Kırkağaç İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Kırkağaç İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Muhasebe ve Finans Sorumlusu

Meva Proje İnş Gıda San ve Tic Ltd Şti - Kırkağaç

Tecrübeli Muhasebe ve Finans Sorumlusu aramaktayız.

1 yıl önce

Montaj Elemanı

Ezer Otomatik Kapı Sistemleri A.Ş. - Kırkağaç

Ezer Otomatik Kapı Sistemleri A.Ş, ürettiği ve temin ettiği tüm ürünlerin fiziksel yaşamları boyunca emniyetli ve verimli bir şekilde kullanılmalarını sağlamak amacıyla, satış sonrası hizmetlerine çok önemli yatırımlar yapmaktadır. Yurt içi ve dışında, ürettiği tüm kapılara, deneyimli ekipleri ile onarım hizmeti verebilen Ezer Kapı, bu ürünler için tüm yedek parça ihtiyaçlarına da yanıt verebilmektedir.Ezer Otomatik Kapı firması üretimine başladığı günden beri, tescilli markası olan PAW yüksek hızlı kapı ürünlerini tüm Türkiye ve dünyadaki fabrikaların ve tesislerin iç ve dış mekanlarındaki performanslarından dolayı müşterilerinden yoğun ilgi görmüştür.Partnerleri sayesinde, yurt dışı ve yurt içi pazarlarında geniş çaplı bir müşteri portföyüne hizmet vermekte olup, her geçen gün dünya çapında yeni pazarlara nüfuz ederek , sektördeki ciddiyetini ve kararlılığını korumaktadır. Yüksek üretim kalitesi, en son teknolojiyi ekonomik ve en kullanılır hale getirmesi, hızlı üretim süresi, zamanında teslim, ekonomik yedek parça garantisi ve servisi firmamızın ana prensipleri olmuştur.Dünyadaki değişimleri takip ederek üretimindeki gelişimini müşterilerine maksimum fayda ve uygun fiyatla yansıtmayı hedeflemiştir. PAW ürünlerindeki dizayn ve ekonomik farklılığının yanında, çevreye uyumlu olması ürünlerimizi ayrıcalıklı kılar. Dünya pazarlarında her geçen gün PAW ürünlerine olan ilginin canlı tutulması için, rekabeti etik değerlere dayandırarak, müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde geliştirmeyi, buna göre politikalar üretmeyi beklentilerini ve isteklerini algılamayı planlar ve eyleme dönüştürür.EZER Kapı`nın iş felsefesi sektöründe dayanıklı mal üretmek, kendi yeni model ve dizaynları ile öncülük etmek, daha ileri gitmek,teknolojik gelişmeleri en üst seviyeye çıkarmak ve pazarlardaki en iyi rekabetçi fiyatları müşterilerine sunmaktır.Firmamızda görevlendirilmek üzere Montaj Elemanı aramaktayız.Personelimize Maaş + Sigorta + Yemek imkanları sağlanmaktadır.Maaş aralığı 2700 - 3500TL

5 ay önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Hotel Psidia - Kırkağaç

Resepsiyonda çalışacak bay ve bayan 2 kişi alınacaktır.

7 ay önce

Asistan

Ertaylar Dayanıklı Tüketim Malları Tic Ltd Şti - Kırkağaç

Firmamız Türkiye genelinde kamu kurum ve kuruluşlarına ihale usulu malzeme tedariği sağlamakta olup genel merkez ofisinde çalışacak yöneticimize asistanlık yapacak ofise gelen misafirleri karşılayacak firmamızı temsil edecek şehir dışı ve içinde yapılacak firma ziyaretlerinde yöneticimize eşlik edecek, mail ve telefon trafiğini idare edecek Asistan aramaktayız.Maaş SSK yemek verilecek olup sabah 09 00 akşam 18 00 hafta sonu cumartesi pandemi sonrası tam gün çalışacak çalışma arkadaşı aramaktayız.

3 hafta önce

Sevkiyat Şoförü

Gelişimtav Tavukçuluk Ekipmanları San ve Tic Ltd Şti - Kırkağaç

Tavukçuluk ekipmanları sektörüne faaliyet gösteren şirketimiz için; çalışma arkadaşına ihtiyacımız vardır.Tüm sosyal haklar mevcut olup, ücretlendirme politikamız asgari ücret şeklindedir.Başvuru yapacak arkadaşlar bu kriterleri göz önüne alarak başvuruda bulunsun lütfen.Not: Sadece online başvurular değerlendirmeye alınacaktır, ***Lütfen telefon ile iletişim kurmayınız.

1 yıl önce

Cnc Torna Operatörü

Set Cnc Otomat Talaşlı İmalat Tic Ltd Şti - Kırkağaç

Otomotiv Yan Sanayinde faaliyet gösteren firmamızın üretim biriminde görev alacak çalışma arkadaşları aramaktayız.

1 yıl önce

Satış Elemanı

Ayaz Mobile Teknik Ofis - Kırkağaç

Mağazamızda Satış Elemanı olarak çalışacak takım arkadaşı arıyoruz.

10 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Gym Demir Çelik San ve Tic A.Ş. - Kırkağaç

İbrahimli Duisburg Bulvarında bulunan ofisimize çay, temizlik yapacak ve telefonlara bakacak personel alınacaktır.Aylık maaş 1500 TL. SGK yapılacaktır.Cumartesi ve pazar çalışmıyoruz.Sabah 09:00 akşam 18:00 arası çalışıyoruz.Yol masrafı şirketimizce karşılanacaktır.

10 ay önce

Satış Elemanı

Ekim Kitabevi - Kırkağaç

Kızılay bölgesinde kitap mağazalarımız ve İnternet satış bölümünde çalışacak Satış Elemanı alınacaktır.

8 ay önce

Muhasebe Elemanı

Smmm Selvi Yeşilyurt - Kırkağaç

İstanbul, Pendik, Kurtköy’de ki muhasebe bürosuna, sorumluluk bilincine sahip, tecrübeli kadın çalışma arkadaşı arıyoruz.Luca programı kullanabilenGenel muhasebeye vakıfKdv, muhtasar, geçici vergi, bordro vs. beyannameleri düzenleyebilenSorumluluk almaktan çekinmeyen ve kendini geliştirmeye açık

1 yıl önce

Lojistik Elemanı

Gama İnsan Kaynakları A.Ş. - Kırkağaç

30a yakın anlaşmış olduğumuz kurumsal firmalara personel temini sağlamaktayız. Lojistik depolarımızda vardiyalı olarak çalışabilecek Lojistik Elemanı alınacaktır.

2 ay önce

Dış Ticaret Elemanı

İntaç Gıda Dış Ticaret Ltd Şti - Kırkağaç

İstanbul Beylikdüzünde bulunan firmamızda Arapça dil bilgisi kuvvetli Dış Ticaret Elemanı arıyoruz.

9 ay önce

Mutfak Elemanı

Sağlamcılar Mobilya Gıda İnş San ve Tic Ltd Şti - Kırkağaç

Gıda dağıtım firmamıza personel yemeği çay servisi ve temizlik işlerini yapacak Mutfak Elemanı aramaktayız

1 yıl önce

Harita Kadastro Teknikeri

İdeal Harita - Kırkağaç

Şile ilçesinde harita firmamızda tam zamanlı çalışabilecek Harita Kadastro Teknikeri çalışma arkadaşı aramaktayız.

6 ay önce

Ziraat Mühendisi

İlkay Tarımsal Labaratuvar Tarım San ve Tic Ltd Şti - Kırkağaç

Firmamızın yeni oluşumunda görevlendirilmek üzere Ziraat Mühendisi alınacaktır.

1 yıl önce

Muhasebe Elemanı

Deniz Muhasebe - Kırkağaç

Bizlerle uyum içerisinde tecrübeli,ekip çalışmasına uygun, Muhasebe Elemanı çalışma arkadaşı arıyoruz.

6 ay önce

Muhasebe Elemanı

Kibele Sigorta Acenteliği Hiz Ltd Şti - Kırkağaç

2002den beri sigorta sektöründe olan acenteliğimizde görev almak üzere Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

2 hafta önce

Satış Pazarlama Elemanı

Your Sweat Home Gayrimenkul San ve Tic Ltd Şti - Kırkağaç

Esenyurttaki işitme merkezimize kadın/erkek Satış Pazarlama Elemanı arıyoruz.İş Tanımı:Hastane, eczane vb. yerleri gezip anlaşma yapacak ve firmamıza müşteri kazandırmak.

1 yıl önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Skyend Global Telekomünikasyon ve Tic Ltd Şti - Kırkağaç

Firmamızda görevlendirilmek üzere Almanca dil bilgisine sahip Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi aranmaktadır.Profis und Neueinsteiger aufgepasst!Für unseren Standort in Istanbul suchen wir hochmotivierte und deutschsprachige Sales Agenten (m/w/d) für unser Outbound-Team, welches im B2C-Geschäft Leistung im Energiebereich anbietet.Wir bieten :einen Vollzeitjob mit unbefristetem Arbeitsverhältnisoptimale Verbindung (Metro/Autobahn)volle Sozialversicherung (SGK)kollegiale Atmosphäreprofesionelle Unterstützung ( coaching )hohes Fixgehalt + Essensgeld + Fahrtkostenhohe Prämien

3 ay önce

Muhasebe Elemanı

Famous Ofis Mobilyalari San ve Tic Ltd Şti - Kırkağaç

Firmamızda çalışmak üzere Zirve Finansman Muhasebe Programını bilen Ön Muhasebeci-Sekreter alınacaktır.İş Tanımı: Satış, fatura ve irsaliye düzenleme,Alış faturalarının işlenmesi,Tahsilat ve ödeme makbuzlarının işlenmesi,BA-BS ve cari mutabakatların yapılması,Ofis içi düzenin sağlanması,Misafirlerin karşılanması ve ikram yapılması.Çalışma saatleri pazartesi - cuma sabah 08:30 ,akşam 18:30Cumartesi çalışmamız yoktur.

1 yıl önce

Manisa Geneli Sektörler