Kırıkkale Tavukçuluk ve Yumurta İş İlanları - Pro Kariyer

Kırıkkale Tavukçuluk ve Yumurta İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Eğitim Yöneticisi

Devin Bulut Objektif Özel Eğitim Kurumları Tic Ltd Şti - Kırıkkale

Kurumumuzda yönetici yada genel koordinatör pozisyonu için başvurularınızı bekliyoruz.

4 ay önce

Eczacı Kalfası

Aktaroğlu Eczanesi - Kırıkkale

Aile Sağlık Merkezi karşısında çalışacak; Eczane Teknisyeni/ Kalfa aranmaktadır.

7 ay önce

Temizlik Personeli

Optimum Yönetim Hizmetleri - Kırıkkale

Mesai saatleri 08:30-18:00 olup haftanın belirli günleri yöneticisi olduğumuz apartmanların temizlikleri yapılacaktır. Yönetimini yaptığımız binaların ortak alanlarının (merdiven boşluğu, bahçe vb.) temizliğini yapacak bayan temizlik personeli arıyoruz.Yapılacak olan iş karşılığı, tam sigortalı, asgari ücret ve yemek ücretidir.

2 ay önce

Eczane İşçisi

Gül Eczanesi - Kırıkkale

Eczanemizde yetiştirilmek üzere erkek Eczane İşçisi alınacaktır.

7 ay önce

Sekreter (Order Taker)

Prodem İnşaat Demir Çelik San ve Tic Ltd Şti - Kırıkkale

Şirketimizde çalışmak üzere Sekreter alınacaktır.

7 ay önce

Video Editörü

Apak Reklam Mimarlık A.Ş. - Kırıkkale

- Sorumluluk sahibi - Zaman ile yarışmayı bilen - Düzenli · Sosyal Medyada kullanılmak üzere fotoğrafları ve videolarının çekilmesi,· Video kurgusu hazırlanması,montajlama efektlerle ve grafikleriyle yayına hazır hale getirilmesi,· Firma tanıtım ve reklam filmlerinin hazırlanması,· Görsel arşivinin düzenlenmesi, takibinin yapılması Paylaşılacak videolar için içerik oluşturulması ve hazırlanması,· Sosyal Medya için yeni stratejiler geliştirilmesi,Esnek çalışma saatleri, iç, dış ve stüdyo çekimlerine uygun, tam zamanlı çalışacak Kurgu hedeflerini belirleyerek çekimi gerçekleştirdikten sonra materyallerinin ilgili formatlara aktarılmasını ve kurgu için hazırlanmasını, görüntülerin ve/veya seslerin bir metin veya senaryo dahilinde, yapım amacına uygun olarak bütünleştirilmesini sağlayarak tüm kurgu öncesi süreç ile kurgu uygulama süreçlerini yöneten ve bu süreçlerde gerekli desteği sağlama temel fonksiyonudur.

4 ay önce

Muhasebe Elemanı

Bürocenter Office Furniture - Kırıkkale

Firmamız da görevlendirilmek üzere Muhasebe Elemanı alınacaktır.Tedarikçilerle ve müşterilerle ödeme ve tahsilat görüşmelerinin yapılması ve takibi,Satın alma ve satış irsaliyesi, satış faturalarının oluşturulması, kontrolü, BA BS Mutabakatlarının yapılması,Muhasebe kayıtlarının zamanında ve doğru yapılması kontrol edilmesi, ihracat faturalarının hazırlanması, gümrük tesliminden itibaren takibi ve tamamlanmasının sağlanması.

9 ay önce

Dış Ticaret Satış Pazarlama Personeli

Green Polietilen - Kırıkkale

Plastik sektöründe faaliyet gösteren firmamızda göevendirilmek üzere Dış Ticaret Satış Pazarlama Personeli alınacaktır.

7 ay önce

Yurtdışı Eğitim Danışmanı

Edu Global - Kırıkkale

Yurtdışı eğitim sektöründe İstanbul, Bursa, İzmir, Gaziantep ofisleri ile yurtiçinde, Varşova (Polonya), Koblenz (Almanya) ve Prag (Çekya) ofisleri ile yurtdışında hizmet veren EduGlobal® olarak, İstanbul Anadolu ve Avrupada ekibimize katılacak “Yurtdışı Eğitim Danışmanı takım arkadaşları aramaktayız.İş Tanımı:• Yurtdışında eğitim almak için şirketimizle iletişime geçen potansiyel öğrencilerimize; temsilciliğini yaptığımız yurtdışı eğitim kurumlarının sunmuş olduğu programların ve vermiş olduğu hizmetlerin doğru ve eksiksiz olarak tanıtılması,• Görüşmelerin sıkı takip edilmesi,• Yurtdışında dil eğitimi almak isteyen öğrencilere ülke ve şehir seçimi, okul ve konaklama tercihi, kayıt işlemleriyle ilgili danışmanlık ve yönlendirme yapılması,• Çalışılan eğitim kurumları ile ilgili yeniliklerin, gelişmelerin yakından takip edilmesi, bilgi düzeyinin sürekli artırılması,• Öğrencilerin vize başvuru ve konaklama organizasyonlarının sağlanması.

6 ay önce

Çevre Mühendisi

İstanbul Geri Dönüşümcüler Toplu İş Yeri Yapı Kooperatif - Kırıkkale

Geri dönüşüm sektöründe faaliyet gösteren firmamız için tecrübeli Çevre Mühendisi alınacaktır.

5 ay önce

Satış Danışmanı

Kuğu Aksesuar ve Turizm San Tic Ltd Şti - Kırıkkale

Moda ve yaşam tarzı hakkında tutkulu musunuz?Birinci sınıf müşteri hizmetleri sunmaktan keyif alıyor musunuz?O halde şu görevler ile Swarosvki takımımıza Satış Danışmanı olarak katılabilirsiniz!Konum: İstanbul Beşiktaş, SarıyerSizi Neler Bekliyor?Swarovskide insanlarımız da ürünlerimiz kadar parlaktır. Satış Danışmanı (tam zamanlı veya yarı zamanlı) olarak bizlere katılırsanız, premium moda ve mücevher ürünlerine sizin duyduğunuz tutkuyu paylaşan harika bir takımla tatminkâr bir pozisyonda çalışacak ve tabii ki, gerçekten ikonik olan küresel bir marka ile çalışma fırsatı yakalayacaksınız. Müşterilere ürün seçimlerinde tavsiyelerde bulunacak ve üstün bir müşteri deneyimi sunacaksınız. Teslimat ve fiyatlandırma süreçlerine destek olacak ve butik görünümünün her zaman davetkar olduğundan emin olacaksınız. Bunun yanında, stok yenileme ve kasanın işletilmesi süreçlerine de destek olacaksınız.Neler Sunuyoruz?Satış Danışmanı olarak çalışmak, yalnızca bir işten çok daha fazlasıdır. Bu, köklerini miraslarından alan, dünya çapında kalite ve yaratıcılığı ile tanınan bir markanın trendlerini belirlemektir. Cazip maaşı, prim potansiyeli ve cömert personel indiriminin yanı sıra, tam potansiyeline ulaşabilmeniz için sizlere çeşitli imkânlar sunuyoruz. Bu özellikler size tanıdık geliyor mu? Öyleyse, parlak bir kariyer için hemen başvurun. Başvurunuz olumlu sonuçlanırsa, bir görüşme ayarlamak için sizinle iletişime geçeceğiz.

8 ay önce

Direksiyon Eğitmeni

Özel Meridyen Sürücü Kursu - Kırıkkale

Deneyimli, Kadın Direksiyon Eğitmeni aranmaktadır.

8 ay önce

E Ticaret Uzmanı

Onur Mobile Telefon San ve Tic Ltd Şti - Kırıkkale

Firmamızda görevlendirilmek üzere E-Ticaret Uzmanı aramaktayız.

6 ay önce

Sevkiyat Şoförü

Nplus Banyo Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - Kırıkkale

Şehir içi/Şehirlerarası malzeme sevkiyatlarından ve montajından sorumlu Sevkiyat Şoförü aranmaktadır.Uygun güzergahta sevkiyat planının uygulanması,Siparişlerin hazırlanmasında yardımcı olmak ve sevkiyatı yapmak,Talimat ve prosedürlere uygun olarak güvenli araç kullanmak,Teslim edilen ürün, malzeme ve evrakları güvenli bir şekilde ilgili yerlere zamanında götürülmesi ve ilgili yerlerden zamanında teslim alınması,Şirket araçlarının periyodik bakımlarının zamanında ve eksiksiz bir şekilde yerine getirilmesi,Şirketin ihtiyacı olan alanlarda gereken teslimat, taşıma, montaj ve ihtiyaçların şirket politikalarına uygun olarak karşılanması,Depo malzeme yüklemesinde gerekli dikkat ve özenin gösterilmesi.

1 hafta önce

Şoför

İstanbul Aktif İnsan Gelişim Akademisi Eğitim Hiz San ve Tic Ltd Şti - Kırıkkale

Çorludaki şubemiz için güvenilir işini sahiplenen, ekip ile uyum içinde çalışabilecek, Erkek Şoför adayları arıyoruz.

8 ay önce

Desinatör (Tekstil)

Miniper Bebe Triko Tekstil San ve Tic Ltd - Kırıkkale

Bursa Yıldırım da Yeni kurduğumuz Miniper Bebe Triko şirketimizde Bebe Çocuk Triko ürünleri desen çizimi yapacak Desinatör aramaktayız.

7 ay önce

Operasyon Elemanı (Turizm)

Uğur Çelikdur Turizm Tic Ltd Şti - Kırıkkale

Acentamız bünyesinde bize çalışacak iş arkadaşları arıyoruz.Lehçe bilmesi yeterli

6 ay önce

Kaynak Ustası

Demirkol Hurda San ve Tic Ltd Şti - Kırıkkale

Üretim sahasında çalışacak montaj ve kaynak ustaları alınacaktır.proje bazında alınan iş durumu ile ilgili 2 ay belirli süreli çalışma olacaktır.

2 ay önce

Tekstil Makineci

Güneş Moda Giyim Tekstil Gıda San ve Tic Ltd Şti - Kırıkkale

Güneş moda giyim tekstilde çalışacak, bay bayan Tekstil Makineci aranıyor.

8 ay önce

Yönetici Asistanı

Optimum Yönetim Hizmetleri - Kırıkkale

Firmamızda görevlendirilmek üzere Yönetici Asistanı alınacaktır.Aday ile yapılacak olan iş görüşmesi sonucunda uygun görülen aday Balıkesir merkez ofisinde 15 gün eğitim ve değerlendirme sürecine tabi olacaktır.

6 ay önce

Kırıkkale Geneli Sektörler