Kırıkkale İş İlanları, Kırıkkale'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Kırıkkale İş İlanları


Sekreter

Ezgil Güvenlik Teknolojileri Ltd Şti - Kırıkkale

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sekreter aramaktayız.

1 hafta önce

Sistem Destek Uzmanı

Bugbil Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri San Tic Ltd Şti - Kırıkkale

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sistem Destek Uzmanı aramaktayız.Sözleşmeli müşterilerimize bilgisayar, sunucu, yedekleme ve ağ sistemleri alanında, yerinde veya uzaktan destek vermek.Saha kurulumları, konfigürasyon, analiz, arıza bulma ve teknik destek.Sadece online başvuru kabul edilecektir

1 hafta önce

Modelist Yardımcısı(Tekstil)

Liberti İplik Giyim Tekstil San Tic Ltd Şti - Kırıkkale

Firmamızda görevlendirilmek üzere Modelist Yardımcısı aranmaktadır.

1 hafta önce

Elektrik Elektronik Teknisyeni

Skynet Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri - Kırıkkale

Güvenlik Kamera Montajında Çalışacak Alarm Ve Yangın Algılama Sistemi Kurulumlarından Anlayan Tecrübeli aktif araç kullanabilen personel alınacaktır.

1 hafta önce

Grafiker

Yunus Copy Dijital Kopyalama - Kırıkkale

Grafiker çalışma arkadaşları arıyoruz.

1 hafta önce

Anketör

Teori Araştırma - Kırıkkale

Yürütmekte olduğumuz kamu kurumu projesinde hane araştırma görevlileridaha önceden belirlenmiş adreslerde, bahsi geçen kamu kuruluşunun izni dahilinde yaşayan görüşmeciler ile yüz yüze anket yapmaya dayalı çalışmamız kapsamında vazifelendirilecek arkadaşlar aramaktayız.

1 hafta önce

Kırıkkale İşkur İş İlanları

Kırıkkale, çok gelişmiş bir kent olmamasına karşın ülke ekonomisine ciddi katkılar sunmaktadır. Nüfusun büyük bir bölümü kentte bulunan sanayi kuruluşlarında ve fabrikalarda çalışmakta, bu şekilde Kırıkkale ekonomisinin günden güne büyümesine uygun zemin hazırlamaktadır. Kırıkkale iş ilanlarını incelediğimizde, daha çok sanayi alanında çalışan şirketlerin üstünlüğünü görmekteyiz.
Kırıkkale Açık İş İlanları
Silah Sanayi Müessesesi Mühimmat Fabrikası, Çelik Fabrikası, Çelik Çekme Boru Fabrikası, Silah ve Tüfek Fabrikası, Pirinç Fabrikası ve Elektrik Makinaları Fabrikası, kentin en önemli fabrikaları arasında yer almaktadır. Bu fabrikaların istihdam eksikliği, Kırıkkale iş ilanlarına gelen başvurular neticesinde giderilmektedir.

Kırıkkale’de bulunan Tüpraş Rafinerisi, M.K.E.K. Fabrikaları ve ÇELBOR A.Ş gibi önemli kuruluşlar da Kırıkkale ekonomisini canlandırmaktadır. Bu fabrikalarda çalışacak olan bireyler de başvurularını Kırıkkale iş ilanları üzerinden gerçekleştirebilmektedirler. Siz de bu ilanları takip edip uygun gördüklerinize başvuru yaparak aradığınız işi zorlanmadan bulabilirsiniz.

Kırıkkale Geneli Sektörler