Kırşehir Deniz Taşımacılığı İş İlanları - Pro Kariyer

Kırşehir Deniz Taşımacılığı İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Copy Center Personeli

Tomruk Copy Center - Kırşehir

Sektörde 15 yıldır hizmet veren Kopyalama Merkezimiz için grafik tasarımdan anlayan ve ayrıca fotokopi çekimi, poster cihazları, ciltleme tarzı cihazları kullanmayı bilen müşteri ilişkisi kurabilen Copy Center Personeli ne ihitiyaç duymaktayız.

2 ay önce

Laborant-Boya

Tavaslı Yayıncılık San ve Tic Ltd Şti - Kırşehir

Boya renk kartela üretimi için renk bölümünde çalışacak Laborant-Boya aranmaktadır.

4 ay önce

Temizlik Görevlisi

İstasyon Kız Öğrenci Yurdu - Kırşehir

Kız Öğrenci Yurdumuzda görevlendirmek üzere Temizlik Personeli aranmaktadır.

2 hafta önce

İkram ve Temizlik Personeli

Gen Yapı Tasarım Proje San ve Tic A.Ş. - Kırşehir

Satışını yapmış olduğumuz konut projelerinin satış ofisinde İkram ve Temizlik Personeli konusunda görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşı arıyoruz.

2 hafta önce

Bireysel Güvence Danışmanı

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Kırşehir

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sigorta sektöründeki firmamız için Bireysel Güvence Danışmanı arayışımız mevcuttur.

2 ay önce

Temizlik Görevlisi

Çapa Ortodonti Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Dış Tic Ltd - Kırşehir

Temizlik Görevlisi alınacaktır.

1 ay önce

Oyuncu

Cms Film Kast ve Yapımcılık Ltd Şti - Kırşehir

Dizi sinema reklam ve katalog işlerine Deneyimli - Deneyimsiz her yaştan Oyuncu aranmaktadır.Aramıza katılmak isteyen adaylar Fotoğraflı CV leri ile başvuru yapabilirler.

4 ay önce

Ofis Elemanı

Mcg Finans Gayrimenkul ve İnşaat Tic Ltd Şti - Kırşehir

Müteahhitlik firmamızın merkez ofisinde çalışacak, Ofis Elemanı alınacaktır.-Ofis idari işleri -Ofis temizliği -Ofis misafir karşılama ve ikram -Telefon asistanlığı -Kamu kurum ve kuruluşlarında evrak takibi -Dosyalama ve evrak düzenleme

3 hafta önce

Ön Muhasebeci

Almartaş Madencilik İth İhr San ve Tic A.Ş. - Kırşehir

Taş Ocağı şantiyemizde çalışacak Ön Muhasebeci arıyoruz.

2 ay önce

Finans Uzman Yardımcısı

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Kırşehir

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Lojistik ve gümrük müşavirliği sektörlerinde faaliyet gösteren, şirketinde görevlendirilmek üzere Finans Uzman Yardımcısı aramaktayız.İş TanımıCari bakiye, iş avansı ve banka mutabakatlarının gerçekleştirilmesi,Tahsilatlar için müşterilerin aranması, tahsilat takibi,Bankalar ile ilişkilerin yürütülmesine destek verilmesi,Kredi, teminat mektubu ve çek takibi,Tüm grup şirketlerine ait kasa, banka ve çek kayıtlarının günlük olarak girilmesi

2 ay önce

Forklift Operatörü

Beysu Atık Yönetimi Ltd. Şti. - Kırşehir

- Forklift operatör belgesi bulunan, - Fazla mesai yapabilecek, - Gerektiğinde vardiyalı çalışabilecek, - Tecrübeli tecrübesiz çalışma arkadaşları aranmaktadır. Tüm sosyal haklar mevcuttur. Servis, yemek, sigorta vardır.

4 ay önce

Pazarlama Elemanı

Oksijen Gezi Tur Spor Turizm Org Hiz Ltd Şti - Kırşehir

Acente ürünlerini ilgili okul, dernek, iş yerleri ve özel gruplara tanıtabilecek, Yeni ürünlerin sunum ve anlatımını yapabilecek, deneyimli ve ya yetiştirilmek üzere Pazarlama Elemanı aranmaktadır.

3 ay önce

Oto Yıkama Personeli

Uzman Otomotiv - Kırşehir

Müşterilerimizin araçlarını en iyi şekilde yıkayacak, Tecrübeli, Gerekli sarf malzemeleri, ilaçları ve kullanılan makinelerini tanıyan Araç kullanabilen personel aranmaktadır. Lütfen Sadece online başvuru yapınız.

3 ay önce

Ofis Yönetici Asistanı

Cmk Gayrimenkul İnşaat Gıda San ve Tic Ltd Şti - Kırşehir

CMK YATIRIM DANIŞMANLIĞI Olarak Ofiste görevlendirilmek üzere; Ofis Yönetici Asistanı adayların başvurularını bekliyoruz.CMK YATIRIM OLARAK, kurumsal finansman ve danışmanlık hizmetlerinde bir dünya lideridir. Global bir firma olarak, uluslararası kaynaklarımızı ve geniş iş ağımızı, kaliteli hizmet anlayışımızla birleştirerek dünya ekonomisi ve sermaye piyasalarında güvenin oluşturulmasına katkıda bulunuyoruz. CMK olarak, güçlü yönetim ekibimizle tüm paydaşlarımıza verdiğimiz sözleri yerine getirerek çalışanlarımız, müşterilerimiz ve içinde yer aldığımız diğer çevreler için daha iyi bir çalışma hayatı oluşturulmasında önemli bir rol üstleniyoruz. Gaziantepte 14 yıldan fazla süredir olmak üzere , profesyonel kadromuzla müşterilerimize hizmet sunuyoruz.

1 ay önce

Muhasebe Elemanı

Çağlar Kılıç Enerji İnşaat A.Ş. - Kırşehir

Firmamızda görevlendirmek üzere Muhasebe Elemanı aramaktayız.Fatura girişi ve kontrollerinin yapılması,Tekdüzen hesap planı süreçlerini yürütmek,Muhasebe ve cari hesap ile kayıtları tutmak ve ilgili mutabakatları yapmak,Ay kapanışı çerçevesinde mizan ve masraf merkezi kontrollerinin yapılması,Personel masraflarının kontrol-düzeltme ve muhasebeleştirilmesi,Şirketin tüm muhasebe süreçlerinde aktif rol almak,

2 hafta önce

Satış Elemanı

Tayhan İletişim - Kırşehir

18 30 yaş arasında bayan Satış Elemanı alınacaktır.

5 gün önce

Servis Elemanı

Başocak Kollektif Şirketi - Kırşehir

Yeni açacağımız SelF Servis Butik Cafede Sipariş alımı, gerektiğinde Garsonluk ve günlük cafe işleri-temizlik gibi işlerden sorumlu olacak Servis Elemanı aranmaktadır.

3 ay önce

Pompa Görevlisi

Norm Petrol - Kırşehir

Tekirdağ bölgesinde ikametgah eden, Tekirdağ'da bulunan istasyonlarımıza Pompa Görevlileri aranmaktadır.

4 ay önce

Sekreter

Tet Makina Otomasyon Yedek Parça San Tic Ltd Şti - Kırşehir

Firmamızda görevlendirmek üzere Sekreter arayışımız mevcuttur.

2 ay önce

Çay Ve Temizlik Elemanı

Birlik Güvenlik - Kırşehir

Mudanya yolu üzerinde Bademli mevkinde bulunan özel okul projemizde değerlendirmek üzere; Bayan çay servis personeli ve temizlik personeli arayışımız bulunmaktadır. Temiz,titiz ve düzenli Çalışma konusunda istekli, İşini benimseyen ve severek çalışan bayan personeller aranıyor. Başvurular şahsen yapılacaktır. Fotoğrafsız başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

3 ay önce

Kırşehir Geneli Sektörler