Kırıkkale İş İlanları, Kırıkkale'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Kırıkkale İş İlanları


Satın Alma Görevlisi

Eya Export Dış Ticaret Temizlik İhracat Ltd Şti - Kırıkkale

Şirketimizin Satın Alma departmanında çalışacak çalışma arkadaşı arıyoruz.

8 ay önce

Müşteri İlişkileri Sorumlusu

Serenity Sağlık Hizmetleri ve Turizm A.Ş. - Kırıkkale

Yurt dışından gelen hastalara diş hizmeti verdiğimiz kliniğimiz için; Müşteri İlişkileri Uzmanı aramaktayız. İş Detayları;:E mail ve WhatsApp üzerinden yurt dışı görüşmelerini yürütmek. Seyahat engeli yok ise, yurt dışında yapıyor olduğumuz organizasyonlara katılarak orada hastalarla iletişim kurmak.

8 ay önce

Servis Teknikeri

Armas Elektronik San ve Tic Ltd Şti - Kırıkkale

Üretimi yapılan ürünlerin elektronik devre ve nihai ürün yazılımlarının yüklenmesi , SMD Kart ve cihaz tamiri , kullanıcılara ait garanti içi ve dışı gelen cihazların kayıt, bakım onarım ve sevk işlemlerini yaparak satış sonrası ürünlere teknik servis hizmetinin verilerek problemlerinin giderilmesi, görevi ile ilgili dokümantasyonu düzenleyip , kayıtların tutulması görevlerini yapacak Servis Teknikeri” aranmaktadır.

8 ay önce

Hemşire

Özel Yalova Huzurevi - Kırıkkale

Özel Yalova Huzurevi Yaşlı Bakım Merkezi hemşire ihtiyacına binaen bizimle çalışacak Hemşire adaylarının başvurularını bekliyoruz.

8 ay önce

Barista

Gönül Kahvesi Erdemli - Kırıkkale

Erdemli novada alışveriş merkezinde açılacak olan gönül kahvesi için Barista alınacaktır.

11 ay önce

Kalite Kontrol Teknisyeni

Sigma Kalite Kontrol Danışmanlık Hizmetleri - Kırıkkale

Ege serbest bölgesinde faaliyet göstermek üzere deneyimli yada deneyimsiz kalite kontrol ve rework operasyonları için seyahat engeli bulunmayan ve aktif araç kullanabilen(tercih sebebidir) personel arayışımız bulunmaktadır.

11 ay önce

Güzellik Uzmanı

Cem Taşdemir Güzellik Merkezi - Kırıkkale

Ekibimizi genişletiyoruz.Bünyemizde protez tırnak, ipek kirpik, kalıcı makyaj uzmanları olarak çalışacak ekip arkadaşları arıyoruz.

11 ay önce

Servis Garsonu

Gönül Kahvesi Erdemli - Kırıkkale

Erdemli Gönül Kahvesinde çalışacak Servis Elemanı alınacaktır.

11 ay önce

Elektronik Dizgi Operatörü

Tarantula Güvenlik Sistemleri San ve Dış Tic Ltd Şti - Kırıkkale

Elektronik dizgi montajında çalışacak eleman aramaktayız.

1 yıl önce

Stajyer

Doğan Eren Nakliye Gıda Tek İth İhr ve Tic Ltd Şti - Kırıkkale

Uluslararası lojistik firmamıza Stajyer alınacaktır.ULUSLARARASI LOJİSTİK ( TÜM BRANŞLAR VE ALT BRANŞLAR )DIŞ TİCARET ( TÜM BRANŞLAR VE ALT ALANLAR )ULUSLARARASI İLİŞKİLER (TÜM BRANŞLAR VE ALT ALANLAR )

1 yıl önce

Ön Muhasebe Elemanı

Gürak Akaryakıt İnş Gıda San ve Tic Ltd Şti - Kırıkkale

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır. Maaş 2500 +sgk+yol +yemek + ve tüm sosyal imkanlar Çalışma saatlerimiz sabah 08:30 akşam 18:00 cumartesi 13:00

1 yıl önce

Sekreter (Order Taker)

Akhat Medikal İnşaat San Tic Ltd Şti - Kırıkkale

İşyerimize çay temizlik ve telefonlara bakacak Kadın Sekreter aranmaktadır.

1 yıl önce

Ofis Sekreteri

Nuhoğlu Mimarlık İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Kırıkkale

Fenerbahçe deki mimarlık ofisimizde çalışmak üzere ,telefonları yönlendirecek, bilgisayar kullanabilen,Ofis Sekreteri arıyoruz.

1 yıl önce

Sekreter

Stfc Petrol Ürünleri San İç ve Dış Tic Ltd Şti - Kırıkkale

Şirketimiz bünyesinde yetiştirilmek üzere Sekreter ekip arkadaşı aranmaktadır.

1 yıl önce

Özel Eğitim Alan Öğretmeni

Sezer Rehabilitasyon San Tic Ltd Şti - Kırıkkale

Rehabilitasyon merkezimizde çalışmak üzere Özel Eğitim Alan Öğretmeni çalışma arkadaşları arıyoruz.Merkezefendi Seçkin Çocuklar Özel eğitim Rehabilitasyon Merkezi

1 yıl önce

Ön Muhasebe Elemanı

Başar Kasap - Kırıkkale

Kasabımızın mali kayıtlarını tutabilecek, fatura/irsaliye, borç/alacak işlemleri ile ilgilenecek ve stok giriş-çıkışlarını takip edebilecek deneyimli Ön Muhasebe Elemanı çalışma arkadaşları arıyoruz.

1 yıl önce

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı

Pusulo Kurumsal Kimlik Ajası - Kırıkkale

İstanbul Bahçelievlerde görevlendirilmek üzere Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı arayışımız mevcuttur.Yoğunlukla sosyal medya yönetimi ve diğer grafik tasarımı işlerinde ajansımıza katkıda bulunabilecek yeni takım arkadaşı arıyoruz.

1 yıl önce

Dağıtım Elemanı

Sencan Dağıtım Paz Gıda Tem Oto Tic Ltd Şti - Kırıkkale

Zarf dağıtım işininde çalışabilecek deneyimli/deneyimsiz yaya ve motorlu Kuryeler alınacaktır.Bölgeler;KayaşehirBaşakeşehirİkitelli OrganizeHalkalıK.ÇekmeceSefaköyBakırköy

1 yıl önce

Satış Danışmanı

Outroad Academy Eğitim Otom İç Dış Tic ve San Ltd Şti. - Kırıkkale

Firmamızda çalışmak üzere, Outdoor Ekipman ve 4X4 Araç Aksesuar Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.İş Tanımı:Reyonunda aktif olarak satış yapmak, Reyonundaki ürünlerin stok takibini yapmak, Müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz etmek, Müşteriye ideal ürün ve hizmeti sunmak, Müşteri memnuniyetini sağlamak,E-ticaret sitesine ürünlerin girişini yapmak,Yapılan satış faturalarının ve alınan ürünlerin alış faturalarının düzenli takibi.

1 yıl önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Özdoğan Güneş Gıda Süt Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - Kırıkkale

“Ön Muhasebe-Sekreter” arayışımız bulunmaktadır.

1 yıl önce

Asistan

Buse Nur Yüksel Hukuk Bürosu - Kırıkkale

Bu ilan müşavirlik hizmeti verdiğimiz Türkiyenin önde gelen mimarlık şirketlerinden biri adınadır. Kağıthane ilçesinde bulunan şirkette, daha önce asistanlık deneyimine sahip yabancı müşteriler ile konuşabilecek seviyede İngilizce bilgisi olan kadın Asistan aranmaktadır. Cvbenim.com sitesinden bu ilana online başvurular değerlendirilmeye alınacaktır. CV’lerin fotoğraflı olması rica olunur. ***Telefon ile bilgi verilmeyecektir. Bilgilerinize.

1 yıl önce

Satış Temsilcisi / Plasiyer

Nefes Dağıtım Gıda Paz ve Eğitim San Tic Ltd Şti - Kırıkkale

Bölge Distrübütörü olduğumuz İndomie hazır noodle ve kendi imalatımız olan Neftat Kurabiye ürünlerini sıcak satış sistemi ile belirli rut düzeninde satış pazarlama dağıtım ve tahsilat sürecini yönetebilecek takım arkadaşları arıyoruz.

1 yıl önce

Ön Muhasebe Elemanı

Borbüksan Boru Bükme Makina Metal İnş Hırd San ve Tic Ltd Şti - Kırıkkale

Ostimde Demir Sektöründe Hizmet Vermekte Olan Firmamıza, Ön Muhasebe Elemanı ve Sekreter alınacaktır. Başvurudan sonra ilana uygun adaylarla ,Ücret vb. Yüz yüze görüşmeler sırasında şirket yetkilisi tarafından konuşulacaktır.

1 yıl önce

Ziraat Mühendisi

Poler Urfa Tarım Ürünleri Depoculuk A.Ş. - Kırıkkale

Distribütörü olduğumuz uluslararası firmaların tarım ilaçları kapsamındaki ürünlerinin Diyarbakır ve Elazığ Bölgesinde tanıtım, satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütecek Ziraat Mühendisi çalışma arkadaşları arıyoruz.

1 yıl önce

Elektrik Ustası

Teknor Elektrik San ve Tic Ltd Şti - Kırıkkale

Pano Montaj Ustası aranıyor.

1 yıl önce

İhracat Elemanı

Estar Tekstil Nakış San ve Tic Ltd Şti - Kırıkkale

Yetiştirilmek üzere veya tecrübeli İhracat Elemanı alınacaktır.

1 yıl önce

Muhasebe Elemanı

Nefes Müzik Org Reklam Tasarım ve Dan Ltd Şti - Kırıkkale

Şirketimizin muhasebe departmanında çalışacak ve aradığımız niteliklere uygun bir şekilde çalışabilecek Muhasebe Elemanı çalışma arkadaşına ihtiyacımız vardır.15 yılı aşkın süredir organizasyon, prodüksiyon, ses sahne ışık ve reklam dünyasının içinde olan usta duayenler tarafından kurulan PRODÜKSİYON ve ORGANİZASYON, 2016 yılından beri tüm hizmetlerini tek bir çatı altında toplayarak; butik bir anlayışla, yaratıcılığı en üst seviyede tutarak faaliyet göstermektedir.Alternatif pazarlama kanalları geliştirerek, görsel şölenler sunan PRODÜKSİYON ve ORGANİZASYON, 2016 yılında hizmet yelpazesini genişletmiştir.İhtisas sahibi işletmelere dünya standartlarında organizasyon ve danışmanlık hizmetleri sunarak alanında lider bir kuruluş olarak faaliyet göstermek ve işletmelere ve ilgililere çağdaş, kaliteli, yasalara uygun, etik kurallar çerçevesinde hizmetler sunmak üzere kaliteli hizmet, tarafsızlık, dürüstlük, yenilikçilik, sürekli gelişim, etkinlik, yetkinlik, karşılıklı saygı ve medya oyunculuk piyasasında piyasaya hakim bir şirkettir.

1 yıl önce

Satış Danışmanı

Bedsel İnşaat Nakliye San ve Tic Ltd Şti - Kırıkkale

Türksat Ürün ve hizmetlerinin satış ve pazarlamasını yapacak, maaş-prim-yemek ve yol imkanları ile çalışacak kariyer ve yüksek gelir hedefi olan iş arkadaşları arıyoruz.

1 yıl önce

Web Tasarımcısı

Z4M Medya Bilişim Teknolojileri İnşaat Turizm A.Ş. - Kırıkkale

Web tasarım ve grafik alanında birlikte çalışmak üzere Web ve Grafik Tasarım Uzmanı ekip arkadaşı arıyoruz.

1 yıl önce

Mekanik Tesisatçı

Merge İnşaat Doğalgaz San Tic Ltd Şti - Kırıkkale

Doğalgaz Tesisat Ustası aranıyor.

1 yıl önce

Kırıkkale İşkur İş İlanları

Kırıkkale, çok gelişmiş bir kent olmamasına karşın ülke ekonomisine ciddi katkılar sunmaktadır. Nüfusun büyük bir bölümü kentte bulunan sanayi kuruluşlarında ve fabrikalarda çalışmakta, bu şekilde Kırıkkale ekonomisinin günden güne büyümesine uygun zemin hazırlamaktadır. Kırıkkale iş ilanlarını incelediğimizde, daha çok sanayi alanında çalışan şirketlerin üstünlüğünü görmekteyiz.
Kırıkkale Açık İş İlanları
Silah Sanayi Müessesesi Mühimmat Fabrikası, Çelik Fabrikası, Çelik Çekme Boru Fabrikası, Silah ve Tüfek Fabrikası, Pirinç Fabrikası ve Elektrik Makinaları Fabrikası, kentin en önemli fabrikaları arasında yer almaktadır. Bu fabrikaların istihdam eksikliği, Kırıkkale iş ilanlarına gelen başvurular neticesinde giderilmektedir.

Kırıkkale’de bulunan Tüpraş Rafinerisi, M.K.E.K. Fabrikaları ve ÇELBOR A.Ş gibi önemli kuruluşlar da Kırıkkale ekonomisini canlandırmaktadır. Bu fabrikalarda çalışacak olan bireyler de başvurularını Kırıkkale iş ilanları üzerinden gerçekleştirebilmektedirler. Siz de bu ilanları takip edip uygun gördüklerinize başvuru yaparak aradığınız işi zorlanmadan bulabilirsiniz.

Kırıkkale Geneli Sektörler