Kırşehir Evcil Hayvan / Pet Shop İş İlanları - Pro Kariyer

Kırşehir Evcil Hayvan / Pet Shop İş İlanları


Pet Kuaförü

Petzz Shop Mama Evcil Hayvan Ü,rünleri A.Ş. - Kırşehir

Maltepe Küçükyalıda bulunan işletmemiz için tecrübeli Pet Kuaförü arıyoruz

1 gün önce

akvaryum evinden görev alacak çalışma arkadaşları

fishmekan akvaryum - Kırşehir

15 yıldır petshop sektörüne toptan ithal süs balığı temin eden, Bahçelievler Haznedar da yer alan akvaryumhanemizde görev alacak askerliğini yapmış yetiştirilmek üzere 3 adet BAY çalışma arkadaşı arıyoruz. *** düzenli, çalışma saatleri. (9,30-18,30) *** tüm sosyal haklar mevcuttur. SGK-Yemek-haftalık yasal çalışma saatleri-yıllık izin. *** Görev tanımı : akvaryum bakımı ve temizliği, yemleme, balık paketleme ve sevkiyat . *** 0 530 062 40 50 nolu whats up numarasından tüm sorulara cevap verilecektir.

2 ay önce

Satış Danışmanı

Coco Pet Shop - Kırşehir

Kadıköy Bağdat Caddesi’nde hizmet vermekte olan mağazamızda istihdam edilmek üzere personel aramaktayız.İş Tanımı;Mağaza açma/kapama,Genel yüzeysel günlük temizlik,Ürün yerleştirme/düzenleme/raf düzenleme ,Satış,Kısa mesafe ve hafif ürünlerde evlere sipariş,Toptan satışımız nedeni ile dönemsel olarak saha çalışmasına katılma,İnternet satışımız nedeni ile günlük ürün paketleme ve kargolama sürecine katılma.

6 ay önce

Veteriner Sağlık Teknikeri

Etlik Veteriner Kliniği - Kırşehir

Kliniğimizde çalışmak üzere deneyimli kadın Veteriner Teknikeri/Teknisyeni arıyoruz.

6 ay önce

Saha Satış Uzmanı

Coco Pet Shop - Kırşehir

Coco Pet Shopta çalışacak Saha Satış Uzmanı aranmaktadır.Mesai Saatleri: 09:00 - 19:00 arasıdır, pazar günleri tatildir.Fazla çalışma süreleri ücretlendirilmektedir.

10 ay önce

Satış Elemanı

Coco Pet Shop - Kırşehir

İstanbul, Kadıköy, Çiftehavuzlar, Bağdat Caddesi Üzerinde Bulunan ve Evcil Hayvan Aksesuarları ile Mama Satışı Yapan Mağazımızda Görevlendirilmek Üzere;- Hayvansever- Tüy ve Herhangi Bir Pete Alerjisi Olmayan,- 18-35 Yaş ArasıKadın Personel Alınacaktır.* Çalışma Saatleri 12:00-16.00 Olup; Çalışma Şekli Part Timedır**Kadıköy Çevresinde İkamet Edenler Tercih Sebebidir*** Öğrenciler İçin Uygundur.

11 ay önce

Kırşehir Geneli Sektörler