Kırşehir Proje Ve Taahhüt İş İlanları - Pro Kariyer

Kırşehir Proje Ve Taahhüt İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Diş Hekimi Asistanı

Sg Dental Klinik - Kırşehir

Nişantaşı veya Güngören şubemizde çalışacak Diş Hekimi Asistanı aranıyor.

4 ay önce

Satış Danışmanı

3M İş Güvenliği Çevre ve Teknoloji A.Ş. - Kırşehir

Türkiyede, İstanbul, Kocaeli,Tekirdağ OSGB Merkez yetkisi , Tüm Türkiye Mobil Sağlık Hizmetleri yetkisi olan ve ülke genelinde laboratuvar işletmeleri ile hizmet sunmaktadır. Yüksek kalitede müşteri odaklı sağlık hizmeti sunan ve en son teknolojiyi kullanan güçlü ve profesyonel bir şirket olarak değer yaratma ekibimizin ana oyuncusu olabilmeniz için kişisel gelişiminizi ve deneyim kazanmanızı en üst düzeyde destekleyeceğiz.Türkiyede genişleyen operasyonumuz kapsamında, İstanbul OSGB miz için gelişmeleri takip eden, yeniliklere açık, ekip çalışmasına yatkın, aşağıdaki özelliklere sahip Satış Temsilcisi aramaktayız.Nitelikler:İş Tanımı:Satış hedeflerine ulaşmak için, sorumluluğu altında bulunan bölgede düzenli müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek,Bölgesindeki müşterinin kontrol ve takibini yapıp, etkin müşteri yönetimini gerçekleştirmek,Ziyaret planladığı tüm müşteri portföyünde satış tekniklerini ve becerilerini uygulayabilmek,Pazar payını arttırmaya ve yeni satış kanalları oluşturmaya yönelik stratejiler belirleyerek bu amaçla operasyonlar planlanmak,Ekip arkadaşlarına, yöneticilerine bağlı, motivasyonu yüksek ve gelişmeye açık olmak,Rakiplerin satış stratejilerini takip etmek, piyasa gelişmelerini izlemek, pazar taleplerini ortaya çıkartmak,Bölgesi ve ziyaretleriyle ilgili yönetime günlük, haftalık, aylık raporlar sunmak,Pazarlama aktiviteleri ve yeni pazarlama fikirleri geliştirebilecek, yapılan pazarlama çabalarının sonuçlarını ölçerek satış hedeflerine göre değerlendirebilmek.Düzenlenen toplantı ve kongrelere katılarak aktif rol almak.

2 ay önce

Sekreter

Arian Tekstil İç ve Dış Tic San Ltd Şti - Kırşehir

Tekstil firmasında ön muhasebe tutacak güler yüzle uzun süre çalışmayı düşünen Sekreter iş arkadaşına ihtiyacımız vardır

9 ay önce

Üretim Elemanı

Set Cnc Otomat Talaşlı İmalat Tic Ltd Şti - Kırşehir

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamızda matkap, çapak alma, proseslerinde çalışacak Erkek -Kadın elemanlar alınacaktır.

9 ay önce

Kargo Takip Görevlisi

Egemen İnovasyon Temizlik Hiz San Tic Ltd Şti - Kırşehir

Haftanın 5 günü saat 07:00-19-00 arası çalışacak Kargo Elemanı alınacaktır.

11 ay önce

Radyoloji Teknikeri

Özel Mono Tıp Merkezi - Kırşehir

Türkiye’de sağlık sektöründe başarılı bir geçmişe sahip Eyüp/Göktürk ’de hizmet veren Özel Mono Tıp Merkezi’nde görevlendirilmek üzere Radyoloji Teknikeri aramaktayız.

11 ay önce

Muhasebe Elemanı

Dönmez Asaf İzolasyon Demir Çelik İnş Taş Yapı San ve Tic Ltd Şti - Kırşehir

Ön Muhasebe Personeli arıyoruz.

7 ay önce

Fotoğrafçı ve Kameraman

İlkadım Danışmanlık Yayıncılık Hiz San Tic Ltd Şti - Kırşehir

Fotoğraf ve video çekimleri yapabilen Fotoğraf ve Video Uzmanı alımı yapılacaktır.

11 ay önce

İstanbul Bölge Satış Mühendisi

Cantez Elektrik Mühendislik San Ve Tic Ltd Şti - Kırşehir

Firmamızda çalışmak üzere İstanbul Bölge Satış Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.İş Tanımı:Müşteri ziyaretleri gerçekleştirerek ve aktif saha satışı yaparak portföye yeni müşteriler kazandırmak,Sorumlu olduğu bölgedeki hedeflerini gerçekleştirmek ve yeni iş fırsatları yaratmak için motivasyonunu güçlü tutmak,Bölgesindeki müşterileri düzenli ziyaret ederek sipariş ve ödemelerini takip etmek,Gerektiğinde ekip arkadaşlarına ofis içi destek vermek,İlgili birim yöneticilerine düzenli raporlama yapmak,Hedef müşterileri belirlemek, ziyaret planları ve müşteri ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi için gerekli aksiyonları almak,Teklifler hazırlamak ve takibini yapmak,Müşterilerin ihtiyaçlarını gözlemleyerek aksiyon almak.

11 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Kmk Bilgi Teknolojileri Anonim Şirketi - Kırşehir

Grafuni ekibine, önceden belirlenmiş temalar doğrultusunda, hazır ürün mockuplarına tasarımlarını uygulayacak hayal gücü yüksek, freelance çalışacak Grafikerler aramakta.

7 ay önce

Reyon Görevlisi

Ayvaz Toptan ve Perakende Satış Mağazaları Ltd Şti - Kırşehir

Denizli Akkonak mağazamızda manav reyonunda çalışacak deneyimli Reyon Görevlisi çalışma arkadaşı aranıyor.

1 yıl önce

Hemşire

Sevgi Medlife Güzellik ve Estetik Merkezi - Kırşehir

Bahçelievlerdeki güzellik merkezimize; sabah 09.00 akşam 19.00 saatleri arasında çalışabilecek Hemşire aranmaktadır. Maaş+yemek+SGK+prim.

4 ay önce

Tekstil Makineci

Çağrı Tekstil - Kırşehir

Acil tekstil sektöründe deneyimli usta Makineciler aranmaktadır.

4 ay önce

Misafir İlişkileri Görevlisi

Ataerk Turizm ve Tic Ltd Şti - Kırşehir

Dorlion Suit Apart bünyesinde çalışmak üzere reklam ve ilanlarla ilgilenecek,telefonla rezervasyonları alacak ve apartmanımıza gelen müşterilerimizi karşılayacak personel alınacaktır.

11 ay önce

Uzman öğretici (ÖĞRETMEN)

umut özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi - Kırşehir

kurumumuzda çalışmak üzere -rehberlik ve psikolojik danışman -sınıf öğretmeni (sertifikalı) -özel eğitim alan öğretmeni -çocuk gelişimi (lisans-sertifikalı) -okul öncesi (lisans-sertifikalı) -zihinsel engelliler öğretmeni çalışma arkadaşları aramaktayız. 0535 550 37 27

10 ay önce

Sekreter

Özel Bina Elektronik Sistemleri San Tic Ltd Şti - Kırşehir

Firmamız Atakule yakınındadır.Firma hakkında ; Zayıf Akım Sistemleri üzerine montaj test ve devreye alma kısmında çalışan, 10 kişi altı küçük işletmedir.

7 ay önce

Eczane Personeli

Serpil Eczanesi - Kırşehir

Eczanemize ilaç, dermokozmetik, cilt bakımı, gıda takviyeleri bölümüne destek verebilecek Eczane Personeli aramaktayız.

11 ay önce

Grafiker

Lord Reklam San A.Ş. - Kırşehir

Dijital baskı ve reklam sektöründe faaliyet gösteren firmamıza Grafiker aranmaktadır

9 ay önce

Müşteri Temsilcisi

Göral Sağlık Hız ve Yapı San Tic Ltd Şti - Kırşehir

Yalova Armutlu’da bulunan Termal Devre Tatil Köyü için:Satış sonrası müşterilerle sürekli iletişim halinde kalacak ve onların taleplerini karşılayacak “Müşteri Temsilcisi” takım arkadaşı arıyoruz.

10 ay önce

Aşçı

Pamira Natura Turizm ve Tic Ltd Şti - Kırşehir

Ağvada bulunan 12 ay açık butik otelimize (Wineport Lodge Ağva) Aşçı aramaktayız. Ücret 5,000.-TL, personel lojmanında yatacak yer sağlamaktayız.

3 ay önce

Kırşehir Geneli Sektörler