Kırşehir Hizmet İş İlanları - Pro Kariyer

Kırşehir Hizmet İş İlanları


Depo Personeli

Kaptan Balık Av Malzemeleri San Tic Ltd Şti - Kırşehir

Şirketimiz amatör balıkçılık malzemeleri olta vs. konusunda toptan satış yapmaktadır. Firmamızda görevlendirilmek üzere Depo Elemanı aramaktayız.Türkiye genelinde bayilikleri olan 20 yıllık geçmişe sahip bir firmadır.

1 gün önce

İnsan Kaynakları Asistanı

Okfa Oruçoğulları Sosyal Hizmetler San Tic Ltd Şti - Kırşehir

Grup şirketimizde İşkur İşbaşı Eğtim programı kapsamında çalışabilecek, İnsan Kaynakları Asistanı alınacaktır.İş Tanımı:Telefon santral akışını sağlayabilecek,Misafirlerin ve personelin karşılanmasını etkin bir şekilde yapabilecek,İlgili birimlere asiste edebilecek,Aynı zamanda personel işlerinde deneyim kazanmak isteyen,Diksiyonu düzgün BAYAN personel alınacaktır.

1 gün önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Hukuk Bürosu Çağrı Merkezi / Didem Karabudak - Kırşehir

Beylikdüzü Vetro City de bulunan Hukuk Büromuz için Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi aranmaktadır. Aylık verilen tahsilat hedeflerini tutturan personellerin, hem büromuz tarafından hem de varlık yönetim şirketi tarafından maaş haricinde prim hak edişi olmaktadır.

2 gün önce

Garson

Bekmez Restoran Nakliyat - Kırşehir

Firmamızın yeni açılacak hizmet bölümleri / restaurant cafe bar bölümlerinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip bayan Garson adaylar istihdam edilecektir.

2 gün önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Hazır Kıta Alarm Merkezi A.Ş. - Kırşehir

Bornova / İZMİR de bulunan şirketimize, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi alımı yapılacaktır.Bildirim gerektiren durumlarda müşterileri arayarak bilgilendirme sağlamak,Gelen çağrılarda müşterilerin tüm talep ve şikayetlerini karşılamak,Daha sonradan takip gerektiren durumlarda işlemin takibini yaparak müşterilere dönüş yapmak

2 gün önce

Dağıtım Elemanı

Kule Gıda İnşaat Turizm San ve Tic Ltd Şti - Kırşehir

Avm içerisinde su dağıtımı yapacak Dağıtım Elemanı takım arkadaşı arıyoruz.

3 gün önce

Garson

Efecanlar İnsan Kaynakları San ve Tic Ltd Şti - Kırşehir

Antalya Lara’da Bulunan Apart Otel’de Çalışacak, Garson alınacaktır.İş İlanına Müracatlarınızı Beklemekteyiz.Sadece Fotoğraflı CV’ler Dikkate Alınacaktır.

1 hafta önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Efecanlar İnsan Kaynakları San ve Tic Ltd Şti - Kırşehir

Antalya Çevresi ve Bodrum anlaşmalı otellerimiz için Resepsiyon Görevlisi aramakayız.

1 hafta önce

Satış Elemanı

Lilyum Kart Asistans ve Destek Hizmetleri - Kırşehir

Mecidiyeköy de faaliyet gösteren kurumumuza aktif saha satışta görev almak üzere Satış Elemanı çalışma arkadaşları aramaktayız.

1 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

Villaderm Güzellik Merkezi - Kırşehir

Firmamızda görevlendirmek üzere Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.Alış ve satış faturalarının takibi ve muhasebe programına girilmesi,Günlük kasanın yapılması,Banka havale/eft işlemlerinin yapılması,Banka ekstrelerinin muhasebe programına girilmesi,Dosyalama ve evrak düzeninin sağlanması,Ön muhasebe ile alakalı diğer süreçlerin yürütülmesiÇalışma ofisi Muratpaşa Lara bölgesindedir.

1 hafta önce

Pazarlama Elemanı

Baştaşlar Tarım Turizm ve Gıda San Tic Ltd Şti - Kırşehir

Gıda sektöründe hizmet veren firmamıza Pazarlama Elemanı aramaktayız.

1 hafta önce

Satış Destek Personeli

Baştaşlar Tarım Turizm ve Gıda San Tic Ltd Şti - Kırşehir

Firmamızda görevlendirmek üzere Satış Destek Personeli aramaktayız.

1 hafta önce

Pazarlama Sorumlusu

Blue Point Üretim Destek San ve Tic Ltd Şti - Kırşehir

Otomotiv sektöründeki firmalara personel temini sağlayan firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere Pazarlama Sorumlusu alınacaktır.

1 hafta önce

Veteriner Sağlık Teknikeri

İncek Veteriner Kliniği - Kırşehir

Ankara İNCEK bölgesinde bulunan İncek Veteriner Kliniği ne kedi ve köpekten korkmayan ve sevgiyle yaklaşabilen bayan Veteriner Sağlık Teknikeri alınacaktır.

1 hafta önce

Bahçıvan

Latin Reklam Tanıtım Birimleri San ve Tic A.Ş. - Kırşehir

URLA da ikamet eden yada edebilecek bahçe işleriyle ilgili bilgi deneyim sahibi yada ilgilenmeyi seven erkek Bahçıvan çalışma arkadaşları aramaktayız.

1 hafta önce

Garson (Servis Elemanı)

Latin Reklam Tanıtım Birimleri San ve Tic A.Ş. - Kırşehir

İzmir in en prestijli kahvaltı salonu Zeytinli Köşkte bizlerle çalışacak takım arkadaşları arıyoruz. URLA da ikamet eden yada edebilecek Garson (Servis Elemanı) aramaktayız.

1 hafta önce

Fotoğrafçı

Yüksel Titiz Fotoğraf - Kırşehir

1996 yılından beri kurulu düzeni olan aile şirketi olarak yürüttüğümüz fotoğraf stüdyomuzaFotoğrafçı arayışımız bulunmaktadır. Kendisini çalıştığı firmanın bir parçası gibi gören Fotoğrafçı olması ve aradığımız niteliklere uygun bir kişi olmasını önemle rica ediyoruz.

2 hafta önce

Ofis Elemanı

Günpak Temizlik Hizmetleri San ve Tic A.Ş. - Kırşehir

Beylikdüzü Kavaklıda bulunan ofisimizde bizimle çalışacak temizlik, ikram ve telefonlara bakacak bayan Ofis Elemanı aranmaktadır.Not: Yakın çevrede ikametgah eden personeller alınacaktır.

2 hafta önce

İş Güvenliği Uzmanı (Az Tehlikeli Sınıf-C)

Akademik Mühendislik İnşaat ve Kimya San Tic Ltd Şti - Kırşehir

İş Güvenliği Uzmanı (Az Tehlikeli Sınıf-C) alınacaktır.

2 hafta önce

Su Deposu Temizlik ve Yalıtım Personeli

Tekdez Dezenfekte İzolasyon Arıtma Temizlik San ve Tic Ltd Şti - Kırşehir

Tekdez; %90 ağırlıklı İstanbul olmak üzere Türkiye genelinde su deposu temizliği, su deposu izolasyonu, su sebili ozonlama hizmeti veren bir firmadır.Bu işlerde sahada istihdam edilecek personel alımı yapılacaktır.

2 hafta önce

Tahribatsız Muayene Uzmanı

3D Incerta Belgelendirme Mühendislik Ltd Şti - Kırşehir

Türkiye ve Yurtdışın da, devam eden ve yeni başlayacak olan projelerimizde görevlendirilmek üzere,endüstriyel projelerde çalıştırılmak üzere, “NDT Tahribatsız Muayene Teknikeri aramaktayız.

2 hafta önce

Aşçı Yardımcısı

Yeniden Doğuş Turizm ve Ltd Şti - Kırşehir

Aşçı ve Aşçı yardımcısı aranıyor.

2 hafta önce

Planlama Mühendisi

Ee-İstanbul Proje Tasarım Yönetim ve Dan Ltd Şti - Kırşehir

İzmit Entegre Sağlık Kampüsü projesi dahilinde görevlendirilecek. Tam zamanlı görev alabilecek, planlama konusunda daha önceden tecrübesi olan dinamik ve çalışkan Planlama Mühendisi arayışımız bulunmaktadır. En az 1 projede Planlama Mühendisi olarak görev almış olması ön şarttır. Mimarlık, inşaat elektrik veya makine mühendisliği bölümlerinden mezun olması, dekorasyon işleri konusunda daha önceden tecrübeli olması aranan özellikler arasında yer almaktadır.

2 hafta önce

Şantiye Şefi

Ee-İstanbul Proje Tasarım Yönetim ve Dan Ltd Şti - Kırşehir

Forum Mersin AVM bünyeside gerçekleştirilecek olan çelik veışıklık renovasyon işleri kapsamında görevlendirilecek İnşaat Mühendisi veya Mimar arayışımız bulunmaktadır. Gece çalışma mesaiisinde görev alabilecek olan adayımız, günlük saha raporların oluşturulması, AVM ve yüklenici firma ile koordinasyonun sağlanmasında görevli olacaktır.

2 hafta önce

Güvenlik Müdürü

Temser Güvenlik ve Koruma Org Hiz Ltd Şti - Kırşehir

Maslakta bulunan plaza projemizde görevlendirilmek üzere daha önce Güvenlik Amirliği yapmış, Güvenlik Müdürü aranmaktadır.Çalışma şekli; hafta içi; 08:30/18:30 Cumartesi; 08:30/12:30 Pazar; Of Genel nitelikler: (Maaş+Agi+Yol+Sodexo)

2 hafta önce

Maden Mühendisi

Eçed Çevre Danışmanlık ve Mühendislik San ve Tic Ltd Şti - Kırşehir

Maden mevzuatına hakim,YTK eğitimi almış, YTK bünyesinde görevlendirilecek,MİGEM (MAPEG) mevzuatına hakim, Maden Mühendisleri aranmaktadır.

2 hafta önce

Çağrı Merkezi Görevlisi

Kep Call Center - Kırşehir

Çevrenizde Hollanda’dan Kesin Dönüş Yapmış Arkadaşlarınız Varsa Başvurularını Bekliyoruz.Beheersen van de Nederlandse taal is een vereiste.Call center medewerker Flemenkçe Bilen (Hollandaca)Çağrı Merkezi Elemanı

2 hafta önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Maxi Ticaret - Kırşehir

E-ticaret firmamızda görevlendirmek üzere Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi aramaktayız.Sipariş listesi hazırlayabilecek ( Excel, siparişoaneli v.b aracılığı ile ),Müşteri teyidi sağlayacak ve müşterileri arayarak sipariş onayı alabilecek,Gün boyu müşterilere onlıne aktif destek verebilecek, ( Telefon , Sms , Whatsapp )Planlı, programlı ve sistemsel olarak hem telefon , hem bilgisayar kanalıyla müşterilerle kesintisiz iletişim kuracak.

3 hafta önce

Estetisyen

Endorfin Estetik ve Yaşam Merkezi - Kırşehir

Ataşehirdeki merkezimize Estetisyen çalışma arkadaşı aramaktayız.

3 hafta önce

.ÇALIŞMA ARKADAŞI

Ergun Erdoğan - Kırşehir

KAYSERİ VE ÇEVRESİNDE BULUNAN YUMURTA ÇİFTLİKLERİNDE AŞI UYGULAMASI YAPACAK EKİBİMİZE BAYAN ÇALIŞMA ARKADAŞLARI GEREKLİDİR AYDA 15-20 GÜN ÇALIŞILIR TECRÜBE DENEYİM ARANMAMAKTADIR AŞI UYGULAMASI TARAFIMIZDAN ÖĞRETİLECEKTİR İLGİLENEN BAYAN ARKADAŞLARIN SAMİM OLANLARI KENDİNİ İŞE ADAPTE EDECEKLERİN GERÇEKTEN İŞE İHTİYACI OLAN ARKADAŞLARIN 0541971 2202 NOLU TELEFONLA İLETİŞİME GEÇİP AYRINTILI BİLGİ ALMASI RİCA OLUNUR

3 hafta önce

Kırşehir Geneli Sektörler