalışmak üzere Part&Full BAYAN eleman alınacaktır. *Satış tecrübesi olan *Diksiyonu düzgün -Maaş+Yemek verilecektir. Bosnahersek ve zafer olarak iki şubemiz için de ihtiyaç vardır . 05532977681

4 gün önce

Halkla İlişkiler Sorumlusu

Güneydent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği - Kızılırmak

Kliniğimizde halka ilişkiler ve tanıtım sorumluluğunu üstlenecek, hasta ve ödeme takiplerini de yapabilecek çok yönlü bir çalışan arıyoruz

2 ay önce

E-ticaret Yöneticisi / Yönetmeni

Gizli - Kızılırmak

Merkezi Yalova’ da bulunan firmamızda görev almak üzere, E-ticaret Yöneticisi / Yönetmeni olarak istihdam edeceğimiz takım arkadaşı aramaktayız. İŞ TANIMI • E-ticaret web sitesinin genel işleyişinin kurgulanması, yönetiminin yapılması, • Satışı yapılacak ürünlere ait detaylı bilgilerin düzenlenmesi, veri girişi ve takip edilmesi(resim, içerik, özellik, fiyat, tanıtım, logo, banner vb.), • Site de yer alan ürünlere ait fiyat, renk, stok vb. kontrollerinin yapılması, müşteri hizmetlerinin yönetilmesi, yorum ve mesajlara düzenli olarak yanıt verilmesi, • İçeriklerin planlaması, ürün görsellerinin öne çıkarılması, • Ürün fotoğraflarının çekim süreçlerinin koordine edilmesi, • Sosyal medya hesaplarının yönetilmesi, sosyal medya için video ve resim hazırlanması, düzenli post paylaşımı, yorum ve mesajlara düzenli olarak yanıt verilmesi, • Hepsiburada, Gittigidiyor, N11 gibi sanal pazar mağazalarındaki ürünlerin stok ve satış kontrolünün sağlanması ve gelen taleplerin yanıtlanması, • Web sitesi ve sanal pazar siparişlerinin lojistik sürecinin yürütülmesi, gönderi süreçlerinin takibi, aksaklıkların giderilmesi ve kargo firmaları ile ilgili iş ve takip süreçlerin yönetilmesi.

1 ay önce

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Nema Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. - Kızılırmak

Üskudar Altunizadede bulunan Nema Sigorta ve Reasürans Brokerliğimize; Sigorta Acentesi Teknik Personeli alımları yapılacaktır.

2 hafta önce

Satış Pazarlama Danışmanı

Bakış Danışmanlık İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Kızılırmak

Medya grubumuza gazete ve televizyon programı için ekip arkadaşları aranmaktadır

4 gün önce

Makine Mühendisi

Eta77 Taahhüt Metal San ve Tic Ltd Şti - Kızılırmak

Çelik İmalat Sektöründe yer alan firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere Makine Mühendisi arayışımız vardır. Malzeme icmalinin çıkarılması, Projelerin Takibi, Projelendirme süreçlerine ortak olacak ve Makine Parkurumuzdaki Makinelere Hakim olacak çalışma arkadaşı arıyoruz.

2 ay önce

Restoran Yöneticisi

Kebo - Kızılırmak

Kurumsal firmamızda çalışacak Restoran Yöneticisi ve yardımcısı arıyoruz.

4 gün önce

Stajyer Öğretmen

Özel Çaka Özel Öğretim Kursu - Kızılırmak

Kurumumuzda çalışmak üzere okuyan ya da yeni mezun Stajyer Öğretmenarıyoruz.

3 ay önce

Satış Mühendisi

Ege Teknik Cnc Makina İthalat İhracat Ltd Şti - Kızılırmak

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Mühendisi aramaktayız. Var olan ve potansiyel müşterilere periyodik ziyaretlerin gerçekleştirilmesi,Planlanacak aktiviteler ile satışın artırılması,Ürün gruplarımızın yer aldığı potansiyel müşteriler ve projelerin araştırılması,Teklif talebi yaratılması ve takibinin yapılarak satışa dönük aşamaların sonuçlandırılması,Tüm planlama ve satış faaliyetlerini düzenli olarak raporlanması.

3 ay önce

Tezgahtar

Önder İş Güvenlik Konfeksiyon San ve Tic Ltd Şti - Kızılırmak

Kocaeli de bulunan firmamızda çalışacak Tezgahtar arıyoruz.

3 ay önce

Yurt Müdürü

Has Kız Öğrenci Yurdu - Kızılırmak

Avcılarda bulunan kız öğrenci yurdumuzda çalıştırılmak üzere güler yüzlü,yöneticilik yönü kuvvetli, iyi diyalog ve problemleri hızlı bir şekilde çözümleyebilecek Yurt Müdürü aramaktayız.

2 ay önce

Resepsiyonist

Avrasya Termal Turizm ve İnşaat Ltd Şti - Kızılırmak

İşletmemizde görev almak üzere tam zamanlı Resepsiyonist alınacaktır.

5 gün önce

Grafiker

Maltepe Fizik Tedavi Sağlık Eğitim ve İnş A.Ş. - Kızılırmak

Sağlık kuruluşumuzda grafiker olarak çalışacak, aynı zamanda kurumun dışarı işlerini de yapacak erkek Grafiker alınacaktır.

1 ay önce

İş Güvenliği Uzmanı (Az Tehlikeli Sınıf-C)

Serhat Osgb İş Sağlığı ve Güvenliği Ltd Şti - Kızılırmak

Osgb miz için tam zamanlı işini severek yapan sorumluluk alabilecek aktif güler yüzlü yeterli donanıma sahip İş Güvenliği Uzmanı (Az Tehlikeli- C ) çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

2 ay önce

Çankırı Geneli Sektörler