Kırklareli İş İlanları, Kırklareli'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Kırklareli İş İlanları


Üretim Elemanı

Gvs Gaz Valfleri San ve Dış Tic Ltd Şti - Kırklareli

Trakya Serbest Bölgede bulunan firmamız için ; Bantta çalışacak montaj personeli alınacaktır.

2 ay önce

Depo Sayım ve Mal Kabul Sorumlusu

Seniorah Ayakkabı San İç ve Dış Tic A.Ş. - Kırklareli

Depo Sorumlusu aranıyor

2 ay önce

Çevre Mühendisi

Öncü Grup Kağit Plastik ve Matbaacılık San Tic A.Ş. - Kırklareli

İdari işlerde görevlendirilmek üzere Çevre Mühendisi alınacaktır.Çevre mevzuatı gereğince firmada gerekli kontrollerin, takiplerin ve bildirimlerin yapılması, OSB ve bakanlıklarla gerekli yazışmaların yapılması, Çevre ve İSG denetimlerine refakat edilmesi, firma içi ve personel eğitimlerinin, İSG kurallarının denetlenmesi, kontrol ve takip edilmesi, Kalite sistem ve belgelendirme süreçlerinin yapılması.

2 ay önce

Pazarlama Elemanı

Noses Kozmetik Parfüm A.Ş. - Kırklareli

Firmamızda görevlendirilmek üzere Pazarlama Elemanı alınacaktır.

3 ay önce

Kırklareli İşkur İş İlanları

Kırklareli ekonomisi, tekstil ve tarım sektörlerinin birleşimiyle birlikte güç kazanan bir yapılanmaya sahiptir. Kentte yer alan çok sayıda şirket ve fabrikanın bu alanlarda yoğunlaşması, Kırklareli iş ilanlarında da etkisini göstermektedir. Kırklareli iş ilanlarına göz atan işçi adayları, daha çok tekstil, tarım ve gıda şirketlerinin yoğunlukta olduğunu görebilirler.
Kırklareli Açık İş İlanları
Bunge Gıda Sanayi, Danone Tikveşli Gıda ve İçecek, KİMTAŞ Kireç Sanayi, Paşabahçe Cam, Saray Bisküvi, Trakya Cam Sanayi, Zentiva Sağlık Ürünleri Sanayi ve İpek İdrofil Pamuk Sanayi, Kırklareli iş ilanları arasında adı en fazla telaffuz edilen isimler arasında yer edinmekte.
Kırklareli iş ilanları arasında bankalar ve sigorta şirketlerine ait çok sayıda ilan da mevcut. Bankacılık ya da sigortacılık alanında çalışmak isteyenler, Kırklareli iş ilanları ile bu sektörlerde istihdam edilebilmektedirler. Gişe, bireysel, KOBİ ve ticari bankacılık alanlarında önemli sayıda alımların yapıldığı şu günlerde Kırklareli iş ilanlarına göz atmanızı ve bu ilanları incelemenizi tavsiye edebiliriz.

Kırklareli Geneli Sektörler