Kırşehir Ziraat / Hayvancılık İş İlanları - Pro Kariyer

Kırşehir Ziraat / Hayvancılık İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Marangoz

Gülkan Arslan İnşaat Tic Ltd Şti - Kırşehir

Mutfak imalatında çalışacak Marangoz ekip arkadaşı aramaktayız.

3 ay önce

Matematik Öğretmeni

Onbir Eğitim Kurumları - Kırşehir

Onbir Eğitim Kurumlarında görevlendirilmek üzere üniversitelerin Matematik ya da Matematik Öğretmenliği bölümünden mezun tecrübeli / tecrübesiz çalışma arkadaşları aranmaktadır.

2 ay önce

Danışma Görevlisi

Est Yönetim Hizmetleri - Kırşehir

2350 - 3350 Net Maas + Yemek + Yol+ Agi şartlarıyla Hemen işbaşıAvrupa ve Anadolu yakasında bulunan Site - şantiye - Fabrika - iş merkezi - Özel Hastane - özel Okul ve İŞ GARANTILI İŞKUR DESTEKLI Projelerimizde görevlendirmek üzere çok sayıda gözetim danışma personelleri alınacaktır.ProjelerimizBakırköy - beylikdüzü - esenyurt - avcılar - seyrantepe - Büyükcekmece - Haramidere - Florya - Eyüp - Gaziosmanpaşa - Merter - Sefaköy - Halkalı - Trabya - taksim - Bayrampaşa - Kagıthane - Merter - Kadıköy - Arnavutköy - Bostancı - Şisli - dudullu - beykent - Yenibosna - güngören - BagcılarÇalışma şekli :2 gündüz 2 gece 2 izin8 saat vardiyalı sistem12 / 36 vardiyalı sistemSabit gündüz sabit geceNot : bazı projelerimizde servis bulunmaktadır.Yatılı projemiz yokturİstanbul dışından başvuruda bulunmayınız. Projeler kimliksiz danışman gözetim ilanlarıdır.

2 ay önce

İnternet Salon Görevlisi

Moodoyun Oyuncak San ve Tic Ltd Şti - Kırşehir

Playstation cafe de çalışmak üzere müşterileri karşılayacak, yiyecek ve içecek servisi yapacak 20- 30 yaşlarında erkek İnternet Salon Görevlisi alınacaktır.

1 ay önce

Kasiyer

Öz Malatyalılar Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Ltd Şti - Kırşehir

Alanında deneyimi Kasiyer aramaktayız.

1 ay önce

Dijital Baskı Operatörü (Tekstil)

Fenka Hazır Giyim San ve Tic Ltd Şti - Kırşehir

Firmamıza Dijital Baskı Operatörü (Tekstil) aranmaktadır.SGK + Maaş + Yemek +Bütün sosyal hakları verilecektir.

2 hafta önce

Satış Uzmanı

Gökçe Beauty Güzellik Salonu - Kırşehir

Güzellik merkezimizde çalışacak Satış Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

3 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Kırtızlar Gıda San ve Tic Ltd Şti - Kırşehir

Şirketimizde çalışmak üzere Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.Sevkiyat işlerinin yönetimine destek olmak.İrsaliye ve fatura işlerinin yapılmasına destek olmak.Cari Hesapların TakibiVb. ofis işlerinin takibine ve yapılmasına destek olmak.

2 ay önce

Yazılım Mühendisi

Ltn Yazılım ve Elektronik A.Ş. - Kırşehir

ODTÜ Teknokentte yer alan firmamızda Savunma Sanayine yönelik Endüstriyel Artırılmış Gerçeklik (AR) ve Sanal Geçeklik (VR) uygulamaları geliştirmekteyiz. Siz de ekibimiz bünyesinde yer almak istiyorsanız ve aranan niteliklere sahipseniz başvurularınızı bekliyoruz.

1 ay önce

Resepsiyonist

Egemen İnovasyon Temizlik Hiz San Tic Ltd Şti - Kırşehir

Firmamızda görevlendirilecek Resepsiyonist aranmaktadır.

3 ay önce

Müşteri Temsilcisi

Taşyürek Yatırım ve Danışmanlık - Kırşehir

Şirketimiz bünyesindeki müşteri ilişkileri ve faaliyet alanımızda bulunan tatil köyleri ve gayrimenkul gibi projelerimizin tanıtımı ve sunumunu yapabilecek Müşteri Temsilcisi aramaktayız.Gerekli eğitimler şirketimiz tarafından verilecektir.Şirket içi telefonlarla belirlemiş olduğumuz müşterilerimize projelerimiz konusunda bilgi verebilecek,Müşteri devamlılığını ve memnuniyetini sağlamak amaçlı, tüm tanıtım ve portföy yönetimini gerçekleştirecek.

4 ay önce

Döner Ustası

Chef Döner - Kırşehir

Chef Dönere Döner Ustası aranmaktadır.

2 ay önce

Teknik Personel

Azur Resort Spa Otel - Kırşehir

Antalya/Alanya Payalar bölgesinde bulunan 5 yıldızlı otelimize teknik servis departmanda çalışacak Teknik Personel alımı yapılacaktır.Ocak ayında iş başı yapılacak ve il dışında gelenler için lojman mevcuttur.

2 ay önce

İkram ve Temizlik Personeli

Bilik Atölye Tasarım San ve Tic Ltd Şti - Kırşehir

Firmamızda yemek ve temizlik işlerine bakacak Mutfak ve Temizlik Personeli aranmaktadır.

1 ay önce

Garson (Servis Elemanı)

En Ala Cafe Bıstro - Kırşehir

Garson arayışımız bulunmaktadır.

3 ay önce

Endüstri Mühendisi

Onur Rahat Mobilya İmalatı Tic ve San Ltd Şti - Kırşehir

Üretim fabrikamızda çalıştırılmak üzere, Endüstri Mühendisi İş arkadaşı arıyoruz.

2 ay önce

Gıda Mühendisi

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Kırşehir

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz gıda sektöründe faaliyet gösteren kurumsal müşterilerimiz için Gıda Mühendisi aramaktayız.İş Tanımı:Üretimin kalite standartlarımıza uygun olarak yapılmasına yönelik gerekli analiz, kontrol ve denetleme faaliyetlerini yürütmek,Üretim ve gıda güvenliği ile ilgili dokümantasyon gerekliliklerinin yerine getirilmesinde yardımcı olmak,Üretim prosesinin takibi ve istenilen hedeflerin gerçekleştirilebilecek için kendisine verilen talimatların yerine getirmek.

2 ay önce

Bellboy

Özbek Otelcilik Turizm Tic Ltd Şti - Kırşehir

Otelcilik deneyimi olan Bellboy alımı yapılacaktır.

1 ay önce

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı

İlkadım Danışmanlık Yayıncılık Hiz San Tic Ltd Şti - Kırşehir

Firmamıza dijital pazarlama ve sosyal medya alanında deneyimli personel alımı yapılacaktır.Gerek danışmanlığını yaptığımız gerekse kendi projelerimizde aktif olabilecek kişilerin başvurmasını rica ediyoruz.

3 ay önce

Proje Mühendisi

Renkler Makina Yedek Parça San ve Tic A.Ş. - Kırşehir

1980 yılından bu yana sac şekillendirme, talaşlı imalat ve montajlı parça üretimi çalışmalarına devam eden, İzmir ve Manisa lokasyonlarında faaliyet gösteren Renkler Makina ve Yedek Parça Sanayi ve Ticaret A.Ş. toplamda 450 çalışanı ile kurulduğu günden bugüne kadar kurumsal müşterilerine kaliteli hizmet ve ürün sunmaktadır. Fabrikamızın Manisa lokasyonunda görevlendirmek üzere ‘Proje Mühendisi’’ aramaktayız.İş Tanımı:Müşteri tarafından onaylanmış projeler ile ilgili yeni ürün devreye alma sürecini başlatmak, yürütmek ve güncelliği sağlamak,Revizyona uğramış parçalarla ilgili revizyon sürecini Satış ve İş Geliştirme departmanı ile koordineli olarak yürütmek,Yürütmüş olduğu proje faaliyetlerin süreçlere dayalı kalite yönetim sistemine uygun olarak gerçekleştirilmesini sağlamak, mevcut kalite yönetim sisteminin geliştirilmesi için yönettiği kadro ile birlikte sisteme destek vermek.

3 hafta önce

Kırşehir Geneli Sektörler