Kırşehir Arıcılık İş İlanları - Pro Kariyer

Kırşehir Arıcılık İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Ziraat Mühendisi

Güçlü Makina Tarım İşletmeleri San ve Tic Ltd Şti - Kırşehir

Kırşehirde bulunan ceviz bahçelerimiz için bay Ziraat Mühendisi alınacaktır.* . Ücret aylık 3000 TL + SGK* . Kaman merkezde lojman verilecektir.* . Araç tahsis edilecektir. * . Cep telefonu hattı verilecektir.

1 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Kurumsallife Medya Org ve İnş Ltd Şti - Kırşehir

Kurumsallife Medya şirketinde pazarlama departmanı da çalışmak üzere maaş+prim usulü Pazarlama Uzmanı çalışma arkadaşları aranıyor.

2 hafta önce

Kat Görevlisi (Maid)

Erlüks Deri San ve Tic A.Ş. - Kırşehir

Bricks Hotel bünyesinde çalışacak olan Kat Görevlisi (Maid) aranmaktadır.

3 ay önce

Satış Elemanı

Sancak Bilişim - Kırşehir

Bitkisel ürün satışında görev almak üzere Satış Elemanı çalışma arkadaşları aranmaktadır.

3 hafta önce

Motorlu Kurye

Acıktımmm Döner - Kırşehir

B2 Ehliyetli kendi motoruyla çalışacak yeni açtığımız işyerin de bize destek olacak arkadaş arıyoruz. Meltem Bayındır mevkiine hakim olması gerekmektedir.

4 ay önce

Pr Uzmanı

Zey Pr - Kırşehir

Showroom PR Uzmanı çalışma arkadaşı aramaktayız.

3 hafta önce

Pazarlama Elemanı

Marka İşitme Cihazları Merkezi - Kırşehir

Çerkezköy ve Lüleburgaz da çalışacak Pazarlama Elemanı aranmaktadır.

3 ay önce

Ebe-Hemşire

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Kırşehir

Ebe-Hemşire aranmaktadır.Danışmanlığını yaptığımız hastanenin Yenidoğan bölümü için doğum hemşiresi Ebe-Hemşire aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

4 ay önce

Customer Manager

Touch Plus San ve Dış Tic Ltd Şti - Kırşehir

• Attracting and recruiting suppliers, retailers and manufacturers to the Froot Marketplace trade platform across the territory of Turkey, and adjacent areas;• Preparation of the project, its conditions, details, including commercial• Drawing up of contracts and following it after concluding;• Representing the Company to clients and partners, protecting the interests of the Company;• Developing a program and conducting training on the Froot Marketplace trading platform for manufacturers, suppliers and other commercial organizations and individuals.

2 ay önce

Kasiyer

Çd Gurme Gıda Tarım Hayvancılık San ve Tic Ltd Şti - Kırşehir

Kasiyer aranmaktadır.Açılış / Servis öncesi gerekli hazırlıkları yapmak,Müşterileri güler yüz ile karşılamak ve uğurlamak,Günlük kasa işlemlerini şirket kurallarına uygun bir şekilde hızlı, doğru, eksiksiz ve güvenilir olarak yerine getirmek,Hizmet sürecinde aksama yaşanmaması için kasa noktasında ihtiyaç duyulan malzemeleri takip etmek ve tükenmeden tedarik edilmesi için ilgililere bilgi vermek,Mesai bitiminde ve mağaza kapanışlarında kasayı eksiksiz şekilde devretmek,

3 ay önce

Perakende Satış Ve Pazarlama Temsilcisi

Mollaoğlu Otomotiv - Kırşehir

MOLLAOĞLU OTOMOTİV HADIMKÖY MAĞAZAMIZ İÇİN; SATIŞ VE PAZARLAMA YAPABİLEN, MÜŞTERİ ZİYARETİ YAPARAK FİRMAMIZA YENİ MÜŞTERİLER KATABİLECEK, BİLGİSAYAR KULLANABİLEN, FİRMAMIZDA UZUN SÜRELİ ÇALIŞACAK, ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARANIYOR

3 ay önce

Cost Controller Asistanı

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Kırşehir

Cost Controller Asistanı aranmaktadır.Zinciri olan cafenin şubelerinden sorumlu Satınalma ve Costu yürütebilecek Cost Controller için Asistan aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

3 ay önce

Pazarlama Sorumlusu

Yaz-Kar Klima Soğutma San ve Tic A.Ş. - Kırşehir

Otomotiv Sektörüne hizmet veren firmamız için satış departmanında görevlendirilecek Pazarlama Sorumlusu aramaktayız. Pazarda en etkili iletişim kanallarını kullanarak firmaya yeni müşteriler kazandırmak,Müşteri portföyünü genişletmeyi hedefleyen pazarlama çalışmalarını yürütmek,Yeni müşteri kazanımları için yoğun müşteri ziyaretleri yapmak.

6 gün önce

Otomatik Kapı Usta - Kalfası

Kural Otomatik Kapı Sis. Inş. Emlak San. - Kırşehir

Otomatik kapı firmamıza usta - sektörde çalışmış kalfalar alınacaktır.

4 ay önce

Satış Danışmanı

Afacan Bebe Giyim - Kırşehir

Dolgun maaşla çalıştırılacak çocuk-genç oda mobilya satışı yapacak eleman alınacaktır. Diğer şartlar yüz yüze görüşülecektir.

3 ay önce

Web Programcısı

Siarem Net - Kırşehir

Wep Programcısı aranmaktadır.Web Yazılım bilen tercihen C# Programlama diline hakim,Tek başına proje tamamlayabilme yeteneğine sahip,Web Yazılım Mesleğini gerçekten seven,Hızlı ve Araştırmayı seven sorun çözme yeteneği olan,En az 2 yıl deneyimli çalışma arkadaşları arıyoruz

4 ay önce

Idari Işler Müdürü

Öztürk Turizm A. Ş - Kırşehir

ANKARA İVEDİKTEKİ NAKLİYE ŞİRKETİMİZE; İDARİ İŞLER MÜDÜRÜ ARAMAKTAYIZ. İNSAN YÖNETİM VE İDARECİLİK KABİLİYETİ YÜKSEK İKNA KABİLİYETİ YÜKSEK, TECRÜBELİ, RESMİ VE İDARİ İŞLERİ YÜRÜTEBİLEN, HALKLA İLİŞKİLER TECRÜBESİ OLAN TAM ZAMANLI ÇALIŞACAK.

3 ay önce

Muhasebe Sorumlusu ( Almanca )

Smmm Ali Tıraş - Kırşehir

Firmamızda görevlendirmek üzere Muhasebe Sorumlusu (Almanca ) arayışımız mevcuttur.

2 ay önce

Temizlik Görevlisi

Çapa Ortodonti Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Dış Tic Ltd - Kırşehir

Temizlik Görevlisi alınacaktır.

1 ay önce

Ön Muhasebe / Sekreter

Prestij Metal - Kırşehir

PRESTİJ METAL * TELEFONLARA BAKACAK *PERSONEL GİRİŞ ÇIKIŞLARINI KONTROLÜNÜ TAKİP EDECEK *PERSONEL MAAŞ DAGITIMINI YAPACAK *DÜZENLİ DİSİPLİNLİ ÇALIŞMA ARKADAŞI ARIYORUZ NOT: sadece online başvuru kabul edilecektir. LÜTFEN CV NİSİ GÖNDERİN

4 ay önce

Kırşehir Geneli Sektörler