Kırklareli İş İlanları, Kırklareli'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Kırklareli İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Ön Muhasebe Elemanı

Tülay Tekstil İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Kırklareli

Şirketimiz bünyesinde çalıştırılmak üzere özellikle Micro programını çok iyi bilen Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır. ve internet e ticaret konularına uzak olmayan ön muhasebe elemanı alınacaktır.

2 ay önce

Vardiya Müdürü

Nds Tanıtım Danışmanlık Hizmetleri Paz Ltd Şti - Kırklareli

HALKALI - ARENAPARK AVM Mağazamızda en iyi kahve çekirdekleriyle hazırlanan içeceklerimizi ve onlara eşlik eden lezzetli yiyeceklerimizi , güler yüzlü hizmetiyle misafirlerimize, kahveye tutkulu Vardiya Müdürü arıyoruz.

1 ay önce

Satış Temsilcisi

İndemo İnşaat Mobilya San ve Tic Ltd Şti - Kırklareli

Çengelköy Üsküdarda bulunan Vitra mağazamıza banyo ve mutfak ürünlerinin (seramik dahil) satışını yapabilecek, diksiyonu ve insan ilişkileri düzgün, giyimine önem veren, 20-25 yaş aralığında BAYAN Satış Temsilcisi aramaktayız.(İşyerine yakın kişiler önceliklidir.)

3 ay önce

Satış Görevlisi

Bürocenter Office Furniture - Kırklareli

Tercihen ofis mobilya ürünlerinin satışında en az 5 yıl tecrübesi olan, Satış Görevlisi aranmaktadır.

2 ay önce

İkram ve Temizlik Personeli

Element Petrol Nakliye İnş Oto Tem San ve Tic Ltd Şti - Kırklareli

iş yerimizde temizlik işlerini ve çay servisi yapacak bayan İkram ve Temizlik Görevlisi arıyoruz.

2 ay önce

Gözetim Görevlisi

Owl Güvenlik Eğitim ve Koruma Hiz Ltd Şti - Kırklareli

Anadolu ve Avrupa yakasındaki projelerimize bay bayan kimliksiz Gözetim Görevlisi personelleri ihtiyacımız vardır.2600 Maaş+sgk+yemek+350 ticket+sgk+agi12 saat üzerinden 2 gündüz 2 gece 2 izin

5 gün önce

ACİL GEMİ ŞANTİYE BAY-BAYAN TEMİZLİK PERSONELİ / TUZLA SAHİLYOLU

VİZYON VİP - Kırklareli

Tuzla bölgesine bağlı; SAHİLYOLU bölgesi gemi şantiye projemiz’de çalışacak, erkekler'de askerlik yapmış olması zorunludur, 24-43 arası, 08:00 -:17:00 pazar ve resmi tatiller'de izin, 2400tl maaş+agi ile çalışcak deneyimli bay-bayan temizlik temizlik personeli aranıyor. En az 1 sene çalışmış olması tercihimizdir, Aşağıdaki Yetkili Yasin Bey’in Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi ve Numaranızı Yazın İnsan Kaynakları Yönetici: YASİN İrtibat: 05051825070

2 ay önce

Aşçıbaşı

Borani Cafe Lunch - Kırklareli

Borani Cafe Lunch mutfağında çalışacak tecrübeli Aşçıbaşı aranmaktadır.

2 gün önce

Satış Sonrası Finans Uzmanı

Gül İnşaat Proje A.Ş. - Kırklareli

Nitelikli ve kaliteli konut projeleri geliştiren şirketimizin İstanbul Avrupa Yakasında Sultangazide bulunan Tempoint Projemizde görevlendirilmek üzere yönetime bağlı olarak çalışacak aşağıdaki kriterlere uygun Satış Sonrası Finans Sorumlusu aramaktayız.

1 ay önce

Muhasebe Elemanı

İzmir Sıhhi Tesisat Malz Paz San ve Tic Ltd Şti - Kırklareli

Şirketimiz bünyesinde Ön Muhasebe Elemanı çalışma arkadaşı aramaktayız. İş yerimiz Yenişehir Gıda Çarşısında olduğundan ulaşım sorunu olmayanlar tercih sebebimizdir

2 hafta önce

Videolu Ürün Tanıtımı - Tesettür Giyim

Emsale Işık Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Kırklareli

Sosyal medya hesaplarımız için tesettür elbiselerimizi giyip videolu bir şekilde tanıtımı yapmasını istiyoruz.

1 ay önce

Tahsilat Uzmanı

Darcan Hukuk Bürosu - Kırklareli

Hukuk büromuza Tahsilat Uzmanı aranmaktadır. Maaş+Sgk+Yol+Yemek+Dolgun prim verilecektir.

2 ay önce

Mekanik Tesisatçı

Merge İnşaat Doğalgaz San Tic Ltd Şti - Kırklareli

Doğalgaz Tesisat Ustası aranıyor.

2 ay önce

Endüstri Mühendisi

Onur Rahat Mobilya İmalatı Tic ve San Ltd Şti - Kırklareli

Üretim fabrikamızda çalıştırılmak üzere, Endüstri Mühendisi İş arkadaşı arıyoruz.

2 hafta önce

Satış Uzmanı

Morvarid Bilişim Danışmanlık Dış Tic A.Ş. - Kırklareli

Genel Nitelikler· Sorumlu olunan müşteri ve kategorilerdeki yıllık anlaşmaların takibi,· Satış ve pazarlama hedeflerine paralel iş planlarının uygulanması,· Müşteri yönetiminin, şirket stratejileri ve müşteri beklentileri doğrultusunda gerçekleştirilmesi,· Pazardaki trendlerin, rakip faaliyetlerinin ve ürün performans göstergelerinin raporlanması,· Şirket politika ve stratejileri doğrultusunda sorumlu olduğu müşteriler bazında belirlenen hedeflere göre satış faaliyetlerinin ve mevcut müşteri ilişkilerinin yönetilmesi,· Mevcut müşterilerle ilişkilerin geliştirilmesi ve potansiyel müşterilerin firmaya kazandırılması,· Yeni müşteri ve pazarların geliştirmesi,· Günlük olarak yapılan faaliyetlerin raporlanması

3 ay önce

Medikal Mümessili

Enteksis Teknoloji Sistemleri Tic Ltd Şti - Kırklareli

Distribütörlüğünü yapmakta olduğumuz Alman Andulasyon Terapi Sistemleri’nin satış ekibinde yer alacak Medikal Mümessili arkadaşlar arıyoruz.İş Tanımı:Satış hedeflerine yönelik çalışma planını oluşturmak, uygulamak ve raporlamak,Sorumlu olunan bölgede yer alan tüm ilgili merkezleri düzenli olarak ziyaret etmek,Firmanın ürün yelpazesinde yer alan farklı türlerdeki cihazların tanıtımını yaparak talep yaratmak ve bu talepleri hedefleri doğrultusunda satış ile sonuçlandırmak,Ziyaretler sırasında müşterilerin ihtiyaçlarını doğru şekilde tespit edebilmek ve süreci doğru yönetebilmek, Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmak,Mevcut referansların üzerine düzenli olarak yenilerini eklemek, Firmanın katılacağı fuar, kongre ve sempozyum gibi organizasyonlara katılarak firmayı temsil etmek Müşteri ziyaret raporlamalarını yaparak, yöneticisi tarafından talep edilen faaliyet raporlarını hazırlamak. Pazardaki rekabeti gözlemlemek, rakip firma, cihaz ve satışlar ile ilgili Bölge Yöneticisi ve Türkiye Satış Yöneticisine raporlama yapmak,Ürün demoları yapmak,Gerektiğinde satışı yapılan ürünlerin teslimatı ve eğitimi konusunda teknik ekibe destek sağlamak.

2 ay önce

İşçi

Evimden Yaprak Sarma - Kırklareli

Bizimle beraber çalışmak üzere İşçi aranmaktadır.

2 ay önce

Atölye Ustası

Lord Reklam San A.Ş. - Kırklareli

Dijital baskı reklam sektöründe faaliyet gösteren firmamıza Atölye Ustası aranmaktadır.

1 hafta önce

Saha Satış Elemanı

Akdenizin Sesi Engellilerle Elele Derneği - Kırklareli

2700 ve 4000 TL arası maaş ssk+yol+yemek derneğimiz bünyesinde çalışacak,Bizimle sahada engelli kardeşlerimiz adına gazete ve dergi satışı yapabilecek bay bayan elemanlar alınacaktır.

2 ay önce

Sigorta Elemanı

Aretias Sigorta Danışmanliğı ve Aracılık Hiz Ltd Şti - Kırklareli

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sigorta Elemanı alınacaktır.Not : Deneme süresi sonunda en az 1 yıllık sözleşme yapılacaktır.

3 hafta önce

Kırklareli İşkur İş İlanları

Kırklareli ekonomisi, tekstil ve tarım sektörlerinin birleşimiyle birlikte güç kazanan bir yapılanmaya sahiptir. Kentte yer alan çok sayıda şirket ve fabrikanın bu alanlarda yoğunlaşması, Kırklareli iş ilanlarında da etkisini göstermektedir. Kırklareli iş ilanlarına göz atan işçi adayları, daha çok tekstil, tarım ve gıda şirketlerinin yoğunlukta olduğunu görebilirler.
Kırklareli Açık İş İlanları
Bunge Gıda Sanayi, Danone Tikveşli Gıda ve İçecek, KİMTAŞ Kireç Sanayi, Paşabahçe Cam, Saray Bisküvi, Trakya Cam Sanayi, Zentiva Sağlık Ürünleri Sanayi ve İpek İdrofil Pamuk Sanayi, Kırklareli iş ilanları arasında adı en fazla telaffuz edilen isimler arasında yer edinmekte.
Kırklareli iş ilanları arasında bankalar ve sigorta şirketlerine ait çok sayıda ilan da mevcut. Bankacılık ya da sigortacılık alanında çalışmak isteyenler, Kırklareli iş ilanları ile bu sektörlerde istihdam edilebilmektedirler. Gişe, bireysel, KOBİ ve ticari bankacılık alanlarında önemli sayıda alımların yapıldığı şu günlerde Kırklareli iş ilanlarına göz atmanızı ve bu ilanları incelemenizi tavsiye edebiliriz.

Kırklareli Geneli Sektörler