Kırklareli İş İlanları, Kırklareli'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Kırklareli İş İlanları


Sekreter

Kadıoğlu İstanbul İnşaat - Kırklareli

İnşaat ofisinde Çay, Kahve, Telefon ve Temizlik işleriyle ilgilenecek Bayan Sekreter aranmaktadır.

3 hafta önce

Masöz

Terapi Güzellik Salonu - Kırklareli

Yeni açılan Güzellik Salonu ve Spa merkezimize Bayan Masöz alınacaktır.

3 hafta önce

Pazarlama Elemanı

Marka İşitme Cihazları Merkezi - Kırklareli

Çerkezköy ve Lüleburgaz da çalışacak Pazarlama Elemanı aranmaktadır.

3 hafta önce

Vasıfsız Gemi Personeli

Aktif Denizcilik - Kırklareli

Türkiye'nin ve dünyanın hızla gelişen ve en büyük işlerinden biri olan denizcilik işinde siz de yerinizi alarak iyi bir kazanç ve meslek edinebilirsiniz. TÜRKİYE GENELİ VE ULUSLARARASI; Kuru yük, konteyner, tanker, gaz ve yolcu gemilerine yurt içi tur organizasyonu düzenleyen ve turistik bölgelerdeki özel yatlarda sertifikalı olarak görev alacak personeller. GÜVERTE BÖLÜMÜ: Bakım onarım, raspa, boya ve vardiyalı çalışacak vasıfsız personeller. 2500-3500 TL / DOLAR ARASI MAAŞ Ayrıca gemi adamı cüzdanı olmayan acemi personeller için M.E.B ve denizcilik haberleşme bakanlığı onaylı anlaşmalı olduğumuz okullarda tam teşekküllü gemi adamı yetiştirme kursları düzenlenmektedir. Tüm sosyal haklar mevcuttur. Maaş + Mesai + İkramiye + SGK + Yemek Seyahat engeli olmayan, Denizcilik işini uzun vadeli düşünen, Kariyer yapmayı hedefleyen, Tecrübeli ve tecrübesiz, Sertifikalı olarak güverte, makine ve mutfak bölümünde yetiştirilmek üzere bay gemi personelleri alınacaktır. Not: Sabıka kaydı, sağlık sorunu olmayan ve en az ilköğretim mezunu olan kişiler insan kaynakları departmanlarımız dan bilgi edinebilirler. Not: İlgili adayların T.C. vatandaşı olması ve sabıka kaydının olmaması şartı ile telefonlarımızdan başvuru yapabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimizle hafta içi 09:00-18:00, Cumartesi 09:00-16:00 saatleri arası iletişime geçebilirsiniz.

1 ay önce

Çelik Kapı Mobilya Ustası

Taş Çelikkapı Mob Inş San Ve Tic Ltd Şti - Kırklareli

1990 yılından bu yana Çelik Kapı sektöründe hizmet vermekte olan firmamıza Kırklareli'nde bulunan fabrikamızda görevlendirilmek üzere Mobilya Ustası aranmaktadır. Yatacak yerimiz mevcut olup, Türkiye geneli başvurular değerlendirilecektir.

2 ay önce

Veteriner Sağlık Teknikeri

Pati Home Veteriner Kliniği - Kırklareli

Kliniğimizde çalıştırılmak üzere alanında tecrübeli Veteriner Sağlık Teknikeri aranmaktadır.Çalışma saatlerimiz pazar günü hariç 09.00 - 19.30dur.Diğer koşullar yüz yüze görüşülecektir.Çalışma Yeri Tekirdağ Çorludur.

2 ay önce

Kırklareli İşkur İş İlanları

Kırklareli ekonomisi, tekstil ve tarım sektörlerinin birleşimiyle birlikte güç kazanan bir yapılanmaya sahiptir. Kentte yer alan çok sayıda şirket ve fabrikanın bu alanlarda yoğunlaşması, Kırklareli iş ilanlarında da etkisini göstermektedir. Kırklareli iş ilanlarına göz atan işçi adayları, daha çok tekstil, tarım ve gıda şirketlerinin yoğunlukta olduğunu görebilirler.
Kırklareli Açık İş İlanları
Bunge Gıda Sanayi, Danone Tikveşli Gıda ve İçecek, KİMTAŞ Kireç Sanayi, Paşabahçe Cam, Saray Bisküvi, Trakya Cam Sanayi, Zentiva Sağlık Ürünleri Sanayi ve İpek İdrofil Pamuk Sanayi, Kırklareli iş ilanları arasında adı en fazla telaffuz edilen isimler arasında yer edinmekte.
Kırklareli iş ilanları arasında bankalar ve sigorta şirketlerine ait çok sayıda ilan da mevcut. Bankacılık ya da sigortacılık alanında çalışmak isteyenler, Kırklareli iş ilanları ile bu sektörlerde istihdam edilebilmektedirler. Gişe, bireysel, KOBİ ve ticari bankacılık alanlarında önemli sayıda alımların yapıldığı şu günlerde Kırklareli iş ilanlarına göz atmanızı ve bu ilanları incelemenizi tavsiye edebiliriz.

Kırklareli Geneli Sektörler