Kızılcahamam İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Kızılcahamam İş İlanları


Sekreter

Mihver Tesbih - Kızılcahamam

Mağazamızda çalışmak üzere deneyimli deneyimsiz Sekreter alınacaktır..Pazartesi - Cuma 17:00 ye kadar çalışmaktayız.Asgari ücret artı prim İnternet üzeri alışveriş yapan müşterilerimiz kargo birimimiz ve günlük ofis işleriyle ilgilenecek özellikle diksiyonu düzgün Kadın eleman aramaktayız.

1 yıl önce

Spa Müdür Yardımcısı

Yeniasır Spor Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Kızılcahamam

Ankara / Kızılcahamam bölgesinde bulunan 5 yıldızlı 12 ay açık olan Eliz Hotel Convention Center Thermal Spa & Welness otelimize Kadın Spa Müdür Yardımcısı takım arkadaşları arıyoruz. Konaklama(Lojman) imkanı var.Her bir misafirimizi tek bir misafirimiz gibi ağırlayacak Spa Müdür Yardımcısı aramaktayız.

1 yıl önce

Şoför

İksir Kimya San ve Tic Ltd Şti - Kızılcahamam

Yozgat Çandırda bulunan atık yağ fabrikamıza src 5 belgesi olan Şoför alınacaktır.

1 yıl önce

Satış Danışmanı

Siv Yapı Turizm Gıda Tic ve San A.Ş. - Kızılcahamam

Sivasta bulunan termal otel için deneyimli Satış Danışmanı aranmaktadır.

1 yıl önce

Fitness Eğitmeni

Yeniasır Spor Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Kızılcahamam

Ankara / Kızılcahamam bölgesinde bulunan 5 yıldızlı 12 ay açık olan otelimize Bayan Fitness Eğitmeni takım arkadaşı arıyoruz.İş Tanımı-Kişilerin taleplerine ve sağlık durumlarına uygun/özel egzersiz programlarının hazırlanması ve takibi,-Misafirlerin programlarının ihtiyaç ve gelişimlerine göre yenilenmesi,-Kişiye uygun spor programı hazırlanması ve en uygun şekilde yönetilmesi,-Stüdyo grup derslerinde yetkinliği olan konularda ders verilmesi (spinning-pilates-zumba vs.),-Misafirlerin tam faaliyetlere katılımlarını sağlamak için gerekli sorumlulukların yerine getirilmesi.Konaklama (Lojman) Mevcuttur.

1 yıl önce

Satış Elemanı

İlknur Bindalli - Kızılcahamam

Esnaf Sarayında Gelinlik Mağazamızda satış yapabilecek Satış Elemanı aranmaktadır.

1 yıl önce

Masaj Terapisti

Yeniasır Spor Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Kızılcahamam

Ankara / Kızılcahamam bölgesinde bulunan 5 yıldızlı 12 ay açık olan otelimize Bay ve Bayan Masaj Terapisti takım arkadaşları arıyoruz.

1 yıl önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Yeniasır Spor Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Kızılcahamam

Ankara / Kızılcahamam bölgesinde bulunan 5 yıldızlı 12 ay açık olan otelimize Bay ve Bayan Resepsiyon Görevlisi takım arkadaşları arıyoruz. Konaklama(Lojman) imkanı var. İş Tanımı-Spa alanına gelen misafirleri karşılamak ve tesis hakkında bilgi vermek,-Gelen telefonları cevaplayıp, randevu trafiğini yönlendirecek,-Resepsiyonda yürütülen tüm işlemleri ve genel idari görevleri otel tarafından öngörülen standartlar gereğince etkili bir şekilde yerine getirmek ve kontrol etmek,

1 yıl önce

Kızılcahamam İşkur İş ilanları

Kızılcahamam iş ilanları deneyimli ve deneyim sahibi olan pek çok birey için de elverişli iş koşulları itibari ile de site büyük destek ve kazanımlar da sunulur. Buna yönelik ve ek olarak da günümüz ekonomik meseleleri ve yükselen de enflasyon değerleri kıstasında size yönelik işçi ve memur alımları bu alan da ikamet eden ya da yaşayan bireylere yönelik yapılır. Reklam Ajansı iş ilanları alanında da sizlere uygun olacak olan kesinlikle bir iş potansiyeli bulunmaktadır ve bu iş potansiyeli sayesinde de daha iyi bir şekilde artık mevcut işinize kavuşmuş olabileceksiniz ve kısa sürede de maddi zorluklarınızı aşacaksınız. Günümüzde de büyük destek ve hizmetleri bu sistem kapsamında ele geçirerek size yönelik bir biçimde sunulan tüm vakitlerin en kolay iş ele geçirme sistemi olan bu web sistemi inceleyiniz.
Kızılcahamam Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Akçakese, Akçay, Akdoğan, Aksak, Alibey, Alpagut, Aşağıada, Aşağıçanlı, Aşağıhüyük, Ayvacık, Bademli, Bağlıca, Bağören, Balcılar, Başağaç, Bayır, Belpınar, Berçinçatak, Berçinyayalar, Beşkonak, Bezcikuzören, Binkoz, Bulak, Ciğirler, Çavuşlar, Çeltikçi, Çeltikçi Akçaören, Çeltikçi Başören, Çeltikçi Kınık, Çeştepe, Çırpan, Çukurca, Çukurören, Değirmenönü, Demirciören, Dereneci, Doğanözü, Doymuşören, Eğerlialören, Eğerlibaşköy, Eğerlidere, Eğerlikozören, Esenler, Gazi Mustafa Kemalpaşa, Gebeler, Gökbel, Göl, Gümele, Güneysaray, Güvem, Hıdırlar, İğdir, İğmir, İnceğez, İsmetpaşa, İyceler, Kalemler, Karaağaç, Karacaören, Karşıyaka, Kasımlar, Kavaközü, Kırkırca, Kırköy, Kışlak, Kızık, Kızılcaköy, Kızılcaören, Kocalar, Kurumcu, Kuşcuören, Mahkemeağcin, Oğlakcı, Olucak, Ortaköy, Otacı, Örencik, Pazar, Pazar Başören, Pazar Kınık, Salın, Saray, Saraycık, Sazak, Semeler, Semer, Süleler, Şahinler, Tahtalar, Taşlıca, Turnalı, Uğurlu, Üçbaş, Üyücek, Yağcıhüseyin, Yakakaya, Yanık, Yenice, Yeşilköy, Yıldırımçatak, Yıldırımdemirciler, Yıldırımhacılar, Yıldırımören, Yıldırımyağlıca, Yukarıada, Yukarıçanlı, Yukarıhüyük, Yukarıkaraören, Yukarıkese
Kızılcahamam İşkur İletişim Adresi
Sağlık Sok. No:1 , 6750, Sıhhıye-ANKARA
Kızılcahamam İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0312) 431 02 34 , Fax:(0312) 431 03 40 , E-mail:cankaya@iskur.gov.tr

Ankara Geneli Sektörler