Kırşehir İş İlanları, Kırşehir'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Kırşehir İş İlanları


Tıbbi Sekreter-Poliklinik

Metrodentist Sağlık San ve Tic Ltd Şti - Kırşehir

Firmamızda görevlendirilmek üzere Tıbbi Sekreter alınacaktır.Fotoğrafsız Cvler kabul edilmeyecektir.

2 hafta önce

Satış Temsilcisi

Efe Gıda - Kırşehir

Bayisi olduğumuz ürünlerin market ve şarküteri kanalı başta olmak üzere sipariş alınması, yeni müşteri ziyaretleri yapılması, düzenli rut sistemi ile nokta ziyaretlerinin yapılmasında görevlendirilmek üzere Satış Temsilcisi alınacaktır.

2 hafta önce

Ustabaşı

Pamir Hediyelik Eşya Matbaa San ve Tic Ltd Şti - Kırşehir

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ustabaşı alınacaktır.

2 hafta önce

Saha Satış Elemanı

Dm Medya Bilişim San ve Tic Ltd Şti - Kırşehir

Şirketimizde çalışmak üzere Saha Satış Elemanı ihtiyacımız bulunmaktadır.

2 hafta önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Fatih Köse İnşaat - Kırşehir

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe-Sekreter aramaktayız.

1 ay önce

Çevre Mühendisi

Cool Oil Madeni Yağ Geri Dönüşüm Ltd Şti - Kırşehir

Kırşehir Osbde bulunan fabrikamızda çalışacak Çevre Mühendisi alınacaktır. Asgari ücret + yol + yemek verilecektir.

1 ay önce

Konfeksiyon İşçisi

Diava Home - Kırşehir

Firmamızda görevlendirilmek üzere Konfeksiyon İşcisi aranmaktadır

1 ay önce

Muhasebe Elemanı

Samancı Grup Tekstil Kozmetik San ve Tic Ltd Şti - Kırşehir

Şirketimizin Öveçler’de bulunan merkez binasında çalışmak üzere tecrübeli Muhasebe Elemanı aramaktayız.

1 ay önce

Kimyager

Cool Oil Madeni Yağ Geri Dönüşüm Ltd Şti - Kırşehir

Kırşehir osb de bulunan fabrikamızda çalışacak bayan Kimyager alınacaktır. Asgari ücret +yol + yemek verilecektir.

1 ay önce

Ön Muhasebeci

Bulgan Travel Turizm İç ve Dış Tic Ltd Şti - Kırşehir

Seyahat acentesi deneyimli Ön Muhasebeci alınacaktır.

1 yıl önce

Sosyal Medya Uzmanı

Öncül Prodüksiyon Danışmanlık A.Ş. - Kırşehir

Firmamızda çalışmak üzere Sosyal Medya Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.İş Tanımı:Görsel, Yazılı ve Sosyal Medya mecralarında reklam ve tanıtım etkinliklerinin yapılması, fikir ve içeriklerin üretilmesi, internet sitesi içeriklerini yönetebilecek ve güncelleyebilecek,Dijital medya gündemini ve gelişmeleri sürekli takip eden, (Facebook,İnstagram, Twitter, Youtube, Linkedin vb.) güncel içerik paylaşımlarını organize edecek,Sosyal medya hesaplarını kurumsal kimliğe uygun bir şekilde düzenlemek,Sosyal medya hesapları için video çalışmaları yapmak, kurgulamak, fikirler ortaya sunmak,Şirket web sitesini ihtiyaçlara uygun güncellemek,Yaratıcı, özgün konseptler ve içerikler üretmek.

1 yıl önce

Eğitmen

Öncül Prodüksiyon Danışmanlık A.Ş. - Kırşehir

Firmamızda çalışmak üzere Eğitmen aramaktayız.İş Tanımı:Eğitim içeriklerini oluşturmak ve mevcut eğitimleri geliştirmek,Eğitim faaliyetlerine ait tüm operasyonel süreçleri takip etmek,Sektörün dinamiklerini takip etmek, ihtiyaca uygun yeni eğitim içerikleri geliştirmek,Eğitim sonrası katılımcılara koçluk vermek, geri bildirimde bulunmak, gelişimlerini takip etmek,Yurtiçi ve yurtdışı eğitim programlarına ait yenilikleri takip etmek,Eğitim ölçme ve değerlendirme sistemine yönelik raporlamaları yapmak,Ağırlıklı olarak; liderlik yönetimi, planlama ve zaman yönetimi, ileri satış becerileri, yönetim becerilerini geliştirme v.b. konularda kurumsal eğitimler verilmesi gerekmektedir.

1 yıl önce

Çocuk Gelişimcisi(Çocuk ve Gençlik Merkezleri)

Kids Anka Aktivite Merkezi - Kırşehir

15 aydan 12 yaşa kadar tüm çocukların eğlenirken öğrenecekleri, çok keyif alacakları, hayallerindeki meslekleri yakından tanıyacakları ve bilim ile sanatın buluştuğu aktivite merkezimizde görevlendirilmek üzere Çocuk Gelişimcisi aramaktayız.Tam zamanlı çalışma sisteminde haftada 1 gün izin kullanılmaktadır.Deneme süreci 3 gündür.İlanımıza başvuran adayların Kids Anka hakkında araştırma yapması rica olunur.Facebook / Instagram: kidsankaKIRŞEHİR Şubemizde görevlendirilmek üzere Çocuk Gelişimi Uzmanları Aranmaktadır.Değerlendirmeler Ankara Merkez şube tarafından yapılacak olup, ön görüşme ve mülakat için Kırşehir şube adresine davet edileceksiniz.

1 yıl önce

Kırşehir İşkur İş İlanları

Kırşehir iş ilanları, son yıllarda özellikle sanal ortamda büyük ilgi görüyor. Başta İŞKUR destekli sektörler olmak üzere birçok farklı sektörde yapılan alımlar, Kırşehir iş ilanları üzerinden sağlanmakta. Kırşehir dışından gelen başvurularla birlikte Kırşehir iş ilanlarına yapılan başvuruların ciddi seviyelere ulaştığını görmekteyiz.
Kırşehir Açık İş İlanları
Tarım, inşaat, geri dönüşüm, hayvancılık, tekstil, seramik, betonarme ve mühendislik firmaları, Kırşehir iş ilanları arasında en etkin firmalar olarak dikkat çekiyor. Eraslanlar Ltd. Şti, Granitaş A.Ş, Sanat Ehli Mobilya, Reina Tekstil, Damga Tekstil, Venta Makine, Kur-Pa Kuruyemiş, Uygurlar A.Ş, Arısoylar Mobilya, Melissa Kozmetik ve Barış Beton gibi şirketler, Kırşehir’in en popüler şirketleri arasında yer alıyor. Bu firmalarda çalışma olanağı elde edenler de kariyer basamaklarını daha hızlı çıkma şansı elde edebiliyor.

Kırşehir Geneli Sektörler