Kızılırmak İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Kızılırmak İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi

Mia Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri A.Ş. - Kızılırmak

Miadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizde, hasta karşılama, randevu takibi, hasta işlemlerinin faturalandırılması ve tahsilat konularında görevlendirilmek üzere, tercihen deneyimli takım arkadaşları aramaktayız.

1 yıl önce

Yazılım Çeviri ve Yerelleştirme Uzmanı

Hotech Yazılım A.Ş. - Kızılırmak

Yazılım üreten firmamızda sektörel terimlerin çevirisi için çalışacak, çeviri yapılacak bu veriler İngilizce ve İspanyolca dillerinde olacağı için bu dilleri iyi bilen Yazılım Çeviri ve Yerelleştirme Uzmanı takım arkadaşları arıyoruz.

1 yıl önce

Web Tasarımcısı

Bijital Ajans İnternet Hizmetleri - Kızılırmak

Web sitesi çalışmalarımıza gerektiğinde yazılımsal ilaveler ve güncellemeler yapacak,Mevcut projelerin geliştirilmesi, kontrolü, bakım ve desteğini sağlayacak,Sektördeki yenilikleri takip ederek yeni web siteleri hazırlayacak, var olan işlevselliğini artıracak,Alanında firmamıza katma değer sağlayacak yeni projeler üretebilecek,Görev tanımında yer alan çalışmaları projelendirebilecek,İş akışı sürelerine uyabilecek,Uzun süreli kariyer hedefi olan bay/bayan çalışma arkadaşları aramaktayız

1 yıl önce

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Sigortex Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd Şti - Kızılırmak

İŞ PLANIMIZIN 2. MADDESİNE UYGUN ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ.TanımımızSigortex, ülkemizin dijital olarak gelişen gerekliliklerine ayak uydurmak ve toplumun hızlı bir şekilde entegre olduğu dijital ve mesafeli satış yöntemleri vasıtasıyla bireylerin sigorta ihtiyacını karşılamak adına web online, çağrı merkezinden ve sahada mobil olarak satış uzmanı teknik personelleri vasıtasıyla, bireylerin sigorta karşılaştırması ve satın alması alanında kendine özgü farklılıklarıyla satış yapan, sigortacılık kanunu ve mesafeli satış yönetmeliği doğrultusunda faaliyette bulunan sigorta acentesidir.İş Planımız1. Çeşitli sosyal medya platformları, sesli/görsel/yazılı medya ve diğer her türlü(el ilanları, sokak afiş ilanları vb.) iletişim kanalları vasıtasıyla müşteriyi kendimizden haberdar edip online sigorta satış kanalımız olan web sitemiz www.sigortex.com adresine ulaşmasını sağlayarak müşterinin kendi ihtiyacı olan ürünü kendi seçenekleri doğrultusunda poliçeleştirerek anında online satın almasına olanak yaratmak ve bu esnada müşterinin talebi halinde anında online ve çağrı merkezinde çalışan teknik personel çalışanlarımız vasıtasıyla müşteriye doğru fiyata doğru ürünü almasında yardımcı olup müşteri memnuniyeti oluşturarak.2. Yine, çeşitli sosyal medya platformları, sesli/görsel/yazılı medya ve diğer her türlü(el ilanları, sokak afiş ilanları vb.) iletişim kanalları vasıtasıyla müşteriyi sigortex’den ve sigorta ürünlerinden haberdar ederek müşterinin kendisiyle iletişim isteği oluşturmak ve bu istek doğrultusunda çağrı merkezimizdeki satış uzmanı teknik personeller vasıtasıyla müşteriye dönüş yaparak ürün hakkında doyurucu açıklayıcı bilgi sahibi yapıp, müşteriyle iletişim halinde teklif oluşturup devamında bu teklifi anında poliçeleştirip online ödeme alıp müşteriye poliçeyi satarak.3. Sahada satış yapacak mobil teknik personeller oluşturup, bu personelleri çağın pazarlama teknikleri ve iletişimi doğrultunda eğittikten sonra bu teknik personelleri çağın gerekliliklerine uygun teknolojik ekipman ile donatıp ev, işyeri, toplu mekânlar ziyareti yapmasını sağlayarak müşterilerle yüz yüze iletişim kurup ihtiyacı olan sigorta ürününü belirleyip anında poliçeleştirip satarak.

11 ay önce

Ürün Uzmanı

İzmir Genetik Araştırma ve Tic Ltd Şti - Kızılırmak

Tüm Türkiyede pazarlama ağımızı genişletmek ve geliştirmek üzere Satış Pazarlama Sorumlusu arkadaşları aramaktayız.Sağlık sektörümüzde, özellikle genetik test ve analiz alanında mevcut büyük boşluğu doldurmak amacıyla kurulan şirketimizin mevcut ve gelecekteki ürünlerinin tanıtım ve pazarlamasını yapabilecek, satış operasyonlarını yönetebilecek adayların başvurmalarını rica ederiz.Adaylar ön elemeyi geçmeleri halinde bireysel görüşmeye çağrılacak, ve aramıza yeni katılan arkadaşlar 5 günlük yoğun bir eğitim programının ardından ürün uzmanlarımızın arasına katılacaktır.Başvuru için genetik alanında önce bir eğitim çok faydalı olmakla birlikte, iş için gereklilikler arasında bulunmamaktadır. Testlerimiz ile ilgili detaylı eğitim verilecektir.Sağlık Teknikerliği, Hemşirelik veya ilgili bölümlerden mezun olmak (Kan alma sertifikası/eğitim/deneyimine sahip olmak) önemli bir artı olacaktır.İnsan moleküler genetiği, Yeni Nesil Genetik Testler alanında kendini geliştirmek isteyen adaylara öncelik verilecektir.

9 ay önce

Motorsikletli Kurye

Vigo Teknoloji ve Lojistik A.Ş. - Kızılırmak

Büyüyen iş hacmimiz doğrultusunda İzmir ve Ankara lokasyonlarında görevlendirilmek üzere A1-A2 Ehliyetli motokuryeler aranmaktadır.Yüksek gelir,Özel sağlık sigortası,Şirketimiz tarafından verilen motor, kask ve yüksek korumalı ekipman,Part-time veya full-time çalışma seçeneği.Güler yüzlü bir ekiple birlikte çalışmak için başvurularınızı bekliyoruz.

1 yıl önce

Kalorifer Tesisatçısı

Aydın Tesisat - Kızılırmak

Firmamızda görevlendirilmek üzere Kalorifer Tesisatçısı alınacaktır.

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

Alesta Perdelik Döşemelik San Tic Ltd Şti - Kızılırmak

Firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Elemanı aranmaktadır.Satış, tahsilat ve sipariş raporlarının analiz edilmesi ve muhasebe kayıtlarının tutulmasıBanka – Sanal pos işlemlerini yürütmek ve muhasebe kayıtlarını tutmakMuhtasar, KDV, Geçici vergi ve Kurumlar vergisi beyannamelerinin ön hazırlığının yapılması ve hazırlanmasıSabit kıymet , amortisman ve aktifleştirme işlemlerinin yapılması,Aylık raporların hazırlanmasıE-ticaret siparişlerinin takip edilip faturalarının kesilmesi ve bunların raporlanmasıÇalışma Saatleri: Pazartesi - Cumartesi saat: 09:00-19:00

1 yıl önce

Muhasebe Elemanı

Aran Muhasebe - Kızılırmak

Çemberlitaşda bulunan genel muhasebe büromuzda çalışmak üzere Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

2 hafta önce

Atölye Elemanı

Görpe Çelik Metal Sanayi - Kızılırmak

Demir çelik atölyemizde demir ve çelik malzemelerin otomatik testerelerde kesimini yapacak çalışma arkadaşı arıyoruz.

8 ay önce

Aşçı

Kalkan Villaları Turizm San Tic Ltd Şti - Kızılırmak

18 villadan oluşan kompleksimiz haftalık kiralama yapan misafirlerini ağırlamaktadır.Ortak alanda hizmet veren havuz başı restoranında görev yapacak Aşçı alımı yapılacaktır.

1 yıl önce

Sekreter

Teknik Akustik Mimarlık San ve Tic Ltd Şti - Kızılırmak

10 yıldır faaliyet gösteren Sultanbeylideki mimarlık tasarım atölyesi ofisimize ofis çalışma ortamına uyumlu kadın Sekreterler alınacaktır.

10 ay önce

Muhasebe ve Finans Sorumlusu

Meva Proje İnş Gıda San ve Tic Ltd Şti - Kızılırmak

Tecrübeli Muhasebe ve Finans Sorumlusu aramaktayız.

1 yıl önce

Kaynakçı ustası

Narlı prefabrik - Kızılırmak

İnşaat işinde çalışacak bay kaynakçı ustası aranıyor

9 ay önce

Vasıfsız Eleman

Azim Reklam Tabela Cnc Router Lazer Kesim - Kızılırmak

Yetiştirilmek üzere tabela imalatında çalışabilecek Vasıfsız Eleman aranmaktadır.

1 yıl önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Diksa İnşaat Dekorasyon San ve Tic Ltd Şti - Kızılırmak

Firmamızda çalışmak üzere Ön Muhasebe Elemanı aramaktayız.

1 yıl önce

Satış Danışmanı

Simtur Taşımacılık Turizm Gıda San ve Tic Ltd Şti - Kızılırmak

Adnan Menderes Havalimanın da 3 vardiya (07:00-15.00, 15:00-23:00, 23:00-07:00) sistemin de mağazalarımız da çalışacak Satış Danışmanı aranmaktadır.Lokasyon ;Şirinyer, İşçi Evleri yokuşu, Karabağlar Mezarlık, Gaziemir Meydan, Aktepe,Optimum, Askeri Lojmanlar,Görece, Havalimanı. Pandemi dolayısıyla servis yoktur. Ulaşım açısından izban kullanabilecek arkadaslar değerlendirmeye alınacaktır. Bunu göz önüne alarak başvurunuzu yapınız.

3 hafta önce

Saha Satış Elemanı

Ana Yol Sürücü Kursu - Kızılırmak

Kapı -Kapı gezerek sürücü kursumuzu tanıtmak için ;Full-Time , Part-Time veya Freelance olarak çalışmak isteyen adayların başvurularını bekliyoruz.Ssk + prim + yol + yemekNot: ofis işi değildir.

9 ay önce

Oto Bakım - Onarımcısı

İyioğlu Oto Tamir Bakım Servisi - Kızılırmak

İvedik organize sanayide bulunan dükkanımıza sök tak ustası arıyoruz.

7 ay önce

Tornacı (Torna Tezgahı Operatörü)

Pemax Makina İmalat San ve Tic Ltd Şti - Kızılırmak

Bünyemizde üniversal tornadan anlayan elemana ihtiyaç vardır.

7 ay önce

Çankırı Geneli Sektörler